Keresés

Részletes keresés

Zarándi Creative Commons License 2019.11.10 -1 0 86

Szoljon. hu írja:

"Összeütközött három gépkocsi vasárnap kora délután Szolnok külvárosában, az Ady Endre út és a Pólya Tibor utca kereszteződésében."

 

Na ezt sem tudtam idáig, hogy a régi Tabánhoz tartozó  terület külvárosnak számít!

 

 

Zujcs. Creative Commons License 2019.03.13 0 0 85

"A Fidesz szolnoki szervezete 2002-ben alapított díjat a médiában dolgozók számára, és minden év március idusán odaítélik egy általuk kiválasztott ember számára. 

 

Idén munkatársunk, Kovács Janka vehette át az elismerést Szalay Ferenc elnöktől és dr. Kormosné Szombati Márta alelnöktől.

A méltatásban úgy fogalmaztak, hogy az Irányár, a Szolnoki Napló, a Presztízs Magazin és az I love Tisza-tó magazin szerkesztéséért ítélik oda a díjat, amelyet ezúton is köszönünk!"

 

Szép volt janina!

Előzmény: janina. (69)
Pirtus Creative Commons License 2015.03.31 -2 1 84

Tegnap lakossági fórum volt a Fiumei úti Iskolában, volt valaki?

Pirtus Creative Commons License 2014.10.09 -2 1 83

a 12. számú választókerületben ahol lakom, a Fiumei úti iskolában.

Előzmény: furtimel (82)
furtimel Creative Commons License 2014.10.09 -2 1 82

Melyik körzetben volt?

Előzmény: Pirtus (79)
balla21 Creative Commons License 2014.10.04 -1 0 81

Ma lennének vagy öten, négy városházi spicli, meg Roma Józsi, aki azt hiszi száraz tésztát osztanak.

Előzmény: Sarkany (80)
Sarkany Creative Commons License 2014.10.04 -1 0 80

8-10 éve egy civil rendezvényen a képen látható "tömeg" jött össze:

 

Előzmény: Pirtus (79)
Pirtus Creative Commons License 2014.10.03 -2 1 79

Amennyiben képviselő vagyok vagy jelenlegi új jelölt, és lakossági fórumon tizenöt ember ülne velem szemben, kicsit elgondolkodnék.

Egyáltalán van értelme az egésznek.

 

Nézem a TV-t a különböző pártok kampányát.

Van egy terem tele székekkel és ott ül 15 idős ember, és hallgatják az igazságot és az ígéreteket.

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.02 -1 0 78

Városházán vannak a levágott lakatok.

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (77)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.02 0 1 77

Csörögi József, azaz Józsi bácsi aki most 69 éves megelőzte korát.

1991-ben lakatot tett a református templom kapujára, azonban mikor azt levágták, nem nyugodott bele. Szerette volna elérni, legyen egy hely Szolnokon, ahová bárki tehet szerelemlakatot, ezért felkereste Szalay Ferencet is, azonban a városházáról elutasító válasz érkezett.

 

Napjainkban a városházán belátták, hogy lépni kell, mert nem az megoldás, hogy levágják a lakatokat. A Néplap információja alapján idáig 116 lakatot vágtak le.

Kiderült a cikkből, hogy prominens személyek, Pókász Endre és a Pataki Ferenc döntenek arról, hogy a rózsakert vagy gyaloghíd környékén legyen felállítva egy un. lakatkapu, a szerelmesek számára. Várom a két kreatív emberek döntését.

Törölt nick Creative Commons License 2010.05.28 0 1 76
Most olvastam, hogy Peták Kálmán a Verseghy Gimnázium volt tanára tizedszer is teljesítette a mátrai Hanák Kolos teljesítménytúrát.

A 36 kilométeres távon a 73 évével Ő lett a legidősebb célba érkező.

Gratulálok tanár úr!

pafa Creative Commons License 2009.09.26 0 1 75

Ugri bugri...?? Még mindig jobb, mind besimulni, hol ide, hol oda..

Ezt már látjuk..pl. 2006 óta..

 

Ha én lennék az Ő helyükbe, bizonyára másképp tennék. Nem tüzelnék azonnal csípőből, figyelnék, átrágnám..és a szabad erőt befognám a saját vitorlámba..

 

Te tudod mennyi ötlet, alternatíva volt olvasható...persze volt kritka és mocskolódás is. De e a fórum az ilyen..kezelni kell, és nem bezárni. Megfutamodás. és durva önkényes döntés volt.

 

Egy jó információs lehetőséget vettek el..NEM VÉLETLENÜL, ÉPPEN mikor is??AKKOR..

 

Előzmény: Sarkany (74)
Sarkany Creative Commons License 2009.09.24 -1 0 74

A varosi weblap foruma szerintem egy mesterseges zsak

 

A zsákot, miután idegen kezek kiszakították az oldalát, nem foltozták be, csupán bekötötték a száját és jó mélyre elásták.

A bolhák meg ugráljanak, ahol akarnak, a városnak csak terhére van a sok ugri-bugri...

Előzmény: janina. (69)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.05 0 1 73
Pfa!  

Aki nem jár a szolonok.hu fórumra az valójában nem tudja, milyen napi ügyeink vannak. Bizonyos értelemben a bejegyzést írónak igaza van, mert a hivatalból senkit nem érdekel, és csak karakasl válaszol, eR-dei inkább kötekedni szokott.

 

A ti ügyetek egyedi és sajátos, és amint látom a kapitányi válaszból, egyre távolabbinak tűnik. Így élnetek, hogy a közösség kiszolgáltatva van, rendkívül nehéz.

Látod itt kettő képviselő is mereszti ránk körmeit, de hathatósan képtelenek segíteni.

Előzmény: pfa (72)
pfa Creative Commons License 2005.11.05 0 1 72

 "a varosi weblap foruma szerintem egy mesterseges zsak, amelybe beterelték az ugralni kepes bolhakat, no itt ugralhattok felkialtassal"

Rendkívül találó , szuper megjegyzés, komolyan! A mi ügyünket illetően legalább is nagyon találó 

A városi elöljárók közül talán a  városi r.kapitány szólt hozzá élesbe, (bocsánatot kérek a bolhák köhögésébe), vagy tévedek? Sem a vélemény, sem  a sok ötlet javaslat kritika nem érdekel senkit a polg.hiv-ból. Hát még a felvetett problémák? Mi meg dühönghetünk...

Előzmény: janina. (69)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.04 -1 0 71
Időm engedte, elolvastam „Miért nem tudom a kedvencek közé” topikot, különösen részedről a #28 és31 beírás adta meg a magyarázatot arra, és így vált világossá előttem, az itteni reagálásod.

Előzmény: janina. (69)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.04 0 0 70
Az utóbbi idő legtalálóbb és legszellemesebb megfogalmazásának tartom részedről az alábbi gondolatot, melyben sok igazság van.

 

„A városi weblap fóruma szerintem egy mesterséges zsák, amelybe betereltek az ugrálni képes bolhákat, no itt ugrálhattok felkiáltással”.

Előzmény: janina. (69)
janina. Creative Commons License 2005.11.04 0 0 69

No, me'g!!!

Egy majd ket eve inditott topik, s minden olyan igaz, mint amit akkor leirtunk. Az onkormit meg mindig nem nagyon izgatja a szolnokiak internetes vilaga, hiaba kovetel az evek ota jobb weblapot, kapcsolatot, partnerseget, minden maradt a regi, mint volt az a TSZ-elnokos vicc, ugy, hogy akkor ebben maradunk elvtarsak! Ja, olvastam egy szemfenyveszto szoveget arrol, hogy majd akkor, amikor elindul az e-onkormanyzat. :O)

A varosi weblap foruma szerintem egy mesterseges zsak, amelybe betereltek az ugralni kepes bolhakat, no itt ugralhattok felkialtassal.

Aztan, azon kivul, hogy elkeszult ez a forum, sok sikert nem mondhat magaenak. El es virul a Szolnokiak Szolnokert, egy-ket elhalt, feresikerult, vagy epp docogo topik.

Törölt nick Creative Commons License 2005.11.04 0 0 68
Minden fórumban található legalább 10 erős személy, kialakult jó látással és egyéni véleménnyel.

Csak az a baj, hogy akik évek óta itt vannak a fórumokban, különböző személyes vitákban keveredve, nem, vagy alig beszélnek egymással.

 

Ahogyan írod, az erők szétforgácsolása helyett koncentrálni kellene.

Ezt csak új belépőkkel lehet szerintem elérni, vagy olyan személy kell, aki itt ismer minden nicket és a feszültséget tudja csökkenteni a felek között.

 

Vagy olyan fórumot teremteni, ahol személyes megjelenés után leül mindenki egy véleménycserére.

A fentieknek viszont ellentmond az a tény, hogy fórum lényege a nincknév alatti vélemények közlése.

Előzmény: nilan (67)
nilan Creative Commons License 2005.11.03 0 0 67
Pedig jó lenne valahol koncentrálódni, és nem szétforgácsolódni.
Előzmény: Törölt nick (66)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.03 0 0 66
Amint látom a szolnok.hu fórumból áthozott ötlet nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket, mert itt utoljára egy éve nem írt senki.

A városi fórum, pedig él és virul. Erre szokták mondani kereslet - kínálat meghatározza a dolgok értékét.

faklya Creative Commons License 2004.11.15 0 0 65

Sziasztok!

 

Ti biztosan közelebbről ismeritek ezt az ügyet!

 

Aki tud, és átérzi a helyzetet, kérem csatlakozzon!

 

http://langlovagok.hu/tuzvonalban/peticio.shtml

 

Köszi!

Tiborcsik Creative Commons License 2004.09.26 0 0 64
Miről van szó? Mit kellene "lásd"-ni?
Előzmény: vikuca (63)
vikuca Creative Commons License 2004.09.26 0 0 63
Valaki mondja meg ez a városé? Mert ha igen Én ugyan nem adom meg az adataimat!!!Lásd más topcokban írtakat, a személyi változásokról!!
Előzmény: Tiborcsik (61)
Tiborcsik Creative Commons License 2004.02.14 0 0 61
Persze ezt a fárnya ahref-es linket sikerült elszúrnom.

Még egyszer:

Szolnok.hu.NEW.forumok

Előzmény: Tiborcsik (60)
Tiborcsik Creative Commons License 2004.02.13 0 0 60
Remélem nem követek el nagy fegyelemsértést, ha beteszem ide a szolnok.hu.new.forumok linkjeit:

És ez a nyitó oldala

Janina, jaj kegyelem szegény fejemnek!

Mindenesetre én itt is, ott is elő fogok fordulni.

(janina, ezt nem fenyegtésnek szántam) :)

Tiborcsik Creative Commons License 2004.02.12 0 0 59
Valami apró technikai gáz van, tegnap este óta nem frissül a tartalomjegyzék. Nem látszanak a legutóbbi hozzászólások adatai.
Cheese Creative Commons License 2004.02.11 0 0 58
Akkor szüret! Vagy ha a szoft állapotát nézzük lehet, hogy inkább szünet? :)
Előzmény: Sarkany (57)
Sarkany Creative Commons License 2004.02.11 0 0 57
Nagy nap a mai!!!! :))
Előzmény: Wágner úr (55)
Tiborcsik Creative Commons License 2004.02.11 0 0 56
Tiszicsa szpaszibo neked Wágner úr!
Minden eddigi apró-cseprő hibád-mulasztásod-miegyebed megbocsátva.

Már gyűjtjük neked a hordó sörre valót.

Előzmény: Wágner úr (53)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!