Keresés

Részletes keresés

http Creative Commons License 2001.09.21 0 0 80
Farokharapós kutya amint álcázza magát.
Előzmény: áááááávadász (79)
áááááávadász Creative Commons License 2001.09.21 0 0 79
Kedves http!

Próbáltam, de az 1999/XVI/a/zséta számú kormányrendelet nem vitte le a szomszéd kutyak farkát, most fogom beszereni az újabb upgradelt verziót 2001/CL/3.b, hátha az jobban szel.

Üdv: áááááá

Előzmény: http (77)
áááááávadász Creative Commons License 2001.09.21 0 0 78
Kedves (nol)ámbátor!

Az ötlet nem rossz, sőt majdnem tökéletesen működik, csak sajnos azóta nem lehet vinni a kutyát se vendégségbe se az utcára, mert minden tükröt/kirakatot összetör, hogy ne lássa magát benne, mert azok hazudnak, hisz neki hosszú farka van, hisz a képen is látszik.

Barátom eddig 203561 Ft-nyi kárt fizetet ki, amit kérnék, hogy juttas el hozzám, mert a Te ötleted miatt következtek be.

Köszönettel: áááááá

Előzmény: ámbátor (76)
http Creative Commons License 2001.09.18 0 0 77
Megoldás lehet, hogy az összes kutya farkát le kell vágni - ez egy kormányrendelettel seperc alatt megoldható -, és akkor egyik sem lesz frusztrált.
Előzmény: ámbátor (76)
ámbátor Creative Commons License 2001.09.18 0 0 76
A kutyát le kell fotózni, és digitálisan retusálni neki nagyobat. A virtuális növesztés visszaadhatja az önbizalmát és mikor már elszakad a valóságtól, nem is érdekli, mekkora az igazi.

Az is segíthet, (fotó nélkül), ha megtanítjátok meditálni a kutyát. Mantrának javaslom a 'kígyó'-t.

Mijju Creative Commons License 2001.09.18 0 0 75
Na mi lesz már végre a kutyussal? :-D
áááááávadász Creative Commons License 2001.09.08 0 0 74
Akkor mem.
Előzmény: nézd meg (73)
nézd meg Creative Commons License 2001.09.08 0 0 73
Az első közismert faroklevágási procedúra tudtommal az ókori Athénben lett följegyezve. Alkibiadésznek egy gyönyörű kutyája volt, hát még a farka. Mindenki csodálta. Ezért, bosszantásképpen Alkibiadész levágta az eb farkát. (Később minden érdek nélkül, kiváncsiságból ellátogatott az ellenséges perzsákhoz egy turistaútra, nem törődve a közzel. Vissza természetesen nem mehetett.)
Ebben az az érdekes, hogy az etikában Alkibiadésztől számítják az individum kialakulását, vagyis a közösség értékrendjétől magát függetleníteni tudó személyiség kialakulását.

Most akkor vágunk farkat vagy nem vágunk? :-)

Előzmény: áááááávadász (72)
áááááávadász Creative Commons License 2001.09.08 0 0 72
Hogy harapna a farkába a kigyó, ha eccer nincs nekije szegény snukinak, csak egy csonk.

Persze, hogy számít, hisz van gerince.

Előzmény: Vad (71)
Vad Creative Commons License 2001.09.08 0 0 71
az a igazság, hogy ugyanezt csinálták a 6ás kutyájával, ezér nyitotta a topikot
ez csak egy farkába harapó kígyó

hatásvadász, azt meg s ekérdeztem, hogy a kutyádnál számít-e a méret az ágyban?

Előzmény: nézd meg (68)
Mijju Creative Commons License 2001.09.07 0 0 70
Kezdek kételkedni, hogy a probléma a kutyafarokkal van. :-)
Desire Creative Commons License 2001.09.07 0 0 69
Ilyen az, amikor viccelsz, ez a vér komoly valód, vagy csak unalmasnak akarsz látszani?
Előzmény: jégmajom (67)
nézd meg Creative Commons License 2001.09.07 0 0 68
Ha az állatokat ki lehet tömni vagy tömetni, akkor könnyűszerrel hozzá lehet jutni a kutyamenhelyről egy azonos bőrszínű, tetszőleges farokhosszúságú kutyához. Ezt el kell altattatni, majd baltával levágni a farkát. Utána már csak a farkat kell preparáltatni elég olcsón. Ezt a preparátumot egy kezdő állatorvos is esztétikailag tetszetősen hozzá tudja illeszteni az eredeti, hús-vér farokhoz. Lehet, hogy nem fogja tudni annyira csóválni a biófarokprotézisét, ámbár ki tudja.
jégmajom Creative Commons License 2001.09.07 0 0 67
Desire, neked nagyon piszkos a fantáziád. Itt kutyák farkáról van szó, nem pedig emberi penisekrol.
Desire Creative Commons License 2001.09.07 0 0 66
Nagyon gyakran előfordul velük, hogy nem látják a varázscerkájuktól az erdőt!
Előzmény: citromfű (65)
citromfű Creative Commons License 2001.09.07 0 0 65
csak nem gondoltad, hogy a moderátorok életben hagynának másfajta topicot a tasztalon?! :o)
Előzmény: Desire (64)
Desire Creative Commons License 2001.09.07 0 0 64
Úúúú, ez állat!? :) Akkor már eltévedtem...:)
Köszönöm, a figyelmeztetést.
Előzmény: citromfű (63)
citromfű Creative Commons License 2001.09.07 0 0 63
szerintem olvasd el a topiknyitót, különben nagyon eltévedsz ebben a sűrű erdőben...
Előzmény: Desire (62)
Desire Creative Commons License 2001.09.07 0 0 62
Ki az a snuki?
Előzmény: áááááávadász (60)
jégmajom Creative Commons License 2001.09.07 0 0 61
És azzal ütöd el a kutyát? Én nem hinném el hogy véletlen baleset volt...
Előzmény: áááááávadász (59)
áááááávadász Creative Commons License 2001.09.07 0 0 60
Tényleg, a varázsceruza a helyes megoldás, hogy én erre nem jöttem rá, azzal lehet szép hosszú farkincát rajzolni snukinak.

Előzmény: Desire (58)
áááááávadász Creative Commons License 2001.09.07 0 0 59
Ebben igazság lehet, asszem lopok magamnak egy Famij (ez lehet, hogy ly???) Frostos kocsit.
Így remekül tudom jegelni a szerzett farkincát, és nem kell szegény kutyusnak attól tarrtania, hogy újra elveszti az új szép hosszú farkát.

Előzmény: jégmajom (57)
Desire Creative Commons License 2001.09.07 0 0 58
Csak most akadtam rá erre a topicra, ezért lemaradtam a méreti boncolgatás előzményeiről.
De amíg rákapcsolódom a témára, addig is azt üzenem, a hosszas kérdésben bizonytalankodóknak, hogy sokkal fontosabb a gerinc problematikája, mint a faroké. Ha ugyanis az puha, akkor szinte teljesen érdektelen, hogy mekkora a varázsceruza.:)
jégmajom Creative Commons License 2001.09.07 0 0 57
Ne haragudj hogy csak most válaszolok.

Szerintem semmi akadálya, feltéve hogy meg tudod oldani a farok jegelését. Ugyanis ha nem hutik kelloképpen, elhalnak a sejtek és akkor már nem lehet visszavarrni semmilyen kutyára. Illetve oda lehet varrni, de vérmérgezést kap a kutyus, úgyhogy megint amputálni kell. :-(
Előzmény: áááááávadász (7)
áááááávadász Creative Commons License 2001.09.06 0 0 56
Dehogynem, akkor sorolom, hogy nekem mi jó:

- az O sole
- a humorom
- és még sorolhatnám, de inkább mégse, mert tök s(z)erény vagyok.

Előzmény: Tomthumb (55)
Tomthumb Creative Commons License 2001.09.06 0 0 55
Basszus neked semmi sem jó? Már megoldások tömkelegét olvashattad, most tényleg segíteni akarsz szegény jószágon, vagy csak viccelődsz? 8-)
Előzmény: áááááávadász (54)
áááááávadász Creative Commons License 2001.09.06 0 0 54
Ezzel csak az a baja, hogy a boxer nem igazán munkakutya, és nem bírja a hajtást és hamar kifárad.
A másik, hogy ha elfelejted leszüretelni a kutyát (márez is milyen morbid, hogy milyen emberek vannak), akkor tavasszal mindenki csak mazsolának hívná, amitől a depi csak fokozódna.
Előzmény: Tomthumb (51)
áááááávadász Creative Commons License 2001.09.06 0 0 53
Na már csak Maga hiányzott innen a nagy nagy szagértelmével.

Ez felháborító, méghogy snukt kinyúvasztani, hah, borzasztó.

Előzmény: citromfű (50)
tepoe Creative Commons License 2001.09.06 0 0 52
Aha, így a kutya flóra és fauna egyesülésével voltaképpen gombává válik. Azt hiszem, hogy ez viszont újabb problémákat vethet fel.
Előzmény: Tomthumb (51)
Tomthumb Creative Commons License 2001.09.06 0 0 51
Sokávadász: azt javaslom a barátodnak, hogy 20-as dörzspapírral érdesítse fel a kutyája exfarkának helyét, majd szigetelőszalaggal applikáljon rá egy Szőlőskertek királynője hajtást.
Így:
1, a kutyának lesz vesszője, főleg ha hím,
2, ősszel kutyasétáltatáskor vígan csemegézhet a gazdi,
3, tűző napon sem fenyeget a napszúrás veszélye.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!