Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.01 0 0 850

Szia!

 

Igen, én olvasom, olvasgatom.

Egyértelműen álmennyezet. A mai modern konyhákban nagyon elterjedt a spotlámpák miatt, meg mert érdekes játékra ad lehetőséget, pl. a te fotódon, a konyhai sziget fölött megtörték az álmennyezet síkját, látszik az eredeti.

 

domokosneszbna Creative Commons License 2019.07.15 0 0 848

 

 

Tisztelt Szakértő!

 

Az lenne a kérdésem, hogy az antik cseresznye színű ágyhoz illik a somoa king színű gardróbszekrény?

Vrg Zza Creative Commons License 2019.01.08 0 0 847

Kedves Levin 

 

Lehet, hogy nem tud segiteni , de talan mégis 😊!

Van a kislanyomnak egy galéria ágya de alatta csak 75 cm magas a hely , szeretnénk ha magasabban lenne , hogy hasznalható legyen az ágy alatt lévő hely !A kerdesem , hogy lehet e toldani a labakat 80 cm-el magasabbra vagy az egész labat ki kellene cserélni ? 

Köszönöm szépen ha tud segiteni !

Szep bapot kívanok! 😊

Matuta Creative Commons License 2015.01.03 0 0 844

Kedves Tanácsadó!  Segítséget szeretnék kérni, ötleteket lakásunk átalakításához. Röviden: 3 tagú családunk 7 év után 4 tagúra bővült. 65 nm-es, 3 szobás a lakásunk, de amikor beköltöztünk, a nagyszobát nappalinak alakítottuk ki, ebből nyjlik a hálónk, és külön bejáratú a gyerekszoba. Viszont a gyerekeket külön kellene tennünk, (7 éves, 2 éves, és fiú-lány), de szeretnénk úgy megoldani az egészet, hogy egy közösségi terünk is maradjon (ami most a nappali), hiszen itt lehetünk együtt.Sajna ehhez a konyhánk elég kicsi.Szóval ha van ötletetek, megköszönném :) 

\"DonMarcel\" Creative Commons License 2013.08.30 0 0 843

Sziasztok!

 

Szeretném a segítségeteket kérni. Nappalinkban nagyon szép lila/feháér/ezüst színkombinációs függönyünk van, és hozzá hasonló mintás díszpárnáink. Szeretném tudni, hogy a  lilához a bézs és barna színek illenek-e? A szekrénysor teljesen sötét színű, a dohányzó és étkezőasztal pedig üveg. Amit még szeretnék tudni, hogy az étkezőszékeink fából vannak, ha arra teszek székhuzatot mely teljesen eltakarja, az stílusában megy-e az üvegétkező asztalhoz.

 

Segítséget előre is köszönöm.

DM

SzMVlakber Creative Commons License 2013.04.25 0 0 842

Ezt a cikket ma találtam... Elképesztő, hogy ilyen is lehetne minden munkahely:) Inspiráló környezet, nem unalomig ismert színek/formák/bútorok! Nagyon jó lett:) Végre itthon is van ilyen:)

http://epiteszforum.hu/az-avis-budget-group-iroda-belsoepiteszete-a-green-house-ban

carpediem71 Creative Commons License 2013.04.21 0 0 841

Sziasztok! Egy bézs, barna, padlizsán színősszeállítású szobához illik a fehér függöny?

brekkancs Creative Commons License 2011.08.02 0 0 840

Azzal tudsz leginkább készülni, ha sokat rajzolsz. Rajzolj, rajzolj, aztán tedd félre és nézd ismét meg, majd rajzold le újra és javíts. Rajzolj szobabelsőket fotó alapján, figyelj a rövidülésekre és az árnyékokra, a színek változásaira. Rajzolni kell, csak attól jön a gyakorlat.

Előzmény: Thsabi (834)
brekkancs Creative Commons License 2011.08.02 0 0 839

Kellemes szürkét ajánlanék.

Előzmény: Törölt nick (836)
otthonkommando Creative Commons License 2011.07.26 0 0 838

szia Jane,

ez a lila elég ütős:) és sötét árnyalat is, ha kicsi a szoba, én semmiképpen nem javaslok még egy erős színt mellé. Ez a szín plusz a fa bútrorok( ahogy kivettem elég sok bútor van) már alapból összenyomják a szobát. Én vagyennek  a lilának egy halványabb árnyalatát javasolnám, vagy egy törtfehéret (tudom, olyat nem szeretnél).

egy csomó ötletet találsz még itt: phttp://otthonkommando.blog.hu/ , a facebook oldalon meg még többet: http://www.facebook.com/otthonkommando

Előzmény: Törölt nick (836)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.11 0 0 836

Hello!

Én valami ilyesmi lila falszínhez szeretnék függönyt és szőnyeget választani, de nem tudom pontosan, hogy melyik lenne a legjobb szín. Szőnyegnek fehéret, sárgát és zöldet semmiképpen sem szeretnék, szeretném azt, hogy ha valaki belép a szobába, akkor a vidámság jusson eszébe. Egyébként a bútorok a szobában fabútorok (íróasztal, ágy, gardróbok, polcok) Nem annyira nagy a szoba, szóval valami olyan szín kellene, amitől ne látszódjon kisebbnek a szoba. Tudom, hirtelen túl sokat zúdítottam a nyakatokba - ha szabad tegeződnöm -, de maximalista vagyok, szeretném a lehető legjobb színösszeállítást létrehozni, megalkotni.

Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv: Jane

 

Thsabi Creative Commons License 2009.11.12 0 0 834
hello!

Az én kérdésem kicsit más, de nem tér el a témától. :) Most járok egy lakberendezo képzésre, és szeretnék itthon önszorgalomból készülni a szabad kezu rajzokhoz. Illetve kis gyakorlatot szerezni. A kérdésem az lenne, hogy tud e ajánlani valaki valamilyen internetes oldalat, vagy csak módszert ami alapján fejleszthetem a rajztudásom. Persze azt a részét, amit majd használnom is kell.
Válaszokat elore is köszönöm :)

üdv, Csaba
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.14 0 0 833
En olyan asztalost keresnek aki galeriakat csinal.
Előzmény: WoD (Wings of Desire) (831)
badhool_16 Creative Commons License 2008.08.14 0 0 832

Itt mazsolazhatsz a kepek kozott.Alul kivalaszthatod a stilusokat a menubol.

 

 

HGTV

 

Szerintem neked a modern(contemporary) stilus jonne be az elmondottak alapjan.

Nagyon sok dolgot a minimalbol atvehetsz jol elfer egymas mellett a ket stilus.

Előzmény: Törölt nick (828)
WoD (Wings of Desire) Creative Commons License 2008.08.14 0 0 831

Sziasztok, szeretném megkérdezni, hogy dobogó (jó nagy, 220 * 420 * 60 ) építését megoldotta-e már valaki házilag, vagy tudnátok-e jó asztalost ajánlani hozzá?

Egy egész franciaágyat el kell nyeljen, és nem sima téglalap alakú az ablak, a fűtőtestek és az erkély miatt.

Köszi,

WoD

cicó Creative Commons License 2008.08.03 0 0 830

Ha a kipakolt bizbaszokat nem szereted akkor az angol is felejtős:)

 

Van egy ilyen is:

 

http://www.stiluseseletmod.hu/news/index.php?catid=13&blogid=2

 

Ha pedig úgy érzed kéne valami extra is a lakásba akkor ajánlom magamat :))

 

http://rakom.freeblog.hu/

Előzmény: Törölt nick (827)
brekkancs Creative Commons License 2008.08.03 0 0 829
:) Hát ja. Fotót csinálni egy szép lakásról és élni benne nem ugyanaz. :)
Előzmény: Törölt nick (828)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.03 0 0 828
Egyébként a lakberendezőm is mondta, hogy a nem kevert stílussal berendezett lakások túl műnek hathatnak, ezért az esetek többségében valami mással keverik...
Előzmény: brekkancs (826)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.03 0 0 827
Van is neki, már alakul is a dolog, de szeretném egyedül, lassan, egyet-egyet aludva a stílusokra kitalálni, hogy mit szeretnék.
Nekem a minimal azért jön be, mert megőrülök a polcoktól, a kipakolt csetreszektől, vicikvacakoktól. De a pusztán minimal túl rideg...asszem.
Előzmény: brekkancs (826)
brekkancs Creative Commons License 2008.08.03 0 0 826
Neten hosszas mazsolázás hozza meg az eredményt. Viszont könyvesbolt, polc, sorozatok... van egy nagyon klassz, zsebkönyv méretű sorozat, legutóbb a Szépművészeti butikjában láttam, csak fotók vannak benne, a címe pedig az adott stílus. De van átfogó könyv is a témában: A stílusos otthon. Meg még persze ezer más. Szóval neten kényelmesebb, de nehezebb talán kicsit kutakodni, könyvesboltban pedig bár macerásabb, mert el kell menni, el sem hozhatod kellő anyagi fedezet híján mindet, de sokkal simább ügy.
A minimál azoknak szokott bejönni, akiknek kevés a cuccuk. Egyedülállók, rendszeretők. :) Oda nem fér be a sok mütyür, de bármilyen tárgyból sok sem. A stílusokat jó keverni, de biztos kéz és jó szem kell hozzá, hogy mutasson is. De ha van lakberendeződ, neki pont az az (egyik) dolga, hogy a segítségedre legyen a stílus kiválasztásában. Illik neki lennie pár katalógusának, könyvének, amit megnézhetsz alkalom adtán.
Előzmény: Törölt nick (821)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.03 0 0 825
Köszi, ezt még nem, el is olvasgattam, de nekem valami miatt nem jönnek be a képek :(
Előzmény: cicó (822)
cicó Creative Commons License 2008.08.02 0 0 824
Hát franc tudja:) Néha jóljön, főleg ha nincs elszívó a konyhában, de máskor nagyon kellemetlen mikor csapkod ajtót ablakot és elviszi az összes papírt...
Előzmény: szimat1977 (823)
szimat1977 Creative Commons License 2008.08.02 0 0 823
Fontos egy lakásnál szerintetek hogy kereszthuzatot lehessen csinálni?
cicó Creative Commons License 2008.08.02 0 0 822
Ezt megtaláltad?
stilusok
Előzmény: Törölt nick (821)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.02 0 0 821
Sziasztok!
Hol találok sok fotóval lakásbelsőket? Jó lenne, ha tudnám, hogy milyen stílusban lettek berendezve. Keresgéltem, találtam is párat, de kicsi fotók, ezer lapról összemazsolázva. Nincs valami gyűjtemény?
Vettem egy lakást, be kellene rendezni, van lakberendezőm is, de egyelőre keresem azt a stílust, ami a legközelebb áll hozzám. Korábban nyílegyenesen mentem a minimal felé, de rájöttem, hogy az mégsem annyira tetszik. Bejön még a keleti stílus, a mexikói-fazon, az angol :) Szóval ezeket nem egészséges keverni, úgyhogy megnézném, hogy az egyes stílusokkal hogy néz ki egy-egy lakás, hogy tudjam, mi az, ami igazán bejön.
esztermolnar Creative Commons License 2008.07.29 0 0 820
Szeretném figyelmetekbe ajánlani a szeptemberben induló Hobbi Lakberendező Kurzust, ahol sok - a fórumon is felmerülő - kérdésre választ kaphattok, amelyek az iskolai oktatásból kimaradtak viszont a lakásunk berendezésénél / felújításánál nagy hasznát vennénk.
Azoknak ajánljuk, akiket érdekelnek a lakberendező szakma műhelytitkai illetve átfogó ismereteket, inspirációkat, kreatív, gyakorlatias megoldásokat szeretnének megtanulni otthonuk harmonikus kialakításához....
Ha szeretné tudni, hogyan lehet praktikusan, kevésbé költségesen és egyben esztétikusan berendezni lakását, akkor jelentkezzen a 12 témából álló hobbi lakberendező kurzusra Molnár Eszter tervező, kurzusvezetőnél a 20.3432440-es telefonszámon, vagy a www.lakberendezotanfolyam.hu weboldalon keresztül.
mkdslr Creative Commons License 2008.03.24 0 0 819
A kép lemaradt ...
mkdslr Creative Commons License 2008.03.24 0 0 818
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni épülő fürdőszobám berendezéséhez. A méretek és a kád (ravak rosa 150x105) adottak. Szeretnék egy bidét és egy dupla mosdót valamint valamilyen szekrényeket esztétikusan és praktikusan elhelyezni, de sajnos ötlethiányban szenvedek. Az ablak 150cm magas és 60cm széles.
A segítségeket előre is köszönöm.
Mkdslr
[image1]
mkdslr Creative Commons License 2008.03.24 0 0 817
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni épülő fürdőszobám berendezéséhez. A méretek és a kád (ravak rosa 150x105) adottak. Szeretnék egy bidét és egy dupla mosdót valamint valamilyen szekrényeket esztétikusan és praktikusan elhelyezni, de sajnos ötlethiányban szenvedek. Az ablak 150cm magas és 60cm széles.
A segítségeket előre is köszönöm.
Mkdslr
brekkancs Creative Commons License 2008.03.19 0 0 816
A szélesség egy függöny esetében a magasságát jelenti. Eléggé furcsállom ezért a 90 cm-t, dehát legyen. Mondjuk aprócska ablakra. :) Szóval leméred szépen az ablak magasságát. Tokától bokáig, azaz: karnistól addig, amíg szeretnéd, hogy lógjon a függöny (padló, radiátor, akármi). Ez az adat lesz a függöny szélessége. Ezután leméred az ablakodat széltében is. Ha vékony az anyag, akkor az ablak szélességének 2-3-szorosát kell megvenni, hogy szépen mutasson. Inkább 3X-osát. Ha sötétítő függöny, akkor elég mondjuk a kétszerese is. De ez függ a használt behúzószalagtól, hogy miképp szeretnéd beszegetni. Vagy te csinálod-e meg csak úgy régimódiasan, szalag nélkül. Ilyenekre érdemes rákérdezni egy cégnél, ahol varrnak is függönyt. Itt Mo-n. Aztán lehet rendelni a külföldi oldalról. Ha gondolod.
Előzmény: csillagk (815)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!