Keresés

Részletes keresés

szili28 Creative Commons License 2005.03.07 0 0 12

Szia!

 

Rendben, feltétlenül.

Kicsit még várok a vásárlással, hátha lejjeb megy az ára.

Jó fotózgatást.

 

Szia.

 

 

Előzmény: Új arc (11)
Új arc Creative Commons License 2005.03.02 0 0 11

Nincs mit, szivesen. :-)))

 

Ha megvetted azért leirhatod te is a véleményed, ill. pár kép is jöhet.

Addig is üdv.

Előzmény: szili28 (10)
szili28 Creative Commons License 2005.02.25 0 0 10

Köszi szépen a válaszodat!

 

Meggyőztél!:)))

Igy már sokkal magabiztosabban választom az Oly-t.

Sajna nálunk kevésbé ismert, sokkal inkább a Canont favorizálják, ezért nagyon kevés infot, véleményt sikerült összeszednem a C 460-ról.

Örülök, hogy sikerült veled beszélni és hogy tényleg ilyen jó gépnek bizonyul.

Köszi mégegyszer.

 

 

Előzmény: Új arc (9)
Új arc Creative Commons License 2005.02.24 0 0 9

Nos:

-az LCD erős napsütésben látható, természetesen nem olyan jól mintha nem lenne napsütés de minden kivehető rajta.

-nálam a majd egy év elteltével 1db. karcolás sincs a kijelzőn, de sztem. ez odafigyelés kérdése.

-lencse beragadás egyszer sem fordult elő

-vakuzáskor fönál a vörösszem efektus de ha bekapcsolod a vörösszem effektus csökentőtt akkor soha

-Az LCD alsó része nem világosabb, nálam nem fordult elő

-Az elemzáróval semmi gond, rendesen zár és eddig még nem is lett kotyogós, mozgó stb.

-Az usb port zárofedél, na azzal nem is lesz gond soha ugyanis gumi :-)

-A szinekkel nincs semmi gondom élesek a szinek, kontrasztosak, szépek.(majd keresek és berakom ide)

-Az éjszakai képek, nos nem tudom más gépeknél hogy van, de ameddig a vaku hatótávolsága jó-kb. 3,5m-addig semmi gond,a távollabbi tárgyaknál viszont megjelenik az a tipikus kis fehér foltok.Ez nekem nem okoz gondot mert az ember ugye általában nappal fényképez, de azért leirtam.

 

Nos ha én most vásárolnék gépet, biztos Olympust vennék, előző is az volt, ezért nem is gondolkodtam amikor eljött a csere ideje.Nézegettem más gépeket is de valahogy mindig ennél kötöttem ki.

Előzmény: szili28 (8)
szili28 Creative Commons License 2005.02.23 0 0 8

Szia!

 

Örülök, hogy válaszoltál.

Nagyon jól hangzik, hogy miket tud.Tulajdonképpen a megbízhatósága és a jó képei miatt néztem én is ki ezt a gépet.

Korábban még a Canon A75-el is szemezgettem, de arról a fórumokon azt írták, hogy elég problémás.Erős napfényben az LCD nem látható, az LCD könnyen karcolódik, létezik egy E18 típushiba, ami a lencse beragadását jelenti zoomolás közben.Továbbá vakuzáskor szinte mindig vörös szemet eredményez, még a vörösszemcsökkentő módban is, és az LCD alsó része sokszor világosabb mint a többi rész, a megvilágító ledek miatt.

Plusz a kasznira is hallottam már panaszt, hogy az elemzáró és a ubs port stb, zárófedél gyengus, könnyen elhagyható.

Arra lennék kiváncsi, hogy az Olympusnál észlelhető-e ezen hibák valamelyike?

Mennyire színhelyesek az Olympus képei?Nem sötétkések?

Az éjszakai képei mennyire jók?

Te mennyire vagy elégedett vele?Ha most vennél gépet ebben a kategóriában te milyet választanál?  

Új arc Creative Commons License 2005.02.21 0 0 7

Szia

Nos, én elég sokat fényképezem vele,az eddigi tapasztalatok alapján a gép az nagyon jó,szép, éles képeket csinál.Meghibásodás az elmult majd 1 év alatt nem volt.Energiafelhasználás szempontjábol is nagyon jó. 2 db. ceruza akkuval müködik,és ha használom az LCD kijelzőt+ vaku akkor is több mint 150 képet tudok csinálni egy garnitura akkuval.

A mozgóképröl nem sokat tudok neked mondani,annyi hogy csak kiprobáltam én azt nem használom mert arra nekem ott van a videokamera.

A gép, de gondolom ezt már tudod, 4 mpixel, 3x zoom, iso 50-400-ig.Ami talán még érdekel a makróképessége is kifejezetten jó.

Röviden ennyi ha van még kérdés nyugodtan.

Előzmény: szili28 (6)
szili28 Creative Commons License 2005.02.10 0 0 6

Szia!

 

Én is ilyen gépet szeretnék venni.

Le tudnád írni az eddigi tapasztalataidat a gépről?

Milyen képeket csinál?

A mozgókép felvétele jó?

Volt meghibásodása?

Gondolkodtam még a Canon A75-ösön is ezért érdekel, hogy mennyire jó az Olympos.:)))

Új arc Creative Commons License 2004.10.12 0 0 5
Magyar nyelvü használati utasitást keresek a géphez.SOS!!!! Thx
Előzmény: Coupee (3)
Új arc Creative Commons License 2004.09.03 0 0 4

Hello

Én nagyon meg vagyok vele elégedve,nagyon szép képeket csinál.Viszont a kártya amit adnak hozzá az kicsi,de ezt majd te is megtapasztalod.Én vettem bele egy 128 mb-sat.Nagyon jó gép,szerintem és nem azért mondom mert ilyen van nekem is.Az árát biztosan megéri.Ha van még kérdés nyugodtan.

 

Üdv.

Előzmény: Coupee (3)
Coupee Creative Commons License 2004.09.01 0 0 3

Üdv!

 

Én most határoztam, hogy digitális fényképezőgéoet vegyek, és első nekifutásra ezt a típust - pontosabban a delSol változatát - néztem ki magamnak.

 

Kérdésem annyi lenne, hogy mi a véleményed erről a gépről, meg vagy-e elégedve vele?

 

Kösz!

Új arc Creative Commons License 2004.07.27 0 0 2
Akkor ez a topic úgy jár mint a TITANIC.
Új arc Creative Commons License 2004.07.23 0 0 1
Senkinek nincs ilyen gépe,vagy mi van?
Új arc Creative Commons License 2004.07.22 0 0 0
Kezdésnek 1 kép,véleményeket várok.Mit kellet volna máskép,mi nem jó,és mi jó:))
Új arc Creative Commons License 2004.07.22 0 0 topiknyitó
Tippek,trükök,képek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!