Keresés

Részletes keresés

R. Daneel Creative Commons License 2016.03.13 0 0 13

Semmi különös.

Egy gyerek esetleg megmenekül, cserébe pár gyerek biztosan meghal.

 

Osztán még az is lehet, hogy később a megmenekült gyerek is meghal, merthogy kicsinálják a beillesztetlenek.

 

Egyszerű matematika ez...

Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.13 0 0 12

Brolli Creative Commons License 2002.03.21 0 0 11
Tényleg elég nyilvánvaló amiről írsz. Szerintem, ha a jogosság látszatát meg akarnák tartani, minimum meg kéne indokolniuk, hogy miért rakták át. Mert ugyebár éljen a liberalizmus! :O
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.21 0 0 10
Tudtam, hogy ez is itt kot ki. Errol beszeltem pontosan.
bummm Creative Commons License 2002.03.20 0 0 9
Sajna ere céloztam " a fórumon már mem lehet vitázni?"topicommal.Örülök,hogy nem csak én láttam így a jelenséget.Én is tiltakozom.
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.20 0 0 8
Mit tettek vossza?

Ogyan ott van meg

Előzmény: Conus (7)
Conus Creative Commons License 2002.03.20 0 0 7
Visszatették!

Ennek ellenére az Index objektív tolla általában kissé SZDSZ szubjektivitással torzul.

Bár ez igaz a Népszabadságtó kezdve a Népszaváig........

Népszava....tobb mint 3 milliós DM terjesztésű választási különszámmal jönnek ki a választásoi előtt nem sokkal. Az MSZP utolsó gyenge próbálkozása.....

Conus

Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.20 0 0 6
Ugysem teszik vissza. Erdekli is ezeket a szabad velemennyilvanitasi jog.. Es en nem sertettem egyetlen MM pontot sem, es jo forumban is nyitottam.
Előzmény: Nagy G. (4)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.20 0 0 5
je, visszajott a kemeny! (Ludas Matyi)
:)
lemy
Előzmény: Nagy G. (4)
Nagy G. Creative Commons License 2002.03.20 0 0 4
tessék visszatenni
A Károly Creative Commons License 2002.03.20 0 0 3
Igen, igen. Oda én is írtam. Abszolút politikai tartalma volt, úgyhogy tiltakozom.
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.20 0 0 2
Az, hogy az "INDEX=SZDSZ Internet oldal" cimu topikomat a Pol forumbol a T-Szerk! be tettek at, holott nem szerkesztesi kerdeseket firtat, hanem a egy internetes Medium es a Politika osszefonodasat
Előzmény: A Károly (0)
Tub Creative Commons License 2002.03.20 0 0 1
Tiltakozom!
Elegem van abból, hogy a T. Szerk!-ben kötnek ki többek között ezek a topikok is.
Előzmény: Törölt nick (-)
A Károly Creative Commons License 2002.03.20 0 0 0
Mi történt?
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.20 0 0 topiknyitó
Micsoda felhaborito es gusztustalanul atlatszo cenzura ez!! Ezt a topikot a pol forumban nyitottam, es azert, hogy a magyar internetes media es a mai politikai partok osszefuggeset firtassam, es nem azert, hogy az Index szerkesztosegenek tegyek fel kerdeseket a moderalassal vagy a kettos nickek hasznalataval kapcsolatban. Ez nem mast jelent, mint hogy az Indexet nem lehet politikai osszefuggesekben megvilagitani, hiszen azonnal legalso forumba kerul a topik, holott az egy teljes veletlen, hogy eppen az index foruman irok az indexrol. En egy internetes forumon irtam egy Internetes hirlap politikai elkotelezettsegerol. Irhattam volna az Origorol is, vagy esetleg MTI rol is, de a nyomtatott mediarol is. . Azt is betennek a T szerkbe?
Felhaboritonak tartom az ilyen nyilt cenzurazat, de ugyanakkor megnyugvassal veszem tudomasul az athelyezes uzenetet, hogy a topikban felvetett gondolat Tell Vilmost megszegyenito pontossaggal talalta telibe az igazsagot.

Kerem, aki az athelyezes ellen tiltakozik (nem az erdeti cimben felvetett tema ellen, mert az egy masik topik) Az irjon ide.
Meg mielott ezt a topikot is kiszedik esetleges ujrainditas vagy duplazas hazug vadjaval, jelzem, hogy ez egy teljesen mas temat feldolgozo topik

GORILLA

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!