Keresés

Részletes keresés

Hegyimaci Creative Commons License 2006.05.14 0 0 12

Kedves JolKaNiko!!

 

Sajnos még- egyéb problémák miatt- nem jutottunk tovább,ugy látom lassan és döcögősen halad ez a projekt, azonban ha neked már vannak tapasztalataid, és megosztanád velem, akkor azt szivesen fogadnám...

 

Köszönöm,

Maci

Előzmény: Jolkaniko (11)
Jolkaniko Creative Commons License 2006.04.30 0 0 11
Kedves Hegyimaci!

Ha már van tapasztalatod írjál légyszíves. Magam is a Tisztikórház plasztikájára tartok, egy doktornőt ajánlottak, aki talán kívül belül helyrehozza a görbült orromat.

Picit tartok a dologtól. A tapasztalatod, véleményed segítene.

Üdv:JolKaNiko
Előzmény: Hegyimaci (10)
Hegyimaci Creative Commons License 2006.03.27 0 0 10

Kedves Caixa!

 

Anyum beszélt -egy ismerősön keresztül és telefonon is.- a Tisztikórház egyik, talán "főnővérével" akin keresztül az ilyen plaszitikákat intézik..

 

Nagyon rendes volt, de rendkívük határozott ...

 

Folyamatban van az ügy, remélem hamarosan pozitv eredményekről is irhatok..

Köszönjük a segítségedet!

Üdv. Maci

Előzmény: caixa (9)
caixa Creative Commons License 2006.03.22 0 0 9
Lett valami eredmenye a dolognak?
Előzmény: Hegyimaci (8)
Hegyimaci Creative Commons License 2006.03.01 0 0 8

Caixa!

 

Nagyon szépen köszönöm, egy próbálkozást- telefont- megér :)

 

Üdv. Maci

Előzmény: caixa (7)
caixa Creative Commons License 2006.02.26 0 0 7
Maci, Egyik baratnom a Tisztikorhazban Tamas Robert doktornal jart. Nem tudom, o ezzel pont foglalkozik-e, de a lanynak TB alapon helyrehozta a szivmutet soran eltorzult mellet. Egy telefont megerhet a dolog a korhazba, tobbet sajnos nem tudok a doktorrol es egyaltalan, de ezen mar el tudsz indulni. A korhaz szerintem mas neven a Honved Korhaz, de ebben nem vagyok biztos.
Hegyimaci Creative Commons License 2006.02.25 0 0 6

sziasztok!

 

Még mindig nem sikerült megoldást keresni a problémára,

ha valaki tud, olyan plasztikai sebészt aki nem magánkilinikán, méregdrágán dolgozik és vállal nyakplasztikát, kérem irjon...

 

köszi :Maci

Harag Creative Commons License 2004.02.15 0 0 5
Ha még mindig aktuális, akkor én a helyedben itt néznék körül: http://www.orvostkeresek.hu
Hegyimaci Creative Commons License 2004.02.11 0 0 4
Halódik a Topicom!
Előzmény: Hegyimaci (3)
Hegyimaci Creative Commons License 2003.11.02 0 0 3
Miért nem ir nekem senkkiiiiii!!!
Hegyimaci Creative Commons License 2003.09.26 0 0 2
Valaki!!

Segitsen, honnan lehet megtudni Dr. Nagy Mária plasztikai sebész elérhetőségét, vagy az Erzsébet Kórház telefonszámát, a matáv tudakozó nem segitett!!

Segitsetek ha tudtok!

Köszi Maci

Előzmény: Hegyimaci (1)
Hegyimaci Creative Commons License 2003.09.04 0 0 1
Kedves Csupaszabo!

Köszönöm szépen a segítségedet, sokat segítettél, azt hittem csak magánklinikákon végeznek efajta műtéteket, nem pedig kórházi keretek között.

Szépen megkérnélek, el tudnád juttatni a doktornőnek a cimét,telefonszámát és minden,a rendelésével kapcsolatos fonos információt?

Mit jelent az a szerinted nem is drága, tájékoztatásul nem tudnál árat mondani,mennyiért vállalta a férjedet és mennyiért csinálták volna máshol..

Ha erre az indexben nem akarsz válaszolni, a mail cimemre nyugodtan megteheted..

Köszönöm Maci

Előzmény: csupaszabo (0)
csupaszabo Creative Commons License 2003.09.03 0 0 0
A sebészem a férjemnek Dr Nagy Máriát ajánlotta, az Erzsébet Kórház Plasztikai Sebészeti Osztályának Főorvosát. (Budapest)
Nem tudom, miket vállal, de semmiféleképpen nem ajánlatos egy magánlakás konyhaasztalára felfeküdni, biztonságosabb kórházban megcsináltatni. Szerintem nem is drága, legalábbis a párom kötényét kb. egyharmaddal kevesebbért vállalta kórházi befekvéssel, mint más plasztikai sebész, aki magánklinikáján csinálta volna meg.
Előzmény: Hegyimaci (-)
Hegyimaci Creative Commons License 2003.09.03 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Segítsetek nekem ha tudtok...

Édesanyám 30 kg-ot fogyott, és a nyak-bőre megnyúlva maradt,olyan plasztikai sebészt vagy plasztikai rendelést keresek aki/ahol korrekt áron és korrekt minőségben ráncfelvarrást vállalna.

Ha van információtok e témában vagy tapasztalatok irjátok meg, minden pozitiv és negativ információt szivesen fogadok.

Köszönöm a segítségeteket.

Maci

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!