Keresés

Részletes keresés

Feri 90-91 Creative Commons License 10 órája 0 0 16555

🤣🤣🤣🤣

Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 11 órája 0 0 16554

Én még ebben a párhuzamos valóságban létezem:

 

https://www.facebook.com/share/v/4z4VbfPNrv1EeBbt/

 

:)))))

Feri 90-91 Creative Commons License 11 órája 0 0 16553

Egyetértünk.-Nálunk kellene valami üdvözítő megoldást találni,mert így a következő szezon is rámegy a halogatásra....

Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 11 órája 0 1 16552

Vili, én csak arra utaltam, hogy a Girona-féle olajos arab pénzből történő előnyszerzés nem jó irány. Hálistennek Spanyolhonban inkább más, távolkeleti befektetők a jellemzők.

Előzmény: Feri 90-91 (16550)
Feri 90-91 Creative Commons License 12 órája 0 1 16551

Jav: versenyhelyzet🙂

Feri 90-91 Creative Commons License 13 órája 0 1 16550

Értem az okfejtésed..de szerintem minden nagyobb klubnál működik a kölcsönadás,"bejáratás" .. Nálunk működik...pl.csatàrposzton?-(elmagyarázom mire gondolok)-jelen helyzet:Depay sérült,Morata teljesen formàn kivül, Griezmann leterhelve,Correa kiegészítő szerepet játszva, szintén nem éles(előző szezonhoz képest)- ha lenne még egy sérült,vagy eltiltott,akkor úgy mint párszor megtörtént Marcos L. a hamis 9-es....-míg a Citynek nem kellenek a játékosok,  (talonban vannak)a keret megvan,itt igenis kellenének...,akár csak a versenyhelyzetet fenntartásához...-Az Internél rengeteg 0 '"forintért"szerzett játékos van,így brutális a rotálási lehetőség...-Nem okoskodni akarok, csak nem értem a vezetőség,Cholo,a stáb ezirányú döntéseit...-Ja és örömmel olvasom a komoly, hozzáértő gondolataitokat...👍🙂

Előzmény: Őrült kacsa a zebrán (16549)
Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 16 órája 0 0 16549

A Girona azzal tudott a primerába felkerülni, hogy a City fiókcsapataként megkapta az ifijeit és a friss fiatal igazolásait bejáratásra. Vagyis az olajosok megvették 40-50 misiért, és ingyen odaadták játszani a katalánoknak. Ez ne legyen már követendő példa.

Előzmény: Feri 90-91 (16548)
Feri 90-91 Creative Commons License 22 órája 0 0 16548

Azt kell hogy mondjam hogy Inter szintű  "àtalakítàs kellene a csapat sikeressé tételéhez... persze szerintem,...-Choloval vagy nélküle....- azt a kijelentést pedig nem tudom osztani hogy nem volt rossz szezonunk...az volt...hibàs következtetések,szakmai ballépések, mentális problémák... Gazdasági téren az 50 millió jól jön a klubnak,-de nem mindig csak a pénz számít,lásd pl.a Girona... 

Előzmény: szenyor Lopez (16547)
szenyor Lopez Creative Commons License 1 napja 0 0 16547

Szerintem is kellene két komplett belső védő, egyedül itt szabadna egy picit engedni a korból, akár 27-28 éves játékosokat idehozva. Sajnos az Atletico régi híre, miszerint betonvédelem van, már jópár éve nem igaz.

Középre egy Saul féle középpályásból kellene egy fiatal, gyors, robbanékony és előre kellene egy ügyes befejező csatár, aki szintén fiatal és gyors. Őket taníthatnák be a mostani, sajnos ki kell mondani: kiöregedő csapattagok. A belső védőknek kellene megteremteni a stabilitást, amire épülne az egész csapat. Azpi jó volt, de már nem az, Witsel kényszermegoldás, aki ahhoz képest nem is rossz. Gimenez szegény állandóan sérült volt, ő és Savic túl vannak a csúcson. Witselt jobb lenne védekező középpályásként látni. A szárnyak szerintem rendben vannak, középpálya szintén nem rossz, előre legalább egyvalaki kellene, aki kezdőként lótna-futna. Pl. Sallai Roland :)

Feri 90-91 Creative Commons License 2 napja 0 1 16546

Teljesen igazad van, jól làtod.De amire én szerettem volna ràvilàgitani az hogy a csapat gerincének nincs alternatívája.... Védelem: Savic és Gimenez évekkel ezelőtt úgy tünt hogy jól együttműködnek,ma nem megy, illetve az egyik sérült,eltiltott,stb...Azpi szerintem szerényen megjegyezve nem Atletico szint... Witsel hozza az elvàrhatót, persze hibàzik,de alapvetően nem védő(nem varnàm a nyakàba a zakókat)-Reinildo, Molina sokszor zseniális dolgokat csinál,de sokszor hatalmas hibàkat. Hermoso jó àtlag,de szereti a stabilitást...Paulista későn jött,kevés időt kapott,volt jó meccse,és volt rossz is...Van alternatívája így a védelemnek?-nincs-,Középpàlya(röviden)Kokénak van helyettese, Aki úgy szedi össze a labdàkat mint Ő?- Saul,a  fiatalok,és De Paul sem úgy müködik(sérülésekről,eltiltásokról,rotálàsról nem beszélve)a Belga gyerek meg sehol nincs...Ha Griezmann visszalép labdàért mikor helyettes van,működne a rendszer,de elöl borul az egyensúly...-Csatàrsor: Nem lehet ennyi csatàrral jàtszani ennyi meccset, úgy hogy min.1 mindig sérült,formàn kivül van ,stb ....-Pozitiv ebben a szezonban Líno Aki egyre jobb, és ha fejben is sikerül összerakni a dolgokat, akkor előbb utóbb eladják sok pénzért 🥴-Marcos Llorente a Joker Akit Cholo mindenhol bevet,tömi a lyukat,de így sokszor elveszik a lendülete, ami nagyon hiányzik....Depay a kedvencem,de sokszor sérült,hiànyzik a csapatból mint a remény ...

Előzmény: Doctor Morreau (16545)
Doctor Morreau Creative Commons License 2 napja 0 1 16545

Súlyos tévedés Joao Félix volt, az a pénz nagyon hiányzik. 

 

Memphis Depay telitalálat lett volna, tegnap is teljesen más lett volna a helyzet, ha nem sérült már megint. 

 

 

Előzmény: Feri 90-91 (16544)
Feri 90-91 Creative Commons License 2 napja 0 1 16544

Minden hozzàszoló Atleticos sportbaràt érzékeli a tegnapi elszalasztott lehetőséget,tisztàn látja,làtta a problémàkat...-1.A Csapat gerincét idősebb jàtékosok alkotjàk,tegnap nem nyújtottak àtlagon felüli teljesítményt, (előzmény:komoly,kemény,hajtós  mérközés a Girona ellen)a fiatalok pedig nem nőttek fel a feladathoz, illetve gyengén jàtszottak(, Barrios)2.A Csapat védelme, védekezése a közepes szintet sem ütötte meg, így igen nehéz mérkőzést nyerni.3.Griezman, Correa és legfőképpen Morata nem tudta ellensúlyozni a védelem "gólképességét"-4.Ahogy a bajnokságban most is kiütköztek  a problémàk,hogy nem voltunk felkészülve erre az idényre, így esélytelenek vagyunk bàrmilyen trófeàra....-5.A felelősség közös: Tulajdonos, Edző, ....Csapat....-Mennyivel egyszerűbb lenne azt mondani hogy egy komplett Csapatot vertek meg a bajnokságban és a kupàkban jobb együttesek,de ez nem így van....-Mélyen el kell gondolkodni a Vezetőségének,Cholonak hogy hogyan hatàrozza meg a Csapat helyzetét,és ha a középszerűségnél  kicsit jobb szereplés màr siker, illetve a takarítónő is jàtékra jelentkezhet akár,mert elrontotta a menedzsment az idényt, akkor ezt kommunikàlni kell ...-Borzasztóan el lett "szúrva"a kapkodó igazolás,elengedés ,kölcsönadás koncepciója ..ha így nézzük pozitív a helyzet.mint ahogy a Dr Úr az előzőekben leirta.. csak a szàjiz keserű...

Ez666 Creative Commons License 2 napja 0 0 16543

A védelem "érdeme" ez...

Előzmény: Doctor Morreau (16542)
Doctor Morreau Creative Commons License 2 napja 0 2 16542

Egy fontos tény:

 

 

" Diego Simeone csapata 13 gólt kapott a BL idei kiírásában, ami a legtöbb a klub történelmében."

Doctor Morreau Creative Commons License 2 napja 0 2 16541

Értékeljünk reálisan:

 

A pénzügyi elemzők szerint az Atletico Madrid éves bevétele szerint a 15. a világ leggazdagabb klubjainak listáján (364 milliós bevétellel). Az Inter a 14. (379), a Dortmund a 12. (420).

A keretek becsült értéke szerint is mind az Inter, mind a Borussia megelőzi az Atleticot árnyalatnyival.

 

Tehát a valóság, hogy az Atletico egyáltalán nem teljesít maga alatt továbbra sem. 

 

 

Ahogy korábban arról már szó volt, ilyenkor látszik,hogy az Atletico miért helyezett régebben nagyobb hangsúlyt a védekezésre. Egyszerűen nem olyan jók a védők, hogy egy az egyben fel tudják tartóztatni a minőségi csapatok csatárait. 

 

 

Ebben az idényben sokkal több volt, ahogy a Dortmund ellen is nagyon peches volt a csapat. Az első meccsen a Dortmund nem érdemelte meg a szépítő gólt, s ha 2-0 marad, akkor minden más. 

 

A tegnapi meccsen a harmadik után gyorsan bekapott 4. gól mentálisan földhöz vágta a gárdát. Szerintem ez számított. 

 

 

Most lehet gondolkodni azon, hogy melyek azok a posztok, ahol erősíteni kell. Kérdés, mennyi pénz lesz rá. 

 

 

Ez666 Creative Commons License 2 napja 0 0 16540

Kb azon a szinten van :))

Előzmény: Őrült kacsa a zebrán (16539)
Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 2 napja 0 0 16539
Előzmény: Ez666 (16538)
Ez666 Creative Commons License 2 napja 0 0 16538

Az hol lesz?

Az araboknál?

Előzmény: Őrült kacsa a zebrán (16537)
Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 2 napja 0 0 16537

Na, öröm az ürömben, hogy mi mehetünk a Barcika helyett klub-VB-re, ami plusz 50 milliót jelenthet, ezzel talán sikerül a panoptikumot kicsit felráncvarrni.

Feri 90-91 Creative Commons License 2 napja 0 1 16536

Így van, megvolt az esély....-Hiàba hiànyzott nagyon Líno,ez a csapat ma egy fàradt, fejben is enervàlt együttes benyomàsàt keltette... ilyen védekezéssel nem lehet továbbjutni....

Előzmény: Doctor Morreau (16535)
Doctor Morreau Creative Commons License 2 napja 0 1 16535

Kétszer is elbuktuk. 

 

Pedig a sorsolás kegyelmes volt

Feri 90-91 Creative Commons License 2 napja 0 0 16534

2:2 utàn roppant gyengén jàtszottunk....-idén semmi nem jutott nekünk....

 

Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 2 napja 0 1 16533

A fiatalok sajna semmit nem adtak a játékhoz.

Ez666 Creative Commons License 2 napja 0 0 16532

Ennyi volt...

A védelem nem volt ma túl aktív

Feri 90-91 Creative Commons License 2 napja 0 0 16531

Sajnos az van hogy teret kapva a Dortmund gyorsasàgban veri a védelmet....

Ez666 Creative Commons License 2 napja 0 0 16530

Hihetetlen, hogy 5 ember között elmegy a labda és gól

Ez666 Creative Commons License 2 napja 0 0 16529

Bazmeg ez elment 

Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 2 napja 0 0 16528

Szopó van.

Feri 90-91 Creative Commons License 2 napja 0 0 16527

Ezek utàn lehet hogy elfogadjàk....

Előzmény: Őrült kacsa a zebrán (16522)
Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 2 napja 0 0 16526

Fasza, megint hosszabbításra állunk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!