Keresés

Részletes keresés

Klári12 Creative Commons License 2016.08.17 0 0 102

Nagyon örülök. Én nagyjából tartom is ezeket az alapelveket még annyi hogy a cukrot felváltottam eritritre vagy ha dőzsölök nádcukorra. Vega vagyok így a tej és hús nem játszik nem nagy kihívás szerencsére. A lecipolt csak kúraszerűen szoktam használni így teljes a méregtelenítés nekem. Egy évben kétszer megcsinálom és ez így bevált. 

Lumi2 Creative Commons License 2016.07.26 0 0 101

Na hát igen egyről beszélünk: ami jobb lett a legfontosabb az alhasam nagyon láthatóan kisebb és laposabb aminek rendkívül örülök!!!!! Nincs haspuffadásom, hordhatok olyan ruhát amiben nem kell behúznom a hasam és nem vagyok rosszul a puffadástól. Az emésztésem totál rendben és még egy érdekesség hogy nem érzem magam olyan fáradékonynak. :) Éljen!!

Előzmény: Klári12 (100)
Klári12 Creative Commons License 2016.06.06 0 0 100

Hát ezzel tuti fogysz is mert szénhidrát az nincs nagyon benne csak annyi hogy ne legyél éhes! ez a címe:10 tipp az emésztőrendszer négyhetes nagytakarításához

Előzmény: Lumi2 (99)
Lumi2 Creative Commons License 2016.04.04 0 0 99

Szia! Amit írtál oldalt Lepicolon találtam rajta egy 10 tipp cikket méregtelenítésről, de ez inkább olyan mit meg hogyan együnk egészségesen lista. Szerintem jók én most elkezdtem, talán még fogyok is :)

Előzmény: Klári12 (98)
Klári12 Creative Commons License 2016.03.08 0 0 98

Hát igen. És most 4. napja ápolom a hányós-lázas családtagokat és el sem kaptam (még jó mert akkor nem lenne talpon senki). Én sem sajnálom rá a pénzt és most is bizonyít :)

Előzmény: Lumi2 (97)
Lumi2 Creative Commons License 2016.01.25 0 0 97

Hát ezt így nem tudtam, hogy kúraszerűen is lehet szedni, de végülis ha beválik..szerintem nincs az a jótékony hatású bármi amit meg ne vennék csak jól legyek és ne legyek beteg ha lehet :)

Előzmény: Klári12 (96)
Klári12 Creative Commons License 2016.01.18 -1 0 96

Örülök, hogy segíthettem azért nem hiába dicsérik ezt a probiotikumot. Én évente 3-4 szer kúraszerűen szedem és ez így nagyon bevált nekem (elkerülnek a vírusos és bacis megbetegedések így a hidegben is). 

Előzmény: Lumi2 (95)
Lumi2 Creative Commons License 2015.12.21 0 0 95

Puffadásra tényleg teljesen jó a prémium probiotikum, savlekötőt nem szedtem végül mert nem kellett. Veled mi a helyzet?

Előzmény: Klári12 (93)
Lumi2 Creative Commons License 2015.11.30 0 0 94

Igen dokitól kérdeztem ezóta és van ilyen nevű :) használom és jövök az eredménnyel :) kaján változtattam most lesz vérvételem is kivi vagyok mit mutat. Bár nem tudom hogy az étrendbeli változtatások pár hét alatt látszanak vérképben? (felszívódás stb). 

Előzmény: Klári12 (93)
Klári12 Creative Commons License 2015.11.02 0 0 93

Azt nem tudom hogy utifűmag héj az milyen hatással van, de puffadásra lehet prémium probiotikumot vagy ha sav akkor savlekötőt. 

Előzmény: Lumi2 (92)
Lumi2 Creative Commons License 2015.09.21 0 0 92

Köszi szépen jobb már, de ég nem százas. Szeretem is a barna rizst zöldséggel szoktam összefőzni. Láttam hogy rostpótlásnak jó az útifűmag héj (már ha így kell írni) mondjuk ha terhesek meg gyerekek megehetik akkor biztos én is. Próbálok egyébként cukormentesen enni mert eléggé bálnának érzem magam, de azért van hogy hiba csúszik a gépezetbe :)

Előzmény: Klári12 (91)
Klári12 Creative Commons License 2015.09.14 0 0 91

Szeretettel küldöm neked ezt a cikket a címe Székrekedés elleni ételek és a Lepicolon keresd a linket nem akarom idetenni szerintem nem lehet. Azt írják jó megoldás lehet pl a barna rizs is. Azt szoktál enni? Kicsit tovább kell főzni mint a fehéret de szerintem finom. Jó akár gyümölcsös rizsnek is, steviával vagy mézzel is amivel szereted. 

Lumi2 Creative Commons License 2015.09.14 0 0 90

Újabb gondom akadt de most a saját étkezésemben. Ugye figyelek, hogy nehogy valami puffasztót egyek de nekem meg már bocsi mindenkitől de figyelnem kell a rostdús étkezésre különben nagyon szenvedek. Azt figyeltem meg hogy pl a szilvalekvár és a zab is hasfájást okoz a kis angyalkámnak így maradt a gyümölcs és zöldség, vagy van még valami ami lehetséges alternatíva? Csak mert nekem nagyon messze van a legközelebbi bolt is így nem tudok csak egy héten egyszer menni és így nem mindig túl friss amiket eszem. Tudom hogy van gyógytea de azt utálom még mézzel is.  

Dinamit03 Creative Commons License 2015.07.13 0 0 89

Az lenne a kérdésem hogy 1éves a pici babám és még mindig nem alussza át az éjszakát.Már sok minden kipróbáltam (éjszakai tápszer,meg amikor fel kell akkor megitattam teával) de sajnos egyik sem vált be?

Lumi2 Creative Commons License 2015.07.13 0 0 88

Köszönöm nektek nagyon rendesek vagytok! Az biztos hogy ha nagy a böfi akkor utána jól alszik. 

nosztalgika02 Creative Commons License 2015.06.22 0 0 87

Nálunk úgy volt a legsikeresebb a böfiztetés, ha feldobtam a gyerköcöt a vállamra úgy, hogy a feje a hátamra lógott (vagy késöbb persze emelte), a vállcsúcsom meg a gyomrát nyomta. Egy kis vállkörzés részemröl, és néger törzsföket megszégyenítö böfiknek örvendezhettem. (Meg persze párszor végigbukta a hátamat, de annyi baj legyen.) Hasfájást hírböl sem ismerte egyik kölköm se.

Esetleg próbáld ki.

Előzmény: Lumi2 (85)
Klári12 Creative Commons License 2015.06.22 0 0 86

Nagyon sajnálom hogy elkeseredtél, de ne tedd biztos te is megtalálod a megoldást. Semmiképp ne egyél semmit ami puffaszt, én tejféléket sem ittam, a babának meg próbálja megszokni a pocakja ezt az új világot. Próbálj kicsit pihenni hogy ne azt érezze rajtad hogy ideges vagy, mert attól ő is az lesz. :) persze könnyű mondani igaz? Mégis jó lenne menj el egy fél órát jógára vagy egy vezetett meditációra. A babának ne adj teákat vagy esetleg azt próbáltad már a baba teát ami hasgörcsre van? Én nem szeretem de mindenkinek más segít, vagy van csecsemőnek való probiotikum por is ami anyatejhez adagolható van akinek meg az jó. Mozduljatok ki és ne add fel mert ez csak átmeneti állapot! Írd meg mi változik! 

Előzmény: Lumi2 (85)
Lumi2 Creative Commons License 2015.06.22 0 0 85

Nekem egy 2 hetes kislányom van és elég sírós szegényke. 2-3 óránként eszik evés után nehezen jön ki a büfi, ha nem jön ki akkor elalszik de utána felébred és sír. Biztos bent marad neki, de ezek amik megemelik a levegőt cseppek nem jók neki, a tejlebontók meg semmit sem használnak. Kicsit el vagyok keseredve, én nagyon odafigyelek mit eszem, szoktam masszírozni a pocakját, nagyon többet a védőnő sem mondott. Ha van még más ötletetek kérlek segítsetek. 

oshi80 Creative Commons License 2014.09.16 0 0 84

Laktose Comfort csepp ugyan az mint a Colief azzal a különbséggel hogy nem 7ml hanem 10ml és tb támogatja receptre kb 2000ft...

eperke66 Creative Commons License 2013.07.30 0 0 82

Azért látom nem maradt ki teljesen a Colief a listából :) vannak már akik ismerik :) és tényleg én is csak ajánlani tudom. még a gyerekorvos sem tudott okosabbat mondani..

katicaanyuka Creative Commons License 2013.07.25 0 0 81

Nekem egyik legjobb barátnő fia küzdött meg kegyetlenül a hasfájással, nem aludtak a szülők napokon keresztül, összevásároltak mindenfélét, de nagy eresményeket nem értek el. Majd a Colief használata után pár nappal szinte megszűtek a problémák. Remélem másnál is beválik. Nem kell aggódni, van megoldás a hasájásra :)

Előzmény: eperke66 (80)
eperke66 Creative Commons License 2013.07.05 0 0 80

mi is sokfélét használtunk az első gyerkőcnél, a másodiknál már kaptunk egy jó fülest és a coliefeztünk mi is. bevált :)

Előzmény: Annamargo1 (79)
Annamargo1 Creative Commons License 2013.06.23 0 0 79

A Colief csepp úgy látom kimaradt a listából. Próbáld meg azt! (olvad el a hozzászólásaim, remélem tudnak majd segíteni)

Előzmény: Kulcsarne (45)
Annamargo1 Creative Commons License 2013.06.23 0 0 78

Sziasztok! MI is hasonló porblémákkal küszködtünk, amit csak lehetett mi kipróbáltunk. Mondanom sem kell, mindhiába. Egyedül csak a Colief cseppek váltak be. Ma már csak ezt használjuk. Egyszerűen lehet adagolni! Látom, hogy nektek már nem aktuális, de ha más ide téved, neki hasznos infó lehet még!

Előzmény: Südve (49)
Annamargo1 Creative Commons License 2013.06.23 0 0 77

Sziasztok!
MI is hasonló porblémákkal küszködtünk, amit csak lehetett mi kipróbáltunk. Mondanom sem kell, mindhiába. Egyedül csak a Colief cseppek váltak be. Ma már csak ezt használjuk. Egyszerűen lehet adagolni! Látom, hogy nektek már nem aktuális, de ha más ide téved, neki hasznos infó lehet még!

Előzmény: Südve (49)
Annamargo1 Creative Commons License 2013.06.21 0 0 76

Szia Dimitri 30!

Igen, lehet őket egyszerre használni, bár nekünk a Colief csepp önmagában is segített. Nem befolyásolják egymás hatását. Az egyik (Colief )egy enzim a másik pedig egy szimpatikum, ami csökkenti a gázbuborékok méretét. Ha valóban segíteni akarsz, akkor ajánlom a Colief cseppet, mert az nem csak a tüneteket enyhíti, hanem a problémát gyökerestül orvoolja, azáltal, hogy előemészti a tejcukrot, így nem ró terhet már a laktázhiányos pocakra. Nagyon utána olvastam ennek az egész hasfájós dolognak, mert sajnos mi is érintettek vagyunk! Remélem tudtam segíteni!

Előzmény: Dimitri30 (72)
Annamargo1 Creative Commons License 2013.06.21 0 0 75

Szia!
Én utána jártam és lehet együtt hasznáni a Colief cseppel másokat is, bár el kell mondanom, hogy a mi esetünkben ez teljesen fölösleges volt. Réka teljesen jól lett a Colief cseppektől is. Sokan panaszkodnak rá, hogy nem olcsó. Én úgy látom, hogy amennyit kidobtunk már más hasfájás elleni szerre, úgy bőven a Colief a leggazdaságosabb! Nekünk remekül bevált! CSak ajánlani tudom a Colief cseppet!

Előzmény: dooorka88 (74)
dooorka88 Creative Commons License 2013.04.15 0 0 74

Sziasztok!

 

Én az Infacolt tudom ajánlani, nekünk bevált. Lili most 6 hónapos, és egy ideje már küszködtünk a hasfájással, és mögöttünk van sok átszenvedett éjszaka is.Próbáltam Espumisant, Colief cseppeket is, de nekünk az nem vált be. Viszont az Infacoltól azonnal elmúlt. Szerintem a Colief cseppeket és az Infacolt ne használd együtt. Inkább kiegészítő-kezelésként mi masszíroztuk Lili hasát, vagy melegítőpárnás borogatást használtunk még. Nekünk ezek váltak be, de persze minden pici más, ezért kell próbálkozni!

tuni30 Creative Commons License 2012.08.26 0 0 73

Sziasztok,

 

Az én javaslatom inkább a babycalm csepp, nálunk már az első napon enyhítette a hasfájást, nyugodt szívvel ajánlom, próbáljátok ki! Neten lehet rendelni!

Előzmény: Dimitri30 (72)
Dimitri30 Creative Commons License 2012.04.03 0 0 72

sziasztok

 

 

 

Hasfájós a babánk és nemigazán segit semmi 3 hetes és espumizán csepet próbáltunk de semmi infacolt csepet használva kicsit jobb olvastam a colief csepröl 2 napja adjuk neki de még nagy változás nemtörtént az lenne a kérdésem hogy Infacol cseppet és a Colief csepet lehetne e egyszerre alkalmazni???Valaki használja e igy??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!