Keresés

Részletes keresés

fajtalan Creative Commons License 2023.10.21 0 0 245

Szia,

 

ahogyan az előttem szólók is írták a ketogén diéta kiváló a fogyásra, szinte minden tudományra alapozó könyv vagy cikk ajánlja, mert könnyen lehet fogyni és számos más élettani előnnyel is jár, és nem kell egész életedben fogyókúráznod ha elég ideig csinálod (pár hónap alatt szép eredményeket lehet vele elérni).

 

A lényege, hogy ha beáll a ketózis (kb 2-3 hét) onnastól kezdve a tested a szénhidrátok helyett a felesleges zsírokat fogja felhasználni energiaként. Ez az egyik leggyorsabb módja a fogyásnak anélkül, hogy koplalnod kellene vagy mindennap edzened. A kalória deficit és az edzés mind hasznosak, de nem csak ezek befolyásolják a fogyást. Sőt azt, hogy mennyi felesleges testzsír van rajtad leginkább az inzulin határozza meg. Ha folyamatosan magasan van az inzulinod a szénhidrátok miatt az gátol a fogyásban. Éppen ezért az első számú "közellenség" a szénhidrát, amit lehetőleg ki kell iktatni vagy le kell csökkenteni a bevitelét a szervezetbe. A ketogén diéta az inzulinszintedet állítja vissza a normálisra és ez a nyitja igazából a fogyásnak. Ha az inzulinod rendben van, egyenletes és nem ingadozó, fogyni fogsz ha van felesleg rajtad. Az edzés és a kalória deficit már csak hab a tortán.

 

A ketonak az első pár napja/első hét nehéz, onnantól kezdve, átállsz ketózisra (ennek a mellékhatásai a szédülés, fáradékonyság), de mint minden diétának megvan az árnyoldala a ketonak az első hét. A hatások viszont semmien diétához nem hasonlíthatók. A ketoval akár 4,5-5 kilót is le lehet adni már az első két hétben.

Ahhoz, hogy hamarabb érd el a ketózist én Keto Black kiegészítőt ajánlom, amit én is és ismerőseim is használtak. A kiegészítőről bővebben itt is olvashatsz: https://ketoblack.hu/ Ez abban segít, hogy hamarabb ketózisba kerülj és az első hét ne legyen megterhelő, mivel pótolni tudod a szénhidrátokból korábban nyert energiát, amitől a ketó során elesel. Ez a készítmény vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmaz. Ha beindult a ketózis, onnantól kezdve elhagyhatod. Onnan tudod majd, hogy ketózisban vagym hogy kissé acetonos lesz a leheleted

 

Ezen kívül itt van egy étrend és stratégia, ha eddig még nem hallottál a ketorol és nem tudod hogyan kezdj bele: 

https://sites.google.com/view/ketogendieta

https://ketogendietakonnyen.blogspot.com/2023/10/ketogendieta.html

 

Sok sikert kívánok a fogyáshoz! 

Előzmény: tomasz0102 (242)
othiss Creative Commons License 2023.07.01 0 0 244

rossz hír!

Bejelentette a WHO, hogy meálapították az aszpartám  káros az egészségre, ha zéró colában fogyasztjuk...

 

Tizenöt éve ezt iszom...most derült ki? Százezer(millió) számra árulják ezt a káros colát itthon és a világban(is)

ChristopherTaylor Creative Commons License 2023.02.13 0 1 243

A ketogén diéta egy magas zsírtartalmú, alacsony szénhidráttartalmú étrend, amelyről kimutatták, hogy számos egészségügyi előnnyel jár.

Előzmény: tomasz0102 (242)
tomasz0102 Creative Commons License 2022.10.18 0 0 242

Sziasztok! Kérnék egy kis segítséget. Sajnos nehezen mennek le rólam a kilók. Jártam edzőhöz, heti 4 alkalommal edzek, figyelek a tápanyagokra, de nem fogyok elég gyorsan. Tudnátok ajánlani valamilyen diétát vagy táplálék kiegészítőt? Mások ezt javasolták, de még nem szedtem ilyet. Valaki ismeri, van esetleg valami tapasztalata?

Köszi előre is.

T, 22

olikas.laszlo Creative Commons License 2022.02.26 0 0 241
scharle Creative Commons License 2022.02.11 0 0 240

hol lehet eredeti adipex  retardot rendelni

kőszőnőm szépen

trombitafújó Creative Commons License 2021.09.26 0 0 239

nekem is kellene leadni néhány kilót

stumpfrenata Creative Commons License 2021.09.20 -1 0 238

Kedves Mindenki!

 

Egy orvosi testsúlycsökkentő kezeléshez kapcsolódó rövid, pár kérdésből álló kérdőív CSAK nyelvi szempontból történő véleményezéséhez keresnék olyan segítő szándékú önkénteseket, akik szívesen elmondanák véleményüket, név nélkül, telefonon (egyeztetés alapján). 

Visszajelzésük/visszajelzésetek nagy segítséget jelentene, hogy a tervezett kezelés és a hozzá tartozó kérdéssor mindenki számára érthető és könnyen használható legyen.

 

Előre is köszönöm és várom a jelentkezést.

 

Üdvözlettel: Stumpf Renáta

Melaii Creative Commons License 2021.09.12 0 0 237
LaszloNagy23 Creative Commons License 2020.08.06 0 0 230

Helló, szeretnék megosztani veled a súlycsökkentési történetét. A műtét után 27 kg-ot próbáltam különböző edzők diétáival, de nem, és nem veszítettem le a súlyát. Megtaláltam az internetet a www.erekslim.com oldalon, ott találtam súlycsökkentő termékeket, nevezetesen az adipex és a sibutramine terméket, csak ezek a termékek képesek voltak elfojtani az éhségomat, és néhány hónapon belül ismét 20 kg-ot veszítettem el. Nagyon ajánlom és sok erőt kívánok. legyen szép napod...

lujza381 Creative Commons License 2020.06.30 0 0 229

Kuldenel nekem is a dietabol.Koszonom elore is.  lujza38@freemail.hu

Előzmény: Hársika (225)
kolos05 Creative Commons License 2020.06.16 0 0 228

Szia. Engem érdekelne. Légyszi küldd át. Köszi

Előzmény: Hársika (224)
antiED Creative Commons License 2020.06.14 0 0 227

Szia! A feleségem a közelmúltban kezdett használni vitaminsprayket. 1 hónap alatt 5 kg -ot fogyott diéta, fogyókúra és életmódváltás nélkül. Az elv az, hogy amit nem fogyaszt el az ember, attól nem hízik. Egyszerűen az étvágy csökken, ugyanakkor a zsírégetés gyorabb és hatékonyabb lett. 60 nap garanciát vállal rá a gyártó, ami azt jelenti, hogy ha nem válik be a termék, akkor egy budapesti címre visszaküldjük az üres flakont és visszautalják az árát.

Előzmény: gyöngyvirág2 (223)
tőzike1 Creative Commons License 2020.06.14 0 0 226

Kedves Hársika!  Engem érdekelne a termék neve. 

Előzmény: Hársika (225)
Hársika Creative Commons License 2020.06.09 0 1 225

Szia! Ha nagyon egyszerű és hatásos diétát szeretnél szenvedések nélkül, írj és elküldöm milyet tudok. A napokban kezdek bele én is.

Előzmény: diagno (219)
Hársika Creative Commons License 2020.06.09 0 1 224

Szia! Én most fogok belekezdeni 1 súlykontroll programba,amit dietetikusok állítittak össze cukorbetegeknek és IR-eseknek,de mindenki másnál működik. Inzulin szint napi változásán alapszik. Nagyon egyszerű. Reggel és este étkezéshelyettesítő (ez a termék,amit meg kell venni, természetes összetevőjű), délben lehet bármit enni 11 és 14 között. Ha érdekel,elküldöm a rendelhetőségét.1 hónap alatt 3-4kg lemegy zsírból.

Előzmény: gyöngyvirág2 (223)
gyöngyvirág2 Creative Commons License 2020.05.26 0 0 223

Sziasztok.Segítséget szeretnék kérni.Valaki tudja,hol lehet beszerezni a grönlandi moszatot??Vagy ha valakinek bevált fogyokúrás szere van ami hatásos az ne tartsa magában.Sajnos mozgásban korlátozott vagyok,igy a torna ,futás szóba sem jöhet.Ha van valakinek jó tippje az ossza meg velem.Köszönöm.

Efott_2014 Creative Commons License 2020.05.18 0 0 222

Nekem a pyruvat vált be. Eddig Lifetilteset szedtem de mostg megnézem a Panda Nutrition Pyruvate + CLA-t. Kb ugyanannyiba kerül és van benne CLA is. Ha van eredmény beszámolok.

Cél június végére a -4 kg.

Sztem nem irreális.

Emília48 Creative Commons License 2020.04.24 0 0 221

Szép jó napot kívánok!

 

A fogyókúrám közepén vagyok és nincs édesség utáni vágyam. Nem sokat kutakodtam a fogyókúrám előtt, csak belevágtam. Fiam említette a nutrivital.hu-n lévő Busy diet terméket, hogy legjobb áron van a havi adag. Kíváncsiskodtam náluk és rendeltem egyet. (Rájuk írtam) Elmondták, hogy induló cég és mindent megtesznek, hogy sikeres legyen a diétám. Ez nagyon tetszett. Egyelőre 4kg adtam le, de mostanában több megy le mint kezdetben. Én nagyon ajánlom őket! Mindenkinek további szét hetet kívánok!

 

Emília

diagno Creative Commons License 2020.04.04 0 0 219

Most kezdek el gondolkodni az életmódváltáson, kellene fogyni, de azt látom, hogy ehhez azért olyan termékeket kell fogyasztani amit nem a szomszéd kisboltban kapok meg. Szegeden a lakóhelyem közelében van egy "biobolt", itt megtalálható minden, ami gluténmentes, tejmentes, tojásmentes vagy cukormentes étkezéshez szükséges, ez van a legközelebb hozzám, de nem tudom megítélni az árait. De van webáruháza is a Diétacentrum-nak, ránéznétek, gondolom ti jobban képben vagytok vásárolhatok innen, vagy nézzek inkább szét máshol. Milyen diétával kezdjek?

BennyZorall Creative Commons License 2020.02.12 0 0 218

Ezt alkalmazom én is és kábé olvadnak le a kilók. A fehérlisztet, cukrot lőttem ki, semmi süti, péksütemény, tészta, sült krumpli stb. Ezt hívják ketogén diétának. Még kis pyruvattal és CLA-val tuningoltam meg magamnak, ezt a zsírégetőt szedem hozzá. Én 93 kilóról indultam és most 84 vagyok, ez 1,5 hónap eredménye.

Még heti 2-3 kardióval toldom meg hogy gyorsítsam az anyagcserémet, de vallom, hogy a táplálkozás sokkal fontosabb, mint az edzés. 

Előzmény: Törölt nick (217)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.02 0 0 217

Nagyon jo modszer kizàrolag hust halat tejterméket gyumolcsot és zoldséget enni. Semmi màst. Se gyors se lassu cukrokat mint a liszt a rizs a kenyér vagy tészta vagy sutemények.....Természetesen a banàn vagy a nagyobb cukortartalmu egyébb gyumolcsok is csak mértékletesen fogyaszthatoak ebben az esetben. 

G362662 Creative Commons License 2020.01.29 0 0 216
farkasszaszi Creative Commons License 2020.01.14 0 0 215

Sziasztok,

 

annak, aki életmódot szeretne váltani, nagyon szívesen segítenék, ha a hosszútávú és egészséges fogyás a cél! :) Egy ideje már foglalkozom táplálkozási tanácsadással, bár én nem szeretem így hívni, pusztán segítek neked megismerni a tested és megmutatni azokat az ételeket, amivel táplálhatod is a tested és mellette a kilók is leolvadnak rólad. Több embernek segítettem már, rendelkezem referenciákkal és szakirányú végzettséggel is, mindenről tudok igazolást felmutatni. Ez a hobbim, a szenvedélyem, főállásom diplomás közgazdászként végzem! :) 

 

Havonta 5-6 embert szoktam elvállalni, mert szeretek mindenkire elég időt szánni és folyamatosan nyomon követni a változást. 

 

Ha érdekel, hogy hogyan és miképp tudok neked segíteni, akár ételintolerancia esetén is (magam is ezzel élek), akkor érdeklődj nyugodtan a farkasszaszi@gmail.com email címen :)

Adrus42 Creative Commons License 2019.12.23 0 1 214

utolsofogyokura.hu Itt nincsenek egészségtelen tabletták se legalább. 

99thomas99 Creative Commons License 2019.12.07 0 0 212
G362662 Creative Commons License 2019.07.29 0 0 211
alenaegt4u111 Creative Commons License 2019.07.29 0 0 210

Fogyókúrás tabletta - https://thermacuts.com 10 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza. 

D36226 Creative Commons License 2019.06.29 0 0 209
Ser366 Creative Commons License 2019.02.17 0 0 207

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!