Keresés

Részletes keresés

az én titkos nikkem Creative Commons License 2008.08.15 0 0 79
Légvonalban kb. 8km-re vagyok tőlük. Volt pofájuk azt hazudni, hogy műszerekkel figyelik a hangerőt és nem engedik annyira felhangosítani, hogy zavarja az itt élőket. Másfél órája hallgatom ennek a patkánybandának a dübörgését.
Hajnalban fél négykor ugyanerre ébredtem, igaz, akkor 5-10 perc után végre kussba mentek.
Előzmény: zizi (78)
zizi Creative Commons License 2008.08.13 0 0 78
Mondta valaki, hogy 3 méterre állj a Nagyszínpadtól? :-)
Előzmény: az én titkos nikkem (77)
az én titkos nikkem Creative Commons License 2008.08.12 0 0 77
Idén vajon meddig tart ez a tombolás?
Azt ígérték a drága szervezők, hogy csend lesz. Ehhez képest már most rezegnek a belső szerveim a basszgitártól...
bindera Creative Commons License 2003.09.13 0 0 75
--
patuha Creative Commons License 2003.08.31 0 0 74
Az anyukák már csak ilyenek:-))
Előzmény: Lost Child (71)
ogmios Creative Commons License 2003.08.30 0 0 73
Ahhoz képest egész szűkszavú vagy.
Előzmény: tuner_geza (72)
tuner_geza Creative Commons License 2003.08.29 0 0 72
irhatnekom van
Lost Child Creative Commons License 2003.08.29 0 0 71
Szia patuha,

A lent említett eset úgy 7-8 éve történt, (kb. akkor jártam azzal a skricivel :), akivel való összeveszésem miatt indultam magánúton koncertre), úgyhogy nevekre, már ha egyáltalán elhangzottak, már egyáltalán nem emlékszem sajnos. De lehet, hogy pont ő szólt utánam, hogy "aztán majd írjál ám!", amikor elköszöntünk a beszélgetés végén. :) Persze mondanom sem kell, hogy sem cím- sem telefonszámcsere nem történt. :)
Tényleg, akkoriban még a mobilőrület sem tört ki, és kilométeres sorok álltak a néhány telefonfülke előtt... félórákat ott álltam, mert anyukám minden nap újra és újra hallani akarta, hogy még mindig jól vagyok-e, mit ettem, van-e még pénzem, nem fáztam-e meg, stb. :) Istenem, a régi szép idők... :)))

na puszi,
LC

Előzmény: patuha (69)
marosiz Creative Commons License 2003.08.28 0 0 70
TDK CD-R 700MB-os CD hengerben, fóliázva nagytételben eladó 100HUF/db egységáron. Nagyobb megrendelés esetén alku is lehetséges.
Érdeklődni kizárólag telefonon : 20/485-6669 - Zoli

patuha Creative Commons License 2003.08.26 0 0 69
Százhalombattáról kivel találkoztál? Már ha nem problémás. Ugyanis anno, megboldogult ifjúságomban sikerült összeismerkedni egy jópár emberrel (többek közt egy Viktor nevű miskolci sráccal, aki hatalmas poénjaival ébresztette reggelente a tisztelt nagyérdeműt).

_Liar_!
Milyen szar is a Sziget. Undorító meg minden. A kisfeleségemmel is ott ismerkedtem meg. Szar hely. Jövőre újfent kinézek, mert az idén majd megőrültem. Öcsém ott volt és jöttek a híradások. Hihetetlen húzást éreztem.

Kár, hogy ezt mások kárára kell megtennem.

Nálunk most az utcában éppen vízvezetéket cserélnek. A "rohadt anyjukat a szemét battaiaknak", amiért az ivóvizük miatt előttem zörögnek. Énmeg mehetek háromműszakba dolgozni. Két hétig ez megy.
(Érted?Ezért kell tolerálni bamm.)

Előzmény: Lost Child (29)
patuha Creative Commons License 2003.08.26 0 0 68
Ha a főnököd kint volt, akkor neked imádnod kellene a Szigetet:-)))
Az enyém utálja. Százhalombattáról zavarja. Negyven kilométer. Neki is a mélynyomókkal van baja. Monjuk hozzátartozik, hogy átérzi a helyzetet, ezért utálja. Amióta rendszeresen kijárok, azóta változott csak a véleménye kicsit.
Előzmény: Törölt nick (38)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.24 0 0 67
He?
(szegény Vera néni, ha ezt látná...)
Előzmény: hc (66)
hc Creative Commons License 2003.08.19 0 0 66
Remélem szerencsétlen gyerekeknek, nem a Te művedből kell tanulniuk a jövőben. Az pedig már természeti csapás, ha élőben is elővezeted a tudományod!

Előzmény: Törölt nick (65)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.11 0 0 65
Igen, én pusztán divatból tanultam meg valamikor régen. Viszont pozitívumként kezelendő, hogy én legalább olvasok, nem úgy mint egyesek...

Azért meg remélem nem haragszol, hogy az indexen nem kezdtem fizika tankönyvet írni. Különösen általános iskolás anyagból.
Ajánlom figyelmedbe néhai Öveges prof. munkáit. Ő elég szemléletesen tudott fogalmazni, hogy te is megértsd.

Előzmény: caius (64)
caius Creative Commons License 2003.08.11 0 0 64
Ezek szerint te divatból szoktál olvasni?
Mifelénk az ilyent sznobnak hívják...
Már így síkparaszti körökben.
A tízezer egynéhány hozzászólásodnak kb. a felénél tartok, (azért kíváncsi lennék mikor érsz rá még dolgozni is?), de ami a hang terjedését illeti még mindig nem lettem okosabb.
Hát jó. Akkor mégis csak azt tudom javasolni, hogy jövőre költözz ki a szigetre. Talán ott nem lesz olyan elviselhetetlen a zaj, mint Kápómegyeren...
Téma ejteve.
Nyithatsz új topicot az intoleráns világ egyéb szemétkedéseiről :)

ALEA IACTA EST!

Előzmény: Törölt nick (63)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.10 0 0 63
Ajánlom figyelmedbe a hang terjedésével foglalkozó részeket, azt már épp elég rég tanítják. Régebben, mint ahogy Káp.megyer felépült.

Ha meg normális ember ilyenkor alszik, akkor ugye... Szóval ennél valamivel jobbat. Hétközben ilyenkor ált. aludni szoktam, ha hagynak.

Az is igaz, kár rád a billentyűket pazarolni, mert amint látom, köreidben nem divat az olvasás (sem).

Előzmény: caius (62)
caius Creative Commons License 2003.08.10 0 0 62
Mondom én, jogy neked mentális problémáid vannak :))
Normális ember (na jó, nem magamra gondolok :) ),
ilyenkor már rég alszik...
Amikor én a fizikát tanultam sajnos még nem volt Káposztásmegyer, így ez a passzus kimaradt az életemből. Talán ha felvilágosítanál, nem kellene hülyén meghalnom :)
Te is jobban tennéd inkább, ha innál és nem toleranciából oktatgatnád ki a hozzám hasonló síkoarasztokat.
Te kis domború :)))
Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.10 0 0 61
Stimmt... valóban egy alkoholista síkparaszt vagy, fizikához meg 0.
(érdekes, hogy mióta vége ennek az agyrémnek, azóta megint lehet nyugodtan aludni - úgy látszik, a szomszéd kocsma csak addig vótt zajos... :-D )
Előzmény: caius (60)
caius Creative Commons License 2003.08.10 0 0 60
Valld már be,hogy csak unatkozol, azért nemtudsz aludni éjszakánként :)
Javaslom, hogy nyomjál be 1-2 felest, mielőtt lefekszel. Vagy ugorj le abba a bizonyos sarki csehóba és méresd be a fizikus haverjaiddal a nyomást az agyadban.
Mindenesetere mielőtt leugranál nem árt, ha kinyitod a zörgő ablakodat...
Remélem jó magasan laksz, enetellektüellkém.
Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.08 0 0 59
Ebben erősen tévedsz. Tarlóssal kapcsolatban valószinűleg igazad van.
Nekem akkor lett volna még egy okom morogni miattuk. A magyarkodó rendezvényeket ki nem állhatom zajtól függetlenül.
Előzmény: mángorló (58)
mángorló Creative Commons License 2003.08.08 0 0 58
én nagyon-nagyon úgy érzem, hogy itt nem a hengerővel van a gond, hanem mással. ha pl. nagymagyar sziget lenne a neve és a "nemzeti érzelmű" zenekarok nyomnák, vagy a kormorán küldené ezer wattal akkor tarlósnak és a lakóknak nem lett volna baja

kedvencem egyébként a szigeten a hídfoglalás és a drog tüntetés szétverő csapat egyik főszervezője volt a, ahogy ott botorkált a pestiest színpad közelében merev részegen, zöld vizipisztollyal a kezében, (hetijeggyel) :)

Cego Creative Commons License 2003.08.08 0 0 57
Mint a 13. számú hozzászólásban említettem, nehezen tűröm, ha csak en bloc is, de édesanyám szidják...mivel láthatóan ebben topicban nem szokás az ilyesmit kimoderálni, közölni szeretném, hogy _Liar_ és többi hasonszőrű elmehet a mocskos anyjába, mivelhogy mindegyikük gusztustalan, okádék és elbaszott. Mindemellett dögöljetek is meg.

Mielőtt bárki felháborodna, esetleg kimoderáltatna, közlöm, hogy szó szerinti idézeteket használok _Liar_ 9. sz. hsz-ból.Külön felhívtam rá a figyelmet,hogy ez a stílus talán nem idevaló,de vszínűleg nem volt igazam.Úgyhogy a mocskos anyátokkal csináljátok, gusztustalan, okádék, elbaszott polgárok.

Előzmény: _ Liar _ (9)
Daoldin Creative Commons License 2003.08.08 0 0 56
pontosan neked mi is a bajod a Szigettel?
Előzmény: _ Liar _ (50)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.08 0 0 55
Kedvesem! Fizikából megbuktál.
Vagy csak síkparaszt vagy.
Melyik?
(nem lennék meglepve, ha mindkettő)
Előzmény: caius (54)
caius Creative Commons License 2003.08.08 0 0 54
Na ez egy röhej!
1300 m-re lakom légvonalban a nagyszínpadtól és baromira nem volt zavaró a zaj. Minden este megjelent 2 pasi egy audival és legalább fél óráig méregették a hangerőt. Na most ehez képest Újpest városközpont 3.5 km-re van a szigettől Káposztásmegyer meg legalább 6-ra.
Két megoldás lehetséges. 1. valami trükkös módszerrel áttranszportálták a sziget felesleges hanghullámait Kápmegyerre, csak azért, hogy idegbajt hozzanak a békésen szunnyadó polgárokra. 2. Kékvörös Mosogatórongy a sarki kocsmából felszűrődő zajokról azt hitte, hogy az már a sziget.
Az is lehet, hogy én vagyok halláskárosult, mindenestre simán tudtam nyitott ablaknál aludni.
Szerintem egyszerűen túllihegik ezt a kérdést a túlfeszített tempótól egyébként is alvászavarban szenvedő Borsószem Királykiszasszonykáink.
Gabó78 Creative Commons License 2003.08.07 0 0 53
En viszont inkabb orulok, ha igy iranyul rank a figyelem, mint hogy na a gazadasag ismet romokban..stb. Nem akarom firtatni ez mas topic.
Ha valaki akkor en tudom mit jelent magyarnak lenni! Nem attol leszel magyar, hogy otthon, Mo.-on vered a melled; hanem ha kulfoldon is meg tudsz maradni magyarnak! Ugy nez ki, hosszabb ideig a Zold szigeten maradok (1 honapja erkeztem es csak karacsonyra megyek haza.) es az hogy itt erzed (barhol kulfoldon.) magad igazan magyarnak, az a jo erzes!
Soha nem raktam ki a magyar zaszlot es csak marc.15-en a kokardat, de nem is attol leszel "magyar"! Az belulrol jon!! Erted mit akarok mondani?!

Reszemrol az osszes temat befejeztem!! Remelem Szigeten jovore, aki ott lesz!!

Pa,
Gabi

Előzmény: _ Liar _ (39)
lumi Creative Commons License 2003.08.07 0 0 52
Ha nem elég az indexen látható képmennyiség akkor látogass el a http://www.beats.hu -ra s máris csemegézhetsz tovább a szigeten készült képekből.

B.R.:

lumi » http://www.beats.hu »

Törölt nick Creative Commons License 2003.08.06 0 0 51
Orvos látott már? :-o
Előzmény: _ Liar _ (50)
_ Liar _ Creative Commons License 2003.08.06 0 0 50
inkább nem akarom fárasztani magam , nem értenéd meg azt amit mondani szeretnék neked... én jobban sajnálom mint te.... (érezd jól magad azon a kurva szigeten! de vagyunk néhányan akik nem szándékoznak résztvenni ezen + ellenzik ezt az egészet... ez a topik az övék te huzz át valamelyik sziget nyalósba... ot a helyed!)

Fa reggelt : Liar

Előzmény: Törölt nick (43)
Lacikom Creative Commons License 2003.08.06 0 0 49
Gyuribá tuti jó volt:-) Jó hangulat rengeteg poén stb... Az utolsó napon Anima ide meg Massive Attack oda a táncdalfesztiválsátorban lehetett a legjobban mulatozni.
Előzmény: hc (48)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!