Keresés

Részletes keresés

zsoltn Creative Commons License 2002.08.17 0 0 15
nem-e? ma is azt nyögi ez a hely. meg a többi is, ahol tartósan sulinet invázió volt. a sok félidióta topic, a felszínes csacsogás és a topicbaszarás az sulinet óta jelentôs.
Előzmény: Vitya (14)
Vitya Creative Commons License 2002.08.17 0 0 14
Ez főleg az IRC-t tette tönkre. A fórumra gyakorolt hatása szerintem nem volt tragikus.
Előzmény: zsoltn (6)
zsoltn Creative Commons License 2002.08.16 0 0 13
így biza. émn már cssak a morzsáit láttam az olvirnak.
Előzmény: Konrad (12)
Konrad Creative Commons License 2002.08.15 0 0 12
Az első törzsasztal az OlvÍr volt, ha jól emlékszem. Egy topic, ömlesztve minden. Jó volt, érdekes volt, de kinőttük...
Előzmény: minutus (5)
zsoltn Creative Commons License 2002.08.13 0 0 11
de térjünk vissza a kályhához.
mi az internetto? egy emlék.

ami utána ott lett netto néven, az rémálomgyár.

Tie Creative Commons License 2002.08.12 0 0 10
No. Megnéztem.

Én a Kazaa-ra gondoltam, de ahogy látom, nincsen MAC-re megcsinálva - legalábbis a hivatalos oldalán nem látok ilyet.

Egyébként ha ilyen progi érdekel, keress olyasmire, hogy "p2p", "peer 2 peer", meg ilyesmik.

Megpróbálhatsz körülnézni, hátha találsz valami egyéb helyen kazaa-t, MAC-re átírva, de nem fűzök hozzá túl komoly reményeket.

Előzmény: Tie (9)
Tie Creative Commons License 2002.08.12 0 0 9
Még nem. Mindjárt megnézem webmailen.
Előzmény: zsoltn (8)
zsoltn Creative Commons License 2002.08.12 0 0 8
kivétel erôsíti a szabályt. :)

mailt vetted?

Előzmény: Tie (7)
Tie Creative Commons License 2002.08.11 0 0 7
A nettón történt legelső hozzászólásomat én is sulinetről lőttem el - bár már volt itthon netem, akkor épp a suliban keresgéltem asszem Richard Bach cuccai után. Ehhez mitszósz? :)
Előzmény: zsoltn (6)
zsoltn Creative Commons License 2002.08.11 0 0 6
a sulinet annyiból volt döntô, hogy rászabadult a netre ezernyi süldôdisznó, aki annyit tudott, hogy a neten lehet baromkodni. a tanaraik meg jószerivel a gépet is alig tudták bekapcsolnio, nemhogy okítani ôket.
így a normális szintű beszélgetések helyét átvette a szutyok.
Előzmény: minutus (5)
minutus Creative Commons License 2002.08.10 0 0 5
Ezen már gondolkoztam és nem bírom elképzelni: MIlyen volt az első törzsasztal Mo.-n? Kik látogattak oda először (döntően egyetemisák, vagy külföldön élő magyarok, egyáltalán kinek volt igénye ilyesmire), ki volt az első nick:))), melyik a legrégibb topic, stb... Gondolom, akkoriban még pörgésről nem igen lehetett beszélni, de mikor volt egyáltalán a kezdet? 94?

Valaki írta egyszer, hogy a SuliNET program beindulása nagyon megváltoztatta a topicolást. Milyen szempontból? Ha valaki akar nosztalgiázni, kérem tegye meg!

Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.09 0 0 4
es teged toroltek ? :) en csak azt nem ertem hogy bar idike neven valszeg senki sincs regisztralva, illetve ha van akkor minek mert soha nem szolt meg hozza, nekem csak ezen a remes szamozott verzion engedtek belepni :( na mindegy, mar megszoktam
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.09 0 0 3
??? miota??? a netto annyi olaszul is mint magyarul, netto. A most olaszul adesso.
Előzmény: MaKK3 (2)
MaKK3 Creative Commons License 2002.07.21 0 0 2
A "netto" jelentése olaszul: most.
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.03 0 0 1
Koszonom a kimerito valaszt. A nevet mar hallottam, de nem tudtam, mi van mogotte.
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.03 0 0 0
az elsô internetes újság volt. az index elôtt. abból váltak ki az indexesek.
ott volt elôször ilyen törzsasztal szerű valami.

aztán különváltak és leginkább egymást figyelték, ki mit lép. aztán a nettó lepukkadt.

ma már az indexé a név, a domain. és webmúzeumot akarnak csinálni ott.

ez itt pedig azon nickek számára nyílt klub, akik az ottani törzsasztalra írtak. de nem zártkörű.

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.03 0 0 topiknyitó
Valoban es oszinten kerdezem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!