Keresés

Részletes keresés

kushido11 Creative Commons License 2019.11.26 0 0 8

Tisztelt Fórum.

Szeretném infórmációt kapni olyan személytól aki ismeri, vagy használta már az uj  Japán forditó gépet? Miuma Enence vagy a NAtivo Pro gépet.

 

M. Jenő 06209758051

portoriko Creative Commons License 2019.10.08 0 0 6

Üdv!!  Érdekelne ez a kis Vasco mini 2 forditó szerkezet.  Érdeklődöm, hogy meg van-e még a másik???   Köszönöm.  TEL:  209885408.   Üdv!!

Előzmény: csibus (3)
Nadin07 Creative Commons License 2019.08.30 0 0 6

Sziasztok! Tud valaki valamit a Vasco mini 2 fordítógépről?

Vasza7783 Creative Commons License 2017.04.16 0 0 5

Hello!

Tudnál esetleg róluk többet írni? Ha persze még használod. Nagyon érdekelne! tervezek ilyet venni én is, most még csak több infót szeretnék gyűjteni róluk.

Előzmény: manlord (4)
manlord Creative Commons License 2016.03.04 0 0 4

Sziasztok! Nem tudom, hogy aktuális-e még ez a topik, de szeretném leírni, hogy nekünk a Vasco típusú elektronikus fordítógépek nagyon beváltak. Több fajta is van a családban: Vasco Translator és Vasco Traveler. A lehető legpontosabban fordít, és a beszédet is felismeri, ráadásul szép kiejtés is tartozik a fordításhoz. Üdv!

csibus Creative Commons License 2007.06.05 0 0 3

Látom, ez a topic kicsit elsüllyedt, de azért felhozom, hátha...

Én véletlenül kettőt rendeltem ebből a C-Pen 600mx-ből, az egyiket használom és nagyon szeretem, a másikat viszont eladnám, ha valakit érdekel.

 

Magyar-angol-magyar szótárt töltöttem rá, tök jól fordít mindkét nyelvről oda-vissza.

Használom jegyzeteléshez is, csak elhúzom a sorok felett és már rá is töltöm infraporton a PC-re és már tudom is továbbszerkeszteni, amit beszkenneltem.

 

A bolti ár feléért gondoltam adni, 30 ezerért, teljesen bontatlan, originál a csomagolása is. 

 Jó kis szerkentyű, mindenkinek javasolni tudom, aki akarja használni, tanulni a nyelvet, de nincs ideje, lehetősége szótárazgatni.

Publikus a mélem, oda írjon, akit érdekel.

Thomas Creative Commons License 2004.01.20 0 0 2
Mostanság sok helyen hirdetik a C-pen -t a 600MX-es változatot lehet kapni, van valakinek ezzel tapasztalata? (cpen.hu)
Nahiszen Creative Commons License 2001.10.11 0 0 1
A gép azért kellene, hogy segítse a tanulást. Kényelmesebb egy angol könyv olvasásakor így megkeresni egy szót, mint állandóan szótárazgatni.
Előzmény: kzs1974 (0)
kzs1974 Creative Commons License 2001.10.10 0 0 0
Inkább tanulj meg angolul.

Legalább elkerülöd az olyan mókás helyzeteket, mint amit az egyik online fordítóprogi követett el a "Süt a nap" c. triviális mondatra. Első megoldásként ugyanis ezt dobta ki: The day roasts. ;o)

Előzmény: Nahiszen (-)
Nahiszen Creative Commons License 2001.10.10 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Segítségetek kellene. Olyan kézi készüléket keresek, amely fordítóként/szótárként funkcionál. Ja, és célgép kellene, nem miniszámítógép. Akinek van konkrét típusról tudomása, vagy ötlete kérem ossza meg velem. Ja, konkrétan angol-magyar, magyar-angol érdekelne. Kösz a segítséget.

Nahiszen

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!