Keresés

Részletes keresés

Andrea Csak Soltész Creative Commons License 2015.02.20 0 0 49

Az egér 6 éves korban matuzsálemkorú?

Törölt nick Creative Commons License 2015.01.28 0 0 48

Ő nem, csak egy tengerimalac.

(persze kérdés, ki nevezi el gyermekét Tengerimalac-nak?)

Előzmény: Andrea Csak Soltész (47)
Andrea Csak Soltész Creative Commons License 2015.01.24 0 0 47

Egy Tengerimalac 13 évesen is számíthat matuzsálemnek??

borzimorzi Creative Commons License 2004.11.08 0 0 46

Kedves Macskaclub!

 

Kölök gyászban. Degut Isten nyugosztalja. Szerencsére a kölökbölök kapott egy puha mackófelsőt, DEGO felirattal (tudom, ego sport, de van előtte egy háromszög), most már csak azt simogathatja. Legközelebb azt hiszem, akkor lesz állata, ha már felnőtt lesz. De azért kösz a bíztatást.

 

Csót:

b

Előzmény: macskaclub (31)
macskaclub Creative Commons License 2004.08.31 0 0 45
Szia Moldvang !

Nagyon örülök, hogy bauka jól van !!!!
Olyan jó, hogy minden reggel elmentek eggyütt sétálni, én is nagyon vágyom ilyen közös sétákra, csak hát 5 kutyával az már nem semmi !:-)))
Mindjárt teszek fel egy képet a leonbergiről, olyan mint egy nagy maci !:-) Ráadásul neki az egyik lábán hiányoznak az ujjacskái, már így került hozzánk...valószínüleg csapdába léphetett..:-( Látnod kellett volna, mikor kis zoknikban járt, hogy el ne fertőződjön a seb, olyan aranyos volt !
Neked is, meg Baukának is puszi !:-) Aztán majd gyere 13-án !:-)

Misu
Előzmény: moldvang (44)
moldvang Creative Commons License 2004.08.31 0 0 44

Szia!

Újra vissza jöttem. Bauka hál Istennek jól van 3*kopp az éjjel kissé hisztis volt először kint aludta teraszon aztán be akart jönni és addig ugatott amig be nem engedtük. Leheveredett a szobámba és elaludt. Csak néha kellett megsimiznem álmában mikor szaladt kaffogot és nyüszögöt. ILyenkor simi megnyugszik és alszik tovább::::::))))

Reggel Ő keltett közös reggeli séta nekem tejes kávé, Neki reggeli. MIre beérek a meló helyre addigra már alszik én akkor reggelizem. Ez annyira jó, hogy akinek nincs állatkája megse érti. Csütörtöktől nem vagyok 13-án jövők legközelebb otthoni renoválás lesz.

Vigyáz az állatkákra a leonbergi különösen a szívembe lopta magát, Stuartnak külön pusy és persze Neked is.

 

moldvang Creative Commons License 2004.08.31 0 0 43

Szia Cica!

 

Tegnap válaszoltam Neked, de már megint döglödik ez az egész hobelevanc:))))), ahogy láttom semmi nem ment át.

Bocs most mennem kell

Előzmény: macskaclub (42)
macskaclub Creative Commons License 2004.08.30 0 0 42
Szia Moldvang !

Végre jó a topic, napok óta nem jött be !!!!:-)))))

Most, hogy így olvasom, én is nagyon megennék egy kis halászlevet !:-)))
A mi kutyusaink is legszívesebben mind beözönlenének mikor esik az eő, csak hát 5 kutya az már rendes kis felfordulást tud csinálni !:-) Úgyogy inkább marad nekik az összebújás az ólban !:-)
Érdekes, hogy a leonbergi aki utoljára jött hozzánk, elég kirekesztett, külön ólban alszik, meg nem nagyon törődnek vele, be sem engedik a másik házba, viszont viharkor nem érdekli semmi és inkább bevállalja, hogy meverik, de szalad a többiekhez !:-)
Előzmény: moldvang (41)
moldvang Creative Commons License 2004.08.23 0 0 41

Szia CicaKlub!

 

Csak most sikerült gép közelébe kerülnöm.
Az ismerősöm görikéje nem bántotta a macsokat a macsok se Őt, csak mikor kissziszák lettek akkor kellett vigyázni.

 

Nem voltam otthon csak Anyú, de Nálunk is esett és nagyon fújt a szél, ilyenkor Bauka ott van ahol szerettne a lakás bármely pontján.(kerten kivűl, mert ilyen idő az Ő kis érzékeny lelkének nem való)

Egyébként Tiszasüllyön voltam egy baráti családnál, isteni halászlevet ettünk, mondjuk annyira nem vagyok oda érte, de az király volt.

Oda felé és ott is egész nap esett kb:du4 felé állt el aztán visszafelé már szép időbe jöttünk.

Mikor hazaértem volt nagy puszi-nyuszi simogatás szeretgetés, azonnal elvittem sétálni, aztán még nagyobb öröm mikor közös esti vacsizásnál jobbnál jobb falatok estek le neki.

 

Előzmény: macskaclub (40)
macskaclub Creative Commons License 2004.08.22 0 0 40
Nálatok is ilyen esős idő van ? Mit csinál iylenkor Bauka ?:-) Hogy van ?
Előzmény: moldvang (38)
macskaclub Creative Commons License 2004.08.22 0 0 39
Köszi !:-) Remélem egyszer majd lesz egy pihe-puha kis görényem !:-)))
Azt nem tudom, hogy vajon nem bánja-e a macsekokat ?:-)
Előzmény: moldvang (38)
moldvang Creative Commons License 2004.08.18 0 0 38

Szia-sztok!

 

A görények valóban jó pofák, de mint  minden állatkával sokat kel foglalkozni.

A ketrece  fent volt a gyerek szobába, ami nagyon nagy volt (mind a szoba mind a ketrec) és ott futkározhatott. Kívánom hogy valósuljon meg az álmod és legyen egy pihe, puha eleven, játékos görikéd. Én is gondolkoztam rajta, de csak kuty lehet aztán kész.

Előzmény: macskaclub (37)
macskaclub Creative Commons License 2004.08.17 0 0 37
Micsoda hasonlóság Bauka és Stuart között !:-)))) Hogy ezek milyen kis válogatósak !:-)))))

A görények nagyon cukik !:-) Nagy álmom, hogy egyszer nekem is legyen !:-)
Érdekes, hogy a szomszédban tartottak egy görényt és őt mindig kiengedték éjszakára és állítólag haza járt !
Előzmény: moldvang (36)
moldvang Creative Commons License 2004.08.17 0 0 36

Hát tudod mikor a csoki válogatást olvastam már hangosan vihogtam:)))))

Szóval Nálunk is ez a helyzet a Milka jöhet a többi NEM szószerint kiköpi.

Story: közös séta más kutyásokkal az egyik srácnál volt ilyen americana  csoki az összes kutya+gazdik kapott, mikor Baukához ért mondtam neki, hogy Baukának ne adj nem eszi meg. Na ne már  mi az, hogy nem eszi????próba Bauka kiköpte. Mondtam, hogy csak a Milkát eszi meg, na ez hihetetlen összedobtuk a pénz és  vett a srác egy tábla Milkát. Mikor jött ki a közértből és mutogatta Baukának a tábla csokit a kutyám olyan szépen letette a posiját és vigyáz állásban ült, hogy csak úgy kerekedett a többiek szeme. Na  a kis drága kapott is belőle.

 

Tudod nekünk nincs ilyen kis állatunk mint a Stuart, de akkor szerettem meg Őket mikor 1 hétig gondoztam egy baráti család összes állatát + a kertet locsoltam.

Na van 2 kutyájuk, 2 macska, 1 papagáj, halak, és egy görény aki ketrecbe volt és minden nap mikor átmentem kiengedtem és futkározhatott. A végén már olyan aranyos volt, hogy mikor meglátott átölelte a ketrecének a rácsát és úgy várta, hogy kiengedjem. Meglehetet simogatni, felmászott a nyakamba, jó fej tök aranyos volt, mint az összes állatka. A gazdik meg örültek, hogy rendes voltam hozzájuk. A görényke sajnos pár éve elveszett, de az már a gazdi hibája volt, mert nyitva hagyta a bejárati ajtót és kisurrant a kertben azóta nincs meg.

 

Előzmény: macskaclub (34)
macskaclub Creative Commons License 2004.08.16 0 0 35
Hogy van a németjuhászod ?
Előzmény: moldvang (33)
macskaclub Creative Commons License 2004.08.16 0 0 34
Moldvang, nagyon jól esik, hogy aggódtál Stuart miatt !!!!!
Hát tényleg nagy jópofa tud lenni !:-) Ahogy megérkeztem kapott egy jó nagy falat csokit, de lassan úgy látom már kezd válogatóssá válni, mert nem a megszokott csokiját kapta és először meg sem akarta enni !:-) Aztán persze reggelre eltünt !:-)
Meg van még sok mulatságos dolga, emeletes a terrárium amiben lakik és addig nem jön fel esténként míg meg nem mosdik, hiába hívogatom, egyszer megmutatja magát, hogy ébren van, aztán visszamegy tisztálkodni !:-) Meg épített magának kis feljárót macskaalomból és szénából. Mielőtt pedig elmegy aludni, néha odahúzza a feljáróhoz a vizesedényét, mintha legalábbis csapdát akarna állítani a betolakodóknak !:-)))
Előzmény: moldvang (33)
moldvang Creative Commons License 2004.08.16 0 0 33

Cicaklub!

Annyira örülök, hogy Stuart jól van, ahogy leírtad Ő fantasztikus jó fej lehet, ahogy a csoki után kutat az igazán jó pofi. (volt csoki???)-amit úgyebár nem lehet adni, de ki tudna ellenállni neki?

Előzmény: macskaclub (32)
macskaclub Creative Commons License 2004.08.16 0 0 32
Szia Moldvang !

Tegnap délután érkeztünk haza és nagy örömömre Stuart teljesen jól van !:-)
Este már ott ágaskodott, hogy vegyem ki !:-)
Előzmény: moldvang (30)
macskaclub Creative Commons License 2004.08.16 0 0 31
Szia Borzimorzi !

A szeretet nagyon sokat segít és a leírásod alapján látszik, hogy nagyon jó helye van !!!!
Akár még évekig is élhet, olvastam, hogy a legöregebb degu tizen valahány éves volt !:)
Előzmény: borzimorzi (29)
moldvang Creative Commons License 2004.08.16 0 0 30

Cicaklub!

Hazajöttetek a nyaralásból, mi van Stuart-tal, hogy birta futkározás nélkül?

borzimorzi Creative Commons License 2004.08.08 0 0 29

Kösz az infót, kedves Macskaclub!

 

Sajnos, ez azt is jelenti, hogy lassan el kell kezdenünk felkészíteni a gyerököt, hogy a deguja nem fog örökké élni. Már most is nagyon aggódik érte, kézből eteti sérgarépával és lesegeti, hogy nem hullik-e túlzottan a szőre. Érdekes, az állat szereti a simit, pedig rágcsálók állítólag annyira nincsenek oda érte. Talán az lehet a titka, hogy eleinte se volt nyúzva, csak finoman kezelték.

 

Csót:

b

Előzmény: macskaclub (3)
macskaclub Creative Commons License 2004.08.07 0 0 28
Hát tényleg úgy tudnak nézni az emberre, hogy nem lehet megállni, hogy ne adjunk egy kis finomságot !:)))
Mikor megkapja a napi kis falatnyi csokiját, teljesen megnyugszik és elégedetten elvonul !:)))

Tudod, elég sok állatunk van, így nagypamámnak így is elég sok gondot hagyunk itt !:) Meghát néha elalszik a sarokban és nem akarom, hogy itt kelljen keresgélnie !:)
Végülis egy hét nem olyan sok idő, remélem nem történik semmi baja !
Előzmény: moldvang (23)
macskaclub Creative Commons License 2004.08.07 0 0 27
Úgy látszik akkor nagyon jól érzi magát nálatok !!!!
Még nagyon sok veletek tölött időt kívánok neki !!!
Előzmény: Manócska01 (25)
macskaclub Creative Commons License 2004.08.07 0 0 26
:-)))
Előzmény: Manócska01 (24)
Manócska01 Creative Commons License 2004.08.06 0 0 25
Szerintem is, pedig tuti, hogy ennyi éves volt, mert még én vettem, és felirtuk a dátumot.
Előzmény: macskaclub (20)
Manócska01 Creative Commons License 2004.08.06 0 0 24
Szerintem sokkal jobb, mint az emberkert, - nem?
Előzmény: macskaclub (18)
moldvang Creative Commons License 2004.08.05 0 0 23

Szia Cicaklub!

 

Örülök neki, hogy Stuart ilyen jó formában van, mi dugiba eszünk csokit vagy sütit, mert az én kutyuskámnak se lehet és mi se tudunk ellenállni azoknak a könyörgő szemeknek. De az enyém is kutat és ki tudja nyitni a szekrény ajtókat és kutat (csak nem csukja vissza ). Nem tudjátok magatokkal vinni ill. nincs akit megkérjetek, hogy kivegye egy kicsit futkározni? 

Előzmény: macskaclub (22)
macskaclub Creative Commons License 2004.08.04 0 0 22
Szia Moldvang !

Múltkor vettem neki egy vitamint, mondván rossz nem lehet, ha pedig nem segít, elmegyünk a dokihoz és segített, már kezd visszanőni a szőre !
Meg mostanában kap sok dinnyét, almár, répát, meg minden finomságot, amiben sok a vitamin !:)
Egyedül a csokit nincs szívem tőle megvonni,pedig tudom, hogy a fogának sem tesz jót, de annyira szereti...:) Ha nem adok neki, mikor fent van a szobámban, felmászik a szekrényre, mert tudja, hogy ott tartom a csokoládét és lop egy kicsit magának !:)
Olyan helységbe tettük, ahol elég hűvös van napköben is, így szerencsére nem viseli meg a nagy meleg.
Olyan aranyos, mostanában nagyon élént, nagyon várja esténként, hogy kivegyem, csak azért aggódom miatta, mivel szombaton elutazunk egy hétre és nem lesz aki kivegye, pedig fontos neki a mozgás, meg neki ez a nap csúcspontja..
Előzmény: moldvang (21)
moldvang Creative Commons License 2004.08.04 0 0 21

Sziasztok!

Cicaklub!  Mi a helyzet a hörcsögöddel hullik még a szőre ill. voltattok a dokinál mit mondott.  Stuart egyébként hogy viseli a meleget, szokot fürdeni?

 

Előzmény: macskaclub (17)
macskaclub Creative Commons License 2004.07.29 0 0 20
Nem nagyon értek a madárfélékhez, de szerintem 16 év az igencsak matuzsálem kornak számít egy kanárinál !
Előzmény: Manócska01 (16)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!