Keresés

Részletes keresés

Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2005.07.03 0 0 3
Biztos észrevették itt hogy csalni akarsz :)
Előzmény: Yoda tanítványa (2)
Yoda tanítványa Creative Commons License 2005.07.03 0 0 2
Hát a fasztuggya, mindenestre annyit már elérétem hogy semmilyen módon sem szerepel a googleben, pedig újra regeltem.
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2005.07.03 0 0 1
Énszerintem a metáknak semmi jelentősége sincs, a szájt pedig nemsoká fel fog tűnni részletesen is. Én így hiszem.
Előzmény: Yoda tanítványa (-)
restless Creative Commons License 2005.07.02 0 0 0
ez így nem j0
Előzmény: Yoda tanítványa (-)
Yoda tanítványa Creative Commons License 2005.07.02 0 0 topiknyitó
Sziasztok! Készítettem egy oldalat és tegnap beregisztráltam a googlebe csak az a gondom, hogy hiába adtam meg metat, csak akkor jelenik meg a találatok közt az oldal, ha magára az URL-re keresk rá, az oldal titleje alatt pedig semmiféle leírás sincs.
A metát már megváltoztattam és a régire nem emléxek, de a mostani így néz ki:

<meta name="keywords" content="elado lakas haz ingatlan sorhaz Kaposvar Tuskevar kaposvar tuskevar eladó lakás ingatlan ház sorház Kaposvár Tüskevár kaposvár tüskevár jó állapotú gondozott esztétikus összkomfortos kandalló összközmûves elad eldólakás eldóingatlan eladoingatlan elad ingatlant kínál lakást kínál vásárlás vasrlas lakaselado ingatlanelado lakás hirdetés lakáshirdetés hirdetés garázs padlás több WC wc fizetési segítség könnyítés alku">
<meta name="description" content="Eladó egy jó állapotú lakás Kaposváron szép gondozott környezetben. 115 m2-es épület, összkomfortos, garázsal">
<meta name="robots" content="all">
<meta name="rewisit-after" content="2 days">
<meta name="page-type" content="lakás hirdetés">
<meta name="page-type" content="ingatlan hirdetés">
<meta name="page-type" content="lakás eladó">
<meta name="page-type" content="ingatlan eladó">

Jó ez így szerintetek vagy valami nem dívik benne ?
A következőket nem tudom: A felsorolásnál mi a jelentősge annak hogy ha a szavak közé vasszőt teszek, különböznek -e a kis és nagy betűk, az ékeztes betűk az ékezet nélküliektől ?
A page-type-ot hogyan szerencsés megadni ? Pl. a felsorolás itt helyes szintaxis ? Csak 1 kategóriát érdemes magadni vagy többet is ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!