Keresés

Részletes keresés

Sigmar Creative Commons License 2002.05.04 0 0 2
Jó hír! Ma olvastam CDV hírlevelében, miszerint aranylemezen van a SuddenStrike 2. A Demót szerintem már mindenki unja :) ugyhogy már ideje volt.
SteVie Creative Commons License 2002.05.03 0 0 1
Nincs vmi Angol patch, vagy hasonló?
Előzmény: Rephyx (0)
Rephyx Creative Commons License 2002.05.01 0 0 0
Persze amit akartam meg irni az kihagytam: demo a hardwireden, 60 mega, nemet nyelvu egyelore.
Előzmény: Rephyx (-)
Rephyx Creative Commons License 2002.05.01 0 0 topiknyitó
Kijott a masodik resz demoja, es szerintem nagyon jo lett. Rengeteg aprosagot lehet allitani. A tiszteknel, mesterloveszeknel van tavcso, amivel messzebbre nezhetnek egy kicsit. A tankparancsnok kikonyokolhet a torony tetejere, szinten tavolabb lat. Hogy mennyire serulekeny ilyenkor, azt nem tudom. A pancelosok szallithatnak gyalogosokat, akik gyonyuruen megulnek itt-ott az alvazon, marha jol nez ki. Az epuletekben valtoztathatjuk emberkeink elhelyezeset. A gyalogsag kicsit jobban hasznalhatobb lett. Ha egyutt van kijelolve agyu es teherauto, akkor gombnyomassal rakothetjuk az agyut (nagyon hasznos lesz multiban) A grafika maradt a regi, csak megturboztak eletszerubb fakkal, hegyekkel, meg mindenfele tereptarggyal. A demoban japan-brit dzsungeles palya van, multiban valami mas, amit remelhetoleg valakivel megnezek meg ma este :) Szerintem nagyon jo szorakozast iger, aki szerette az elso reszt, annak nagyon be fog ez is jonni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!