Keresés

Részletes keresés

Drift Creative Commons License 2002.08.09 0 0 254
Oh nem. az köztudott.
Az államtitok így hangzik: Az Ön férje gyerekkorában kommunista titkosügynök szeretett volna lenni. Ha álmában sikerül ez neki, akkor mosolyogva ébred.
Előzmény: krezeda (252)
krezeda Creative Commons License 2002.08.09 0 0 252
>""Az Ön férje gazember!"

Csak nem megint államtitkokat szivárogtatott ki valaki? :-)

Előzmény: Drift (251)
Drift Creative Commons License 2002.08.09 0 0 251

""Az Ön férje gazember!" kijelentést vélte életveszélyes fenyegetésnek Balogh László MDF-es politikus - tudta meg az X-Press.

Nagyon nagy erkölcsi magasságokban ez a kis "szellő" is végzetes lehet, mert zuhanás követkethet..
Ilyenkor ajánlatos mártíromságból biztosítókötelet fonni, minden eshetőségre számítva.
Előzmény: Yupyter (246)
pukk Creative Commons License 2002.08.09 0 0 250
Az MH-ban megjelent egy velemeny, miszerint valoszinuleg sem a kormanypartok, sem az ellenzeki partok nem lehettek erdekeltek egy ilyen puskagolyo-dologban. Az MNO rogton lemasolta a cikket, es sajat megjegyzeseivel lekozolte, mondvan: "[a MH] publicistája leszögezi: az ügynek nincs köze a politikához, de ha mégis, akkor biztos nem a kormánypártok műve".

Eppen csak a MH cikkebol a kovetkezo reszt "felejtettek el" az MNO-sok a sajat cikkukbe is bemasolni (az oszes tobbi reszt szo szerint bemasoltak, ezt kiveve):
"Igaz, az ellenzék a vizsgálattal éppen azt igyekszik bizonyítani, hogy Medgyessyt a múltja méltatlanná teszi magas funkciójának a betöltésére, de ha ezt megbízható adatokkal tudja alátámasztani, a Fidesz, MDF számára is fölösleges lőszerrel dramatizálni a helyzetet. Nem szolgálná a javát, ha a gyanú mesterséges élesztésével próbálna föltűnést kelteni. Még akkor sem, ha a mostani állás szerint a vizsgálat nem kecsegtet azzal az eredménnyel, amit az ellenzék várt."

Termeszetesen az MNO nem linkelte a cikket, amibol idezett, nehogy mar valaki is sajat maga dontse el, mit akart a MH irni.

Jobbosok, szerintetek ez a korrekt tajekoztatas?

Előzmény: pukk (249)
pukk Creative Commons License 2002.08.09 0 0 249
Az MH-ban megjelent egy velemeny, miszerint valoszinuleg sem a kormanypartok, sem az ellenzeki partok nem lehettek erdekeltek egy ilyen puskagolyo-dologban. Az MNO rogton lemasolta a cikket, es sajat megjegyzeseivel lekozolte, mondvan: " publicistája leszögezi: az ügynek nincs köze a politikához, de ha mégis, akkor biztos nem a kormánypártok műve".

Eppen csak a MH cikkebol a kovetkezo reszt "felejtettek el" az MNO-sok a sajat cikkukbe is bemasolni (az oszes tobbi reszt szo szerint bemasoltak, ezt kiveve):
"Igaz, az ellenzék a vizsgálattal éppen azt igyekszik bizonyítani, hogy Medgyessyt a múltja méltatlanná teszi magas funkciójának a betöltésére, de ha ezt megbízható adatokkal tudja alátámasztani, a Fidesz, MDF számára is fölösleges lőszerrel dramatizálni a helyzetet. Nem szolgálná a javát, ha a gyanú mesterséges élesztésével próbálna föltűnést kelteni. Még akkor sem, ha a mostani állás szerint a vizsgálat nem kecsegtet azzal az eredménnyel, amit az ellenzék várt."

Termeszetesen az MNO nem linkelte a cikket, amibol idezett, nehogy mar valaki is sajat maga dontse el, mit akart a MH irni.

Jobbosok, szerintetek ez a korrekt tajekoztatas?

Gróf Úr Creative Commons License 2002.08.09 0 0 248
Bárki, aki kiváló rendőreink közül talál olyan személyt, aki némi dotáció fejében szivárogtat. Ettől még lehet dezinformáció...
Előzmény: Zmac (247)
Zmac Creative Commons License 2002.08.09 0 0 247
Újabb dezinform... ? Ki és honnan tudhat egy rendőrségi feljelentés tartalmáról?
Előzmény: Yupyter (246)
Yupyter Creative Commons License 2002.08.09 0 0 246
""Az Ön férje gazember!" kijelentést vélte életveszélyes fenyegetésnek Balogh László MDF-es politikus - tudta meg az X-Press. A miniszterelnök titkosszolgálati múltját vizsgáló bizottság elnöke július 23-án bejelentette, hogy a hétvégén kétszer, telefonon keresztül életveszélyesen megfenyegették.

A képviselő ezzel kapcsolatban bejelentést tett a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányságon. A rendőrségen jegyzőkönyvbe mondta azokat a kifejezéseket, amelyek telefonon keresztül elhangzottak. Ezek közül a legerősebb kifejezésnek a fenti minősül.

Dr. Tuczakov Szilvána, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense a hírügynökségnek elmondta, hogy a rendőrségi eljárásról pénteken ad tájékoztatást, a jegyzőkönyvben szereplő kijelentésekről nem nyilatkozott. Az X-Press Hírügynökség úgy tudja, hogy a rendőrségi eljárás keretében folytatott adtagyűjtés során kiderült, hogy az ismeretlen által elkövetett cselekmény legfeljebb rágalmazás, de semmiképpen nem veszélyes fenyegetés. Erre a tényre Balogh Laszló figyelmét is felhívták, aki feljelentést tett a Szegedi Városi Bíróságon rágalmazás miatt.

A bíróságnak péntekig kell döntenie a nyomozás elrendeléséről, vagy elutasításáról. Amint arról már korábban hírt adott az X-Press, Balogh László szerepet vállalt a Szegedi Nagybani Piac körüli vitákban. A jelenlegi fideszes vezetésű önkormányzat elképzelése szerint egy új cég, új helyen működtetné tovább a piacot. Az új cég felügyelő bizottságában Balogh is helyet kapott. A piac áttelepítése jelentős gazdasági érdekeket sért, tehát nem kizárt, hogy az inzultus emiatt érte, a "fenyegetést" ezért kapta. A politikus életében nem először fordul elő hasonló eset: egy alkalommal tettleg bántalmazták Szeged egyik főterén, más alkalommal pedig maga vélte úgy, hogy autóval üldözik, ezért rendőri segítséget kért. "
Korridor

kábelbúvár Creative Commons License 2002.08.09 0 0 245
Lehet, hogy házasságtörési ügy?

A végén Balogh úr sexbotrányba keveredik!

Előzmény: krezeda (243)
kábelbúvár Creative Commons License 2002.08.09 0 0 244
Ma reggel az én székemen is volt egy Para lőszer.

Lehet, hogy én is para vagyok? :)

krezeda Creative Commons License 2002.08.09 0 0 243
Gróf Úr
válasz erre | adatok | e-mail 2002.08.08 09:11 (199)

Olvtársak,

senkinek nem tűnik fel, hogy a lőszert Balogh úr TITKÁRSÁGÁN egy széken találták? Vagyis az előtte lévő szobában? Nem Balogh úr irodájában. Ha
én Balogh urat akarom fenyegetni akkor neki viszem a skulót, nem a titkárnőjének, nem? Innentől javaslom, hogy féltsük a titkánőt, hiszen őt fenyegetik!
:-)

Szerintem a titkárnőnek szólt, és azt jelenti: meg foglak lőni!!!

Előzmény: Gróf Úr (199)
Zmac Creative Commons License 2002.08.09 0 0 242
Mi a véleményed a kettős állampolgárok országgyűlési képviselőségéről?
Előzmény: zazike (235)
HERTAY MIKSA Creative Commons License 2002.08.09 0 0 241
egyébként nem amerikai, hanem brit.
Előzmény: HERTAY MIKSA (230)
papugaja Creative Commons License 2002.08.09 0 0 240
Ide is leírom, mert megérdemlitek:

Ahogy én csináltam volna:

Gondosan megtörölgetett lőszert helyezek a postaládámba otthon. Így a fenyegetés már necsak nekem, hanem a családomnak is szól, ez pedig már azért súlyos.
(Ajánlott film: A bennfentes - megtörtént eset)
Úgy intézem, hogy valamely családtagom akadjon rá, lehetőleg amikor nem vagyok otthon. Vagy tudja mi az, vagy nem. (egy gyerek is tudja, de ha mégsem, úgyis megkérdezi) Ha azt is tudja, hogy fenyegetés, még meg is ijed. Az egész család megijed.
(Hát igen, ijesztgetem a saját családomat, de az ügy megérhet ennyit, később megnyugtatom őket.)
Vagy a rendőrséget hívják, vagy engem. Ha engem, akkor én hívom a rendőrséget.
Ujjlenyomatot nem találhatnak, mert nem is volt, vagy az asszony összefogdosta.
Titkolózások közepette lemondok a bizottság elnökségi tisztségéről. Megindul a találgatás.
Kiszivárogtatjuk, hogy megfenyegették a családomat. Ezt a későbbiekben Garamvölgyi László megerősíti.
Kitör a botrány.
Vigyorgok, mennybe megyek.

...paranoiás és amatőr.

papugaja

chuan Creative Commons License 2002.08.09 0 0 239
fedett szijjáés.... (szvsz)

WTCBooom-nál ideküldték, hogy megértesse ezen az amcsi gyarmaton is hogy miért kel majd a világ legkomojabb hadi gépezetének egy csomó civilt elpusztítania afganisztánban, irakban, stb (és mindezt az igazság nevében)

szarnék az egészre ha csak terroristák hullanának ebben a csinadratában...

Előzmény: misimacko (229)
little747 Creative Commons License 2002.08.09 0 0 238
(Légfegyverrel is lehet halálos sérülést okozni).
Ja! Meg turmixgéppel is, csak jól meg kell csűrni.

Előzmény: Festéktüsszentő H. Benő (216)
HERTAY MIKSA Creative Commons License 2002.08.08 0 0 236
aham.
akkor most nem kapta meg (végleges döntés), vagy még nincs eredménye?
Előzmény: zazike (235)
zazike Creative Commons License 2002.08.08 0 0 235
egyébként meg nem tartom szerencsésnek, hogy egy kettős állampolgár olyan doksikat nézegessen, ami (még) államtitok...

Nem is nézegethet!
Nem kapta meg a "C"-t, és nem is kapja.
Először szept.11-i teror után láttam a palit, mint szagértőt. Akkor úgy tünt ért valamit a dolgogból.
Most is nyilatkozott valamelyik TV-ben, de akkora marhaságokat mondott, hofy ezért a szgértésért neki kellene fizetni.

Előzmény: HERTAY MIKSA (232)
HERTAY MIKSA Creative Commons License 2002.08.08 0 0 234
ahol x=III?
Előzmény: rinpoce (233)
rinpoce Creative Commons License 2002.08.08 0 0 233
Nem! Éppen, hogy x/III
Előzmény: misimacko (231)
HERTAY MIKSA Creative Commons License 2002.08.08 0 0 232
én azt nem tudom...
szerintem fiatal ahhoz, bár ha az egykori miniszterelnök lehetett háromperakárhányas, akkor ennyi erővel ő is :P

egyébként meg nem tartom szerencsésnek, hogy egy kettős állampolgár olyan doksikat nézegessen, ami (még) államtitok...

Előzmény: misimacko (231)
misimacko Creative Commons License 2002.08.08 0 0 231
Szóval III/ x ?
Előzmény: HERTAY MIKSA (230)
HERTAY MIKSA Creative Commons License 2002.08.08 0 0 230
kettős állampolgi.
amcsi ügynök pógári köntösben :P
Előzmény: misimacko (229)
misimacko Creative Commons License 2002.08.08 0 0 229
Ki ez a Gorka Sebestyén ? Becsületes magyar polgár vagy egy komcsi ügynök ?
Előzmény: Guardian Angel (222)
rinpoce Creative Commons License 2002.08.08 0 0 228
Wágner Ur kérem!

Maga képes lenne egyszemélyben a világbéke mekteremtésére! Mer mi van ha eszt ledobják? Hirosima? Neeem! Pár részeg állampolgár, kérem!Magát kérem ki kéne tüntetni! Béke Nobel dijj! Az kell magának! Magának oktatni kéne kérem szépen eszt a teknologiát! Csak nyugottan csukoljon! Meghallgattyuk, mert szerettyük!

Előzmény: Wágner úr (223)
HERTAY MIKSA Creative Commons License 2002.08.08 0 0 227
majd a rend őrei megmondják, hogy mi vót pontosan...
Előzmény: Guardian Angel (222)
psycho-pata Creative Commons License 2002.08.08 0 0 226
Nagyon élvezetes a topic, igy asszociáltam a lipóti éveimből. Projektílt ugyanis széken még nem láttam. Képviselő kezében sem. Úgy fogja a Képviselő Úr, olyan mutatósan, mint egy clitorist, bár az arca ezen diadalhoz képest eléggé közönyös. Láttam ugyanakkor a Lipóton, a Neuropathologián egy "egész agyszeletet" mutató szövettani metszetet, ami egy hentesből készült: A pali készített egy böllérpuskát, de a felavatásakor nem a disznót, hanem saját fejét találta el. Átment a projektíl a homloklebenyén. Na ettől nem lett bizottsági vezető, -elnök, igy a Lipótra került, ahol évek múlva metszet örökítette meg kreatívitását. A technika azóta fejlődik, ugyanis az utóbbi időben egy palit kezeltek a traumatológiánkon, ki gázpisztollyal lőtte magát fejbe, elszomorodott. Lehet, hogy Ő is bizottsági elnök volt?

Különben a tárgy emlékeztet a "szkibalára" is /ez beszáradt bélsár/, ami idővel "kiballag" az ánusból, ha tud... Ez példa arra is, hogy hogyan lehetséges pl. bevinni az Ország Házába, a rend őreit kijátszva:-)))

Wágner úr Creative Commons License 2002.08.08 0 0 224
Nagy különbcség van, kérem szépen, aki netán alá kerül gurításkor, az vagy sokat mesél majd, vagy semmit se nem mesél már...
Előzmény: Törölt nick (218)
Wágner úr Creative Commons License 2002.08.08 0 0 223
Há' aztat nemigen vágja zsebre, mer'hogy eredetileg úgy 100 megatonna volt, csak én kissé konverzáltam vagy micsináltam, hogy használható legyen valami értelmes célra is... Egészség!
Előzmény: Festéktüsszentő H. Benő (219)
Guardian Angel Creative Commons License 2002.08.08 0 0 222
Tehát amikor Gorka Sebestyénnel bementek az irodába, akkor találták a lőszert. Nos, G.S.-nek van egy érdekes hobbija - fegyvereket gyűjt. És egy képviselővel ment be a házba, tehát nem biztos, hogy átkutatták. Ennyi erővel ő is odatehette a töltényt...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!