Keresés

Részletes keresés

LézerPulyka Creative Commons License 2021.04.22 -2 1 5

Ne építsetek hangszerládát. Fölösleges. 

nyman Creative Commons License 2003.03.12 0 0 4
Hu en vagy 15 evvel ezelott csinaltam ilyet, meg kozepsulis koromban. Asszem a merete egy 60x60x60 cm-s kocka volt, es ha jol emlexem 200-250 W-osnak keszult. Egy haverommal sorozatban akartunk gyartani, hatnak le is vagtuk az anyagat. Aztan egy prototipus elkeszult, jo is lett, a haverom elvitte 1x 2x diszkozni is. De aztan az ertekesites nem sikerult ugy ahogy terveztuk, ugyhogy meg egy legyartasra kerult "sajat hasznalatra", hogy meg legyen a par, es ezzel vege is lett. A rajz es a leiras valami diszkotechnikai szakujsagban vot.

Nemtom mi a technika. Arra emlexem, hogy a dobozban levo szoget bezaro elemmel sokat kiserleteztunk, mire kijott a "tokeletes" hangzas.

Előzmény: wisdom (-)
PETYUS Creative Commons License 2003.03.12 0 0 3
... persze az is lehet, hogy a topiccím megértéséhez nekem kellene ismernem a "szerláda" szó jelentését. De sajnos nem ismerem.
Előzmény: PETYUS (2)
PETYUS Creative Commons License 2003.03.12 0 0 2
A nulladik kifogás megértéséhez idézd fel magadban a "hangszer" szó jelentését!
Előzmény: wisdom (1)
wisdom Creative Commons License 2003.03.12 0 0 1
Hmmm... Az első kifogást értem, megnyitom ott is. De miért félrevezető a cím?
Előzmény: PETYUS (0)
PETYUS Creative Commons License 2003.03.12 0 0 0
Kicsit félrevezető a t0piccím, és r0ssz helyen van. Az audi0land fórumban lenne a helye.
Előzmény: wisdom (-)
wisdom Creative Commons License 2003.03.12 0 0 topiknyitó
Üdv mindenkinek!

Nem láttam, hogy lenne hasonló topik és talán van akit érdekel a téma.

Én épp egy basszusládát tervezek építeni. 4*10 lesz, 600W-os. Még csak papíron van meg, de nemsokára levágják a faanyagot és akkor indul az összeszerelés.

Felteszek egy kérdést is, hogy pörögjön a topik: a basszreflex ládák építésének mik a különleges fortélyai?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!