Keresés

Részletes keresés

torente100 Creative Commons License 2013.04.26 0 0 76

Űdv, szeretnék segítséget kérni egy Samsung 127cm-es plazma tv vel kapcsolatban  a tv 4 éves , egy 10 cm es függőleges  fekete csík van rajta ,cof fóliát átnéztem szemel látható problémát nem láttam rajta  annyi lenne a kérdésem, hogy az y sus panel tud ilyet produkálni? vagy esetleg valami segítség, hogy hol keresem a problémát? sajnálnám ki dobni.

 Személyes segítséget is elfogadok ,nem leszek hálátlan. y sus panel modell  száma : 50 hd  w3  y sus (2l)

Köszönöm

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.26 0 0 75

Szerencsére már sok HD-s csatorna van, ezek egészen élvezhető minőségűek. Ebben a kategóriában a Samsungok kiemelkedőek, a 6-os sorozat egészen elérhető áron van, 120, 130 ezer forint körül már a 3D-t is belezsúfolták :) Teljesen élvezhető, szép képminőséget produkálnak. Persze most lehet páran mindjárt reagálnak, hogy az egérmozi, meg ajnározzák a lassan elavult plazmájukat :)

Előzmény: gyedavid (73)
gyedavid Creative Commons License 2010.04.16 0 0 73
sziasztok!
egy 82cm-es FullHD-s lcd tévén csak a bluray filmek élvezhetők, a normál tv adás és a DVD filmek nem?
ja és milyen márkát ajánlotok ebben a kategóriában?
KTTech Creative Commons License 2009.09.04 0 0 72
Leggyakrabban zavart a csatorna azért lesz ilyen a kép. Ezt sok minden okozhatja... digitális vagy analóg az adás?
Előzmény: Törölt nick (67)
KTTech Creative Commons License 2009.09.04 0 0 71
Csak a HDMI ebben az esetben... A HDMI digitális, 1 kábellel viszed át a hangot is, nem kell külön kábelezni. A komponens az analóg átvitel, annak minden hátrányával.
Előzmény: rockdobos (64)
KTTech Creative Commons License 2009.09.04 0 0 70
Az LCD előnyeinél a fogyasztást már ki is lehet venni... (meg van pár pontatlanság az oldalon...)
Előzmény: Törölt nick (69)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.04 0 0 69
LCD TV vásárláshoz jó tanácsok:

Plazma vagy LCD
Előzmény: rockdobos (64)
Moviesound Creative Commons License 2009.08.06 0 0 68
MaSylvia!

Kábel-TV van, gondolom.
A csatlakozókat kell megmozgatni, főleg az antenna dugót, hogy rendesen érintkezik-e. Ha itt hiba jelentkezik az adott csatornákon, akkor a csatlakozót újra kell szerelni, vagy megforrasztani, ezt látatlanban nem tudom.
Ha nem segít semmilyen fortély, akkor szólni kell a szolgáltatónak, hogy nézzék meg mi a hiba, mérjenek jelszintet az adott csatornákon, ott a helyszínen, határolják be, hogy mi okozza a látható hibát és javítsák ki, ha az Ő hatáskörükbe tartozik.
Üdv!
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.02 0 0 67

Sziasztok!

Nekem van egy 106 plasmam és az a gond vele hogy 2-3 csatornán a fehér szín hmm hogy is mondjam elmosodott rikit nézhetetlen de a többi csatorna fantaszikusan szép mi lehet a probléma??(tv2 is rosszul jön be) sport+ valakinek lenne valami ötlete??Köszi elöre is

Moviesound Creative Commons License 2009.03.22 0 0 66
Kedves mancocka és Többiek!

Ebben az ársávban sokféle lehetőség adódik; neked kell eldöntened, mindenképpen élő próba alapján, hogy melyik a szimpatikus és a kezelhetősége melyiknek milyen.
Szinte mindegyiken megtalálhatók a ma "népszerű" csatlakozók, tehát ilyen gond nem lehet.
Ami fontos, hogy tudja az MPEG-4-et, nem elég az MPEG-2, ez nálunk nem használt formátum, tehát erre figyelni kell. Esetleg a belső tuner legyen legalább a földi, DVB-T vételre alkalmas, vagy DVB-T és DVB-C vételi lehetőséget tudjon.
Nyilván feleljen meg az igényeidnek, kinézet, kezelhetőség, csatlakozások, ár.
Gyártók: Philips, Samsung, LG, Panasonic, stb. - lehet plazma, vagy LCD, ezt megint élő próbával kell eldöntened és lehetőleg élő TV-adást nézzél meg, amin sok minden hiba látható lehet, ami esetleg DVD-ről való bemutatáskor nem, tehát, ha TV-nézés az elsődleges, akkor élő TV-adással kell kipróbálni.
Sok sikert!
Várunk beszámolót!

Üdv! Moviesound
mancocka Creative Commons License 2009.03.21 0 0 65
Sziasztok !

A segítségeteket kérem.

A keretem kb. 130 - 140 KHUF, a cél egy általános célu tv vásárlása.
Zömmel UPC tv (stb-n keresztül ) illetve divix-es dvd player dvd illetve divx filmekkel
lesz meghajtva.

HD ready és kb. 32 - 37 colos jószágra gondoltam. (Scart, hdmi bemenet)
Egyenlőre az anyagi és a helyi adottságok is enyit engednek meg.

Kérlek ajánljatok egy - két jó típust!

Üdv :

Mancocka
rockdobos Creative Commons License 2009.01.15 0 0 64
Helló!
Tanácsot kérek:
Melyik átvitel jobb és miért?
A HDMI, vagy a YPrPb?
Egy olyan dvd lejátszóról van szó, amelyiken mindkét kimenet megtalálható.
Természetesen az lcd tv-n is a bemenetek.
Köszönöm.
lamoro Creative Commons License 2009.01.04 0 0 63
Vagy.

http://www.mediadot.ro/televizoare-lcd/televizor-lcd-panasonic-viera-tx-32le7p

791 x 563 x 107 mm
lamoro Creative Commons License 2009.01.04 0 0 62
Méretek: 791*615*239 mm (állvánnyal)

http://www.pcland.hu/aa2790097.htm
Előzmény: canon5d (61)
canon5d Creative Commons License 2008.12.28 0 0 61
Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni, hogy valaki írja meg a Panasonic TX-32 LE 7 P 82 cm átlójú Tv-nek a külső méreteit. Esetleg egy hasonló méretű, más márkájú TV-nek a méreteit is örömmel venném. Köszönöm Tibor

lamoro Creative Commons License 2008.12.25 0 0 60
Sziasztok!

LCD tv-t keresek max 37"-ig.

100Mz, 1920x1080, HD full, max 4ms, usb, 2 tuner-es, földfelszini dekóderrel.

Köszi a segítséget.
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.24 0 0 59
LG LCD TV-vel kapcsolatban lenne kérdésem (32LG2000). A Képbeállítás menüben van a Képarány menüpont. Ezen belül van a Nagyítás1, illetve a Nagyítás2. A nagyítás méretetét, és helyzetét lehet változtatni (Zoom beállítás). De ha például másik csatornára váltok, a Nagyítás1/Nagyítás2 gyári beállításai lépnek érvénybe. Az általam beállított értékek miért nem maradnak meg? Ez normális jelenség? Előre is kösz a választ.
marklsrac Creative Commons License 2008.11.18 0 0 58

Sziasztok !

Lcd Tv akarok venni, tulajdonképpen Tv-monitor kombónak.

Tudtok ajánlani valamit jó ár-érték arányút? vagy hogy hol érdemes?

82cm körülire gondoltam. A Hd ready elég. Nem kell full hd

max 100e körüi a keretem.

 

Lehet lesz egy Akai ALX 3277..

Vélemények? Egy kérdésem azért csak van vele: a 8ms válaszidő mennyire látszik

ha monitorként használom, mennyire lesz fluidos tőle a kép ha gyorsak a mozgások?

 

 

Előre is köszi:

Márk

zft Creative Commons License 2008.08.26 0 0 57
Gondolom nem digitális jel jön a parabolából (digi nem lehet szemcsés, mert vagy tökéletes vagy nincs jel). Szóval az analóg jelet maximum 82cm-es lcd-ig javasolják (itt is már elég erős az alacsonyabb analóg jel minőségének észrevehetősége), de inkább alatta. 82 cm-es tv-ktől felfelé nagyobb felbontású digi jel ajánlatos, ha nem is fullhd, de digi jel.
Előzmény: gluki23 (55)
toni.beko Creative Commons License 2008.08.26 0 0 56
Finisbe ért a 7up játék, úgyhogy lassan kiderül ki nyeri az LG HD TV-t!
Még lehet játszani érte, úgyhogy hajráá!

Katt ide!
gluki23 Creative Commons License 2008.08.17 0 0 55
Valaki legyen szives segítsen!

A napokban vásároltam egy Samsung full hd 1o8o lcd tv-t, Angliában szeretném használni Virgin hálózaton keresztűl, de a képpel gondjaim vannak:
- szemcsés kép,
- árnyékos arcok,
- elmosodott szinek...

Nem tudom mit tegyek, hogy normális képet kapjak, mert elméletileg minden jó, csak hát gyakorlatilag nem....

Már arra gondolok, hogy a parabolától a jel ami bejön a lakásba az nem tökéletes.

Tehát akinek van valami ötlete, javaslata mit tegyek, az legyen szíves segítsen.

Köszönöm.
gyuri7308 Creative Commons License 2008.08.04 0 0 54
Szia delamaxD.
Köszönöm a válaszodat.Nem csak az anyagiak miatt érdeklődtem hanem már többektől hallottam hogy a plazma tv-k még nincsenek teljesen kifejlesztve és nem sokat bírnak. Vagyis hamar meghíbásodnak. Szóval a vásárlás elött szeretnék még ennek utánnajárni hogy ebből mi igaz.Mert az üzletben a plazmát mondják jobb képminőségnek. de ott minden eladó.
Előzmény: delamaxD (53)
delamaxD Creative Commons License 2008.08.04 0 0 53
szia gyuri7308.
sok minden meghatározhatja mit a legalkalmasabb megvenni. fő tényező (úgy többségében) ugye a pénztárca. :D
de persze, ha ezen vívódsz, valószínűleg ez neked nem akadály. persze nem árt, ha az ember utána jár, hol mit kap a pénzéért...
de, kérdésedre válaszolva: http://www.plazmaakcio.hu/index.php?path=2,15
itt meg leírják, hogy milyen lakásba/szobába milyen, mekkora, stb tv-t érdemes venni.
sok sikert a vásárláshoz!
Előzmény: gyuri7308 (52)
gyuri7308 Creative Commons License 2008.08.03 0 0 52
Sziasztok.
Szeretnék kérni egy kis segítséget hogy mijen tv-t érdemes vásárolni?
Plzma vagy Lcd-t.
Tejminátor Creative Commons License 2008.06.19 0 0 51
Amit lehet mindent HDMI-vel.
Előzmény: xzsa (50)
xzsa Creative Commons License 2008.06.18 0 0 50
Milyen kábellel érdemes összekötnöm a set-top-box-ot illetve a dvd lejátszót az lcd tv-vel?
Jelenleg mindkettőt duplán árnyékolt, aranycsatlakozós Scart viszi a tv-be.
Van esetleg jobb is?
A tv-n van vagy húsz fajta bemenet még...
bachterman Creative Commons License 2007.05.10 0 0 49
sony bravia. nagyon szép a képe, és jó a kontrasztaránya. a látószöge is oké. csak ne lenne ráírva, hogy sony. emiatt majd' duplaáron adják.
Pzolee Creative Commons License 2006.10.15 0 0 48

 Sziasztok.

SEGITENE NEKEM VALAKI? PHILIPS 107 cm- es plazma tv. A tipusszám: 42PF7520 Ram memória hibás. Vajon hol tudnám megjavitattni? Normális árban! ! ! ! Nagyon fontos lenne. Ha valaki tud rá megoldást kérem jelezze.

Elöre is köszönöm mindenkinek.

nord Creative Commons License 2006.10.14 0 0 47
Ezt olvastátok?

http://index.hu/tech/hardver/teve061012

Vélemények?
hateegyenlőhét Creative Commons License 2006.07.01 0 0 46

lenne egy ilyen eladó: http://www.briver.hu/termekek/szorakoztato_elektronika/lcd_tv/20/16558_lg_rz-20lz50_20-os_lcd_televizio.html

ha valakit érdekel emailben várom az érdeklődőket...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!