Keresés

Részletes keresés

Magdi60 Creative Commons License 2024.04.10 0 0 58302
Magdi60 Creative Commons License 2024.03.06 0 0 58301
Magdi60 Creative Commons License 2024.03.06 0 0 58300
Londonna Creative Commons License 2023.11.05 0 0 58299

Már lehet szavazni Csankó Zoltán Jászai Mari-díjas szinkronizáló és színművészre, akit a csoport tagjai - többek között - Colin Firth magyar hangjaként is ismerhetnek.

 

 

Zoltán idén immár harmadjára [!] Kaszás Attila-díj jelölt lett - ám ezidáig sajnos még mindig nem sikerült megkapnia az elismerést.

 

Nagyon szépen és nagy szeretettel kérnék mindenkit, hogy aki úgy érzi, hogy most már tényleg nagyon megérdemelné ezt a díjat, az segítse Őt hozzá egy-egy szavazattal.

 

Köszönöm szépen, ha segítenek / segítetek ebben a szép célban!

 

Voksolni ezen az oldalon lehet Facebook és/vagy Google fiók segítségével --> https://kaszasattiladij.hu <--. egészen november 30-a éjfélig bezárólag!

 

Magdi60 Creative Commons License 2022.11.21 0 0 58298

A legenda szerint a hópelyhek tökéletesen landolnak azon, akinek a legtisztább a lelke:

Magdi60 Creative Commons License 2021.11.17 0 0 58297

Magdi60 Creative Commons License 2021.09.10 -1 0 58296
Magdi60 Creative Commons License 2020.08.14 0 0 58295
Magdi60 Creative Commons License 2020.05.29 0 0 58294
Magdi60 Creative Commons License 2019.12.13 0 0 58293
Magdi60 Creative Commons License 2019.11.02 0 0 58292

Ezt a képet ma tette fel az instagramra: 

vera_r Creative Commons License 2018.10.07 0 0 58291

Na mivan rajongók , meghalt a fórum? Senki nem ír be. A régi rajongók elvesztették kitartásukat. Valószínüleg azért, mert senki nincs aki új információt tudna szerezni kedvencünkről. Sajnos mióta a honlap megszünt azóta nem kaptunk új híreket. Sajnos én nem tudtam megszerezni egy csomó régi filmet, mert vagy nem jelent meg magyarországon, vagy csak angol nyelven lehet megtalálni a neten. Igy nagyon nehéz az összes filmjét megszerezni.

Szeretném, ha a régebbi filmekről, vagy TV sorozatokról tudnátok információt adni. Jelentkezést mindenkinek köszönöm Vera

Magdi60 Creative Commons License 2018.07.18 -1 0 58290
Magdi60 Creative Commons License 2018.05.07 0 0 58289
Előzmény: Törölt nick (58288)
Törölt nick Creative Commons License 2018.03.09 0 0 58288

Ret­te­gés­ben tartja egy zak­lató a sztár­párt, már a rend­őr­ség is nyo­moz

 

https://ripost.hu/cikk-colin-firth-livia-giuggioli-zaklato-ujsagiro

Magdi60 Creative Commons License 2018.01.07 0 0 58287
Magdi60 Creative Commons License 2017.12.31 0 0 58286
Londonna Creative Commons License 2017.09.25 0 0 58285

Csak gyakran a tetszikelés is - odapillantás nélküli, - merő rutin, a mosoly pedig mű. Akkor pedig már inkább nem is kell semmiféle gesztus... :) az legalább őszinte!

 

Mellesleg nincs bajom ezzel a lépéssel Colin részéről (hiszen ez tényleg egy logikus húzás : könnyít a maga dolgán), sokkal inkább azzal, hogy már a csapból is ez folyik, és ettől számomra inkább visszatetsző már ez az egész hír. Felfújják, mint a lufit. Pedig én is Brexit ellenes vagyok, és politikailag / világnézetileg is alapvetően teljes mellszélességgel Colin pártján állok, de ettől már az én gyomrom is forog. Nem így kell(ene) ezt...

 

Na mindegy, ez csak az én privát véleményem. :)

Előzmény: Magdi60 (58284)
Magdi60 Creative Commons License 2017.09.25 -1 0 58284

Szerinted mennyit ér egy tetszikelés, vagy akár csak egy mosoly? Tulajdonképpen semmit. De azért gesztus. Van aki még gesztust sem tesz.

Előzmény: Londonna (58283)
Londonna Creative Commons License 2017.09.23 0 0 58283

Szerintem ebben az égvilágon semmi tiltakozás nincs, különösebb súllyal nem bír, ettől neki csak könnyebb dolga lesz, nem pedig nehezebb. (Nem mellesleg valószínűleg minden épeszű brit meglépi ezt, akinek ez módjában áll, szóval semmi különös.) Az viszont kifejezetten szimpatikus, hogy idáig ez az igény igazán eszébe sem jutott.

 

Az lenne az igazi áldozat / tiltakozás a Brexit ellen, ha Liviácska MONDANA LE a brit állampolgárságáról. De hát az elkényelmesedett, pénzelt hátsója miatt úgysem fog.

Egy számítógép monitora mögül meg könnyű merésznek és szókimondónak lenni. Ahhoz nagyon ért. -.-"

Előzmény: Magdi60 (58282)
Magdi60 Creative Commons License 2017.09.23 0 0 58282
vera_r Creative Commons License 2017.09.02 0 0 58281

Assunta, E-mailedre elküldtem a címemet. Köszönöm hogy gondoltás rám. Vera

Előzmény: Assunta (58280)
Assunta Creative Commons License 2017.08.29 0 0 58280

  Vera, küldtem egy emailt, várom a válaszodat.

Magdi60 Creative Commons License 2017.08.27 -2 0 58279
Londonna Creative Commons License 2017.08.06 0 0 58278

Köszönöm szépen a választ, kedves Clelia. :)

Igen, gyanús volt, de azért gondoltam megkérdezem, hátha szerencsém lesz. :) Ha a brit kiadás, akkor valószínűleg ugyanaz lesz, mint az enyém. :)

Én alapvetően csak azokat a filmjeit szereztem be más régiókóddal, amik máshol nem jelentek meg. Volt ugyan egy vagy két kivétel, mert a másikat nem tudtam megszerezni és / vagy későn értesültem róla, hogy másik formában is létezik. (A Traumával az a helyzet, hogy steelbook, és igazából csak emiatt érdekes. :)) De nekem olyan nagy problémám ezekkel sincs, le tudom játszani mindegyiket. 

Ó, az ominózus kiadást lehet kapni most is, csak megint annyi minden összejött a kívánságlistámra, hogy egyrészt gyűjtögetek rájuk, másrészt azon töprengek, hogy vajon mit szerezzek be előbb... Van néhány "aranyárú" kiadvány, akad van több olcsóbb... :D Ilyenkor lenne jó nyerni a lottón... :)))) Elvetemült Colin-kollektor vagyok. :D

Előzmény: clelia (58275)
Londonna Creative Commons License 2017.08.06 0 0 58277

Jaj igen, és van még a Kursk című történelmi dráma is, amit éppen most forgat. Ez a projekt a közelmúltban történt tengeralattjáró katasztrófáját dolgozza fel. Láttam forgatási képeket, és te szent egek, Colin gyönyörű a tengerészeti egyenruhában... A lélegzetem is elállt tőle. :)))))

Előzmény: vera_r (58273)
Londonna Creative Commons License 2017.08.06 0 0 58276

Kedves Vera! :)

Én leginkább csak a filmjeivel kapcsolatban tájékozódom, néha azokkal is pici késéssel, mivel egy ideje belefogtam valamibe, ami sok (szabad)időmet elveszi. Viszont alapvetően én is angolul olvasok róla, a hazai celebújságokat / portálokat általában messziről kerülöm. Az imdb oldalán lehet figyelni az aktuális projektjeit, és a címek alapján rá lehet keresni információkra, forgatási / promóciós fotókra, stb. Colin egyébként most több filmet is csinál, illetve több cím is várható lesz tőle a közeljövőben. Köztük a Mamma Mia 2 , amiért én szívesen megcsapkodnám, mert az első is egy ****. -.-" De(!!!) szerencsére kárpótol a Walter Benjaminos életrajzi drámájával. Ettől függetlenül haragszom a musical miatt.

Nemsokára érkezik a mozikba a Kingsman: Az Aranykör (na, ezt viszont borzasztóan várom!!! - az első rész is HATALMAS KEDVENC), illetve - elvileg - az Egyesült Királyságban októberben mutatják be a The Mercy című - szintén életrajzi drámát az ő főszereplésével. (És reményeim szerint személyesen én is ott leszek az ominózus premieren, már amennyiben addig nem mozdítják el a helyéről. :D) Aztán lesz még Mary Poppins folytatás, és egy Oscar Wilde film is, a Boldog herceg, amit az egyik régi kedves kollégájával, Rupert Everettel készít(ett).

Ha van kedved beszélgetni Colinról, az általam korábban már itt is említett Snitt nevű (magyar) filmes oldalt javaslom, most ott van pár "aktív tag", aki kitüntetett figyelemmel kíséri emberünk munkásságát.

Káprázatos Holdvilág: hivatalosan valóban nem jelent meg Magyarországon a film semmilyen hordozón ami miatt én is roppant dühös vagyok, de "egyéb formában" megszerezhető az internet segítségével :) , és létezik hozzá magyar felirat is. Nekem amúgy megvan eredeti brit DVD-n és Blu Ray lemezen is. Egyik kedvenc filmem. :)

Előzmény: vera_r (58273)
clelia Creative Commons License 2017.08.05 0 0 58275

Kedves Londonna!

 

A Trauma dvd-m sajnos, britt kiadás, gondolom ugyanolyan mint a tiéd. :)

Én mindig megkínlódtam az 1-es régiókódú dvd-kkel,ezért hamar leálltam velük.

Remélem,valahonnan majd megtudod szerezni.:)

Előzmény: Londonna (58272)
clelia Creative Commons License 2017.08.05 0 0 58274

A dvd teljesen angol-britt kiadás-ahogy írtam is. Nemhogy magyar felirat,lehet,hogy még angol felirat sincs.  Nem bontottam ki a fóliát, de ráírva nincs felirat. Egyszóval angolul tudóknak is kicsit nehezebb megérteni.

Én amikor elkezdtem idegennyelvű dvd-ket nézni,nagyon igényeltem az angol feliratot. Pár év nézés után csak akkor kell,ha valamit nagyon nem értek.

Előzmény: vera_r (58270)
vera_r Creative Commons License 2017.08.05 0 0 58273

Kedves Londona!

Kérlek, írd meg, hol szoktál olvasni újabb híreket C.F-ről. Sajnos a fórum haldoklik, senki nem keresi fel olyan aktívan, mint régen. Nem tudom mi az oka, bár gondolom az emberek nagy része dolgozik, és nem ér rá. A másik oka az lehet, hogy nagyon kevés információt hallani Róla, és az emberek érdeklődése lanyhul. 

Más: A Káprázatos Holdvilág cím-filmet nem tudtam megszerezni,ugyanis nem jelent meg magyar DVD-én. Nem tudom, hogyan tudnám megszerezni ezt a filmet. Kérek mindenkit, hogy segítsetek nekem ebben a dologban. Régen adtunk egymásnak filmeket. Sajnos ez is megszűnt. Nagyon jó lenne ezt a szokást felújítani.

 Remélem egyet értetek velem. Köszönöm a választ Vera

Előzmény: Londonna (58272)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!