Keresés

Részletes keresés

nyolcas csoport Creative Commons License 2023.08.08 0 0 150

gyilkosok!

ave én Creative Commons License 2020.09.17 0 1 149

ne búsulj, Horvátország, a magyarokat megvertétek volna

Törölt nick Creative Commons License 2016.08.25 0 0 147

BL - H-CSOPORT

 

Juventus

Sevilla

Lyon

Dinamo Zagreb

Törölt nick Creative Commons License 2016.08.25 0 0 146

FC Salzburg - Dinamo Zagreb 1-2 > Összefoglaló

 

Footy Room

 

http://footyroom.com/matches/79926655/fc-salzburg-vs-dinamo-zagreb/review

Törölt nick Creative Commons License 2016.08.25 0 0 145

Salzburg (Aut) - Dinamo Zagreb (Cro) 1-2 h.u. | Mekkora meccs volt! A Salzburg kezdte jobban a meccset, de aztán a Dinamó feltámadt! Nagyon jó játékkal rukkolt elő és megfordította a mérkőzést! És meglett a BL-csoportkör is a zágrábiaknak! Valaki megy meccsre a horvát főpvárosba? Mert érdemes lehet kimenni pár BL találkozóra! :)

Törölt nick Creative Commons License 2016.08.17 0 0 144

Nem sikerült előnyt szerezniük a zágrábiaknak... Sovány, 1-1-es döntetlen lett a végeredmény. Ha most pénzt kellene tennem valakire, akkor a Salzburgra tenném. De cáfoljanak rám a horvátok!

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.21 0 0 143

Fel kellene lendíteni  a topicot nem?

 

Amúgy az egyik kedvenc csoprotom a BadBlueBoys, bár a horvát csapattal nem szimpatizálok,  a szurkolóikért viszont úgymond "rajongok"

My City Dubai Creative Commons License 2009.04.22 0 0 142
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.10.18 0 0 141

Sziasztok!

 

A www.fanzone.hu oldalon megalapítottam az NK Dinamo Zagreb klubot, amennyiben nekünk szurkolsz jelentkezz!

eric80 Creative Commons License 2007.10.09 0 0 139

a program:

okt25.: szabad

nov8.: Dinamo-Basel

nov29.: Brann Bergen-Dinamo

dec5.: Dinamo-HSV

dec20.: Rennes-Dinamo

 

Branko Ivankovic aszonta a nogometni magazinnak, hogy tovább lehet jutni, feltéve, hogy úgy fog játszani a csapat, ahogy az Ajax ellen. azt is mondta, hogy a HSV ellen biztosan nehéz lesz, meg hogy a Basel figyelemreméltóan szerepelt már a BL-ben. de szerinte a Dinamo egyik csapat ellen sem esélytelen 

eric80 Creative Commons License 2007.10.09 0 0 138

 

 ellenfelek az UEFA-kupában: Basel, Hamburg, Rennes, Brann Bergen.

 elsőre nem tűnik túlzottan acélosnak e névsor. (kettőt kell megelőzni ezek közül a továbbjutáshoz)

aaj Creative Commons License 2007.10.06 0 0 137
Miért talán valami sértőt vagy bántót irtam?Ha igen akkor bocs.Ja és mi az én problémám?Az idén gyengén szerepelünk.Ha kiestünk csak magunknak köszönhetjük.Sajnos az utóbbi időben csupa .......csapattól kaptunk ki az Európai kupákban.Én ezt el is ismerem csak azt nem tudom mért irtad ezt nekem?Ha végigolvastad volna figyelmesen amit irtam akkor rájöttél volna,hogy nem rosszakaratból irtam.Szurkolj csak a csapatodnak........
Előzmény: Törölt nick (136)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.06 0 0 136
értjük mi a te problémádat ;)
Előzmény: aaj (135)
aaj Creative Commons License 2007.10.06 0 0 135

Sok sikert a továbbiakban.Nekünk már van 3 BEK 1 BL 1 KEK 1 UEFA  győzelmünk.Sikerüljön nektek is.

Előzmény: Dinamo Zagreb (134)
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.10.06 0 0 134

A csoda annak szólt, hogy egy 0-1-es hazai vereség után idegenben tudtunk nyerni.

Én láttam mindkét meccset, és mondhatom, az Ajax nem volt jobb mint mi.

A csodához kellett az, hogy végre korrekt játékvezetés legyen lásd Bremen elleni meccs, kellett Branko Ivankovic, mert Kuzeval nem ment volna, és kellett egy olyan szemlélet, hogy mi vagyunk a jobbak.

És bár ez hihetetlen lehet neked, nekem nem az, mert hétről-hétre látom őket és tudom, hogy ott a helyünk Európában.

Törölt nick Creative Commons License 2007.10.05 0 0 133
Na, csak összejön végre valami a nagy Európában is.
Előzmény: Dinamo Zagreb (128)
aaj Creative Commons License 2007.10.05 0 0 132
Jól irod csoda történt és ehhez gratulálok.De ahogy a mondás tartja vak tyúk is talál szemet.Lehet az elkövetkező években nem lesz ilyen szerencsétek.De ha már igy alakult sikeres legyen a folytatás.HAJRÁ AJAX!!!!
Előzmény: Dinamo Zagreb (128)
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.10.05 0 0 130

Én sem tudom miért nem ma tartják.

És vasárnap merre jársz ? :))

Előzmény: Törölt nick (129)
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.10.05 0 0 128

Tegnap megtörtént a csoda, a Dinamo Zagreb újra a Európában!

2004 óta vártunk erre a pillanatra, akkor szerepelt utoljára a csapat az UEFA kupában.

A 2005-2006-os szezon kimaradt mivel a csapat nem ért el még a horvát bajnokságban sem kupaindulást érő helyezést.

A következő évben már merész álmokat szövögetett a csapat és a vezetése, mely alaposan megerősítette a keretet, és a bajnokság megnyerése után

Izgatottan vártuk a sorsolást a BL-re ahol hamar kiderült fortuna ismét nincs velünk, az Arsenal az ellenfél az eredmény 0-3 és 1-2.

Az UEFA sorsolásnál újra reménykedtünk, és az Auxerre nem is tűnt verhetetlennek, mégis vereség otthon és idegenben is 1-2 és 1-3.

Ebben az idényben miután a bajnokságot toronymagasan megnyertük következett az idei BL szezon, ahol már az első körben érdekeltek voltunk.

Egy azeri csapatot kaptunk és nagy döbbenetünkre odakint 1-1-es döntetlen, amire otthon egy kínkeserves 1-1-el válaszoltunk és a hosszabításban találtunk egy gólt majd egy újabbat, jöhetett a második kör a szlovén Domzale ellen.

Itt már nem volt kegyelem 2-1-re nyertünk idegenben, otthon pedig 3-1-re annak a tudatában, hogy az utolsó lépés a Werder Bremen ellen jön majd el.

Idegenben kezdtünk, nem is akárhogyan, a félidőben 0-1 nekünk és kimaradt még két százas ziccer, aztán a második félidőben egy csúnya védelmi hiba és egy bombagól 2-1-es vereséget okozott.

A visszavágóra bizakodva utaztunk, egy 1-0 is BL-t ért volna, de Terje Hauge a norvég játékvezető hamar elintézett minket egy vicc 11-essel, innetől kezdve már átcsaptunk rohanásba, és a vége 2-3 a Brémának.

Az UEFA új reményt adott, a Rennes a Braga a Palermo és Ajax 4-esből kaphattunk ellenfelet, mi persze az Ajax-ot kaptuk.

Mindig a balszerencse harsogtuk a Pistivel, de a bizalom töretlen, hiszünk a csapatunk erejében.

Újabb út Zágrábba, és a mérkőzést egy szóval lehet jellemezni, csalódás.

A csapat túlságosan a ne kapjunk gólt elvén játszott, aminek eredménye egy kapitális védelmi hiba után 0-1.

Pisti a hazafelé úton már arról beszél, hogy Európa kapuja újra bezárult elöttünk, de én továbbra is bizalommal vagyok a csapat iránt, idegenben mintha mindig jobban játszana a csapat, és a 0-1 jobb a 0-0-nál, mert nem lehet beállni bekkelni támadni kell.

És eljött a tegnapi nap, reggel egy sms-ben már bíztatom a Pistit, hogy ma megtörténhet a csoda, bár a nemzetközi szinten ismeretlen Mandzukic-Tadic csatárkettőssel nem sokan reménykedhettünk a csodában.

És eljött a 19 óra 30 perc, már az első percben látszik, nem ijedtek meg a fiatalok, a 13. percben Tadic a kapufára fejel egy beadást, nincs szerencsénk.

A 28. percben Mandzukicot szabálytalanul szerelik a 16-oson belül, és az angol játékvezető rezzenéstelen arccal megadja a 11-est.

Modric magabiztosan értékesíti 0-1, megvan az egyenlítés.

Továbbra is támadásban maradunk de a szünetig nincs változás.

A második félidőre is önbizalommal telve érkezik ki a csapat, de a 10. és 35. perc között óriási nyomás nehezedik a kapunkra, Koch azonban mindent fog, és bár a fiúk fáradni látszanak az Ajax sem tűnik acélosnak.

Az utolsó 10 percre megélénkülünk és az utolsó percben Modric lövését kell védenie a kapusnak, de ekkor már Stam is nehezen kap levegőt, jöhet a hosszabítás.

Ahol támadunk, hihetlen, de új erőre kap a csapat, és egy beadás után Drpic centikkel a kapu mellé fejel majd…

97.percben Mikic elmegy a jobb oldalon bead és Mario Mandzukic gyönyörű mozdulattal fejel a hálóba 0-2, ezt már nem lehet fokozni a horvát szpíker üvölt úgy mint anno Knézy a Grasshoppers-Ferencváros meccsen, Pisti sms-t ír, hogy ott vagyunk, de még nincs vége.

99. perc Guela bead balról Mandzukic lekezeli a labdát a 16-oson belül, és egy védő lába között a hálóba lövi a labdát 0-3.

Elszabadul a pokol, a szpíker az UEFA kupát ünnepli, majd a kamera az 1500 horvát szurkolót mutatja amint félmeztelenül ugrál és egy váltás után a szinte teljesen üres Arénát mutatja, ahol már csak egy csapat van, a DINAMO ZAGREB.

Az utolsó 20 percben ugyan kapunk két gólt, de ezzel már senki nem foglalkozik, a játékvezető lefújja a mérközést, UEFA kupa!

Hihetetlen, a hazai 0-1 után idegenben jutottunk tovább.

Nézzük a neveket Stam, Heitinga, Gabri, Huntelaar, Rommedahl és a másik oldalon Drpic, Pokrivac, Vukojevic, Mandzukic, Modric.

És tegnap a mieink voltak a hősök, jöhet a sorsolás kedden.

Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.10.05 0 0 127

A Bréma elleni idengebeli meccsen mérges voltam, mert a szünetben már 0-3 is lehetett volna, aztán egy nagy hiba után egyenlő lett és várható volt, hogy még kapunk egyet.

Amiért ott nem voltam szívrohamközelben az az, hogy tudtam van Zágrábban is egy meccs, és ha nincs a 11-es.........

Itt viszont ha láttad a meccset akkor a 2. félidő 10. és 35. perce között nagyon meleg volt a pite és ha Koch nem véd így akkor most nem lenne miről írnom.

 

Előzmény: Robin Van Persie (125)
Robin Van Persie Creative Commons License 2007.10.05 0 0 125
Ha maitól majdnem szívrohamot kaptál akkor furcsa hogy még élsz a Bréma elleni idegenbeli BL meccsre gondolok...
Előzmény: Dinamo Zagreb (124)
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.10.04 0 0 124

Én biztos voltam benne, ma reggel mondtam a szurkolótársamnak, hogy 1-2 lesz, de így még jobb.

Majdnem szívrohamot kaptam a tv előtt...

Előzmény: eric80 (123)
eric80 Creative Commons License 2007.10.04 0 0 123

 

pedig már leírtam a társaságot. nagy összegben fogadtam volna rá, hogy az otthoni vereség után nem fog sikerülni... még szerencse, hogy nem tettem... :-) így legalább két csapatnak szurkolhatok az UEFA-kupában... :-) 

Előzmény: Dinamo Zagreb (122)
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.10.04 0 0 122

Hihetetlen, fantasztikus, nem lehet szavakkal leírni!!!!

DINAMO U EUROPI!!!!

Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.09.20 0 0 121

11-kor indulunk az Ajax meccsre, remélem most már tényleg megmutatjuk Európának magunkat.

Ajmo Plavi!!!

Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.09.04 0 0 119

Igen, de a továbbjutás nagyon sok tényezőtől függ, lásd Bremen elleni visszavágó első 11-es.

Meggyőződésem ha az nincs , akkor nyerünk.

De én tartok ettől az Ajaxtól nagyon.

 

Előzmény: Törölt nick (118)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.04 0 0 118
Tavaly a Koppenhága ütötte ki őket a BL selejtezőben, idén pedig a Slavia Praga, ráadásul kettős győzelemmel. A nyáron gyengültek, elment Sneijder és Babel is. És lehet, hogy hollandiában nagy királyok, de a Dinamo sem nyeretlen kétévesekből áll.
Előzmény: Dinamo Zagreb (117)
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.09.04 0 0 117

Hát szerintem a Rennes vagy a Braga lett volna a verhető kategória, a Palermo, Ajax, Blackburn pedig a bravúr.

Ráadásul hazai pályán kezdünk, ha ott egy 2-0 összejönne akkor reménykedhetünk.

 

Előzmény: Törölt nick (116)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.31 0 0 115
Verhető ez az Ajax.
Előzmény: Dinamo Zagreb (114)
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.08.31 0 0 114

Jaj, itt is van élet!

Na hála istennek.

Én sikeresen bejutottam a meccsre, ennyien még soha nem voltak.

Az első 11-es teljesen demoralizált, ilyet még életemben nem láttam.

Ennek ellenére azt mondom az első meccsen ment el a továbbjutás, ahol a szünetben már 0-3 lehetett volna minden túlzás nélkül.

Az elmúlt évek szerencsés sorsolásai is újra előjöttek, most az Ajax jön:((

A bajnokság meg sima lesz szerintem messze a legerősebb a keretünk.

 

Előzmény: Törölt nick (113)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!