Keresés

Részletes keresés

-Grandmaster- Creative Commons License 2021.04.11 0 0 174

Emlékszem, volt egy trabantos film is ha jól emléksztem. Valami őrült sofőr vezette, és lángok csaptak ki a kipufogóból. Ennyire emlékszem. Nem a go trabi go, az biztos.

 

-Grandmaster- Creative Commons License 2021.04.09 0 1 173

Megtaláltam. "A folyók nem állnak meg"
https://www.youtube.com/watch?v=2PXH3oqFraA

-Grandmaster- Creative Commons License 2021.04.09 0 0 172

Igen, igen! Bele rokkan a férfi, én is úgy emlékszem! Fogalmam sincs, mi volt már a címe, de ha jól emlékszem, a mississippi folyón hajóztak. 

PETYUS Creative Commons License 2021.04.09 0 0 171

Nem beleesik, hanem a csajnak akar kivagyizni, csak balul sül el. Túléli, de belerokkan. A címe eddig még nem jutott eszembe.

Előzmény: -Grandmaster- (170)
-Grandmaster- Creative Commons License 2021.04.09 0 0 170

Sziasztok! Emlékszik valaki egy olyan tévés sorozatra, ami egy lapátkerekes gőzhajóról szólt? Egy úrihölgyr és egy, ha jól emlékszem szakállas férfi volt a főszereplő, és a mississippi folyón hajóztak, emlékeim szerint. Azt hiszem egyszer bele esik a vízbe a férfi, és a lapátkerekek maguk alá gyűrik. 
Nem vagyok biztos benne, de mintha Vas Gábor lett volna az egyik szinkron hang. Rendszerváltó időkben játszották. 

pecos2 Creative Commons License 2021.03.09 0 0 169

Igen-igen ,valószinüleg ez lesz az.

Nagyon köszönöm !

Előzmény: Thibi (168)
Thibi Creative Commons License 2021.03.09 0 0 168

Esetleg a Messziről jött ember,1985 körül ment a magyar tv-ben

https://www.imdb.com/title/tt0271290/reference

 

Előzmény: pecos2 (167)
pecos2 Creative Commons License 2021.03.09 0 0 167

Szevasztok

 ha tudna valaki segíteni ,keresek egy régi külföldi szinkronos sorozatot . Kb a hetvenes évek végén vagy a nyolcvanas évek elején vetítették ,de csak egyszeri sorozat volt.

A birtok tulajdonosa elindult valahová egy nagy fa utazóládával ,lovaskocsin ,és eltűnt az erdőben.Több részen keresztül nyomoztak utánna -főleg a felesége aki rendkívül bátor hölgy volt , egy távoli országból jött férjhez. Végül is megtalálták a főhőst ,az elrablója aki egy őrült volt bezárta és láncra verve tartotta, de túlélte. Abban az időben nagyon izgalmasnak tűnt, jó lenne még egyszer látni , de sajnos a címére nem emlékszem.

kalucsni98 Creative Commons License 2021.03.01 0 0 166

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Talán a nyolcvanas években ment a sorozat a tv-ben amit keresek. Amerikában játszódott a filmkészítés hőskorában és egy család életén keresztül mutatta be a film térhódítását. A némafilmektől kezdődött, a hangosfilm elterjedésén keresztül és talán a 30-as évekig mutatta be a család és hozzájuk kötődő emberek életének alakulását. Üzleti sikerek, bukások és persze szerelmi viszonyok kusza szálai.A fő vonal: egy fiatal fiú aki cukorkaárusként kezdi a pályafutását egy moziban és válik sikeres üzletemberré, valamint egy szép statisztalány akiből végül sikerül színésznővé válni. A kettőjük szerelme/gyűlölete a fő szál, de minden más ami ehhez kapcsolódott remek volt.  Szinkronizált 6-8 részes sorozat volt, de lehet, hogy több részes. Örülnék ha valaki tudna segíteni.

Awill Creative Commons License 2020.12.13 0 0 165

Ez a "Jackson út" lehetett.

A női főszereplőt hívták Jacksonnak. A végére ő is meghalt.

Előzmény: Gizi aljas Feri (152)
K_West Creative Commons License 2020.11.13 0 0 164

Laura - Átok a riviérán.

Évek óta próbálom fellelni, valahol, de sajnos sehol nem sikerült még :(

Előzmény: Szilágyi Krisz (157)
Zsoltika93 Creative Commons License 2020.06.07 0 0 163

Sziasztok, olyan sorozatot keresek ami a 2000es évek elején mehetett, annyi rémlik hogy 4 lovag volt benne és valami köveket kellet gyűjteniük így tűz lovag, föld lovag, víz lovag, levegő lovag lettek, ennyi ami rémlik belőle. 

lenkenenibp Creative Commons License 2020.04.09 0 0 162

Rájöttem már, hogy került volna oda Várhidi, az bizony Dalnoky lehet.

Előzmény: lenkenenibp (161)
lenkenenibp Creative Commons License 2020.04.09 0 0 161

Robog az úthenger 1977-ből. Szép volt fiúk! - az epizód címe. Várhidi Pál az edző? Novák Dezső? Fenyvesi Máté? Zseniális! És még kik? Miért nincsenek rajta a stáblistán?

 

LilithBluemoon Creative Commons License 2020.01.26 0 0 160

Sziasztok! Emlékszik valaki arra a sorozatra, amelyben egy kisfiú rajzai elevenednek meg? Zöld, erdős tájak villanak be, és van benne egy fekete lovag is, aki elől menekülnie kell talán...? 

LilithBluemoon Creative Commons License 2020.01.26 0 0 159

Ez szerintem a Kung fu David Carradine főszereplésével. 

Előzmény: kenezs (153)
LilithBluemoon Creative Commons License 2020.01.26 0 0 158

Nekem erről a Miért éppen Alaszka c. sorozat ugrik be.

Előzmény: Makika01 (154)
Szilágyi Krisz Creative Commons License 2019.12.01 0 0 157
Sziasztok! Keresnék egy sorozatot amire nem igazán emlékszem tisztán ,talán az M1-en ment nagyjából 2007-8-9 felé. A sztoriból annyira emlékszem hogy kártyákról szoltak, talán jós kártyák voltak és egy lány találta meg őket és furcsa dolgok történtek vele. Volt egy ilyen thrilleres beütése az egésznek. Megköszönném ha valaki tudná és megosztaná velem.
Erős Angéla Zita Creative Commons License 2019.11.14 0 0 156
Sziasztok!

Egy olyan sorozatot keresek ami a 90es években ment a magyar-én! Orosz sztori volt a film, nem volt nagyon sok része! Kosztümös volt a film és egy csajszi sztoriját meséli el! Örökbe fogadta egy gazdag nemes és ennek a lánynak a kálváriája meséli el úgymond! Romantikus szálas!
Thibi Creative Commons License 2019.08.21 0 0 155

Volt egy Alaszkában játszódó A férfi fán terem című sorozat, talán az

https://port.hu/adatlap/film/tv/a-ferfi-fan-terem-men-in-trees/movie-84851

Előzmény: Makika01 (154)
Makika01 Creative Commons License 2019.08.21 0 0 154

Sziasztok!

 

Én egy olyan sorozatot keresek ami arról szólt, hogy egy nő valami miatt egy távoli helyre kellett költöznie ráadásul valami hideg vidékre talán munkája kapcsán és a részekben az ő életét mutatták be hogyan barátkozik össze az ott lakókkal stb. Illetve még annyi rémlik, hogy ahogy elő tűnt a sorozat címe, mellette egy ilyen rénszarvasos jelzőtábla  ez a narancssárga keretes jelent meg. Bízom benne valakinek rémlik ebből valami. Szerintem nem volt túl hosszú életű a sorozat.

 

Előre is köszönöm a segítséget. :)

kenezs Creative Commons License 2019.07.06 0 0 153

Sziasztok!

 

Keresek egy sorozatot, sajnos nem sok mindenre emlékszem belőle, gyerekkoromban néztem, talán a 90-es évek közepén vagy végén adhatták a tv-ben. Egy ázsiai kinézetű ember szerepelt benne, aki gyalog járta a falvakat, volt egy kardja, amivel harcolt, és picit furcsa volt a járása, talán sérült lehetett az egyik lába. Rendszeresen az a cím ugrik be nekem, hogy A vándor, de erre a címre nem találtam meg. Esetleg valaki tud segíteni?

 

Gizi aljas Feri Creative Commons License 2019.06.21 0 0 152

Kedves Mindenki - valaki nem emlékszik véletlenül egy hegymászós TV sorozatra a nyolcvanas évekből?

Csak arra emlékszem, hogy több férfi és egy nő volt, akik valamiért fent rekedtek a hegyen és a végére kb mindenki meghalt, mire jött a segítség és narancssárga sátruk meg ruhájuk volt és egyszer megettek egy nagy korong sajtot...

na ezt jól leírtam, de tényleg ezek az emlékek maradtak meg, nem emlékszik valaki a címére véletlenül?

Előzmény: Zákonyi László (151)
Zákonyi László Creative Commons License 2019.06.01 0 0 151

Az első valószínűleg a Föld 2 - A világűr Robinsonjai c. sorozat lesz..

Előzmény: szerencséslegény (139)
Kitti Ceglédi Creative Commons License 2019.03.12 0 0 150

Sziasztok,

 

Én is keresek egy régi sorozatot. Minden bizonnyal amerikai gyártású lehetett. Gyerekoromban nagyon szerettem, arra emlékszem. Időben ez olyan 20 évvel ezelőtt lehetett kb. Úgy emlékszem, hogy az RTL Klubon ment. Egy olyan családról szólt (apuka és a két gyerkőce), akik egy dzsungel féleségben laktak egy olyan házban, ami egy fára volt építve. Apuka valami kutató vagy tudós volt. Ha jól rémlik. Voltak a gyerekekkel beszélő dinoszauruszok is (vagy valami nagyon arra hasonlító lények), akikkel mindig mentek és felfedeztek valamit. Ifjúsági sorozat volt, mert nem nagyon volt túlmisztifikálva ez az egész sztori. 

 

Ennyi van meg az egészből, de már nagyon régóta keresem. Fogalmam sincs, hogy mi lehetett a címe.

 

Ha valaki tud segíteni vagy emlékszik rá és leírja mi lehetett az, annak örök hálám! Vagy, ha tippeket adtok, már annak is örülök.

PETYUS Creative Commons License 2019.02.01 0 0 149

> Bell az emberek között

> Bell és a MARY MORGAN    

 

Bell helyett Sebastian mindkettőben. Bell a kutya, Sebastian a gyerek.

Előzmény: peterfiad (148)
peterfiad Creative Commons License 2019.01.31 0 1 148

Viharlovag                                        Bonanza

Gori azördög                                     Colt és muzsika

Zord folyó                                         Amere avaddisznók járnak                    

Vörös hegymászó                              Repülö orvos         

 Sas fia                                             Nyomuroltak

Fekete felhők                                     Parasztok

Mihály úr kalandjai                             Salute Germaine

Vitézek                                              Berthe és Blanche

Vidoq                                                 Tigrisbrigád

Vidoq újabb kalandjai                           Nicholas Nichleby

Vidoq legújabb kalandjai                       Twist Oliver

Mr Mcgail                                             Fekete nyil

Világjárók                                            Palinos gyémántjai

Hires szökések                                     Engedjék meg a nevem Cox

Robinson                                              A nyomok a hetedik mennyországba vezetnek

Buszon                                                Márió

ZÖLD SZÖRNYETEG                              Omer pasa

Parityás Thiery                                      Úr az űrből

Bell és Sebastien                                   Skyppy

Bell az emberek között

Bell és a MARY MORGAN     

                                             

Zacsipaccsi Creative Commons License 2019.01.28 0 0 147

a Sorozatot a TV  1981-ben vetítette szerintem a tv utána nem ismételte, a videó áthangolása Secamra gyerekcipőben járt a készülék és a kazetta drága volt csak a krémek rendelkeztek ilyennel így magyarul nem fellelhető.

 

Előzmény: chrisicgma (145)
chrisicgma Creative Commons License 2018.08.30 0 0 145

Nagyon köszi! Már rá is kerestem a youtube-on. Sajnos csak franciául van fent, de ez is több, mint a semmi. Ha lesz majd egy kis időm jobban belenézek, de így elsőre elég ismerősnek tűnnek a szereplők. :-)

Előzmény: PETYUS (144)
PETYUS Creative Commons License 2018.08.30 0 0 144

Az andorrai hercegségben játszódott a történet a halvány emlékeim szerint. Talán Gaston Phebus a címe.

Előzmény: chrisicgma (143)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!