Keresés

Részletes keresés

benso Creative Commons License 2013.05.06 0 0 179

Szuper, kösz!;)

Előzmény: HalmeeCat (178)
HalmeeCat Creative Commons License 2013.05.06 0 0 178

Nekem erről az oldalról lett kinyomtatva, nézd meg:

http://www.burgerking.hu/kupon/tavaszi--kuponakcio

Előzmény: benso (177)
benso Creative Commons License 2013.05.06 0 0 177

Milyen kuponotok van nektek és honnan? Nekem is jöhetne!

HalmeeCat Creative Commons License 2013.05.03 0 0 176

Jaaaj nekem is van!! Szóval csak annyit mondok, hogy óvatosan, mert én amióta megvan a kupon, minden nap degeszre eszem magam:P

Előzmény: RékaSzombi (175)
RékaSzombi Creative Commons License 2013.05.03 0 0 175

Tegnap kaptam Burger King kupont, imádom!:) Az összes kedvencem rajta van, Whopper, Rodeo meg Chicken Nuggets... Azt hiszem jó hétvégém lesz:)

Gaborjulika Creative Commons License 2013.05.03 0 0 174

Ez micsoda??? Én még nem találkoztam ilyennek Burgerben, meg nálunk nem húspogácsa van a szendvicsekben?

Előzmény: levi.87 (173)
levi.87 Creative Commons License 2012.08.14 0 0 173

Jelentem, tegnap voltunk Burgerbe, ez azért hányingerkeltő volt, rosszul is lettünk tőle...

szilviaa77 Creative Commons License 2012.04.18 0 0 172

Hűű de jól néz ki, remélem élőben is hasonló! :D
Ezt meg kell kóstolnom! :P 

Előzmény: Robika26 (171)
Robika26 Creative Commons License 2012.04.18 0 0 171

Ki "gugliztam" és ezt találtam róla:

http://burgerking.hu/cikkek/friss-hirek/angus-xt-most-eloszor

 

Nem is tudtam, hogy 175 g marhahús van benne, tényleg szép darab, meg finom is. :)

Előzmény: szilviaa77 (170)
szilviaa77 Creative Commons License 2012.04.18 0 0 170

Nagyobb mint a whopper? Mert az se annyira kicsi, én már azzal is nehezen bírkózok meg. :))
Nincs erről valami info? Kíváncsi lennék, hogy milyen ez a szendvics. 

Előzmény: Robika26 (169)
Robika26 Creative Commons License 2012.04.18 0 0 169

Oktogoni nekem is útba esik, hazafele a munkahelyemről. Legtöbbször a haverokkal oda beszéljük meg a találkozót, ha megyünk valamerre együtt. Múlt szombaton is buli előtt, megkóstoltuk ezt az új angus burgert. Elég durva adag, de jól jött, mert simán bírtuk utána az éjszakát. :D

Előzmény: Halmosikicsi (168)
Halmosikicsi Creative Commons License 2012.04.17 0 0 168

Az Oktogoniba én is sokat járok, főleg azért mert ott tényleg mindig van hely. Meg amióta a Bk is elkezdte a kuponos okosságait, mindig találok valamit ami jó árban van :)

Előzmény: Kateroni (167)
Kateroni Creative Commons License 2012.03.14 0 0 167

Számolod vissza a métereket a következő Burgerig! :DD
Én mondjuk legtöbbet az Oktogonnál lévőbe járok, tök jó hangulatos, meg mindig van hely.

Felül szoktunk tanulni évfolyamtársakkal, mert az a rész meg jó csendes, meg eléggé eldugott. 

Előzmény: Foreveryoung88 (166)
Foreveryoung88 Creative Commons License 2012.03.14 0 0 166

Nah akkor van itt más is aki hasznát vette, ezek az igazán jó programok! Ami igazán tetszik benne az a távolságmérő! Sokszor kisegítet már:)

Előzmény: Robika26 (165)
Robika26 Creative Commons License 2012.03.14 0 0 165

Én használom 1 ideje androidos telón, én is sokszor vettem már hasznát, amikor éhes voltam. :D Sima papír alapű kuponok persze sosem voltak nálam amikor hirtelen kitaláltam hogy ennék 1 jót a Burgerben, ez meg így mindig nálam van. Az is jó, hogy látod, hogy milyen újdonságok vannak, milyen új menük.

Előzmény: Foreveryoung88 (164)
Foreveryoung88 Creative Commons License 2012.03.14 0 0 164

Egyik nap néztem a Burger King oldalát kuponok miatt, és akkor vettem észre hogy van mobilos programjuk, androidra és iphone-ra is. Van benne étteremkereső, meg a telefonon keresztül is elérhetőek a kuponok. Ez tök jó mert így csak elég felmutatni a telefont...azaz a kupont! Sokkkal egyszerűbb. Én ezt nagyon díjazom. Így többet lehet "spórolni" Használta már innen valaki?

Katus78 Creative Commons License 2011.11.22 0 0 163

Ahova én járok enni, még nem fordult elő ilyen velem, ott mindig nagyon kedvesek a kiszolgálók, a mostani kuponos akciónál sem volt ilyen gondom. :))

Bár elég sűrűn járok oda, heti kb 3x. úgyhogy már elég jól ismernek. :)

Előzmény: randell11 (162)
randell11 Creative Commons License 2011.11.22 0 0 162

az alapvető emberi bunkóság szerintem nem étteremfüggő..bár igaz néha olyanokat engednek meg maguknak,hogy eszméletlen..nem azt mondom,hogy legyenek kis birkák mert én attól is a falra mászok de azért mikor a kólámba nem kérek jeget és kapok akkor amiatt ne én legyek már a hibás
a másik meg a kuponos mizéria..sokszor utóbbi időben nem kérték el csak mutattam és mondták,hogy oké de volt olyanra is példa,hogy kb kitéptem a kezemből és bunkó módon letépte utalva arra,hogy ez az én dolgom lett volna...

Előzmény: Zetorforever (160)
veracsek Creative Commons License 2011.11.22 0 0 161

Még én se panaszkodtam soha rájuk, de én inkább a kaja miatt eszem náluk. Tudom ez izlés kérdése de akkor is :)

Előzmény: Zetorforever (160)
Zetorforever Creative Commons License 2011.11.22 0 0 160

Én sokkal szívesebben eszem a Burger-ben, egyszerűen nekem finomabb meg általánosságban elmondható hogy kedvesebbek a kiszolgálók. Nem tudom ti hogy vagytok vele...!

Előzmény: randell11 (159)
randell11 Creative Commons License 2011.11.22 0 0 159

nekem még mekis kajáktól nem fájt a hasam de tény és való,hogy a burger-es húsok a grillezés miatt talán emészthetőbbek

Előzmény: szilviaa77 (156)
szilviaa77 Creative Commons License 2011.09.23 0 0 156

Na igen, nekem is nem 1x volt már ilyen, hogy McDonald's-os ebéd után, ami nem volt sok 1 big mac neü, annyira fájt a hasam, hogy alig bírtam megmozdulni. Burgernél még sosem fordult velem ilyen elő. Hát igen a műanyagot nehéz megemészteni.. :)

Előzmény: Robika26 (155)
Robika26 Creative Commons License 2011.09.23 0 0 155

Én ritkán járok gyorsétterembe, de akkor vagy KFC szokott lenni vagy Burger King. Mekit én sem szeretem már annyira, legtöbb hamburgerüknek már ugyan azt az ízt érzem és mindig elég szépen fáj a hasam miután ott eszek.

Előzmény: Katus78 (154)
Katus78 Creative Commons License 2011.09.23 0 0 154

Szia!

 

Én egész egyszerűen meguntam a mekis kajákat, ízeket, régebben sokkal elterjedtebb volt mint a Burger és csak azt ettem. Mára már teljesen meguntam.. és most már átszoktam a Burgerre. Legnagyobb kedvenc a Rodeo szendvics, meg persze a mini palacsinták azok Isteniek! :))

Előzmény: Mösziő (153)
Mösziő Creative Commons License 2011.09.22 0 0 153

Sziasztok!

 

Nekem 2 dolog miatt szimpatikusabb a böki a mekinél.

Egyrészt mert nem mennek rá annyira a gyerekekre nem kampányolnak annyira hogy egyen ott minden család. Mert finom élet a gyorséttermi de azért a gyerekeket szerintem nem erre kellene nevelni.

 

A másik indok nagyon egyszerű a whopper sokkal nagyobb és finomabb szerintem mint a bigmac :)

 

Zeszter79 Creative Commons License 2008.09.10 0 0 151
Igazad van, sokkal jobb, mint a meki. Viszont a kávé, és a desszertek sajna jobbak a sárga M betűsnél. :( Legalábbis nekem jobban ízlenek azok. A szendvicsek viszont nagyon jók! Sajna nincs sok éttermük az országban, ezt azért sérelmezem... :( Mi eddig nem sokat vártunk a kiszolgálásra. Bár pont legutóbb, pontosabban vasárnap az ecseri úti Burgernél elég macerásan, és lassan hozák össze a tálcára helyezést. Még rájuk is kellett szólia a managernek, hogy kicsit szaporábban, de nem hatotta meg Őket. A tálcáról nem maradt le semmi szerencsére... :)
Előzmény: SamRivers (150)
SamRivers Creative Commons License 2008.09.03 0 0 150
Burgert szeretem, jobban ízlenek a szendvicsek. Viszont...nagyon rossz és hosszadalmas a kiszolgálás a mai napig is. Volt már, hogy 15 percet kellett várnom valamire. Azért ez kicsit sok egy gyorsétteremtől. Az egy dolog, hogy szeretem és, hogy én olyan vagyok, hogy türelmesen megvárom, de azért ez olyna feltünő. Sebaj...legalább finom és jobban ízlik mint a meki.
adsonnet Creative Commons License 2004.11.11 0 0 149

A hangnemed nem minősítve csak annyit tennék hozzá az általad írottakhoz, hogy a panaszkönyv mint olyan igenis működik. Legutóbb egy Shell kútnál voltak minősíthetetlenül arrogánsak, mire beírtam a magamét. Levélben jött elnézéskérő válasz és egyéb blabla, az eredményt nem ismerem mert azóta oda nem megyek. Sajnos ha az "oda többé nem megyek" elvet betartanám, akkor magyarországon majd' mindenhonnan sikerülne kitiltatnom magam ahol egyszer már palira vettek......  

Ígyhát marad a panaszköny, legalább ebből is megél valaki, hogy azokat vizslatja nap-nap után....

 

Ads,

Előzmény: gúd tu bi kúl (148)
gúd tu bi kúl Creative Commons License 2004.11.10 0 0 148

az Ulloi uton vagtak at a Burger Kingnel

szokasom volt, hogy a repterrel hazafele (allat ehesen) megallok a Burger Kingnel

Utolso alkalommal este 11 elott ert be a gepem, tehat zaras elott kb fel oraval gordultem be a drive ba. Leadom a rendelesem.

A kis kocsog gyerek varakoztat, majd 1 nagy csomagot nyom a kezembe, hozzafuzve "minden benne van"

elmondom, hogy: 2 sultburgonya kozul az egyikben kb 6 szal krumpli lehetett, es 1 burritot nem tett bele. kurvasul ideges lettem, maga az elv miatt, hogy ennyire atnyomta a fejem. gondoltam, irok vmi panaszlevelet ... de felesleges. kapja be az egesz burger king, amig nem kepes megvalogatni, es ellenorizni a melosait

az biztos, h en nagy ivben elkerulom a jovoben meg a kornyeket is

Appeldix Creative Commons License 2004.10.08 0 0 147

Engem még nem vágtak át, én is oda jártam,

viszont 1., jó fél éve beültünk a barátommal. Éppen bele akartam harapni a baconos szendvicsembe, amikor a barátom felkiáltott, mert egy naaagy csótány legelt tőle 2 centire a művirág tetején

2. Olyan becsületesen ráírták a csokitorta háromszögű dobozára, hogy mennyi minden van benne, ami NEM liszt, tojás, kakaópor, hogy majdnem kifutottak a dobozról, míg felsorolták. :-))))

Előzmény: adsonnet (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!