Keresés

Részletes keresés

deve24 Creative Commons License 2001.12.09 0 0 5
Nokia 5510!!
harm2 Creative Commons License 2001.12.04 0 0 4

Valamelyik topikban olvastam, hogy a Nokia és az Ericsson az mobiltelefon, minden más csak felturbózott tamagocsi. :-) IMHO Nokia 3310. Esetleg érdemes megfontolni egy Ericsson T20-at. Pannonnál Praktikum csomagban most karácsonyi akcióban a Nokia 28 eFt, a T20 meg 25 eFt, amely 3.600 Ft használatot tartalmaz.


ladybug Creative Commons License 2001.12.04 0 0 3
Sziasztok!

Én most vettem pár napja egy C45-t, nekem bejön, de vigyázat szerintem csak lányoknak való.
Előtte Nokia 6110-em volt, szóval a különbségeket sorolni tudnám. A Nokia sokkal többet tud.
De "női szemmel" most nekem tökéletesen megfelel ez a siemens:)

Törölt nick Creative Commons License 2001.12.02 0 0 2
Az alcatel 511-es azt hiszem tudja a kihangosítást,de nézzed meg a www.alcatel.hu -n (nekem az nem annyira fontos, ezért nem is nagyon néztem...).

Nem tudtok tanácsot adni, melyik a legjobb választás???

Előzmény: Füstölgő Villám (1)
Füstölgő Villám Creative Commons License 2001.12.02 0 0 1
Én is hasonló cipőben járok (első mobil megvásárlását fontolgatom). Nekem a Nokia 3310 és az Ericsson T20 tetszik. Gondolom te is nyilván akciós készüléket akarsz venni prepaid csomaggal.
Főleg SMS-ezésre használnám a telefont, és mindenképpen kell a rezgő hívásjelzés. Esetleg kihangosítás is jó lenne (asztalon, nem kocsiban), de úgy tudom ezt az ilyen kategóriájú telcsik nem tudják.
Egyébként a Milyen mobilt vegyek? topikot megnézted? Sajnos úgy látom ott főleg a csúcskategóriás cuccokról folyik az eszmecsere.
deve24 Creative Commons License 2001.12.02 0 0 0
mindegyik 0-t ér!
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.02 0 0 topiknyitó
Helló mindenkinek!

Most szeretnék vásárolni egy telefont (még soha nem volt mobilom), és nem tudom, hogy melyiket vegyem. Valószinüleg a westelnél venném, árban az alcatel a legtöbb (42e), a siemens a második (35e), és a Nokia csak 30e.

Sokan mondják, hogy ha telefon, akkor csak Nokia. De pl. a leírás alapján nekem bejön az alacatel (és ilyen árkategóriában csak nem gagyi), de nem tudom, hogy nem rossz-e, úgy ahogy van. A képbe meg még bejön a Siemens C45 is...

Kérlek titeket, hogy írjátok meg a véleményeteket, esetleg ha valamelyikőtök a fenti mobilok egyikének a birtoklója, ha tudja, írja meg a tapasztalatait.

Elörre is nagyon köszönöm mindenkinek!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!