Keresés

Részletes keresés

rgb99 Creative Commons License 2003.05.21 0 0 13
matematikus:

RCA,- BNC,- Euroscart. Videobemenet jelszintjük szabvány szerint kb. azonos. Vannak átalakítók, ha a kábeled nem passzol a TV,- vagy a Videód videóbemenetéhez.

Előzmény: matematikus (11)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.20 0 0 12
matematikus:

RCA csatlakozóval (mint egy videókamerát pl.)

Előzmény: matematikus (11)
matematikus Creative Commons License 2003.05.20 0 0 11
Sziasztok!
Tv-re milyen formátumú csatlakozóval köthető a digitális kamera?
Antenna helyébe kell, vagy valami speciális?
Iranon Creative Commons License 2003.05.20 0 0 10
Csatlakozom az elottem szolok tobbsegehez: szinten egy nagyon kellemes es hasznos dolognak tartom a TV-kimenetet. Az elonyoket mar tobben felsoroltak:
- tobb ember nezheti, kenyelmesen (kivetel, ha valaki otthon kivetiton szgepezik:) )
- kepek ellenorzesenek lehetosege - normalis meretben -, szgeptol fuggetlenul.
James Bond Creative Commons License 2003.05.09 0 0 9
Lassan fél éve van meg a gépem, de először az elmúlt hosszú hétvégén próbáltam ki a TV kimenetet.
CD-s SONY Mavica-t használok, újraírható CD-vel. A Balatoni nyaralóba nem vittem magammal sz.gépet, viszont jól jött, hogy a képeket, rövid videókat nem csak az LCD kijelzőn nézegethettem. Ráadásul a videók (amiket most direkt csak a TV-kimenet tesztelése miatt készítettem :) még élvezhetőbbek is voltak a TV-n keresztül.
Az álló képekkel sem volt baj, mert a fényképezőgépben is elforgathatom, és a zoom is ugyanúgy használható.
Itthon viszont maradok a PC-n való visszanézésnél, pláne, mert nincs TV készülékünk...
Beus 4 Creative Commons License 2003.05.09 0 0 8
Sziasztok!

Én nekem is van egy digit fényképezőgépem, az is rendelkezik TV kimenettel, rengeteget szoktam fényképezni vele. Én azt szoktam mostanába vele csinálni, hogy fölveszem videókazettára is, mondjuk LP-be. Elég sok kép fér rá. Ennek ellenére a sz.gépre is rátöltöm.

Beus

Törölt nick Creative Commons License 2003.04.06 0 0 7
Az én gépemmel tudom forgatni a képet, úgyhogy ez nekem nem okoz gondot :-)
Előzmény: maestro (6)
maestro Creative Commons License 2003.04.05 0 0 6
Néha hasznos lehet, de az álló formátumú felvételeket kicsit kényelmetlen oldalra fordított fejjel nézni :-(
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.05 0 0 5
Nekem a TV-kimenet hasznosnak bizonyult. Egy-egy kisebb kirándulás vagy családi összejövetel alkalmából készítek kb. 50-150 képet. Ezeket a sz.gépre való feltöltés elött megnézzük a családdal, haverokkal, utánna töltöm fel a gépre. Aztán törlöm a memóriakártyát. A TV felbontása kisebb mint a sz.gépé, ált. 720×576 pixel, így elfogadható minöséget kapunk. És kényelmesebb mintha a monitor elött kuporogna 5-6 ember.
neurock Creative Commons License 2003.04.03 0 0 4
Általában az ember a képek elkészítése után rövid időn belül letölti a képeket PC-re és ott tárolja vagy felírja CD-re.
Kb. fél éve van digit-em és cirka 3-4000 képet készítettem. A TV kimenetet 0-szor használtam.
De hát nem vagyunk egyformák.
Aki pár képet készít havonta vagy milliomos és ha betelt a memóriakártya akkor vesz egy újat, annak nagyon jó szolgálatot tehet a TV kimenet.
Lord Iffy Creative Commons License 2003.03.19 0 0 3
nekem is a40-es van és tök jó hogy van rajta. mondjuk most épp azon ügyködöm hogy a tv-t valahogy a szgéppel kössem össze és ugy lehessen mutogatni, mert általában mindig letöltöm a képeket a kártyáról.
nem létszükséglet de jó hogy ha van kimenete.
a legjobb inkok pl hogy nállunk a monitorhoz csak egy ember (azaz én. nem olyan dagadt vagyok, hanem szük a hely.:O)))) férek oda, a tv-hez meg sokan.
Sanya_67 Creative Commons License 2003.03.17 0 0 2
Sziasztok!

Hétvégén elkértem főnököm céges Sony 707-es gépét és nagyon jókat fényképezgettünk gyerekeimmel. Videó módja 320as felbontás és HQ minőségben már elég jó volt de pár perc fért rá a 128-as kártyára. Aztán kipóbáltuk milyen TV-re kötve. 100 Hz-es Pana tévém van. Király volt. Tőkéletes állóképek (nem hitvány), kicsit rosszabb mozgóképek!
Szerintem igencsak fontos lehet a videó kimenet!!!

Sanya

Előzmény: Törölt nick (0)
carnivoor Creative Commons License 2003.03.17 0 0 1
Nekem a Canon PS40-es gépemen van TV-kimenet és örülök neki. Nem tudom, hogy mennyi képpontot mutat, de SZVSZ igen jó képet ad a TV-n. Természetesen van némi vibrálás, de nem olyan vészes és ezzel nem lehet semmit csinálni, ez a TV technológiájából adódik. Ugyan messze nem a TV-kimenet a legfontosabb kritérium, de én úgy érzem, hogy hasznos funkció.
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.17 0 0 0
Altalaban a tv kimenet felbontasa megegyezik a hatso lcd-vel. Ami eleg alacsony, szerintem nem egy fontos tulajdonsag, allokepeknel eleg hitvany, mozgonal lehet valami ertelme. Ne ez alapjan valassz gepet (max ha van nem baj).
ZSOLEV Creative Commons License 2003.03.16 0 0 topiknyitó
Bocs a szakértők számára laikus kérdésért, de most fogok gépet venni és nem tudom mennyire legyen ez a tulajdonság fontos.
Mennyire ad elfogadható, élvezhető képet a TV-n? Kockás, élvezhetetlen vagy alkalmas arra, hogy a szülőknek megmutassuk a nyári felvételeket rákötve a fényképezőgépet a TV-re?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!