Keresés

Részletes keresés

mozgóárus Creative Commons License 2023.01.01 0 0 20

A humora mgkopott

HERLI 007 Creative Commons License 2022.12.04 0 0 19

Szerintetek milyen ember?

 

Normális, az átlagosnál érzékenyebb a társadalmi eseményekre,

és ezzel a lendülettel meg is mondja a véleményét,

--a sok millió ember bamba némaságát látva---, érdemben sikerül is neki.

Előzmény: mihook (1)
mozgóárus Creative Commons License 2022.11.20 0 0 18

75 éves 

cchielien Creative Commons License 2022.04.23 0 0 16

építőipari technikus -->Szegeden végzett a híres Vedresben, csak a pontosság kedvéért

Előzmény: Törölt nick (14)
othiss Creative Commons License 2022.04.22 0 1 15

Nagy Bandó több okból is jó fej...jók az írásai, mégjobbak a humoros fellépései, és ami verhetetlen érdeme..a lánya..Aki látta valaha Nagy Natáliát, az tudja miért mondom

Polisiker Creative Commons License 2022.03.18 -1 1 13
Makkoscipo Creative Commons License 2018.07.16 0 0 10

"A Szalontüdő Szirmai Márton 2006-os kisjátékfilmje, Nagy Bandó András Ízes beszéd című kötetének egyik novellájának, A szalontüdőnek filmes adaptációja. A film számos díjat nyert."

 

Olvasható a Wikipédián.

 

Érdemes megnézni ezt a filmetűdöt:

 

https://youtu.be/epuTZigxUY8

 

És elolvasni ezt az oldalt:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Lunch_Date

 

A művészúr e szavakkal adja közre a kötetet:

 

Ebbe a kötetbe az ételekkel és az italokkal, a gasztronómiával kapcsolatba hozható írásaim és magánszámaim kerültek. A szalontüdő című mini novella nyitja a kötetet, melyet sokan az egyik legjobb írásomnak tartanak. Kisfilm készült belőle (Rendező: Szirmai Márton), s több mint 20 díjat hoztunk haza. Itthon is két fődíjat nyertünk vele. (Főszereplők: Anger Zsolt és Ascher Tamás)....

 

Tanulság?

mihook Creative Commons License 2011.01.07 -1 0 9

Közöltem vele még azt is, hogy kiraktam a fórumba a válaszát, erre ő most ezt írta:"BAZD MEG A JÓ KURVA ANYÁDAT, TE ALJAS GECILÁDA TETŰ, MOCSOK!
TEDD KI A NETRE, HOGY TUDJÁK, MEKKORA MOCSKOS EGY SZEMÉT VAGY!
ÉS NE HÍVOGASD A SZÁMOMAT, HA JÓT AÍKARSZ MAGADNAK!"

mihook Creative Commons License 2011.01.07 0 0 8

A művészúrtól megkérdeztem emailben, hogy túlvan-e már a pacemaker elemcsere műtéten, mert olvastam egy cikkben, hogy év végén lemerül neki.  Erre ő ezt írta vissza: "M, kértem, hagyj nyugodtan dolgozni, te meg, mint a hülye, levelezgetni akarsz, nincs ilyesmire időm, kedvem meg pláne. B."  Aranyos nem? Ugyanakkor tudom, hogy másnak símán, gond nélkül leírta, hogy mi történt most a katéterezés során.

C.Holmes Creative Commons License 2009.07.12 0 0 7
Jaj! Új könyvet írt ! Most a téma a MADARAK ÉLETE!
C.Holmes Creative Commons License 2009.01.21 0 0 4
Canada.
Előzmény: mihook (3)
mihook Creative Commons License 2009.01.19 0 0 3
Szia C. Holmes!  Ez a külföld hol volt?
C.Holmes Creative Commons License 2008.11.09 0 0 2

Látom nem nagy a látogattotság!Na mindegy!Szeretnék róla jót írni ,de nem tudok.

Rokonom, külföldön él és a "művész úr" ellátogatott fellépni a  kinti magyroknak.Szóval  Nagy Bandónak komoly személyiségzavara van !Már azt sem tudták a vendéglátók, hogy egyáltalán szabad e megszólítani! Egyik nap  normális volt másnap már nem ismerte meg az embereket.Alig várták ,hogy elmenjen!!!!

Ja és a könyvei ! Tragédia !  Mesekönyveket kivéve.

Előzmény: mihook (1)
mihook Creative Commons License 2007.12.18 0 0 1
Gyererek! Hát senki sem ír ebbe a Topicba? Ha ez a hivatalos, akkor hogyhogy nem lehet róla semmi fórumvéleményt olvasni itt? A www.bando.hu-n lévőket úgy érzem, cenzúrázzák, csak kizárólag azon hozzászólások jelennek meg ott, amik "fényeznek", mint a szidol... Valakinek van véleménye?

Szerintetek milyen ember? Őszinte, vagy megjátssza magát? Egy "apostol", vagy álszent?


Ha tudod a választ, Írd meg!
Matt Creative Commons License 2005.11.21 0 0 0
hum0rista
fenyob Creative Commons License 2005.11.21 0 0 topiknyitó
Ez a topic Nagy Bandó András hivatalos topicja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!