Keresés

Részletes keresés

kookaiboy Creative Commons License 2006.07.28 0 0 19
én még felnott fejjel is paraztam egyes reszeknek...sztem minden idok legjobb sorozata!
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.18 0 0 18

Sziasztok! Nagyon régóta keresem a sorozatot, ha megvan valakinek, megtenné, hogy ír egy e-mailt? Nagyon szépen köszi!

dekóder diler Creative Commons License 2006.02.10 0 0 17
jo lenne ha ujra leadnák .biztos más lenne most megnézni felnöt fejel ha valaki megtudja szerezni ésdvd-re kimásolni légyszi szoljon nagyon érdekelneelöre is köszi
Quantumleap Creative Commons License 2005.10.27 0 0 16
No, akik hozzá tudnak jutni a sorozathoz, és látják, azok leírhatnák a véleményüket, és hogy most milyen hatással van rájuk.
Zoli_t5H Creative Commons License 2005.10.19 0 0 15
Koszi, majd megnezem (En az ominozus "K" betuson kerestem.:-)


Előzmény: Quantumleap (14)
Quantumleap Creative Commons License 2005.10.17 0 0 14
Nagy hubok közül az E és H betűvel kezdődő két hubon keresd.
Előzmény: Zoli_t5H (13)
Zoli_t5H Creative Commons License 2005.10.17 0 0 13
Nekem inkabb azt aruljatok el lecci, hogy DC-n melyik hub-on osztottatok meg? :)
Kerestem az egyik legnagyobb magyar hub-on, de sajna csak angol valtozatot talaltam, azt is csak egy juzernel. Jobb lenne a szinkronos tv-rip, az igazi nosztalgia miatt.:)

Quantumleap Creative Commons License 2005.10.14 0 0 12
Topik ne süllyedjen el.

Valami nem teljesen világos számomra az uccsó epizóddal kapcsolatban:

Ricky meghalt?
Traider Creative Commons License 2005.10.10 0 0 11
Attól még lehettek ikerskacok, mintahogy azok is voltak :)
Előzmény: kookaiboy (10)
kookaiboy Creative Commons License 2005.10.09 0 0 10
ja, amugy nem ikersracok voltak, hanem 1fiu-1lány. és a legjobb az ősféreg volt :)
izomhod Creative Commons License 2005.10.09 0 0 9
Igen, Vilbeforsznak hívták a csávót, asszem egy régi angol taxival járkáltak folyton, és ha idegesek voltak, akkor kocsonyásodott a fejük:) Az ikersrácok bátyjának pedig egy buggyja volt. Olyasmi rémlik meg, hogy volt egy kék, és egy piros kristály, annak volt nagy szerepe. Meg a gonoszko a vízben közelítettek éjjel a jól felé. ÁÁ, iszonyat jó volz az a film, de nem lövök le többet belőle. Amúgy lehet a tévénél próbálkozni, mi egy jópáran a minimaxon értük el, hogy az Elsüllyedt világokat vetítsék le. És sikerült is:)
kookaiboy Creative Commons License 2005.10.09 0 0 8
irtam neked egy emailt!
Előzmény: Quantumleap (7)
Quantumleap Creative Commons License 2005.10.09 0 0 7
(BC)DC++-t szoktál használni? Mert ott megoszthatnám.
Előzmény: kookaiboy (6)
kookaiboy Creative Commons License 2005.10.08 0 0 6
hejhó4 nekem sajnos nem nagyon sikerül a majomparádéra bejutni, de nagyon kéne a sorozat összes része! esetleg nemtudnad vmi ftp-re feltenni, vagy vhová webre a 8 részt? vagy vkit nem lehetne megkérni, h feltegye?
Előzmény: Quantumleap (5)
Quantumleap Creative Commons License 2005.10.07 0 0 5

Ha esetleg nem tudnátok róla, akkor hírül adom:

 

A www.majomparade.com torrentes oldalról már egy ideje tölthető a sorozat összes epizódja, magyar szinkronnal, tv-ripben. Én is onnét szedtem le őket.

Zoli_t5H Creative Commons License 2005.10.03 0 0 4
Imadtam. Meg persze paraztam tole, mint a tobbi gyerek, de azert kiba jo volt.:)
Hogy is hivtak a gonosz csaladot, akik mindig azzal a nagy fekete autoval kozlekedtek? ... Talan Wilbeforce neven emlegettek oket, vagy valami ilyesmi... persze ha egyaltalan ugyanarra a sorozatra gondolunk.:)

Előzmény: kookaiboy (-)
Skywalker. Creative Commons License 2005.10.02 0 0 3
szvsz filmmúzeum esélyes
most megy pl az alfa holdbázis is

a hetedik út titka az volt, amikor vmi hangskála vagy mi volt a megoldás?

de manapság a LOST is kurrrvajó!
kergeto Creative Commons License 2005.09.21 0 0 2

Valószínűleg nem fogják újra leadni akkor se, ha 10 milió szavazat gyűlik össze.

Viszont leadják a Szomszédokat újra, pedig senki se kérte...vagy igen?

Ha valamit akartok, akkor ott vannak a fájlcserélő hálózatok, ott legalább 3 rész megvan a Hegy gyomrában 8 részéből.

Ugyanígy nekem pl. nem jön be a Music TV, sem a VH1, se a VIVA, csak a szar mcm és a magyar viva, pedig szeretem a jó klipeket, hát megszerzem őket p2p-ről.

 

Talán a Viasat leadja a sorozatot, oda kéne beírnotok.

Előzmény: GOttó (1)
GOttó Creative Commons License 2005.09.21 0 0 1
Volt egy kezdeményezés, miszerint petíciót nyújtanak be (aláírtam én is), hogy adják újra.
pointless Creative Commons License 2005.09.21 0 0 0
Jó sorozat volt, akárcsak a Hetedik út titka (ha emlékszik még valaki....)
kookaiboy Creative Commons License 2005.09.21 0 0 topiknyitó

Gyermekkorom meghatározó tv sorozata volt a hegy gyomrában cimű új-zélandi 8 részes remekmű!

 

Azóta se játszották sehol, pedig nagyon szívesen megnézném újra! Ha vmelyik tv leadná...anno a szünidei matinéban ment, ma már legkorábban ejjel 11 kor kezdődhetne, 18-as piros karikával..az ismerőseim közt is sok rajongója van, de gondolom itt ezen a fórumon is akadnak páran akik szerették, és szívesen megnéznék újra.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!