Keresés

Részletes keresés

Mayauel Creative Commons License 2021.02.23 0 0 19

Dr. Kis-Márton Hubánál, az Art of Smile rendelőben (Margit krt) is lehet Invisalign láthatatlan fogszabályozást igénybe venni: https://artofsmile.hu/invisalign-lathatatlan-fogszabalyozo/

tomesz211 Creative Commons License 2019.11.28 0 0 18

a Váci utcában van a naturadent fogászat, ahol foglalkoznak láthatatlan fogszabályzással is, szerintem ez a legjobb fogszabályzási módszer, csak ajánlani tudom

Előzmény: btami90 (13)
Mayauel Creative Commons License 2019.02.19 0 0 16

Sziasztok!

Ugyan régi a poszt, de gondoltam olvassátok még és érdemes elmondani a véleményemet. Én az Art of Smile rendelőt ajánlom fogszabályozásra annak, akinek Buda, a Margit krt közel van. A rendelő új, a fogszabályozó orvosom, Dr. Kis-Márton Huba alapította, aki már több mint tíz éve foglalkozik fogszabályozással. Nagyon emberközpontú, szakmailag nagyon ott vannak és nem tömegtermelésben foglalkoznak ez emberrel, ami nekem nagyon fontos! Az oldalukon egyébként rengeteg fogszabályozásos előtte-utána kép van fent, érdemes megnézni őket. Gyerek és felnőtt fogszabályozással is foglalkoznak. És nem akarnak mindenáron fogat húzni, aki külön piros pont! Itt van az oldaluk, hátha valakit érdekel: https://artofsmile.hu/

Cukorponty Creative Commons License 2017.11.22 0 0 15

Sziasztok! Én a Smile Centert tudom ajánlani, az egész családot oda szoktam vinni, mert sajnos nem születünk tökéletes génálománnyal, ami a fogainkat illeti..:) de eddig minden jól ment, szeretem, ahogy bánnak velünk és azért a profizmus is látszik rajtuk, sokéves tapasztalattal rendelkeznek. Legalább egy konzultációra menjen el, aki valóban komolyan gondolja a fogszabályozást :) http://smilecenter.hu/hu

SzThomas85 Creative Commons License 2016.01.25 0 0 14

Szia! Az én lányom a Dent-Inn Fogászatra jár a IX. kerületben. Semmi gondunk nem volt még velük, nagyon megbízhatóak és jól dolgoznak. :)

Előzmény: btami90 (13)
btami90 Creative Commons License 2016.01.25 0 0 13

Sziasztok! A 12 éves kisfiamnak szüksége lenne fogszabályozásra. Tudtok megbízható fogorvost ajánlani Budapesten a VIII., IX. kerületben? Előre is köszönöm!

nikiberni Creative Commons License 2011.12.22 0 0 12

Sziasztok!!

ÉN egy 14 éves lány vagyok 2007-óta járom fogszabályozásra kivehető fogszabim van de nem használom.

Az orvos mondta hogy látszik hogy nem használom hogy jó legyen állandó kell ennek az ára:70 000Ft.

Szerintetek ez az ár valós ??????Mert én soknak találom!!!!!

AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2010.02.02 0 0 11
Ne parázz nem érdemes. Az én lányomnak is ilyen hülye fogai voltak, a legutolsó tejfogát 14 (!!!) évesen kellett kihúzni, mert mogötte VÍZSZINTESEN ott volt már a maradó fog. Szépen szabályosan kinőtt a végre megüresedő helyre.

Nyugtasd meg magadat azzal, hogy csináltass a fiadnak egy panoráma fogröntgent (ha a fogorvos nem ad erre beutalót, akkor egyszerűen kifizeted, nem olyan nagy összeg, 2-3 ezer ft lehet), az kimutatja fehéren-feketén, hogy mennyi végleges fog várakozik már a makacs tejfogak helyére, és miylen fejlettséggel. Legfeljebb egy-két tejfogat ki kell húzni, az nem nagy ügy, gyakorlatilag nincsen gyökere, nem egy vasziszdasz.

Fogszabályzót úgyis csak akkor kaphat - ha kell - amikor már minden végleges foga kinn van. Szóval a parádat időzíttsd későbbre , mert most még nem érdemes.
Előzmény: gaudi1 (10)
gaudi1 Creative Commons License 2010.02.01 0 0 10
Sziasztok!
Az én kisfiam ma 8 éves, és tegnap bújt ki az első maradandó foga. Sajnos még minden tejfoga megvan, úgyhogy mögötte, hátrafelé kezdett el nőni. Pedig december végén direkt elvittük fogorvoshoz, hogy meddig várjunk az első fogacskára, aki azt mondta, ha nem változik semmi, fél év múlva menjünk vissza és akkor megröntgenezik. (Csak zárójelben kérdezem: az nem tűnhetett fel egy "tapasztalt" fogorvosnak, hogy ott valami esetleg kezd kibújni?). Szóval ma teljesen beparáztam (ez sajnos jellemző rám) és folyton arra gondolok, hogy biztosan ki kell húzni az előtte lévő tejfogat, és mi lesz, ha a többit is :((( ??? Most még reménykedem, mert csak a napokban megyünk fogorvoshoz, aki talán mond valami bíztatót. (Na nem ahhoz aki azt mondta, várjunk még fél évet. Szeretnék felkészülni, mire számíthatunk, mire kell figyelni, stb. Ha esetleg van valakinek kedvező tapasztalata vmelyik dokival kapcsolatban, lécci írja meg. Mi Kispesten lakunk, úgyhogy Kispest és Pestszentlőrinc érdekelne elsősorban.
Köszi
Boheman Creative Commons License 2008.08.13 0 0 9

Sziasztok!

 

Tudtok valamit a gyors fogszabályozásról? Olyasmit hallottam, hogy órák alatt helyreteszik és "összekalapálják" Aki hallott erről az írhatna erről!

 

bye

Webo1 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 8
Fogszabályozókról tudsz ezen az oldalon kérdezni közvetlenül az orvostól:
http://doctordent.hu/?p=6
harmatcs Creative Commons License 2008.03.01 0 0 7
sziasztok!

Van valakinek incognito készüléke? Mennyiért tetette fel, és hol?
Milyen ez a készülék, mit lehet tudni róla? Tényleg nagyon csökkenti a beszédkészséget? Tényleg sebeket okoz? VAn aki már a vége felé jár? Kellett fogat húzni?
Nekem azt mondták nem kell. Ez érdekes, mert szerintem elég nagyok a fogaim! Akkor egy idő után nem fog visszatorlódni?

köszi előre is!
sophie007 Creative Commons License 2007.11.25 0 0 6

sziasztok....

akinek van lágy erőkkel működő fogszabályozója(=Damon), kérem ossza meg velem a tapasztalatait....hova jár dokihoz, milyen árfekvésű az átlag fogszabihoz képest, kellett-e fogat húzni stb.....előre is köszi...

 

és esetleg ha vki tudna nekem olyan fogdoki telefonszámot adni adni, ahol dolgoznak ezzel a fajta fogszabival és Győr,Sopron ill.Móvár környékén lenne, azt is nagyon megköszönném...!!!!!

Trichterwinde Creative Commons License 2007.09.04 0 0 5

sziasztok!

csatlakozom Most vagyok 26 éves és 16tól 19 éves koromig volt már alsó-felső fogszabim és most ismét lesz, mert nem jöttek akkor rendbe, nem engedtem fogat húzni. Most ellenben engedek Jobb felső 4es, és lesz alul-felül. Ma megyek konzultálni...

Győrben a Solydentbe fogok menni, most kezd a doki, Dr. Zentai.

 

valakinek tapasztalata itt?

 

 

 

üdv mindenkinek

T.

PINGYI Creative Commons License 2004.04.19 0 0 4
Sziasztok!
Köszi mindenkinek a tippeket. Felhívom az ajánlott címet, remélem rövid határidővel már mehetünk is.
Egyébként ajánlották a Szentkirályi utcában lévő rendelőt is, arról tudtok valamit?

Igenis sokat segítettetek, mégegyszer nagyon köszi.

AliceCsodaországban Creative Commons License 2004.04.17 0 0 3
Kedves Pingyi,
még csak annyit, hogy -remélhetőleg a minél hamarabb bekövetkező fogszabályzó feltétele után - készüljetek fel arra, hogy ez az első egy-két hétben elég fájdalmas lesz, a fogak állandóan húzódnak, és az nem valami kellemes, erre készítsd fel a fiadat.
Előzmény: PINGYI (-)
földikutya Creative Commons License 2004.04.16 0 0 1
Szia Pingyi,

enyém gyermeknek most készült el, nagy örömére, várta már nagyon :)
Heim Pál Kórhát rendelőintézete, Fogszab. osztály
1054 Zoltán utca 18
Tel 311-1618, 312-9204.
Úgy emlékszem, nem kellett beutaló, de esetleg kérdezz rá. 5000 Ft körül volt az összes költség.

Ált. 2-3 hét múlvára kaptunk időpontot. Az első mintavételtől az átvételig olyan jó két hónap telt el. Tudom ajánlani őket.
földi

Előzmény: PINGYI (-)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2004.04.15 0 0 0
Figyuzz, én úgy találtam egy ismerősömnek fogorvost, hogy megkerestem a t.asztalon a "Menjünk fogorvoshoz" topicot és ott kértem segitséget, neked is ajánlom, ha sürgős.

De olcsót nem nagyon tudtak mondani sajnos. Legfeljebb jót.

Viszont vigasztaljon az a tudat, hogy a fogszabályzásról jövőre sem késik le a kölök, a lányom 26 éves korában szabályoztatta a fogait, és akkor sem volt késő.
Nem mennek tönkre a fogai, ha mindennap eszik almát étkezés után és tisztán tartja a fogait. De még ha ki is lukadnának, mindig azzal kezdik a szabályozást, hogy először minden lukat betömnek, minden fogat lekezelnek aminek bármi kis baja van.

Kitartás, előbb utóbb rendben lesz! :-)

Előzmény: PINGYI (-)
PINGYI Creative Commons License 2004.04.15 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Kamasz fiamnak fogszbályzóra van szüksége. Nincs ebben semmi, ő is szeretné, ha szépek lennének a fogai, mert igen kacifántosak. Kaptunk is egy beutalót a Rókus kórházba, ami állítólag elég jó hely fogszabályozás dolgában. Elmentünk hát, megnézte a doktornő, mondta húzni kell, kb két évig kell hordania a szabályzót. Mondtam oké, minderre már számítottunk, kérdeztem akkor mi a teendő, lássunk neki mihamarabb. Azt mondta, akkor ad időpontot és kezdhetjük a kezelést februárban. Mondom mikor????? Azt mondja 2005. február 9-én menjünk vissza, akkorra tud előjegyezni, mert olyan sokan várnak. KÉrdeztem, van-e más lehetőség, mire azt mondta, persze, magánorvoshoz is mehetünk, 300.000.-
Hát dobtam egy hátast!
Tudtok még megbízható helyet, ahol nem egy éves előjegyzés van? Vagy magánorvost, aki nem ennyiért vállalja a fogszabályozást? Komolyan aggódom, mert három foga is úgy áll, hogy nem tudja megmosni rendesen, és mi lesz, ha ezek a fogak tönkremennek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!