Keresés

Részletes keresés

Evil Abrosz Creative Commons License 2003.11.21 0 0 16
Félreértettél. Nem zavar - azaz nem háborodom fel vagy ájulok el; és nem izgat - nem kezdek el nyálcsorgatva élvezkedni a felvételen. (a végleteket eltúloztam, de remélem így is tiszta)
Előzmény: devereaux (13)
Mitoszkiller Creative Commons License 2003.11.21 0 0 15
ez a szöveg különösen tetszik az odalukon:

"Ezen a helyen olyan bunügyi, baleseti helyszíneken készült fotókkal találkozhatsz, amelyeket annak idején az újságot készito képszerkesztok jogosan tettek az archívum mélyére. A most következo fotókat azért válogattuk össze, hogy igy szolgáljuk ki azon néhány mániákus olvasónk igényét, akik valószínüleg azért vesznek meg színes lapokat az újságárusnál, hogy abban csak ilyen képeket nézegessenek. Hosszú távon azért küzdünk, hogy a média ne közöljön ilyen és ehhez hasonló fotókat, mivel ezek látványának nincs visszatartó hatása és néha még okulni sem tudunk belole.

Vasúti balesetek
Légi Balesetek
Munkahelyi Balesetek
Egyéb Balesetek
Gyilkosságok
Rablások
Közúti Balesetek
Egyebek"

ekkora álszent szöveget apám!!

SpaceMonKey Creative Commons License 2003.11.20 0 0 14
Inkább azon kéne elmélkedni, miért pont a legbrutálisabb fröcsik a Hírek. Múltkor kocsimban szól a rádió - mittomén milyen adó - jönnek a hírek: felrobbant, meghalt, kibelezték stb. A végére úgy látszik elfogyott a fröcsi, ezért az utolsó hír: Bangladesben (vagy hol, mindenesetre valami igenigen távoli helyen) egy busz a falnak ütközött és meghalt négy ember. Ki a nyavaját érdekel? Ennél még az is érdekesebb lenne (pl. nekem) hogy Büdöskútpusztán Marcsi néni tehene kettőt ellett. De az nem hír. Legfeljebb ha fej nélkül születtek volna. Jó sok kiömlő, gőzölgő vérrel együtt.
devereaux Creative Commons License 2003.11.20 0 0 13
"...engem nem zavar..." Fásult vagy.
"...és nem is izgat." És tudatos.
:)
Előzmény: Evil Abrosz (12)
Evil Abrosz Creative Commons License 2003.11.20 0 0 12
Semleges. Egyszerre fásul és tudatosabb lesz a nézőközönség - persze nem ugyanazok.

Személy szerint engem nem zavar és nem is izgat.

Előzmény: Tzp (11)
Tzp Creative Commons License 2003.11.20 0 0 11
Na, bovebben mar! Se nem helyes, se nem helytelen, hanem?
Előzmény: Evil Abrosz (9)
Hy Creative Commons License 2003.11.18 0 0 10
Anno elhalgatták ezeket és még sokkkk mást is!
Az tetszett?

Amúgy nem értem, hogy a lüke-bugyuta filmek, még a gyermek-, és nekixóló kalandfilmek is karikázottak, pedig csak filmek, ugyan akkor a véras-borzalmas híradókon nincs sárgabilog. Azokat -mint a tegnap estiek is mind! kellene 18-as sárgaglóriával ellátni!

Evil Abrosz Creative Commons License 2003.11.18 0 0 9
Nem. És nem is helytelen.
Előzmény: Tzp (5)
Caidhan Creative Commons License 2003.11.18 0 0 8
de ez nem az a fajta sokkolás... ez a nyilvános kivégzés-féle sokkolás, nem pedig az "autóbalesetek áldozatait mutatjuk neked, aztán figyelmeztetünk, hogy kapcsold be a biztonsági övet"-féle sokkolás. arra szükség lehet, ez egyszerűen csak undorító.
Előzmény: Antisystem (7)
Antisystem Creative Commons License 2003.11.18 0 0 7
Szia!

Magam ellenkező véleményen vagyok. Azt gondolom, hogy amíg vazze le tud égni egy fél aluljáró - csodával határos módon életveszélyes sérültek nélkül ugyan - mert van olyan idióta barom, akinek derogál egy alagsori, gyúlékony cuccal szinültig teli helyiségbe egy kétkilós poroltót venni az első autósboltban, addig nincs az a sokkolás, ami elegendő volna.

ÜdV

Előzmény: Caidhan (6)
Caidhan Creative Commons License 2003.11.18 0 0 6
basszus. mondja valaki, hogy meghackelték az oldalukat... ez elképesztő. nem találok szavakat... eddig legalább szégyellték a szennysajtót, ez meg... nyilvános kivégzések mikor lesznek?
Előzmény: Mitoszkiller (-)
Tzp Creative Commons License 2003.11.18 0 0 5
Nem ertelek. Szerinted helyes, ha a hiradoban meggyilkolt oregnenit mutogatnak, teste mellett vertocsaval?
Előzmény: Evil Abrosz (4)
Evil Abrosz Creative Commons License 2003.11.18 0 0 4
Ha a problémát nem tudjuk mexüntetni, akkor egy kis pótcselekvés sosem árthat?
Előzmény: Tzp (3)
Tzp Creative Commons License 2003.11.18 0 0 3
A brutalitast nem lehet megszuntetni (balesetek, gyilkossagok stb), csak csokkenteni, de azt meglehet, hogy estenekent hullakat mutogassanak a TV-ben.
Előzmény: Evil Abrosz (2)
Evil Abrosz Creative Commons License 2003.11.17 0 0 2
A brutalitást kellene mexüntetni, vagy elég, ha nem szerepel a híradásokban?
Előzmény: Tzp (1)
Tzp Creative Commons License 2003.11.17 0 0 1
Amugy szerintem meg kene szuntetni a hiradasokban szereplo brutalitasokat.
Előzmény: Mitoszkiller (-)
Tzp Creative Commons License 2003.11.17 0 0 0
Nem 0 hiba miatt nalam nem jonnek be a honlapjukon a kepek, csak amit itt latok.
Előzmény: Mitoszkiller (-)
Mitoszkiller Creative Commons License 2003.11.17 0 0 topiknyitó


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!