Keresés

Részletes keresés

morzsa777 Creative Commons License 2022.04.29 0 0 23

kint van virágboltban is

morzsa777 Creative Commons License 2022.04.19 0 0 22
Barthez Creative Commons License 2003.08.03 0 0 21
Akkor küldjed el a levelet még egyszer, de most erre a címre, mert nem kaptam tőled üzenetet (levelező rendszeremre gyanakszom).

adamhejj@freemail.hu

Előzmény: tomcooper (20)
tomcooper Creative Commons License 2003.08.03 0 0 20
Válaszoltam. :)
Előzmény: Barthez (19)
Barthez Creative Commons License 2003.08.02 0 0 19
Küldtem egy levelet.
Előzmény: tomcooper (18)
tomcooper Creative Commons License 2003.08.02 0 0 18
Nem volt rossz, kicsit DD és Line of sight keverék volt, lévén ezeket is uaz a csapat csinálta! A csézert meg kösz, megporbálom megoldani, de ha télleg köll a DD2, írj egy mélt, megírom, azt vagy elküldöm postán, vagy összeugrunk vhol BP-en!
Előzmény: Barthez (14)
Barthez Creative Commons License 2003.08.01 0 0 17
Szívesen felhozom neked a 40 GB-os mobilwincsimet és csereberélnék veled. :)))
Ugyanis utálok másoknak és magamnak cd írással bíbeldőni, mivel egy cd korong sok hercehurcával jár. Sokkal egyszerűbb egy lépéssel megoldani.
Előzmény: Barthez (16)
Barthez Creative Commons License 2003.08.01 0 0 16
Elfelejtettem másik kérdésedre válaszolni.
Mindig hadilábon vagyok a MB és a GB-vel, különösen írásban, de beszédben is felszoktam őket cserélni. Talán azért van, mert tavaly szeptemberben még P200-as 1,3 MB-s vincsis gépem 48 rammal, amit tavaly április körül bővítettem 16 ramról.
Előzmény: Barthez (15)
Barthez Creative Commons License 2003.08.01 0 0 15
Köll nekem, elvégre nem elég nekem egyszerre 3 játék (Warcraft 3, Vietcong, Kaan)amivel most játszom + azok amiket csak feltettem hogy ha azokat végigvittem, akkor lehessen mivel játszani.
Előzmény: tomcooper (13)
Barthez Creative Commons License 2003.08.01 0 0 14
Már nem emlékszem a végeanimra, de azt tudom hogy nem volt nagy durranás.
Engem viszont az érdekel, hogy milyen a folytatás? Grafikailag eddig sem volt rossz, de azért lehetett volna szebb is az első rész. A másodiktól már elkezd nyála kifutni? Milyne a játszhatóság? Szóval milyen a játék?
Előzmény: tomcooper (12)
tomcooper Creative Commons License 2003.08.01 0 0 13
Azt is végigvittem! Köll?
Amúgy milyen a 120 megás Barracuda? :))))
Előzmény: Barthez (11)
tomcooper Creative Commons License 2003.08.01 0 0 12
Hali, azóta végigvittem, de amint vége a 10. missönnek, ugyanúgy kifagy! Neked nem? Milyen a végeanim? Mondd el, lécci lécci lécci!!! :))
Tökre bosszant, mer amúgy teccett!
Előzmény: Barthez (10)
Barthez Creative Commons License 2003.08.01 0 0 11
Most ránéztem a pcdome-on, és láttam hogy van 2.rész.
Előzmény: Barthez (10)
Barthez Creative Commons License 2003.08.01 0 0 10
Na hogy állsz a játékkal? Tudod már hogy végigvitted-e a játékot?
Érdekes hogy én nem is hallottam 2.részről. Na nem mintha olyan vájtfülű lennék de ha hallottam volna róla, akkor azt megjegyeztem volna.
Előzmény: tomcooper (9)
tomcooper Creative Commons License 2003.06.21 0 0 9
Segíccsetek! Az 5. missön után megfagy a játék, nem hajlandó továbbmenni 98 és XP alatt is! Valszeg szarul van megírva a cd-m! Van vkinek végigvitt verziója? Nagyon mekköszönném, mert már nincs hajam, reggel óta szopódok!
Plíz help!
tomcooper Creative Commons License 2003.06.20 0 0 8
Milyen 2 rész?!!
Előzmény: murray (7)
murray Creative Commons License 2003.06.19 0 0 7
hogy kell csitelni??
a 2 rész megvan vkinek?
nekem megvan már próbalkoztam is vele..
tomcooper Creative Commons License 2003.06.19 0 0 6
Üdv Mindenkinek! Ha egyáltalán olvasgassa vki még eztet...
Én eccő má elkezdtem, de oprencer porbléma miatt (az istennek sem akarta visszatölteni a mentett állást) feladtam!
Akkor 2. pályáig vittem, vmi toronyba még feljutottam, előtte meg vmi temetőben nyomultam az embereimmel!
Ti itt késről meg 2 náciról beszéltek, ez mikó van?
Ha k. nehéz lesz, én is csítelni fogok!
A 63 végigjáccásból eddig 2-cer vittem végig csíttel gémet! De az utóbbi időben egyre gecibb játékokat írnak! Ráadásul ez a k. mentéshiány...
Line of sighttal jáccott vki! Tennap vittem végig, valszeg uazok csinálták, mint ezt! Király vót!
Barthez Creative Commons License 2003.05.30 0 0 5
Én mostanában játszok vele. Egész jó játék, a nehézséget a csalás révén oldom meg.
murray Creative Commons License 2002.10.10 0 0 4
a második pályán vagyok én is és egy késsel állok 2 német ellen esélyem nincs....
RedRiot Creative Commons License 2002.10.09 0 0 3
Nekem nem fagyott, ment szépen. A második pályát már nem bírtam idegekkel: ez a "kapsz egy lövést és nem tucc fingani se' félpercig" szisztéma korai őszülést okoz nálam.
Előzmény: murray (2)
murray Creative Commons License 2002.10.09 0 0 2
jaja, nekem a köv gondjaim vannak!
FAGY! nem értem de már lebutitott grafika, mohaa battlefield minden megy de ez fagy , patch minden fenn van akkor is!
bár easyn jáccom de igen nehéz ha eccer lönek rád te nem tucc viszalöni és csá!
csak a 2 pályán vagyok egy késsel 2 náci ellen esélyem nincs!
van tipped?
a menü zenéje qrva jó!
RedRiot Creative Commons License 2002.10.08 0 0 1
Én tavaly próbáltam ki, de egy idő után felidegesített. Nagyon jó játék lehetett volna ha... Ha még tesztelték volna kiadás előtt, de így összecsapott benyomást kelt. Amúgy low-budgetként jelent meg, ahhoz képest állat. A grafika nekem nagyon tetszett, a növényzet pl. egész kiválóan sikerült. Az egyenruhák is élethűek ha jól emléxem, és a fegyverek is. A pályák hangulata elég jó. A zenék is nagyon kirik voltak.
Ami viszont gáz volt: túl kevés parancsot lehetett adni az embereknek, azokat is csak hébe-hóba hajtották végre. Ha jól emléxem nem lehetett benne lefeküdni/letérdelni, ami ritka nagy gáz volt. De a lexarabb mégiscsak az volt, hogy egyszerűen túl nehéz volt. A fritzek mindig hamarabb vettek észre engem, mint én őket, és szinte mindegyik profi céllövő volt. A sniper-town pálya a MOHAA-ban valami hasonló, de ez valahogy idegesítőbb volt. Az is suxx volt, hogy ha eltaláltak, akkor vagy 2 másodpercig nem tudtam lőni/mozdulni. Ezidő alatt a rohadt náci persze újratöltött és lőtt, amíg meg nem döglöttem.
Csak akkor próbálkozzatok vele, ha kötélidegeitek vannak. Amúgy tényleg kár érte, látszik rajta, hogy még fél év munka kellet volna neki, és akár klasszikus is lehetett volna.
murray Creative Commons License 2002.10.08 0 0 0
jáccik valaki rajtam kivül e gámával?
DrBacardi Creative Commons License 2002.05.24 0 0 topiknyitó
Na jöhetnek az infók!
Elsőre vegyes érzelmek vagy csak túl nehéz szinten kezdtem el.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!