Keresés

Részletes keresés

Van egy álmom Creative Commons License 2024.02.07 -2 0 1441

BONO Utazási Központ

 

Csoportos utazáson voltunk velük Dominikán, csak az alábbi problémáink voltak velük:

A Zürich-Punta Cana járat több mint 5 órát késett, amiről természetesen nem tehetnek.Telefonos érdeklődésemre utánajárt egy kolléganőjénél akitől azt a választ kapta hogy "hallott már róla de nem tudnak róla". Az ilyenkor járó kártérítés ügyében ők semmit nem tudnak csinálni (?), majd a jövő héten küldenek egy linket hogy hova fordulhatok. (mondhatta volna hogy a gugli barátom...)

 

 

 

Reggel 10 órakor megbeszélés és utastájékoztató a hotel halljában a helyi idegenvezetőkkel

Nem ért rá eljönni de majd messengeren tartjuk a kapcsolatot.Egyébként is elég felkészületlen volt.

 

 Ebédre elfogyasztunk egy ízletes grillezett langusztát, de ízlés szerint csirkéből vagy sertésből készült ételt is választhatunk. 

Az ebéd nem tartalmazta a langusztát, azért plusz 25 USD-t le kellett perkálni. Telefonos érdeklődésemre annyi mondtak hogy majd beszélnek az idegenvezetővel.

 

malazs Creative Commons License 2021.12.03 -1 2 1440

Ez nem számít vis maior esetnek. Pláne hogy számtalan időpont volt amikor nem volt korlátozás. Ők nem teljesítették a vállaltakat és ha esetleg "érdeklődés hiányában" marad el az út, kutya kötelességük a teljes összeget visszafizetni. Sőt amit vállaltak a mailben, az is kötelező érvényű rájuk nézve. Nem mellékesen mivel nem ti mondtátok le az utat hanem meghiúsult, ezért is visszajár a teljes összeg. A 2020-as meghiusulás esetén csak annyi van hogy kártérítést illetve kamatot nem kell fizessenek, de a befizetett előleg az visszajár. Amennyiben bankkártyával fizettetek, el tudsz indítani charge back eljárást nem teljesült szolgáltatás miatt. Erre felhívhatod az ő figyelmüket is, ekkor valószínű megváltozik a hozzáállásuk ugyanis nem kevés költségük és hátrányuk lesz belőle.

Előzmény: Trinity78 (1438)
alibabusic Creative Commons License 2021.12.03 -1 0 1439

Köszönjük!

Kíváncsi lennék,hogy hol találtál rá ilyen hitvány irodára, még a nevét sem hallottam?

Előzmény: Trinity78 (1438)
Trinity78 Creative Commons License 2021.12.02 -1 0 1438

Az Anacapri utazási irodával utaztunk majdnem minden évben olasz útjaikra. Igen volt olyan esetünk, amit itt az egyik hozzászólásban olvastam, hogy az idegenvezető ad hoc szedett tőlünk 10 eurót, amit az utazási feltételekben nem is olvastuk. Mindegy még azt is lenyeltük. De most BETELT A POHÁR! 2 éve még a covid előtt előleget fizettünk be az egyik nagyobb volumenű útjukra. Kötüttünk útlemondási biztosítást. 2020-ban közbejött a covid, ígértek fűt-fát, hogy ki ne vegyük az előleget következő évben biztos indul a busz, 50% kedvezményt adtak a fakultatív programjaikra és garantálják az utazás árát. Mondanom se kell 2021-ben sem volt indulás. Még ebben az évben júniusban megint fogadkoztak, hogy 35% kedvezményt tudnak fakultatív programokra biztosítani és két levélben is leírták hogy jobban járunk ha átrakjuk 2022-re mert GARANTÁLJÁK AZ ÁRGARANCIÁT. Ismét belementünk most novemberben ismét megkerestek, hogy akkor 2022-re megkössék velünk a szerződést. Mondanom se kell elfelejtették mit igértek, pedig még egy év sem telt el. Az ár 30.000 Ft-tal több lett fejenként és a fakultatív programokra semmilyen kedvezményt nem adtak. Azzal védekeztek, hogy a hajón majd kapunk kabinokat külön wc-vel, amivel szerintem nem vagyunk kisegítve mert a hajózás pár óra oda-vissza a szigetre. Mikor elküldtem a levelezéseinket hogy mit ígértek, akkor az volt a válasz, hogy mit képzelünk mi, az iroda 2 éve zárva van, meg vis maior helyzet van új partnerrel kellett felvenniük a kapcsolatot. A másik dolog, amivel TELJESEN HÜLYÉNEK NÉZTEK MINKET, hogy mindennap hirdették a facebookon ezt az utat azon az áron, amire nekünk árgaranciát vállaltak. SZÓVAL ENNYIBE NÉZIK A TÖRZSUTASOKAT, EGY ISMERETLENNEK OLCSÓBBAN ADJÁK AZ UTAT, NEKÜNK MEG AKIKNEK 2 ÉVE A PÉNZÜK BENNE VOLT AZ IRODÁBAN SEMMIBE SE NÉZTEK!. Kértük, hogy utalják vissza az előleget, mert nem akarunk már utazni, akkor közölték hogy a szerződésben vállaltuk, hogy kezelési költséget levonnak. Mondanom sem kell 5000 Ft-ot vontak le fejenként. Legalább lett volna annyi kárpótlás bennük hogy igen itt utaztatok velünk 5 éven keresztül minden évben és eltetkintünk. De ez eszünkbe sem jutott. Szemét társaság. NEM AJÁNLOM SENKINEK hogy velük utazzon. Mondanom sem kell hogy jövőre se fog ez az út elindulni, azt garantálom, de ők az árgarancát garantálják!

ufurnyufur Creative Commons License 2020.01.15 0 0 1437

2019.12.12.én én is feladtam a feljelentésemet a GO ellen, Keszthelyre. Ma voltam tanú meghallgatáson Marcaliban. Nem is értettem, miért volt erre szükség. A feljelentés mindent tartalmazott. A befizetést, szerződést fénymásolatban stb. Szerintem csak húzzák az időt, s elkenik az egészet. Az én tapasztalatom, hogy ezek az Orbán Viktorék érdekeltségében lévő szálláshelyek kihasználtságát lett volna hivatott növelni. Engem egy telefonos másik cég a visegrádi Vár Hotelbe invitált, ahol átadott a Park Hotelben tartott GO-s bandának. Mi voltunk is 3 helyen a GO-val. 2x Szeleste, Festetics kastélyhotelben, és Harkány, Baranya Hotelbe. Kicsit olcsóbban, mint a külsősök, és nem kötötték befüzőcskés előadáshoz. Most ősszel már GO nélkül voltunk a Velence Resortban, szintén telefon meghívásra és 2 órás előadásosra, ahol már egy furcsa klubrendszerű, üdülési joggal kevert rendszerbe szerettek volna behúzni. Na de nekünk már volt üdülési jogunk is és már a GO-n is túl voltunk, nem tudtak átverni. Nagyon idegesek és lekezelők voltak, mikor ezeket elmondtuk. Mindenhol azt hallottam, hogy Orbán birodalom. Bennünket is Visegrádon ez a Marián nevű hölgy húzott be a csőbe, de nem 270 ért, csak 3 év tagságra 50-ért. De gondoltam, legyen nagy az a rakás! Beálltam közétek, de nem sok reményt látok. Ami belföldi üdüléseket felajánlott a GO, azok is mind fideszközeli szállások voltak. Erről ennyit, és csak azért írom le ide, hogy senki ne reménykedjen, szerintem közelébe sem jutunk a kárunkhoz. Rendőrség, ügyészség, bíróság mind az ő kezükben.

Előzmény: Masszőr2000 (1436)
Masszőr2000 Creative Commons License 2020.01.08 0 1 1436

Go kártya károsultak!

Jelentkezett a Marián J. a rendőrségen!

Kihallgatták!

Az egész családot le kellene csukni!

Előzmény: Masszőr2000 (1435)
Masszőr2000 Creative Commons License 2019.10.16 0 0 1435

GO SOLUTIONS GROUP KFT, vagy HUNGARY KFT  károsult vagy, akkor a Keszthelyi Rendőrkapitánysághoz küld el a feljelentését mindenféle melléklettel: befizetési nyugta, banki utalás másolat, szerződés stb.

A feljelentésnek van száma: mindenki aki károsult, erre a számra hivatkozva küldje el a feljelentését AJÁNLOTTAN!!

ÜGYSZÁM: 20040/1483/2018. bü.

Masszőr2000 Creative Commons License 2019.10.16 0 0 1434

Írjál nekem, mert már tudunk egy-két dolgot.

Előzmény: giza777 (1431)
Masszőr2000 Creative Commons License 2019.10.10 0 0 1433

Újabb megkeresések, jelzések érkeztek hozzám!

Úgy látszik még dolgozik a "csapat'!

Keszthelyi Rendőrkapitányságon van az ügy! 

Mindenki írjon oda feljelentést !

Tkn71 Creative Commons License 2019.08.05 0 0 1432

Hogyan tudott volna az Ön felhasználóneve alatt valaki más hozzászólást írni?

Előzmény: Masszőr2000 (1430)
giza777 Creative Commons License 2019.08.05 0 0 1431

Sziasztok! 

 

Nekünk is van go solutions utazási kártyánk.... eddig semmilyen utat nem tudtunk igénybe venni, az e-mailekre nem válaszolnak. Most láttam, hogy felszámolás alatt vannak. 

Most már lépni szeretnék, mert nem ki pénzünk áll benne. 

Az ügyfélkapun keresztül kell reklamálni? NFN-nál? 

Van valaki, aki már kapott kártérítést vagy elért valamilyen eredményt?

 

Köszönöm szépen előre is mindenkinek!

 

Masszőr2000 Creative Commons License 2019.08.01 -2 0 1430

Tisztelt P.J.!

 

Ön az én nevemben írt egy megjegyzést!!!

Olyan információkat írt, mintha Ön tudja, hogy a károsultak a pénzüket hogyan tudják visszaszerezni!

Honnan tudja ezeket az információkat????

Tudjuk, hogy felszámolás, végrehajtás van folyamatban a csaló CSALÁD ellen.

 

Kérem válaszoljon!!

Előzmény: Masszőr2000 (1425)
Masszőr2000 Creative Commons License 2019.07.18 0 0 1429

Helló Go kártyás károsultak! Wellnes Team Kft. általi károsultak!

Tegyetek mindannyian feljelentést a rendőrségen, NAV-hoz közérdekű bejelentést!

Több száz vagy ezer károsult van kisebb értékre elkövetett csalás miatt!!

 

 

 

Masszőr2000 Creative Commons License 2019.05.30 0 0 1428

Go kártyások!

Voltam a NAV- nál, azt mondták hogy tegyen minden sértett közérdekű bejelentést!!

Hajrá! Csinálja mindenki! Mai napig folytatják az apró kis csalásaikat!

Masszőr2000 Creative Commons License 2019.05.14 0 0 1427

GO KÁRTYÁSOK!

Érdeklődöm, hogy kapott-e valaki olyan nyugtát, számlát amin ez a feliratú bélyegző szerepel:

 

WELLNESS TEAM KFT

1158 BUDAPEST

KÉSMÁRK U. 14/B.

14963247-2-42

 

HA IGEN AKKOR LEGYEN SZÍVES ÍRJON NEKEM: katalin.varga.58@gmail.com -ra.

SzürkeFarkaska Creative Commons License 2019.04.15 0 0 1426

Vivaldi Travel utazási irodáról valami vélemény, még konkrétabban a szlovéniai útjaikról?

Masszőr2000 Creative Commons License 2019.04.11 0 0 1425

Újabb megkeresés!


Az Index.hu Forumán találtam a címét, a Go Solutions átverésekkel kapcsolatban. Én oda nem vagyok és nem is leszek regisztrálva, de a következő infókat megoszthatja a károsultakkal, ha gondolja.Minket is átvertek, befizettük a kért összeget, de foglalni a cég már nem foglalt. Mivel hitelkártyával fizettem, jogosult voltam a charge back eljárásra, ami azt jelenti, hogy a kért dokumentumok elküldése után 24 órán belül visszautalta a bank a befizetett összeget.Mi kell ehhez? 1. akkor működik, ha hitelkártyával fizettünk és tudjuk a tranzakció számát.2. az e-mail, amelyben a Go Solutions visszaigazolta a foglalást.3. az e-mail, amelyben a  Go Solutions visszaigazolta a befizetés megtörténtét.4. a szállás igazolása, hogy náluk az adott névre és az adott időszakban nem történt foglalás a Go Solutions által.Ezeket kell eljuttatni a számlavezető bankunkhoz.Nekünk szerencsénk volt, mert mivel mindent online intéztünk,valamennyi igazolást el tudtunk küldeni.Remélem, tudtam segíteni. Kérem, az e-mail címemet ne ossza meg másokkal, ennél több infóval nem tudok szolgálni. Köszönöm.Üdvözlettel. P.J.

Masszőr2000 Creative Commons License 2019.04.04 0 0 1424

Helló! Feljelentettem a csapatot, de már egy pár ember is feljelentést tett.

Szentendrei Rk. és Nagykanizsa Rk.-n!!

Előzmény: Zsoli123 (1391)
Masszőr2000 Creative Commons License 2019.04.04 0 0 1423

Szentendrei Rendőrkapitányság újabb egyesítő határozatot küldött, tehát már  nem csak mi tettünk feljelentést!

Nagykanizsán is vannak feljelentések!!!

Masszőr2000 Creative Commons License 2019.04.03 0 0 1422

Én már feljelentettem ezt a csaló bagázst.....

 

Előzmény: Én-Simi (1371)
Masszőr2000 Creative Commons License 2019.04.03 0 0 1421

Keressetek!!

katalin.varga.58@gmail.com

Előzmény: 1jigger (1388)
Masszőr2000 Creative Commons License 2019.04.03 0 0 1420

Jelentsd fel a rendőrségen és a gazdasági versenyhivatalnál....

Én megtettem és már van eredménye!!

 

Előzmény: Zsoli123 (1391)
Masszőr2000 Creative Commons License 2019.04.03 0 0 1419

Rendőrségtől és a Gazdasági Versenyhivataltól kaptam visszajelzést.

Előzmény: JakabJ (1397)
Masszőr2000 Creative Commons License 2019.04.03 0 0 1418

Én már visszajelzést kaptam a Rendőrségtől és a Gazdasági Versenyhivataltól!!

Előzmény: Ildikó és családja (1402)
Masszőr2000 Creative Commons License 2019.04.03 0 0 1417

Igen én.

A Gazdasági Versenyhivatal is vizsgálja a céget!!

Előzmény: chillo (1410)
Masszőr2000 Creative Commons License 2019.04.03 0 0 1416

A szerződéskötés és a fizetés helye...

 

Egyébként már kaptam visszajelzést a Szentendrei kapitányságtól és ott már ügyegyesítés történt, tehát több sértett van.

Gazdasági versenyhivatal is panaszomat iktatta, és kérdésekre kellett válaszolni.

Ezt is megküldtem.

 

Te is csatlakozz a GO KÁRTYA CSALÓK FELGÖNGYÖLÍTÉSÉHEZ!!!

 Jelentsd fel őket, ne félj!

 

Előzmény: chillo (1415)
chillo Creative Commons License 2019.03.27 0 0 1415

A szentendrei rendőrkapitányság a lakhelyed szerint illetékes vagy a szerződéskötés helyszínehez kötődik?

Előzmény: Masszőr2000 (1414)
Masszőr2000 Creative Commons License 2019.03.26 0 0 1414

Ma kaptam meg a levelet a szentendrei rendőrkapitányságról és már ott is többen tettek feljelentést.Egyesítették az ügyeket.

Mindenkit arra biztatok, hogy tegyen feljelentést a rendőrségen!!

chillo Creative Commons License 2019.03.24 0 0 1413

Kaptam választ a Foyasztóvédelemtől is és a Gazdasági versenyhivataltól, de azt írták ez nem rájuk tartozik és nincs hatáskörük eljárni az ügyben.

Előzmény: Masszőr2000 (1412)
Masszőr2000 Creative Commons License 2019.03.23 0 0 1412

Rendőrségen is tegyél feljelentést, mert ez országos csaló banda!

Engem az ország minden pontjáról megkerestek már!

Előzmény: chillo (1404)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!