Keresés

Részletes keresés

Tamás Leskó Creative Commons License 2022.10.26 0 0 8

Vagy

 

https://villanyifulorrgege.hu/

 

***** Top orvosok!

Tamás Leskó Creative Commons License 2022.10.15 0 0 7

JOGOS! :D De hátha valaki most keres rá. 

 

Kicsit össze kuszálódtak most a lehetőségek,  mert ha megnéz valaki magánban akkor már TB alapon nem vizsgálhat, műthet. 

 

Így h valaki nem akarja a 3 hónapot megvárni akkor kénytelen elmenni magánba és bízni abban, hogy az orvos majd tud javasolni kollégát. 

 

A Móricz Medical Centerben - (korábbi nevén Villányi úti magán Fül-orr-gégészet) biztos, hogy fognak tudni olyan szakterület specifukus orvost ajánlani aki dolgozik államiban és műt is. 

 

Keressétek fel bizalommal őket. 

 

Magán Fül orr gégészeti rendelés, Budapest - Móricz Medical Center (moriczmedical.hu)

https://moriczmedical.hu/ful-orr-gegeszet

Előzmény: tusi74 (4)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.06 0 0 6

Helló. Olyan orvost keresnék, aki TB alapon végez endoszkópos orrműtétet.

(Aki műtött tíz éve, már csak magánban műt 380.000,- Ft-ért...)

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.05.30 0 0 5
fain andrás ovő főo. tatabánya!
tusi74 Creative Commons License 2005.07.26 0 0 4
Azért mi sem vagyunk normálisak. reagálunk egy 2002-es műtét előtt álló embernek. Szerintem ő már a műtétet is elfelejtette.
Előzmény: tusi74 (3)
tusi74 Creative Commons License 2005.07.26 0 0 3
Igen, egy nagyon jót. Dr. Tamás László, a Jahn Dél-Pestiben osztályvezető főorvos. Nagyon profi. Hívd fel a 0612847610-et, fül orr-gégészet, és kérd Beát, az asszisztensét, majd ad neked időpontot. Vagy, ami gyorsabb, minden csütörtökön Dunaharasztin (a XXIII. kerület mellett) van 17 órától magánrendelése, ott viszont nincs időpont, ha sokan vannak, akkor bizony kell várnod, de megéri. Ha kéred, akkor magánban megírom a nevem, és akkor ha rám hivatkozol, szerintem hamarabbra kapsz időpontot.
Chari Creative Commons License 2005.07.26 0 0 2
Szia! Ajánlom Liktor Bálint főorvost a Bajcsy-Zsilinszky kórházban, érdemes hozzá elmenni! (Budapest-Kőbánya)
Előzmény: cognos (-)
macskamati Creative Commons License 2002.07.31 0 0 1
Szia! :-)
Sajnos sokat nem tudok segíteni. Van egy idős dokibácsi a Szent Imrében, valamikor tavasszal voltam nála. Nagyon-nagyon lelkiismeretes és alapos, továbbá - azt mondják - elismert. Viszont a nevére sajnos nem emlékszem. Meg azt sem tudom, hogy van-e magánrendelője.
Több sikert!
Macsi
cognos Creative Commons License 2002.07.31 0 0 0
senki?
Előzmény: cognos (-)
cognos Creative Commons License 2002.07.31 0 0 topiknyitó
Sziasztok,

Mielött az SZTK orvos javaslatára befekszem a kórházba szeretném megnézetni a fülem egy másik orvossal. Tud valaki egy jó maszek fülészt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!