Keresés

Részletes keresés

G.B.Bejja Creative Commons License 2002.09.21 0 0 3
Sziasztok!
Tudom, hogy off, de Csokis mondd már meg légyszi, mi az a szélessávú internet ?
Tudod, én csak az átvágóhoz értek ..)
Előzmény: Csokis (2)
Csokis Creative Commons License 2002.09.21 0 0 2
De miért csinálna ilyet a kerület, amikor már minden a szolgáltatók kezében van? Még azt is nekik adták (pl. gáz közmű), amit az emberek a saját pénzükből csináltak. Értem hogy azért, mert az nektek jó lenne. De mikor érdekelt egyetlen politikust is, hogy neked mi a jó? Túl kevesen akarnak széles sávon internetezni ahhoz képest, hogy mennyibe kerülne. Olcsóbb egy kis szoc. segély szétosztogatni, és így szerzni szavazatokat. :-(
Előzmény: NeoXon (1)
NeoXon Creative Commons License 2002.09.21 0 0 1
Nem is ugy gondoltam, hogy a szolgaltatonak nyujtom be a kervenyt, hanem pl. az Onkormanyzatnal lehetne lobbizni, hogy fejleszteni kellene a kerulet infrastrukturajat, mert a kispestiek igy nem tudnak (elerheto aron) internethez jutni. Szerintem nem nulla az esely erre, es en latok benne fantaziat.

Szoval, csinalt mar valaki hasonlot? (nem feltetlenul internet ugyben!)

Csokis Creative Commons License 2002.09.21 0 0 0
Szerintem nulla esélyed van, hogy valakit rákényszeríts egy szolgáltatásra, ha az neki nem éri meg. :-(
Előzmény: NeoXon (-)
NeoXon Creative Commons License 2002.09.21 0 0 topiknyitó
A kerdesem a topikcimhez hasonloan az lenne, hogy mik a kovetelmenyek egy alairasgyujteshez?

Konkretabban: Bp. 19. kerulet kertvarosi reszen nincs semmilyen szelessavu internetre lehetoseg.
A kabelTV szolgaltatoval beszeltem (Radiant Rt.) am azt mondta, hogy egyelore nincs tervben a kabelTV-s internet szolgaltatasa.

Nos, mivel ugy gondolom, hogy vagyunk jo parszazan, akik szivesen vennenk, ha lenne kabelTV -s internet itt a keruletben, ugy gondoltam neki latok alairast gyujteni.

Tud valaki infot adni arrol, hogy kit kell megkeresni ilyen ugyben? Gondolom a helyi Onkormanyzaton kell valakivel egyeztetni, de pontosan kivel?
Kell engedely egy ilyen alairasgyujteshez? Van -e formanyomtatvany a neten, amibol meg lehet irni egy ilyen alairasgyujtes szoveget? Mi szukseges meg hozza?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!