Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.06.30 0 0 29
10 karakteres névnél hosszabbnál a telefonba menti.
Előzmény: Tie (28)
Tie Creative Commons License 2002.06.29 0 0 28
Miért ne? Én különösebben nem szoktam foglalkozni azzal, hogy hová menti. Asszem alapból úgyis a kártyára menti a számokat, aztán amikor az betelt, akkor menti a telefonba. Vagy a fasztuggya.
Előzmény: Törölt nick (27)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.29 0 0 27
na, semmi baj, telefonálni lehet vele.
egy kérdés: legyek annyira merész, hogy a telefonba mentsem a telszámokat, vagy az veszélyes?
Előzmény: Tie (26)
Tie Creative Commons License 2002.06.29 0 0 26
Ki mondott ilyet? Én is rühellem a nokia menüjét. Az Ericssoné ezerszer jobb. De hát mondtam én neked, hogy Ericssont vegyél! :)
Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.29 0 0 25
8310 lett a végén.
most tesztel a telefon engem. hogy meddig nem csapom a falhoz.
aki azt mondja, hogy ennek a menüje szuper és a nokia menük az istenek, az vagy vak, vagy hülye vagy szôke nô.
ennyire elbaszott menürendszert...
velorex0 Creative Commons License 2002.06.28 0 0 24
Ahol eddig néztem, a 6510 jobbra volt tesztelve a v60-nál.

Mé csak ez a kettö a választék?

..

Előzmény: Törölt nick (16)
Tie Creative Commons License 2002.06.28 0 0 23
www.pannongsm.hu
www.westel900.net
www.vodafone.hu
Előzmény: velorex0 (22)
velorex0 Creative Commons License 2002.06.28 0 0 22
Tucc közelebbit is? percdíj satöbbi?
nincs valami összehasonlitás valahol???

egyébiránt kösz

..

Előzmény: Törölt nick (20)
Tie Creative Commons License 2002.06.28 0 0 21
Szvsz inkább a Nokiát vedd. Én legalábbis azt venném, ugyanis a Nokiákat még mindíg jobban ismerem, mint a Motorolát. És hát a Nokia a hatvanakárhanyas szériáját (6110-6210-6510-stb) már elég régóta csinálja, elég kiforrott telefonok azok.
Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.27 0 0 20
Itthon a Pannonnál kb. 5000Ft a Praktikum kártya.
Előzmény: velorex0 (17)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.27 0 0 19
nekem meg már nem válaszol senki?
na: vannak úgynevezett feltöltôkártyák, azzem prepaid vagy mi a csöcs.
szóval megveszed a kártyát x ezerért, ezáltal lesz egy számod. amíg a kártyád nem fiogy ki, addig oké, aztán asszem egy évig méág él a szám. ha kimerül, feltölthetô pénzzel. valahogy így.
de nézd meg a westel.hu vagy a pgsm.hu oldalakon.
Előzmény: velorex0 (17)
Tie Creative Commons License 2002.06.27 0 0 18
Hol? Arra felétek, vagy itthoni kártya?
Előzmény: velorex0 (17)
velorex0 Creative Commons License 2002.06.27 0 0 17

más: nekem csak kártya kell, mik a lehetöségek?

..

Előzmény: Tie (12)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.27 0 0 16
naaaaaa

motorola v60
nokia 6510
nokia 8310

ezek maradtak asszem ringben. gyáva nyúl vagyok kéz alól vásárolni ugyanis.

vélemény a 3 telefonról?

Törölt nick Creative Commons License 2002.06.17 0 0 15
mellesleg az döbbent meg, hoyg ma direkt elmentem a westels és a pannonhoz is, meg a vodához is.
kérdezvén, hogy ugyanmán, mikor bírok már venni 8910-est.
voda kerek perec megmondta, hogy náluk ugyan nem lesz. igaz, szôke lány volt, de akár igaza is lehet.
westel és pannon meg miont egy hülyére, úgy nézett rám, hogy miiiiii, nyócvankilenctíííííízes? aaaaarrról még nemtudunksemmit.
miközben a cora meg hirdeti, náluk lehet venni. mondom: cora.
Előzmény: Tie (14)
Tie Creative Commons License 2002.06.17 0 0 14
Hát, kétségkívül van benne némi rizikó.
Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.17 0 0 13
és amilyen szerencsém van, megveszem a szar telefont (az egyetlen szart) iszonyat áron.
megéri?
Előzmény: Tie (12)
Tie Creative Commons License 2002.06.17 0 0 12
Hát hogy. Elmész bécsországba, vagy akárhová, bebattyogsz a mittudoménmilyen szolgáltató boltjába, és veszel egy osztrák, vagy akármilyen "Domino"-csomagos telefont. Azt viszont hallásra.
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.17 0 0 11
oké, már csak azt mondd meg, hogy veszek külhoni móbilt, vagy mit csinálok?
Előzmény: Tie (10)
Tie Creative Commons License 2002.06.17 0 0 10
Nem.
Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.17 0 0 9
ahhoz szét kell szedni?
Előzmény: Tie (8)
Tie Creative Commons License 2002.06.16 0 0 8
Vegyél kártyafüggően külföldön, add ide, én meg kinyuvasztom belőle a függést. Igaz a telefon minden lesz, csak nem HIF-engedélyes, de hát nagyobb disznóságokat is túléltünk már. :)
Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.16 0 0 7
kösz mindenkinek.
a helyzet, hogy lehet, mégsem leszek westeles. nyegle bunkó parasztok voltak amikor érdeklôdtem, szóval nem az én stílusom. és az rendben, hogy a percdíjai alacsonyabbak, mint most a pannonomnál, de a pannonnál meg 45 perc ingyen van. szóval a fene tudja, végül hogy jönnék ki a díjjal és ami még fondos: a telefonszám változás. az durva játék lenne.

a telefonról:
siiemens c35-ös van nekem. és cseréltek már szoftvert is, meg minden, de mégis szar a térerô. és volt itt nokiával pannonos is és westeles is. a westelesnek 100% os térerôt mutatott, a pannonosnak 80%-ost, míg nekem 10-20%-ost. szóval itt valami nincs rendben. de már nem nyomorgok vele, eladom a vérbe és kész.

azért a 8910-es szép darab. egyelôre se a westel, se a pannon nem forgalmazza még. lehet venni kártyafüggetlenül 200 ezerért. brrrrrrrrrrrr.

Vasbakancs Creative Commons License 2002.06.16 0 0 6
NOKIA!
Nalatok meg penzt is kernek a telefonert?
vezeto!
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.16 0 0 5
Biztos, hogy a Siemens a rossz és nem csak a te készüléked?
Én egy Siemens ME45-tel szemezgettem sokáig, egy egykori kollégámnak is ilyenje van, de csak narancssárgában lehet kapni :-(((((((((((((

Ja! A lényeg: ha régóta vagy Pannon előfizető és még nem tetted meg, érdeklődj a Pannon Partner program után! Elég nagy kedvezményeket lehet kapni készülékvásárláshoz....
(ami nagy negatívum: újabb ké évet alá kell írni :-( )

FixY voltam a Nettóról ;-)

Előzmény: Törölt nick (-)
Vasbakancs Creative Commons License 2002.06.16 0 0 4
Nokia?
Miert?
Pont 3 napja vettem egy 5210-est.
Nagyon jo es meg a vizet is birja.Van jatek is rajta, meg kuldhetek SMS -t 40 napig ingyen.Az mire jo?
Le lehet ejtani,dobni es semmi baja.
Bekapcsolni nehez (kikapcsolni is) es en mar hetfon viszem vissza mivel nem mukodig.
Nem az en hibam,mert csak kiprobaltam a reklamok szerint.
Mondjuk a viz kimaradt,mert mar az elso foldhozvagas utan kimult.
Nem gond,mert a baratomnak is ez van, es miutan szetszedtuk kiderult,hogy az egyem mar eleve gyari hibas volt.
A lenyeg pedig szerintem az,hogy Nokia!
Nekem szerencsem van mivel itt nagyon nehez olyan mobilt venned amelyiknek nincsen gazdaja.(tulaj)
Nekem sikerult.
vezeto!
Előzmény: Törölt nick (-)
Tie Creative Commons License 2002.06.15 0 0 3
Egyébként a titán telefon nem biztos, hogy olyan tartós, mint a többi. A telefonok tartóssága nem igazána burkolatuktól függ. Láttad az ütésálló Ericssonomat. Műanyag burkolat, körbe gumicsíkkal. Ez is tompítja az ütést, de ami miatt strapabíró, az a belseje.

Magnézium-keretbe épített az elektronikája - a magnézium meg ugye rendkívül jó rezgés, és ütéscsillapító anyag, nemhiába építik a jobb hangszórók kosarát magnéziumból.

Meg nem utolsó dolog az sem, hogy az elektronika környékén némi túlnyomás is van, így nem csak a vízhatlan membránok védik a bejutni szándékozó víztől a telefont. Elméletileg csak a cseppenő vízet bírja, de Te is láttad, amikor a korsó sörben felhívtam magamat. :)

Előzmény: Törölt nick (1)
Tie Creative Commons License 2002.06.15 0 0 2
Westelt melegen tudom ajánlani. Használok ezt is, azt is. A sajátom Westeles, a cégesem Pannonos. Szolgáltatás tekintetében igazándiból nem vettem észre különbséget. A Pannonos egy 3310es nokiával van, térerő szinte ugyanúgy van mindenhol, mint a Westel-Ericsson párosban, ilyen problémák még sosem fordultak elő egyiknél sem.

Ami miatt talán jobb a westel, hogy ha régebb óta vagy előfizető, akkor korrekt engedményeket ad. Nem tudom, hogy a Pannonnál vannak-e ilyesmik, de azt tudom, hogy lassan én is két éve vagyok Westeles (egy év után megkapod az aranykártyát - ha rendszeresen nem késel el a befizetéssel), és egyből le is tudom beszélni minden hónapban az előfizetési díjamat. Meg 20 SMS ugye ingyen is van.

A cégest használom általában, de néha-néha telefonálok a sajáttal is. Az utóbbi számláim olyanok lettek, hogy a 2500as előfzetési díjt le sem beszéltem (azaz nem telefonáltam összesen 2500-ért). De mivel az lebeszélhető, azt az 1500Ft-ot egyből jóvá is írják. Úgyhogy hónapok óta tulajdonképpen csak az előfizu díja van, amit fizetek, és mégis (ha nem is sokat) telefonálok vele néha. Nekem ez így baromira tetszik. :)

A percídajaim nem tudom milyenek, de majd megnézem, ha érdekel.

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.15 0 0 1
igazából egy 8910-es nókia lenne jó. :-) titánból van a lelkem, gondolom van olyan tartós, mint a műanyagok. de hát sajna nincs is ára még, és sejtem, hogy nem lesz éppen a legolcsóbb...

régóta vagyok elôfizetô a pannonnál. elôször panasonicom volt, most meg siemens van. miondkettô akciósan gyött, szaréhugyé. még van 4 hónapom a szolgaságból.

namost egyébként meg ott tartok, hogy talán átmegyek a westelhez, egyrészt mert megnéztem a telszámokat és a zismerôsök 70%-a westeles, így kôccségkímélô is a dolog. másrészt bassza meg a pannon a 120 forintis vagy mennyi percdíjait.
de a legfontosabb, hogy hóttszar a hálózat, legalábbis itt. és inkább a telefont-szolgát cserélem, mint a házat.

a telefont illetôen: eddig szempont volt az ár. megjártam.
most szempont, hogy jó telefon legyen. szívom a fogam, de mit tegyek: ha valóban jó, kifizetem az árát.

Előzmény: Tie (0)
Tie Creative Commons License 2002.06.15 0 0 0
Én aszondom, hogy ha hosszú időre akarsz telefont, akkor Ericsson. Igaz, hogy a masszívabb darabjaik picit nagyok, de kivégezhetetlenek. Jó mikorofonok, erős, hangos hangszórók.

Amúgy meg nem készülék szempontjából, ha régóta vagy előfizető, akkor valszeg meg lehet a szolgáltatóval beszélni, hogy aláírsz mondjuk még két évet, és szarér-hugyér ad egy vacsiúj telefont.

Faterom a régi Ericssonját cserélte le nemrégen. Épp két éve Westeles az öregem, bement a bótba, rámutatott egy telefonra, hogy ezt kéri, minél olcsóbban. Végülis megegyeztek, hogy megveszi egy dominó csomaggal, amiből viszont nem kéri a 7000Ft-os beszélgetést. Megkapta a telefont, a SIM-kártyát (telefonszámmal együtt - igaz egy buznyák nélkül), valami tizen-egynéhányezer forintért.

A legegyszerűbb, hogy veszel valami BEE-csomagos telefont, és nem kéred a kezdő lebeszélhető összeget. Ergo veszel egy telefont, és telefonszámot párezerért. Ha még jobban akarsz kijönni, akkor a SIM-kártyát még el is adhatod. :)

Előzmény: Törölt nick (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!