Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

cs_geza Creative Commons License 2003.02.06 0 0 5
Lehet h ugy en is meg te is meg tudnank...:( Reszvetem.
Előzmény: WAN (4)
WAN Creative Commons License 2003.02.06 0 0 4
gyanítom a suzuki autószervízek is meg tudnák úgy javítani a motoromat, ahogy az általam ismert motorszervízek :(
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.03 0 0 3
Azt a szervizet én is ismerem, oda hordom a család Vitaráit lassan 10 éve. 1994-ben azt sem tudták, hogy hol kell felnyitni a motorházat (kesztűtartóban), de azóta sokat fejlődtek. A hely azért is lepukkant, mert a tulajnak volt korábban egy üzlettársa, akivel összebalhézott, és ez anyagilag "kellemetlenül" érintette a céget. Egyébként a tulaj tényleg amerikából hazatelepült magyar. :-))
Üdv: PRAETOR
off off
Sajnos Suzuki motorkerékpár-szervizet és sem tudok...
Előzmény: cs_geza (1)
cs_geza Creative Commons License 2003.02.03 0 0 2
Most nezem csak, motorszerviz.....de bamba vagyok. Bocsi!
Előzmény: WAN (-)
cs_geza Creative Commons License 2003.02.03 0 0 1
Velem tok rendesek voltak az erdi M7 melletti LASLO szervizben, ott allhattam a kocsi mellett, vegignezhettem amig csinaltak (injektorcsere), azonnal fogadtak, nem kellett bejelentkezni. Maga a muhely viszont eleg pukkant, koszos, nem egy patikahely, mint a puccos szalonok muhelyei altalaban. (epp ott volt a tulaj is, egy zsortolodos oregember, olyan igazi amerikas magyar tipus) A szerelo srac viszont egesz ugyesen boldogult mindennel.
cs_geza Creative Commons License 2003.02.03 0 0 0
Feher h0ll0? ;)
Előzmény: WAN (-)
WAN Creative Commons License 2003.02.03 0 0 topiknyitó
Hi!

Tapasztalataitok alapján melyik bp-i hivatalos SUZUKI motorszervízbe érdemes vinni a gépet?
Szempontok: odafigyelés, gyorsaság, ügyfél nem-átverése, meg hasonlók :)

Sajnos nekem eddig csak rossz tapasztalataim voltak.

WAN

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!