Keresés

Részletes keresés

laca55 Creative Commons License 2001.12.21 0 0 14
Az biztosan közelebb van, mint Pilisvörövár :-)
Előzmény: hobe (13)
hobe Creative Commons License 2001.12.21 0 0 13
Az ocsem most irja, hogy kb. 5000-ert havi korlatlan modemes hozzaferese van! Kar, hogy a Fold masik felen:-(
laca55 Creative Commons License 2001.12.21 0 0 12
Vagy 44 évig óbudai voltam, a datás térkép szerint ott sincs ADSL hozzáférés... 1 éve meg Pilisvörösvárra menekültünk egy családiba, rákérdeztem a datánál... hát még tervbe sincs véve a körzet. Innen se közlekedni, sem netezni nem ajánlott senkinek. Hu2002 (nemsokára:-)
Előzmény: tölgy (10)
laca55 Creative Commons License 2001.12.21 0 0 11
OK. Papírtantusz, stb.. + nem nem volt az első oldalon... de MIÉRT NEM? Nagyon melegszik a helyzet és tényleg nem vagyok képben, hogy akkor mit is nyomnak le a torkomon :-(
Egyébként köszi. Már ritkábban járok erre, azért is a bugyutaság.
Előzmény: tölgy (9)
tölgy Creative Commons License 2001.12.21 0 0 10
bocs, most néztem az adataidba, látom jártál már arra!:-(

és ha datás vagy felétek nem lehet ADSL-re váltani? nézted az oldalukon?

Előzmény: tölgy (9)
tölgy Creative Commons License 2001.12.21 0 0 9
sorstársként együttérzek, aggódom, latolgatok, és olvasom ezt a topikot, nézz be egy másikba is, bár most ez (a Te) topikod az éppen élő, amazon sok véleményt olvashatsz még (bár senki semmit se tud biztosan, mert a "lebegtetés" a bizonytalanságban tartás a piszkos való!:-(

ha még nem voltál itt

üdv:tölgy

laca55 Creative Commons License 2001.12.21 0 0 8
"Matáv ohne Mindenkinek" ... csak most leltem, téma ott tárgyalva.
laca55 Creative Commons License 2001.12.21 0 0 7
Az igazán bosszantó az a homály, ami a témát övezi. Dec21 van és kuss a folytatást illetően. Én is, és ismerőseim is kapásból kiszállnak a netről, ha kifúj a "mindenkinek " átalány, egyszerüen kifizethetetlen lesz a telefonszámla (asszem 3,75+áfa /perc a "nagyon kedvező" tarifa).
Előzmény: Frász (6)
Frász Creative Commons License 2001.12.21 0 0 6
Hááát ha megszűnik akkor satu van a többségnek:(
Én mindenesetre már szóltam a családnak, hogy ahogy megszűnik a mindenkinek, lemondom a netet, és az ISDN-t pedig amit pont ez miatt vettem több mint 2 éve, leszereltetem.
Nálunk 4 felnőtt netezik cca havi 200 órát megy ez a szar.
Biztos ezt akarták elérni.
Huzzunk a picsába innen.
A faszt netezünk itt össze vissza.
Még a végén ragadna is ránk valami .....

De figyusz csak!
A TV általány az nem szűnik meg?
Csak az Internet?
Hm - A fúrkók!

Előzmény: laca55 (-)
laca55 Creative Commons License 2001.12.21 0 0 5
Én datás vagyok 4éve. De ez nem befolyásolja a telefonszámlát.
laca55 Creative Commons License 2001.12.21 0 0 3
Bocs... csak mérgelődöm. Felhívtam a 1212-öt és még nekem kellett elmagyaráznom a vevőszolgálatnak, hogy mitől is aggódom tulképpen.
Engem a havi ~160 óra mellett nem igazán hagy hidegen a téma. És semmi info, hogy ha 2002. 01.01-én belépek, az milyen Ft-következményekkel jár.
Előzmény: ERIC (2)
laca55 Creative Commons License 2001.12.21 0 0 1
... te már biztosan ADSL-en nyomulsz...
vagy csak hülye vagy...
Előzmény: ERIC (0)
laca55 Creative Commons License 2001.12.21 0 0 topiknyitó
Ugyebár hirdetnek orrba-szájba a tv-ben, hogy ADSL így meg úgy, de elfelejtik hozzátenni, hogy max. 5%-nak van egyáltalán hozzáférési lehetősége. A többség mezei modemes, ISDN-es. Nekünk pedig papírforma szerint 2002. 01.01-el kifújnak az eddigi átalányok. Én valahogy nem igazán vágyom egy január végi telefonszámlára, ahol a 4 ezer Ft helyett 40 ezer van a számlán. Sok tapló illetékes mellédumál... pofáznak nethozzáférésről... de a telefonszámláról nem. Csonthúgyagyú illetékesek. Csak a lényegről nem beszélnek...politikusok. Na mi lesz velünk, modemes, ISDN-es többséggel? Leszokunk? Perkálunk?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!