Keresés

Részletes keresés

vangog Creative Commons License 2002.02.20 0 0 9
igaz
Előzmény: NICK (8)
NICK Creative Commons License 2002.02.20 0 0 8
Miután egy dal megjelent,nem az előadón múlik,hogy jogdíj vagy sem.
Előzmény: vangog (4)
NICK Creative Commons License 2002.02.20 0 0 7
Jogot tanult emberek,ezért szinte biztos,hogy fizettek.

Ezzel a dallal nem ez az érdekes.:-)

Előzmény: basenji (-)
csagan Creative Commons License 2002.02.20 0 0 6
a statisztikak jol allnak legalabb.(RTL hirado now)
Előzmény: vangog (4)
visszafogott Creative Commons License 2002.02.20 0 0 5
"hallottam ezt a szamot kvazi reklamzenekent a fidesszel kapcsolatban.
kerdesem, h szerintetek a partok megveszik-e az altaluk hasznalt zenek felhasznalasi jogat?"

Tudod régesrégen, az volt a Fidesz szlogenje, hogy "hallgass a szívedre, szavazz a fideszre!" -nem igazán jöt be nekik. Egyébként a zenék sugárzásáért mindenkinek kell jogdíjat fizetnie. Ha olyan fizetősbudit üzemeltetsz, amiben szól a zene, akkor egy jelképes összeget kell befizetned évente. A vicc az, hogy ebből az alkotók egy árva buznyákot sem kapnak, állambácsi zsebrevágja. Egyébként nem felhasználási jogot, hanem csak sugárzási jogot kapsz (komoly a különbség).

Előzmény: basenji (-)
vangog Creative Commons License 2002.02.20 0 0 4
Az a bizonyos régiszép választások után láttam a roxettékkel egy interyout és ott azt mondták, hogy nem hallottak a dologról, de nem zavarja őket (fiatalok liberálisok..). Szóval nincsen itten semmi baj. Legalább a muzika nem változik.
csagan Creative Commons License 2002.02.20 0 0 3
jaja, erre nem is gondoltam)))
akkor a kiado fizet.
a dunan eppen Kruder megy))
Előzmény: HanG99 (1)
csagan Creative Commons License 2002.02.20 0 0 2

meg kell venniuk, mert egy kampanyban fogjak felhasznalni.
a wc papir reklamhoz is megveszi az ugynokseg a zene felhasznalasi jogat. vagy irat egyet...
Előzmény: basenji (-)
HanG99 Creative Commons License 2002.02.20 0 0 1
Örüljön a Roxette, hogy a Viktor 0,- Ft zsozsót kér tőlük a zenéjük népszerűsítéséért :)
Előzmény: basenji (-)
vangog Creative Commons License 2002.02.20 0 0 0
kil0ra
Előzmény: basenji (-)
basenji Creative Commons License 2002.02.20 0 0 topiknyitó
Most lattam az ATVn a fidesz kampanyrol keszult kisfilm privjujat, ami alatt a roxett listen to your heart cimu szama ment. ha jol emlekszem tobbszor hallottam ezt a szamot kvazi reklamzenekent a fidesszel kapcsolatban.
kerdesem, h szerintetek a partok megveszik-e az altaluk hasznalt zenek felhasznalasi jogat?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!