Keresés

Részletes keresés

krég Creative Commons License 2004.01.27 0 0 5
múlt hónapban a frigid kismamák klubja tüntette ki, hősünket, kérdem én, komolyan, nem viccelek, kérdem én, mit tett korda györgy a frigid kismamákért? mindenesetre remélem azért mindent megpróbált
Előzmény: csendesDon (4)
Megatron Creative Commons License 2004.01.27 0 0 3
Sziasztok. Krégnek nagyon igaza van, Korda György megérdemelte a kitüntetést, mert nemcsak a falvak kultúrájáért, hanem az igényes zene terjesztéséért, népszerűsítéséért is nagyon sokat tett. Én Balázs Klárit is lovaggá ütöttem volna A Falvak Kultúrájáért Alapítvány helyében. Egyébként, ha megengedtek egy személyes, szubjektív megjegyzést, én Kordáért csak azért nem rajongok annyira, mert inkább a ma divatos, fiatal művészeket kedvelem. De elismerem, hogy rendesen meg van áldva tálentommal.
krég Creative Commons License 2004.01.27 0 0 2
nem értem, donnie, de te majd remélem elmondod, bár nem bízom túlságosan hogy meg tudsz győzni ezután a "nem tudom mit tett a falvak kultúrájáért" mondatod után, ami azt mutatja hogy még az olvasással/értelmezéssel is vannak gondok, de ez nem baj, én is szerettem hőbörögni meg lázadozni tinikoromban vakon, nálad is majd idővel átmegy ignorenciába
Előzmény: csendesDon (1)
krég Creative Commons License 2004.01.27 0 0 0
nem értem mi a bajod, ez a világ rendje, megérdemli, sok embert tett boldoggá, nagyon sokat, szerintem fel sem tudnád fogni mennyit, tömegeket, mit kell sznobkodni, lovag lett, és ez így jó, most megy és kiszabadítja az ő kláriját a vártoronyból, a mi szent györgyünk
Előzmény: csendesDon (-)
csendesDon Creative Commons License 2004.01.27 0 0 topiknyitó
Ez vicc. Az eszem megáll!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!