Keresés

Részletes keresés

jetset Creative Commons License 2013.09.16 0 0 73

Kedves Kovács Krisztina

20/346-8698

kovacskrisztina@mpkrt.com

Emailcime nem működik

Mail Delivery Subsystem <mailer-daemon@googlemail.com>

           

9:48 (1 perce)

                       

címzett: saját magam

Delivery to the following recipient failed permanently:

 

     kovacskrisztina@mpkrt.com

 

Üdvözlettel: Szűcs László

Előzmény: kkov (39)
jetset Creative Commons License 2013.09.16 0 0 72

Kedves Halmosi Kata

Idézett irására a következő ajánlatom van, ismerve a hagyományos biztositások hátrányait.

"

Nézelődök, keresgélek valami megbízható biztosító után. Szüleim szeretnének életbiztosítást kötni az öcsémre és rám is.

Ha valaki tud ajánlani egy jó biztosító céget, valami jobb csomaggal, akkor azt megköszönném."

 

 

Üdvözlöm! Gondolt-e már egy életvitelváltásra, újrakezdésre, egy új stabil egzisztencia felépítésére? Szívesen dolgozna Ön egy olyan programban, mely innovatív, örökölhető és időtálló? Szeretné ezt a kidolgozott koncepciót, szolgáltatást kulcsrakészen kézbe kapni? Önnek nem kell állást keresnie! Ez a döntés olyan alkalmat adhat Önnek, hogy családja, gyermekei, unokái biztonságban élhessenek bárhol a világon, kényelmes nyugdíjjal.

Megérett az idő:

 

 

Regisztrálni kódot kérve a honlapon lehet.

 

http://www.mg-network.de/getjetset/lp/index.php?v_code=563wezh784i3weu333346euj68oie56j

 

Befektetési arany:  

 

Cégbemutató: 

 

Részletes tájékoztató magyarnyelvű tolmáccsal:  https://www.youtube.com/watch?v=vvsBbn5icjo

 

Kérdése van? Keressen meg bátran elérhetőségeim bármelyikén.

 

Skype: laszlo.szucs1959

 

Telefon:  +36303278804

                       

Üdvözlettel: Szűcs László

Adele1970 Creative Commons License 2013.09.12 0 0 71

A lenti cikk kifejezetten jó egyébként és egyetértek.

 

Van más ötlet? Van, aki mostanában kötött gyermek előtakarékosságot?

 

Nekem két kisgyermekem van. Számukra gondolkodom félretenni.

sa52 Creative Commons License 2013.08.10 0 0 70

Nick:     István Szentpéteri
Weboldal:     http://szendreiadam.wordpress.com/2013/06/21/tbsz/
Bemutatkozás:     Pénzügy szakért

Előzmény: István Szentpéteri (69)
István Szentpéteri Creative Commons License 2013.08.10 0 0 69

Sokat gondolkodtam, hogy milyen előtakarékosságot nyissak gyermekemnek, de nem nagyon értek a pénzügyekhez. Megtaláltak életbiztosítással, Start-számlával stb. de féltem beleugrani. 

 

Találtam egy eszméletlen jó összehasonlítást a különböző lehetőségekről, és mostmár tisztán látok. Ezúton is szeretném ajánlani más szülőknek, mert bizony, aki nem jár utána, könnyen pórul járhat.

 

Itt a cikk, olvasd el:http://szendreiadam.wordpress.com/2013/07/03/gyermek-elotakarekossag-melyik-most-a-legjobb/

eef37 Creative Commons License 2012.09.13 0 0 65

Szia!

 

Aktuális még a keresgélésetek? Ha igen, akkor még a napokban írjál, hátha nektek is jó lehet az a különleges ajánlat, amit most lehet igényelni egy megbízható, korrekt társaságnál.

Előzmény: HalmeeCat (62)
HalmeeCat Creative Commons License 2012.04.24 0 0 64

Ez durva! :DD Hát igen, jó lenne már itt tartani, hogy ennyire örülök a pénznek, amikor lejár a megtakim. :)
Avivát egyébként már ajánlották nekem máshol is, lehet hogy tényleg jó. :)  

Előzmény: Robika26 (63)
Robika26 Creative Commons License 2012.04.24 0 0 63

Én is szeretnék kötni valamit, mert manapság nem árt, ha az ember takarékosdokik és gondol a jövőre, muszáj kiszorítani havonta valamennyi pénzt erre.

Egyébként nemrég találkoztam egy kisfilmmel, ami nagyon tetszett, kíváncsi lennék, hogy mennyire jó lehet ez a termék:

Előzmény: HalmeeCat (62)
HalmeeCat Creative Commons License 2012.04.23 0 0 62

Sziasztok,

 

Nézelődök, keresgélek valami megbízható biztosító után. Szüleim szeretnének életbiztosítást kötni az öcsémre és rám is.

Ha valaki tud ajánlani egy jó biztosító céget, valami jobb csomaggal, akkor azt megköszönném.

 

buyandhold Creative Commons License 2012.02.07 0 0 61

2005-os hozzaszolas: "Szerintem az ingatlan Mo-n 5-10 évig emelkedhet jelentősen pl még 100%-ot"

...hat ez a joslat nem jott be...

Előzmény: gsmcoder (30)
eef37 Creative Commons License 2011.11.23 0 0 60

Aki havi min. 10000 Ft-ot szán gyermeke jövőjének megoldására hosszú távon, annak most egy kuriózum ajánlatot kínálnak ott, ahol én is indítottam a keresztlányomnak egy megtakarítási programot! Viszont ez az ajánlat kb. december közepéig érvényes.

iamtwo Creative Commons License 2011.06.01 0 0 59

18 évre számolva, 9,8% / év jön ki.

 

- Év elején befizetsz 60.000 forintot,

- tehát az adott évi 9%-os hozamot az előző év záróegyenlege plusz a befizetésed összegére számítod.

- az év végén ehhez hozzácsapunk 6.000 forintot, ez lesz az adott év záróösszege.

 

A 19. év elején - ha nem számoltam el, akkor - 2 948 ezer forintot lehet kivenni.

 

Ennek a pénzáramnak (tehát 18 x -60.000 + 1 x 2.948.000) a belső megtérülési rátája 9,8%.

Előzmény: Zoodiacs (58)
Zoodiacs Creative Commons License 2011.05.25 0 0 58

Ha jól értem, a Magyar Államkincstárnál is lehet vezetni start-számlát, aminek 0 Ft a számlavezetési és egyéb díja. Ha erre mondjuk prémium kincstárjegyet veszek, ami infláció felett teljesít +3%-ot, ez azt jelenti (nekem, laikusnak), hogy a befektetés ekkor +3% reálhozamot produkál önmagában (tekintsünk el attól, hogy mondjuk 6% infláció és 9% hozam az nem 3% reálhozam, hanem kicsit kevesebb). És ehhez még hozzájön (éves szinten 60e befizetésnél) az állami támogatás, ami ugye 6e Ft évente (az összegeket nem indexálom évente!).

 

Ezt eddig jól értem/tudom?

 

Ha eltekintünk a kezdő 42xxx Ft támogatástól (ez uis független az éves befizetésektől, tehát kezelhetjük külön a kettőt), akkor a fenti konstrukciónak hogyan számolhatnám ki az "EBKM" mutatóját? Jelenértéket, annuitást tudok számolni, de a fenti konstrukcióval elakadtam.

 

Legyen mondjuk az infláció fixen 6%

 

Vagy teljesen zöldség, amit írtam?

 

Valójában azt szeretném kitökölni, hogy mennyire jó konstrukció ez a fenti "szuperbiztonságos" megoldás?

Előzmény: Bone Fletcher (56)
eef37 Creative Commons License 2011.03.10 0 0 57

Gyermekeinkről való gondoskodás céljából ha takarékoskodunk szerintem a legfontosabb, hogy tőkegarantált legyen az a takarékoskodási forma, illetve lejáratkor szabadfelhasználású (ezért nem Fundamenta). Nekem még az is fontos volt, amikor ilyet indítottam, hogy euróban induljon, hisz 20 év múlva táncsak jobb lesz, ha euróban történik a kifizetés.

Bone Fletcher Creative Commons License 2011.03.01 0 0 56

Ha már gyerekek, akkor vesézzük ki a babakötvényt!

Ha jól tudom évente 60.000 forint befizetésre 6000 állami támogatást lehet kapni. Ez összességében édeskevés, de a babaportfóliónak részét képezheti. Ha mondjuk államkincstárnál csináljuk, ahol nincs kezelési költség, talán lehet rajta 1-2 % reálhozam a támogatással együtt. A másik rész valamilyen részvény portfolió. BRIC-et mondják sokan ,de el lehet gondolkodni a CIVETS, a VISTA vagy a Next 11-en. Ennyi jutott most eszembe, remélem kicsit hasznodra voltam. Ha találsz valami jó lehetőséget vagy döntöttél, oszd meg velünk is!

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.01 0 0 55

Ha van kérdésed, és is szívesen válaszolok.

Előzmény: Olívia(mezesmalna) (54)
Olívia(mezesmalna) Creative Commons License 2011.03.01 0 0 54

Kedves Fülig.Di.St.James!

 

1)Ez a cég megoldotta nekem a hitelproblémámat, felajánlottak nekem egy munkát és mellékállásban elfogadtam, mert csak olyan céghez ragaszkodok, amiben már pozítívan csalódtam! 

2)Miért fáj az, ha a segítségét felajánlja az ember, a fórumon válaszol a kérdésekre és ennyi!

Nekem jól jött a segítség kb havi 50000-et spóroltak nekem, devizás hitelem volt! Tudom, hogy nem kérdezted, de van még kérdésed? Szívesen válaszolok!

Előzmény: Törölt nick (53)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.28 0 0 53

Véletlenül nem te vagy az az ismerős? Céges mailról regelsz, majd irány a gerillamarketing?

Előzmény: Olívia(mezesmalna) (52)
Olívia(mezesmalna) Creative Commons License 2011.02.28 0 0 52

Kedves Kaktuszka67! 

Én nagyon jól jártam az egyik kedves ismerősömmel és szeretném neked megadni a számát, ha még érdekel ez a téma. Ő pénzügyekben igen jártas ember és mindenkinek ajánlom. Nekem nagyon sokat segített abban, hogy a sok biztosí...i ügynök ne verjen át. Ha érdekel írj!

Előzmény: kaktuszka67 (51)
kaktuszka67 Creative Commons License 2011.02.21 0 0 51

Szia!

Engem is érdekelne, én is csak a fundamentáról hallottam, több banknál is.

Mi szeretnénk 40ezret félretenni, de a Fundamentánál mintha 20ezer lenne a plafon???

Előzmény: mmicike (47)
Ebübü Creative Commons License 2011.02.11 0 0 49

Szia!

Engem érdekelne! Írnál róla valamit konkrétan? Én Fundamentát akartam indítani nekik, de most tudtam meg, hogy az is megváltozott. Már nem szabad felhasználású 8 év után sem:-(

Előzmény: mmicike (47)
mmicike Creative Commons License 2010.10.28 0 0 47
Szia!
Érdekel még az előtakarékossági? Mert én tudnék Neked ajánlani szerintem, amit én is indítottam a keresztlányomnak!
Előzmény: mb31 (44)
mb31 Creative Commons License 2010.09.21 0 0 44

sziasztok,

 

valaki tudna ajánlani olyan előtakarékossági formát, ahol gyereknek lehet félrerakni havi 5000-10000 Ft-ot  havonta-kéthavonta és szabadfelhasználású ha kiveszi?

Pistike Creative Commons License 2010.09.14 0 0 43
Ma van valami jó konstrukció?
nyman Creative Commons License 2005.12.12 0 0 42

Mar - szerintem - nincs ilyen, hogy bemutatora szolo. Atruhazhatonak atruhazhato. De ha hosszabb idore gondol az ember, akkor az allamkotveny szerencsesebb. Illetve a bankoknal lehet jegyezni jelzalogleveleket. Ezek is kiszamithato, idonkent az allampapiroknal magasabb kamatozasuak.

 

Előzmény: Törölt nick (38)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.12 0 0 40

@kispaci460i

 

Ide válaszolok mivel a privát címed nem elérhető:


"De a sajat hataraidon belul totalisan igazad van. Probald az evek alatt tagitani, hogy kesobb ne legyen ez alapkerdes.......de ez jotanacs semmi tobb :)"

 

Igazad van abban, hogy az embernek hamár a pénzpiacon dolgozik folyamatosan "tanulnia kell a szakmát", ezt is teszem már sok éve banki Prop trader-ként.

 

Viszont érzek némi lekicsinylést a válaszodban, amit nem tartok reálisnak. Az eddigi fórumos hozzászólásaid alapján nekem nem jött át, hogy borzasztóan értenél a pénzpiacokhoz, vagy akár csak a részvénypiacokhoz (sokkal inkább a Volvókhoz és a parkolási kérdésekhez). Mielőtt látatlanban "beböfögsz" egy jótanácsot legalább vedd a fáradságot ahhoz, hogy megnézed kinek teszed.

 

Elnézést mindenkitől, hogy ide reagáltam, de mint írtam az úriember e-mailje nem publikus.

 

FX Trader

Előzmény: Törölt nick (36)
kkov Creative Commons License 2005.12.09 0 0 39

Kedves Vasti!

 

Pénzügyi tanácsadó vagyok Budapesten és különböző célú megtakarításokkal (gyerek jövője, nyugdíj stb.) befektetésekkel, hitelekkel, biztosításokkal foglalkozok!Amennyiben még szeretnél kicsit is hozzájárulni a gyeremekeid jövőjének megkönnyitéséhez, keress meg, mivel több fajta lehetőség is van számodra. Viszont szerintem fontosabb cél, minthogy fórumon keresztül beszéljük meg.

 

Üdvözlettel:

Kovács Krisztina

20/346-8698

Előzmény: Vasti (37)
Vasti Creative Commons License 2005.12.08 0 0 37

Bocs, nem volt időm most foglalkozni a témával :-(((

Érdekes a számításod ;-) Szóval csak simán betenni egy számlára, és ott kamatoztatni az gyakorlatilag semmi... De mint mondtam, a pénzügyi dolgokhoz totál nem értek, és szerintem már soha nem is fogok sajnos. Nem áll rá az agyam ;-)

Magyarul: konkrét "befektetési" tanács érdekelne, hogy mit vegyek-hová tegyem a pénzt, hogy a lehető legjobban járjak, a legkisebb kockázattal? Mert pl. az apósék valami kamatozó kicstárjegyet vagy mit szoktak venni, de én arról sem tudom, hogy mi :-(

Gyanítom, hogy a legjobb tényleg az lenne (mint ahogy itt valaki mondta), ha mondjuk összejött 100.000 forit, akkor abból venni valami "értékpapírt": csak azt nem tudom, hogy milyet :-(

Tudom, nehéz így bármiféle tanácsot adni, főleg ilyen kicsi pénz "forgatásához". De nem akarok hülyeséget csinálni azzal a kevéssel sem...

Üdv!
Előzmény: gsmcoder (30)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.08 0 0 35
Általánosságban szerencsés hozzáállás, hiszen így a mindennapi megélhetési költségek, vagy nagyobb értékű (ingatlan, autó stb.) vásárlások miatt nem kényszerülsz pozíció-likvidálásra.

Viszont a topic eredeti fölvetése a gyermekek számára történő előtakarékosság volt. Itt a cél azt gondolom sokkal kevésbé a profitmaximalizálás kell hogy legyen, mint a "spekulatív célú" befektetéseknél. Azt gondolom az általad leírtak alapján én nálad lényegesen alacsonyabb kockázatvállalás mellett vagyok és leszak hajlandó ezeket a megtakarításokat kezelni. 20 év múlva nem igazán mondhatom a gyereknek, hogy "Lenne lakásod ha apád nem Egist vett volna 18 éve, ha meg Molt vett volna, most autód is lenne..."

Szerintem csak azért, mert elkülönítek egy adott összeget havonta, ami csak a megtakarításokat növelheti, attól még nem érdemes úgy gondolkodni, hogy "az a pénz nincs", sőt inkább a szokásosnál is konzervetívabban érdemes befektetni, nehogy aztán tényleg ne legyen...
Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.30 0 0 33
Ennyire azért nem mozgok otthonosan :-) Ha tudnám melyik lesz a legjobb a következő 3 hónapban mondjuk, akkor eladnám a házat és oda tenném az összes pénzem, meg amit kölcsön bírok kérni :-)

Én a következő alapján választok:

Először is nem hiszek abban, hogy bármilyen alapkezelő hosszú távon a piaci átlagnál jobb eredményt ér el. Mint ahogy abban sem, hogy (insider info nélkül) kisbefektető jobb eredményt érne el a piaci átlagnál. Ez alapján hosszú távon a legjobb eredményt szerintem az indexkövető alapok adják. Ez azt jelenti, hogy az alapkezelő a BUX index kosarának megfelelő arányban vesz részvényeket az alap tőkéjéből. Persze van az alapnak egy működési költsége, amit én rezsiköltségnek szoktam hívni. Számomra a legjobb alap az, ahol alacsony a rezsi az indexkövető alapok közül.

Viszont az már egyéni döntésem, hogy milyen arányban rakok mondjuk hazai és külföldi részvényindexekbe, illetve kötvényekbe, ingatlanokba. Nálam ez jelenti a befektetői döntést, mivel nem spekulálok a megtakarításaimmal, hanem befektetek.

Lehet persze "fogadni" arra, hogy XY alap lesz a jobb, vagy hogy Mol vagy Magyar Telecom a tuti a jövő héten, de szerintem kevésbé költséges ha ezt a szenvedélyem a lottózóban élem ki, mint ha a családi megtakarításokon.

Szóval nálam egyszerű szabály működik, minél egyszerűbb, tisztább alapot venni (nem szeretem a vegyes alapot, mert ott nem az én döntésem hogy milyen arányban fektetik különböző instrumentumokba a befektetésemet), és hosszú távú makrogazdasági trendek alapján diverzifikálni közöttük.
Előzmény: Törölt nick (29)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!