Keresés

Részletes keresés

skinnetic Creative Commons License 2007.08.27 0 0 2495
Na jó, átfogalmazom: ti hol szoktatok futtatni?
Előzmény: skinnetic (2494)
skinnetic Creative Commons License 2007.08.06 0 0 2494
Elnézéstm nem olvasnék vissza ennyit...
Tudtok nekem ajánlani jó kutyafuttató-kiránduló helyet, ami BKV-val elérhető, és annyira azért nincs messze a belvárostól?
Caryna Creative Commons License 2007.06.07 0 0 2493
vannak máshonnan is,csak keresni kell:)
Enikozeg Creative Commons License 2007.06.03 0 0 2492

Mielott meg unatkozna a dog, mennek en kirandulni vele, de mintha bp.kozpontu lenne az ebben a forumban osszehozott setaltatas. :)

 

Jomokat,

Eniko"

Salvador Dalí Creative Commons License 2006.10.10 0 0 2491

Szia mindenkinek!

 

Lesz hétvégén sziget-tali? Nagyon jó volt a hétvégi, jöjjön mindenki :)

pierrebaba Creative Commons License 2006.10.07 0 0 2490
sziasztok. Sajna ma is meló:(((
Szegény Pierre. annyit tudok, hogy rendszeresen olvasok, és ha van egy szabad nap, akkor futunk talira.
Tekky Creative Commons License 2006.10.06 0 0 2489

Persze, nem hiszem, hogy probléma adódhatna a méretbeli különbségekből.

 

Amennyiben tudtok jönni az, jó mert minden szempontból kedvező lenne, ha többen lennénk. A kutyák szerintem nem fogják bántani a kicsit.

Luna meg sokkal hamarabb megbarátkozik a kisebb méretűekkel.

 

A múltkor a Moszkva téren szembe jött velünk egy német dog (harlekin). Luna megdermedt, majd rám nézett: "ugye ő nem kutya, kérlek, mond azt, hogy nem kutya, hanem ló"

 

Hát kiábrándítottam és elmondtam neki, hogy kutya és még sok spenótot kell ennie, hogy ő is ilyen szép nagyra nőjön:)))

 

Na átugrok a másik fórumra, megnézem ott van-e jelentkező szombatra. Ha van  még írok ide, ha nem akkor Üdv. mindenkinek és találka holnap 11:00-kor a Hajógyrin a szigetre bemenő híddal szemben a gyepes területen.

 

Aki előbb/később érkezik, de szeretne megtalálni minket annak a számom: 06 20 264 88 60

 

Teky

Előzmény: pierrebaba (2487)
Tekky Creative Commons License 2006.10.06 0 0 2488

Na csak be tudtam ugrani...

 

Én biztosra csak a de. 11:00-t tudom mondani, de egyet ígérhetek, ahogy tudunk sietni fogunk.

Úgy fél 11-körül ha felhívsz megmondom, hogy már vagyunk-e, ha igen hol.

De ha akarod én is hívhatlak, ha odaértünk, bár nekem nincs meg a számod.

Ha ez a jobb Neked, akkor telefonálj rám számcsere céllal akár most. (mármint bármikor amikor olvasod ezt a hozzászólást)

 

Sába most nem tud jönni, mert ő édesanyáméké és nem tudjuk elhozni, mert ők viszik valahova kiruccanni.

 

Üdv Teky

Előzmény: Salvador Dalí (2486)
pierrebaba Creative Commons License 2006.10.06 0 0 2487
Szia. Azt még nem tudom, hogy mikor melózok, de szerintem ma már letisztul. Pierre amúgy egy 9 hónpos havanese kan. Nagy malac:)
Ilyen:
Salvador Dalí Creative Commons License 2006.10.06 0 0 2486

Szia, Teky,

 

ha esetleg tudtok előbb jönni, mi kb. 10re megyünk ki. De 11 körül rádcsörgök, jó? :)

Előzmény: Tekky (2482)
Salvador Dalí Creative Commons License 2006.10.06 0 0 2485

Szia,

 

egész szombaton dolgozol? :( Jó lenne, ha minél többen lennénk.

Az én kutyum szereti a kiskutyákat :) Bár szerintem nem a mérettől függ, Dalí még kölyök, 7 hónapos.

Van képed a kutyuról?

Előzmény: pierrebaba (2484)
pierrebaba Creative Commons License 2006.10.05 0 0 2484
sziasztok. Én szívesen kivinném a kis dögünket, de szombaton is dolgoztam és úgy néz ki most is fogok. Amúgy nézegettem a képeket, édesek a kutyák, bár a miénkhez képest kissé nagyocskák. Szeretik a nagykutyák a kicsiket? Márminthogy 5 kiló:)

A hajógyárira amúgy is jártunk sokat nyáron, és nagyon jó kutyázni ott. Bár most kissé sok volt nyáron a szúnyog.
Salvador Dalí Creative Commons License 2006.10.05 0 0 2483

Akkor azt hiszem, tudom, melyik az. De kiírom a számodat, amit múltkor megadtál, és ha "eltévednénk" :), akkor felhívlak.

Ma este megdumálom a barátosnémmel, hogy neki is jó-e a 11, és holnap itt visszajelzek.

Mi van Sábával, miért nem jön?

Előzmény: Tekky (2481)
Tekky Creative Commons License 2006.10.05 0 0 2482

Bocsánat, akartam írni: két-két lába van. :))

 

Luna meg ha nem akarja, hogy éppen más is megsimogassa, akkor egyszerűen elhúzódik attól aki épp üdvözölni akarja, és sértődötten néz rá. Nagyon nagy, olyan mint egy kis fiatal csajszi akit a kapcsolat elején a párja meg akar érinteni az meg sértődötten elhúzódik, hogy hogy gondolod ezt az arcátlanságot, hogy csak így neked adom magam.

 

Amúgy ha vmi gond lenne, nem találjátok a helyszínt, vagy bármi, akkor csörögj.  A telefonszámom, az előző heti szombati tali leírásában itt a fórumon a hozzászólásomban benne van.

 

Teky

Előzmény: Tekky (2481)
Tekky Creative Commons License 2006.10.05 0 0 2481

Ez az egy bejárat van csak. Ez a Filatorigát HÉV megállótól a sziget felé menvén a híd, ahol autóval is be lehet menni. A híddal szemben a gyepes részen a talipont.

 

Igen holnap is vagyok és be fogok nézni.

 

Luna a kölyök igen. 5 hónapos és 1 hetes. Naggyon jó fej. Ő mondjuk az emberekhez bizalmatlan, nem lehet bárkinek dögönyölni, csak ha ő is akarja, de a kutyákkal hamar barátkozik és aztán megy a játék.

 

A két lány közül az egyik a menyasszonyom, a másik egy barátnő.

 

Mindkettőjüknek két-két lábuk van.:)))))

Előzmény: Salvador Dalí (2479)
Salvador Dalí Creative Commons License 2006.10.05 0 0 2480
A két leányzó négylábú?
Előzmény: Tekky (2478)
Salvador Dalí Creative Commons License 2006.10.05 0 0 2479

Nem igazán ismerem a Hajógyárit... :( Csak ez az egy bejárat van?

Nekem jó a 11 óra. Holnap leszel, tudunk még pontosítani, ha a barátosnémnek esetleg nem jó?

Luna a kölyökkutyátok?

Előzmény: Tekky (2478)
Tekky Creative Commons License 2006.10.05 0 0 2478

Nos találkozó.

Arra gondoltam, hogy szombaton 11:00-kor kellene találkozni a Hajógyári szigeten a bejövő híd Szigeten belüli oldalánál, a híddal szemben. (hű ezt jól megaszondottam:))

 

Jó nektek az időoópont meg egyebek. Írd meg, ha vmiben módosítanátok...

 

Mi most csak Lunakutyával jövünk és hozok két leányzót:))))

 

Még valaki???

 

Ez nem semmi milyen kihalás van erre...

 

Te Dali, szerinted olyan félelmetesek lennénk, hogy mások nem mernek velünk jönni??? :))

 

Teky

Előzmény: Salvador Dalí (2477)
Salvador Dalí Creative Commons License 2006.10.05 0 0 2477
Na, akkor itt tolong Szilvi és Dalí, illetve Gabi és Brúnó :) Hol és mikor talizunk?
Előzmény: Tekky (2476)
Tekky Creative Commons License 2006.10.04 0 0 2476

TEHÁT HÉTVÉGÉRE TESSENEK JELENTKEZNI, LÁSSAM A TOLONGÁST:))))

 

 

Tekky Creative Commons License 2006.10.04 0 0 2475

Igen kutyás körökben előfordulnak ilyen szerencsétlenül járt lábbelik. De úgy kell felfogni, hogy a kutyajátékok az állatkereskedésekben sem olcsóak, ez meg már rendeltetészszerű használatban is teljesített, szóval nagyon jól behozta az árát:))))))

Azért a viccet félretéve ilyenért dorgálás jár és el is kell venni, helyette más játékot adj neki. Idővel, ha elveszed, dorgálsz, majd mást adsz helyette ami az övé, akkor leszokik.

Csak következetesen, gazdi lábbeli, ruha, nem maradhat a tulajdonában a kutyának, mert ő soha nem fog különbséget tenni az elhasznált, már rágható és a zsír új között ...és ugye nem mindegy melyiket csócsálja:))))

Előzmény: Salvador Dalí (2470)
Tekky Creative Commons License 2006.10.04 0 0 2474

Vagyok, vagyok, csak olyan sok most a meló, hogy éppen be-be tudok ugrani.

 

Nos akkor szombatra tervezzünk egy Hajógyárit megint, ha gondolod. Az nincs olyan messze a Margitszigettől és kutyás hely. Amúgy onnan már a Pilis sincs olyan messze, de azt majd legközelebb.:)))) Tartsuk meg a fokozatosság elvét. 

 

A kutyussal meg erőltetni kell a közlekedést, mert hamar ki fogja nőni a hányíingert, rosszullétet. Egyébként általában tényleg kinövik, eddig kétszer hallottam olyanról hogy egész életébe megmaradt, de ők menhelyi, vagy talált, nehéz helyzetű kutyák voltak és valószínű, hogy az utazás élményét mással társították.

A kölykök gyakorlással kinövik. Addig kell "csak" túlélni egy két balesetet.

Előzmény: Salvador Dalí (2473)
Salvador Dalí Creative Commons License 2006.10.04 0 0 2473

Persze, csak kiadtam a dühömet. A papucs azóta már kikerült a kukába :)

 

Na, mi lesz hétvégén? Hova megyünk??????

Előzmény: nozomi99 (2472)
nozomi99 Creative Commons License 2006.10.03 0 0 2472
Ez "csak" egy papucs, lehet a kinain venni fillérekért, és biztos jól érezte magát, mig elrágta.
Előzmény: Salvador Dalí (2470)
judybee Creative Commons License 2006.10.03 0 0 2471
Mi vasárnap a Mosoni-Duna+Rába-partot barangoltuk be. Szép kis séta volt, bő 3 órás elfoglaltság. Megtekintettük Győr városának egyetlen kutyaWC-jét, de használatba nem volt gusztusunk venni. Majd lábunkat merítettük a Mosoni-Duna iszapjába, felmértük a távolságot a kacsák és köztünk, és elvetettük a gondolatot. Inkább megkergettünk egy csapat galambot, szerencsésen kihagytunk egy ügyesen meglapuló macskát. Visszafelé egy gyerekkocsis házaspár nyomába vetettük magunkat, és le sem akartunk róluk szállni. De végül minden jónak végeszakad. Hazaértünk unalmas panelszobánkba.
Salvador Dalí Creative Commons License 2006.10.03 0 0 2470

De az is lehet, hogy egész héten büntiben lesz, és nem megyünk sehova.

A tegnapi áldozata a dögnek:

 

 

 

Salvador Dalí Creative Commons License 2006.10.02 0 0 2469
Egyetértek Veled, igazából azért lenne nekünk jó a Margitsziget, mert párom a Markó utcáig be tud vinni minket, és onnan az már nagyon közel van. Dalí sajna az autót sem nagyon bírja (hány, nyáladzik), talán azt a kb. 20 percet, amíg oda beérünk autóval kibírná. Nem szeretném hányásosan és nyálasan végigcincálni a fél városon. Vagy ha adok neki dedalont, lehet, bealszik, mire odaérünk.
Előzmény: Tekky (2468)
Tekky Creative Commons License 2006.10.02 0 0 2468

Margitszigettel az a baj, hogy mindig sokan vannak, elég sok a kerékpáros és a gyerek is és a kutyásokat nem mindig nézik olyan jó szemmel. A gazdinak azért ott nehezebb a dolga.

 

Szerintem, (amennyiben nincs autótok, nekünk nincs) egy városi kutyának fontos megtanulnia BKV-zni. Mi is most tanítottuk a kölyköt. Ő 5 hónapos, de már busz, villamos, HÉV, metró is megy neki. (mozgólépcsőzni még nem tanítottuk, azt majd ha tud hopp-ra ugrani. (tudod a balesetveszély miatt)

A múlt előtti hétvége szombatján 20 járművön utaztunk a kutyákkal. Esküszöm. Hűvösvölgyből mentünk Pestszentlőrincre, majd Hajógyárira, majd haza. Teljesen jól érezték magukat. Járművön szundi, leszálltunk és biztos helyen voltunk, már ment is a játék.

Ha rám hallgatsz akkor megtanítod BKV-zni, mert az élet számtalanszor produkálhat olyan esetet, hogy vhová vinni kell és nincs autó.

 

Annó az előző kutyánál én is idegenkedtem a BKV-tól, aztán hamar megtanulta.

 

Perszeha nem akarod semmiképp, akkor beszélhetünk meg olyan helyet is ami Nektek jó, de szerintem dondolkozz el rajta...

Előzmény: Salvador Dalí (2466)
Salvador Dalí Creative Commons License 2006.10.02 0 0 2467
Klasszak a képek :) Jöhet még :)
Előzmény: Tekky (2465)
Salvador Dalí Creative Commons License 2006.10.02 0 0 2466
Mit szólnátok a Margitszigethez? Vagy mindenféleképpen erdei túrát szeretnétek? Nekem személy szerint a BKVhoz nem szoktatott Dalíval megközelíthetőség szempontjából kényelmesebb lenne... Gáz?
Előzmény: Tekky (2463)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!