Keresés

Részletes keresés

Pampkinella Creative Commons License 2017.08.17 0 0 34

Sziasztok! A páromnak keresek szülinapi bulira alkalmas helyet. Kb 15 fős felnőtt, táncos, vidám társaság. Nekem bowling helyen tartották, az nagyon klassz volt, de nyilván nem szeretném ugyan azt. Sör-bicikli már többször volt. Szeptember közepére kell, a legjobb az lenne ha külső-belső helye is lenne. És persze nem túl drága. Sok ötletet találtam az eddigiek között, de leginkább gyerekeknek. :-) Előre is köszönöm! :-)

3D Gallery Budapest Creative Commons License 2017.03.18 0 0 32

Kedves Fórum tagok!

 

Ha valaki szülinapi helyszínt keresgélne! Kreatív, egyedi, tartalmas szülinapi zsúrokat szervezünk! 

http://3dgallerybudapest.hu/szulinap/

 

Vik 23 Creative Commons License 2004.11.02 0 0 31
Szentendre, Pomáz, Budakalász, III. ker. környékén lakóknak ajánlom a 11-es út és a Pomázra bevezető út kereszteződésénél levő Intersparban található "Lovagvár-játszóházat". Kb. 5-10 éves gyerekeknek való. Eszméletlen jókat tudnak játszani a benne. Az egész egy nagy mászóka-csúszda-ugrálóvárféle hatalmas puha cipelhető kockákkal és labdákkal + apró labdákkal, amikbe bele lehet csúszdázni. Jó nagy. Enni-innivalót vinni kell. 5000 Ft az alapdíj + 1000 Ft gyerekenként.
bokor Creative Commons License 2004.09.29 0 0 30

Szia, Bugri, igazándiból nem nekem kellett a topikot, hanem valaki nyitott egy hasonlót, és eszembe jutottál :-) Gondoltam, felhozom!

Csókollak amúgy!

Előzmény: buGri (29)
buGri Creative Commons License 2004.09.27 0 0 29

Szia bokor, drágaság!

 

Épp csak benéztem, és fenn van a topikom? Tök király! :-))

Mi annak idején egyébként a Csodák Palotájába mentünk névnapi bulit tartani. Emlékeim szerint 4000 forint volt kb. 2 órára a terembérlet plusz a belépőjegyek. Kaját, piát vihettünk, a gyerkőcök és a szülők is nagyon élvezték. Kérdezzétek meg az aktuális viszonyokat!

Előzmény: bokor (28)
bokor Creative Commons License 2004.09.25 0 0 28
És ez a másik, ez sem sok, de hátha!
sófelhasználó Creative Commons License 2003.06.11 0 0 27
Sziasztok!
A gyerekvasutasdit mi már kétszer játszottuk meg (és gyanítom, lesz még több alkalom is), nekünk bejött: 12 ezer egy 18 fős szalonkocsi, Hűvösvölgyből indul a vonat, két órát félreállították a Széchenyi-hegyen, ott kimentünk játszani (csak izgi volt, hogy a szülők nélküli - meg többi- gyermekek el ne vesszenek a fás-bokros játszótéren), foci volt meg versenyek (zsákbanfutás, stb), aztán vissza Hűvösvölgybe. Az árban enni-innivaló nincs benne, pohár-tányér van viszont a kocsiban és ki is takarítanak a buli után.
(Csak ez a június eleje mindig oly forró bír lenni, születhetett volna a fiam mondjuk áprilisban is...)
PUMUKLI Creative Commons License 2003.06.09 0 0 26
Én valahogy úgy vagyok ezzel az egész Mekis szülinappal, hogy jó-jó, mert nem a lakásban csinál felfordulást a gyereksereg, sőt a készülődés, dekoráció sem vesz napokat igénybe és még meg is fizethető.
Viszont: Mire megy ki az egész? A következő nemzedék Mekibe szoktatásáról észrevétlenül. Én egyszer voltam, akkor a szórakoztatásra kijelölt nőci egy Mekis dobozt mutogatott és ki kellett a 3 éves (!) gyerekeknek találni, hogy mire gondolt egy-egy meghatározásnál. Elég szánalmas kísérlet volt.
Már a 3-4 éveseket odaszoktatják ezzekkel a bulikkal, (mert persze aztán kiköveteli magának, hogy de igenis menjünk a játszósba és ha már ott van az ember, akkor fogyaszt is, márcsak unalmában is, amíg a gyereket várja, az ő igényeiről nem is beszélve.)
Szóval akkor már inkább dekorálok, tortát sütök (veszek:-)), harapnivalókat gyártok, majd takarítok.
Pumukli
bokor Creative Commons License 2003.06.09 0 0 25
Sziasztok, tegnap szereztem némi tapasztalatot McDonaldsból, a gyerek az Egressy útiban volt bulin. Ő persze jól érezte magát, de az ünnepelt anyukájának voltak fenntartásai. Azt mondta, azért választotta a Mekit, mert volt egy ilyen buliban a Hungária körúton, ahol foglalkoztak a gyerekkel, és minden nagyon klassz volt, ehhez képest az Egressy úti nem produkált sokat. A bulit eleve egy régi buszra emlékeztető valamiben tartották volna, de oda be sem mentek, mert legalább ötven fok volt benne, magában a Mekiben ugye van légkondi, a gyerekbuli helyszínében nincs. Igy végül szabadtéri buli volt, szerencsére árnyékos helyen, mondjuk a hőségről nem a cég tehet :-)
Torta volt, de a Hungária körúttal ellentétben nem hoztak csini papírtányérokat, a csokitorta 35 fokban szalvétán pompázott, a gyerekek is szalvétáról fogyasztottak, ami rövid idő után beleolvadt a tortába és nehezen volt fogyasztható. A kiszolgálás sem volt tökéletes, többször kellett szólni, hogy ne rakják tele a gyerekek italát jéggel, nem bírták megjegyezni, a fagyit nem bírták egyszerre kihozni, volt gyerek, aki az elsőhöz képest fél óra múlva kapta meg. Semmi extra foglalkozás nem volt, noha ez elvárható lett volna, csúszdáztak, ls megmutatták nekik, hogy készül a hamburger...
És ami a legdurvább: a "kerthelyiségben" a székek ki voltak kötözve az asztalokhoz, kábé térdmagasságban. Mondanom sem kell, hogy a gyerekek estek-keltek, nem tudom elképzelni sem, hogy jut ilyesmi eszükbe!!!
Szóval, mondom, bár a gyerekek jól érezték magukat (az enyémnek csak duplájára van dagadva a térde egy jókora esés miatt :-), az ítélet nálam inkább negatív...
buGri Creative Commons License 2003.05.30 0 0 24
BAZS: Neked is nagyon köszi, a Gyermekvasút nagyon jól hangzik, majd utánajárok.
És örülök, hogy Te is idetaláltál.:-))
Pussz,
buGri
Előzmény: BAZS (15)
bokor Creative Commons License 2003.05.29 0 0 23
Ugye, mik vannak? :-) :*
Előzmény: buGri (19)
BAZS Creative Commons License 2003.05.29 0 0 22
Sajnos ezt nem tudom.

De ha videkrol volna szo, eszembe jutott egy masik lehetoseg is, aki talan Nagyatad kozeleben lakik ismeri is. Kisebb gyerekekebk idealis hely. Van ott egy mesehaziko, amely szinten kiberelheto gyerekzsurokra. Irto klasz, mert a szobai a kulonbozo mesek alapjan vannak felszerelve. A gyerekek pedig felvehetik a szereplok ruhait is. Olyan az egesz, mint egy elvarazsolt kastely...:-)

Előzmény: Törölt nick (16)
Kir Royal Creative Commons License 2003.05.29 0 0 21
Mi marasztalni szoktuk a szülőket. Az is megtörtént, hogy az ovis keménymag éjjel kettőkor távozott gyerekestül.Igaz, fél tízkor már tombolt a szomszéd, akit zavart, hogy 15 magáról megfeledkezett óvodás a feledhetetlen és (sajnos) megunhatatlan hupikéktörpikék remixre mulatozott...
Azt hiszem, idén kavicsot festünk...Kb. 2-3 percig leköti a társaságot, majd a szélrózsa minden irányába elrohannak.A sorversenyből eddig mindig botrány volt, mert a kisebb tesókat hibáztatták a lemaradásért.De tetováltunk már hajat, testet, hadd örüljenek a szülők.
Tavaly azt találtam ki, hogy kavicsokat aranyra fújok, és elszórom a közeli forrás medrében, hogy lehessen aranyásni.Húsznál meguntam a kavicsfújást...A víz meg marha hideg volt, nem mertem bevállalni a tömeges tüdőgyulladást, úgyhogy maradt a kert...
Vagyis: soha nem úgy történik semmi, ahogy elterveztük.De tavaly úgy mentek haza a gyerekek, hogy ez volt idén a legjobb buli:)
Gabeszka Creative Commons License 2003.05.29 0 0 20
sziasztok!

A leírt bulik többsége már nagyobb csemetékre vonatkozik. Sajnos az 5 éveseknek még inkább jobb itt tartani a szüleit (eddig megoldottam úgy, hogy hétköznap délután volt, és csak az anyuka jött, akkor meg megbeszéltük a pelenka és ovibeilleszkedési gondokat, épp pocakban lévő kistestvért stb.) Mostmár messzebb lakunk (Hidegkút) így jön az egész család, mint afféle kiruccanás.

Az ovira szűkítva sem egyszerű, mert eleve van 2 ikerpár, tehát ez már indulásnak is 4 fő, plusz a haverok. Na mindegy.
De a Gyerekvasút jó ötlet, 1-2 év múlva megejthetjük!

G

buGri Creative Commons License 2003.05.29 0 0 19
:-)**
Köszi! És rettentőem örülök. :-)))
Előzmény: bokor (12)
bokor Creative Commons License 2003.05.28 0 0 18
Mi idén rendeztünk ilyen jelmezes bulit, mert a lányom lemaradt az osztályfarsangról. Nagyon jól sikerült, és nagy rumli sem maradt utánuk, felállítottunk néhány egyszerű szabályt, tápolás csak az étkezőben, hasonlók. Abszolút ki lehetett bírni, és olcsó volt! Sütöttünk palacsintatortát, nagy sikere volt, a szendvicseket különböző formákra szaggattuk, volt szív, csillag, hold alakú, annak is sikere volt, és pattogtattunk egy csomó kukoricát, játszottunk zálogosdit, haza se akartak menni, mondjuk kicsit:-) elfáradtunk!!!
Előzmény: AliceCsodaországban (14)
animus Creative Commons License 2003.05.28 0 0 17
OFF:
talán nem véletlen, hogy ez a fórum címe:

Szülői munkaközösség
A nagysikerű Hölgyek, urak, szex folytatása! A teherbe esés után hőseinkre új kalandok várnak...

:)))

Előzmény: BAZS (15)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.28 0 0 16
Mi is sporoltunk a Gyerekvasutra :) Aztan mashol voltunk a szulinapon. A Vasutparkban nem rendeznek bulit? Bar oda eleg kimenni, piknik alapon, gondolom :)
Előzmény: BAZS (15)
BAZS Creative Commons License 2003.05.28 0 0 15
Nalunk is eveken at tartott ez nagyletszamos zsur: lanyom es az egesz osztaly.
De mi nagyon jol turtuk, sot en azt szerettem, ha a szulok tenyleg nem ulnek ott es beszelgetnek velem, hanem a gyerekek tenyleg maguk maradhattak es futkoshattak, bujacskazhattak es az elore kigondolt, megszervezett jatekok, versenyek mind sikert arattak es alig vartak mar a kovetkezot.
Nekem pedig inkabb az okozott gondot, amikor ezeket a meghivasokat mind viszonozni is kellett es az en kicsi lanyom havonta 1-2 hetveget mindig valami buliban toltott. :-)

De igy tudtam meg, hogy nem csak lakasban lehet gyerkzsurt tartani, hanem a McDonalds-ban is. Ha mi szulok nem is visszuk el oket oda, a gyerekek ezt imadtak, s ha csak 2-3 ora es azt ehettek 1x legalabb egy evben, amit nem szabad. :-)
Bar lanyom szerint az unnepi csokitortajuk borzalmas volt mindig.

Aztan volt meghivas tobbszor a Csodak Palotajaba is, ami egy erdekes buli, es meg hasznos is, de ott nem igazan keszulnek enni-innivaloval, igy aztan szulok amit hoztak, az volt csak. S ez egy jo otthoni fagyitortanal mindig rosszabb lehetoseg volt megint, mondotta a lanyom...:-)

Ki lehet berelni a Gyermekvasuton is egy egesz szerelvenyt (az utazas alatt a bufekocsiban szolgaljak fel az unnepi menut), s ha jol emlekszem a Szechenyi hegyes vegen volt is a jatszeteren utana lehetoseg tombolni is egy nagyot.
Ez talan inkabb fius program, de nalunk a lanyomat is nagyon erdekeltek a vonatok.

buGri,
hihetetlen, hogy neked mennyi ismerosod van itt is :-))

Előzmény: AliceCsodaországban (14)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.05.28 0 0 14
A szomszédasszonykám rendezett az egyszem fiának szülinapi bulit a McDonaldsban, mikor az 8 éves volt, kb. 2 éve. Ott is vállalnak ilyesmit. Az alap az volt, hogy ő nem szeretné, ha a gyerekek összekoszolnák a lakását. Nem tudom végül is mennyibe került, de nem is ez az érdekes. Már akkor ledöbbentem egy kicsit az az igazság. Biztos, hogy akkor érzi jól magát a gyerek, ha minél több vendég van?

Mondjuk én nem vagyok mérvadó, mert manapság már azt se tudom mi a divat. Anno, a 70-es évek végén, a gyerekeim olyan ovodába jártak, ahol nem lehetett jelmezbált rendezni, mert olyan kicsi volt az ovoda. No én elhatáriztam, hogy márpedig én jó anya lévén nem fogom ettől az élménytől megfosztani a gyerekeimet. MIvel nagyjából 4 hét van a 2 szülinapjuk között, és mindkettő február-márciusra esik, úgy döntöttem, hogy ÉN fogok rendezni egy közös szülinapi zsúrt, méghozzá olyat, ahová jelmezben kell eljönni.

Kiváncsi vagy a részletekre utólag? (Lakótelepi lakás, meghíva 20 gyerek úgy, hogy a fele úgyis lemondja, hiszen járvány van - betegen is eljöttek - úgyis itt marad egy két szülő aki segít - egy frászt, mindenki csak bedobta a gyerekét, aztán eltűzött moziba vagy akárhová - no még sorolhatnám, mi minden nem úgy történt, mint ahogyan terveztem.) MIndenesetre én már csak arra figyeltem, hogy vér ne follyon, aztán másnap kivettem egy szabadnapot, lefeküdtem, és egy napig csak a plafont néztem....

Előzmény: buGri (10)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.28 0 0 13
Mi anno sokat jartunk a Camponaban levo PeterPan jatszohazba. Ott is szerveznek bulikat de reszleteket nem tudok. Maga a jatszohaz nagyon jo...
bokor Creative Commons License 2003.05.28 0 0 12
Küldtem egy mélt, benne a titok, de ígérd meg, hogy titok is marad!!! :-)
Előzmény: buGri (11)
buGri Creative Commons License 2003.05.28 0 0 11
Ismerős? Bunkó vagyok, és nem emlékszem? Pedig belenéztem most az írásaidba, és tisztára olyan érzés, mintha már egyszer olvastam volna őket. :-)) Tanácstalan vagyok, segítségre szorulok. :-))
Az Állatkertet meg fogom nézni, a mekit én sem kultiválom. Szeretnék kertet!!! :-)
Előzmény: bokor (8)
buGri Creative Commons License 2003.05.28 0 0 10
Köszi a jókívánságot az ő nevében is. :-))
Nem volt még neki ilyen bulija, pedig már 1-2 éve szeretne. Ha belegondolok, mi iskolás korunkban (igaz, 5.-6. osztályban) már inkább dumálni, táncolni akartunk egy-egy házibulin, meg az is lehet, hogy pár év alatt rendeződnek annyira a viszonyok körülöttem, hogy lesz terület egy otthoni partyra. A kert még odébb van - sajnos.
Előzmény: AliceCsodaországban (7)
Kir Royal Creative Commons License 2003.05.28 0 0 9
Lassan nem csak (viszonylag) felnőtt bulikat kellene szervezni, hanem Index-gyerekzsúrt...:)
bokor Creative Commons License 2003.05.27 0 0 8
Még egy kedves ismerős, ha ennyire örülsz neki :-) Tényleg hét éves a kicsi lány? Fiatalabbnak hittem!!!
Mi megoldottuk itthon a bulit, Gabeszka kedves, annyit mondtam a gyereknek, hogy akkor lesz buli, ha a 60 nm-en nem rohangál több 10 gyereknél. Kénytelen volt kisakkozni, kiket hívjon meg...
Az Állatkertben több lehetőség is van bulira, valószínűleg nem olcsó, de tetszenek. A mekis bulikat eddig mindig megúsztuk, azok valahogy nem vonzanak. A legjobb, ha kertje van az embernek...
Előzmény: buGri (6)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.05.27 0 0 7
Én is örülök neki, hogy így örülsz és boldog szülinapot a gyerekednek!

De gondolkodtál már azon, hogy ezt évről-évre hogyan fogjátok anyagilag bírni? Ha ez nem téma nálatok, akkor vedd úgy, hogy nem szóltam...

Előzmény: buGri (6)
buGri Creative Commons License 2003.05.27 0 0 6
De aranyosak vagytok, hogy írtok, köszi mindenkinek. Az érzés, hogy van egy topikom, amibe írnak, teljesen új. De nagyon jó. :-))Főleg, hogy kedves ismerősök is idetalálnak.

dalia, Kir Royal: pusz!

dalia Creative Commons License 2003.05.27 0 0 5
A mult hétvégén voltunk bowilngozni a mammutban, ott is hirdettek gyerekszülinapot, valami olyasmi volt, hogy 2 óra játék, pizza, torta, üccsi fejenként 2000,-, szerintem jól hangzik, bár lehet, hogy ezt csak a 10+ gyerekek élvezik...

d.

Ps: Szia buGri! :-)

földikutya Creative Commons License 2003.05.27 0 0 4
Voltunk szülinapon a Duna Plázában lévő játszóházban is. Elég jól odafigyelt rájuk a hölgy, jól érezték magukat. Kaját-innivalót lehetett vinni, árakat nem tudok. Volt gipszkiöntő-festés, origami stb.
A budaörsi Meki szerintem borzasztó, a legutóbbi buli alkalmával éppen 4 db szülinap zajlott egyszerre + a normál ügyfélkör, senki sem találta a saját gyerekét a bent lévő 80 között, nem tudnak vigyázni egymásra - nem várnak, míg az előző poronty félreáll, azért egymásra estek a csúszka alatt, nagy bőgés volt... Ráadásul 3-5-ig szólt az osztálytárs foglalása, és 3/4-kor már megjelent a takarító nagy zsákokkal, és szó szerint kidobott, mert az ajtóban ott toporgott a következő páciens. Én mindenkit lebeszélnék erről.

Kisebbeknek jó lehet a Mikkamakka játszóház (Balaton utca, ha jól tudom), róluk sok jót hallottam.
földi

Előzmény: Gabeszka (3)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!