Keresés

Részletes keresés

Dénes23 Creative Commons License 2019.09.19 0 0 17

Sziasztok!

Német nyelvvizsgához szeretnék segítséget. Minden megoldás érdekel.

Varga Karolina Creative Commons License 2013.07.09 0 0 15

Szisztok! Kérlek segítsetek, fel szeretném venni a kapcsolatot olyn emberrel, aki nyelvvizsgát vállalna. jfosleogjlyp@citromail.hu

mirtelo Creative Commons License 2012.12.15 0 0 14
Sziasztok! Angolból alapszintü nyelvizsgázni szeretnék.
Tudna valaki szóbelihez labor anyagot szitu témákat adni?
Lizike99 Creative Commons License 2012.11.13 0 0 13

Sziasztok! Angol gazdasági nyelvvizsgára kidolgozott tételek jelképes összegért eladók! Ha szükséged van rá írj e-mail-t a toterzsebet1984@gmail.com-ra!

noctuam Creative Commons License 2012.11.03 0 0 12

Kaposváron angol oktatást (általános és szakmai), korrepetálást, szintentartást, társalgást, nyelvvizsgára ( TELC, ECL, Origo-ITK, EURO), érettségire (emelt és közép szint), külföldi munkára felkészítést vállalok alaptól felsőfokig. Honlapfordítás, üzleti levelezés és fordítás. Csoportos oktatás kedvezményesen.  noctuam@freemail.hu   06703948614

Dzsaszper90 Creative Commons License 2012.09.02 0 0 10

Sziasztok!

Az októberi kitex (német, idegenforgalmi, középfokú) vizsgára készülök, és szeretnék segítséget kérni, azoktól, akik már voltak ilyen vizsgán, vagy, akik hallottak róla, hogy hogyan is néz ki a vizsga menete. Gondolok itt arra pl. kedvesek-e a szóbelinél, elsőre letehető-e a vizsga. A hozzászólásokat előre is köszönöm! :-)

EmpiresKnight Creative Commons License 2012.08.01 0 0 9

Szia, Origo oldalon vannak minta feladátok.

Előzmény: hmigypkp (-)
Erika1028 Creative Commons License 2012.01.02 0 0 8

Sziasztok!

Nyelvizsga nélküli diplomáról tud valaki valamit? Mi változott 2012-ben a tv-ben?Mit fogadtak el?

 

akos.kovacs Creative Commons License 2011.12.28 0 0 6

Lexinfo nyelvvizsgán volt valaki? Tapasztalatai milyenek?

sooscsaba Creative Commons License 2009.02.20 0 0 5

Tibru76,

 

biztos lehetsz benne, hogy külföldön bárhol elfogadják a Cambridge nyelvvizsgádat. Nekem eddig még sehol nem volt gondom ezzel.

 

Itt is tudsz jelentkezni: http://interexcentrum.hu

 

foriandy Creative Commons License 2006.11.15 0 0 4

Sziasztok!

Hátha tud nekem valaki segíteni; az ICC nyelvvizsga honosítható. Nekem már nem mai keletű a dolog, csak meg akarom úszni az újabb vizsgát, hogy megkapjam a diplomám.

Ha valaki tud valami közelebbit segítség!

Köszönöm előre is.

 

Goszi777 Creative Commons License 2003.11.02 0 0 3
Szerintem Pitman, a lenyeg, hogy a rigot keruld el, allitolag a Bimbo uton levo EURO nyelvvizsga sem nehez. De persze minden relativ, ha valaki sepciel a rigora gyakorol, akkor az meg lehet, hogy az EURO vizsgan jarja meg.
Előzmény: Vica78 (2)
Vica78 Creative Commons License 2003.07.28 0 0 2
Van-e tapasztalatotok azzal kapcsolatban, hogy melyik nyelvvizsga a legkönnyebb angolból, ha egyáltalán van ilyen...
Egyik ismerősöm szerint a Pitman, másik az ICC-re esküszik.
Ti mit gondoltok?
sz_zsuzsi Creative Commons License 2002.07.15 0 0 1
Én sosem tanultam angolt iskolában, és most mégis felvettek a főiskolára, angol szakra. Ha nekem ez sikerült, akkor biztos neked is sikerül egy alapfokú nyelvvizsga...:-)

Előzmény: hmigypkp (-)
hápikacsa Creative Commons License 2002.07.14 0 0 0
Nézz át a "VÉSZHELYZET - ANGOL NYELVVIZSGA" c. topicba. Nem német, de legalább le van írva, hogy mikre készülj.

És igenis sikerülni fog, ha rendesen tanulsz. Csak ne görcsölj, mert akkor semmi sem fog eszedbe jutni. Ha nem jut eszedbe egy szó, magyarázd el, írd körül, ne ragaszkodj ahhoz, amit előtte magyarul kitaláltál. Menni fog!

Előzmény: hmigypkp (-)
hmigypkp Creative Commons License 2002.07.12 0 0 topiknyitó

Szia!

Én szeptember 7-én írásbelizek
németből (alapfok), 17-én pedig szóbelizek. Érdeklődni
szeretnék, hogy milyen
típusú feladatok
várnak rám egy alapfokúnál, nehéz-e a nyelvvizsga ,
és minden téma érdekel ami a
nyelvvizsgával
kapcsolatos dolog.
internet címek is jók.
Magam készülők fel a vizsgára
minden tanári segítség
nélkül. Szerintetek sikerülhet???

Kérlek Segítsetek!!!!

HENI

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!