Keresés

Részletes keresés

Bálint 14 Creative Commons License 2004.03.21 0 0 34
Ezt az oldalt kb 3 éve fejlesztettem utoljára, viszont szerintem 14 éves koromhoz képest faszán nézett (néz ki jelenleg is, bár az a kengurus rovat igen gáz :)) ki. Nem tudom Gyedmaroz hogy vagy vele :) Ja és visszajöttem, 3 évet vártam, nem négyet. Remélem ezért meg tudsz bocsátani :)
Szóval így utólag visszolvasva sokatoknak igaza volt, Gyedmaroz egy ultranagy köcsög, de majd kinövi. (remélhetőleg)

Na csáó!

rayn Creative Commons License 2001.08.18 0 0 33
Oké...
A popup panel (vagy mi a csoda) teljesen felesleges, ráadásul beleírni, hogy IE-vel és 1024x akárhanyas felbontásban. De, hogy el ne felejtsük, a kezdőlapon a státuszsorban ott szkrollozik az "Ajánlott böngésző..." szöveg.
(Zárójelbe jegyzem meg, hogy ez esetleg többeket is irritálhat, kicsit diszkriminatívan hat a dolog.)
A 800x600 bőven elég kell legyen.
Először megörültem, hogy elég egyszerű felépítésü az oldal, de észrevettem, hogy szövegek vannak egymáson. A forrást megnézve rengeteg krix-krax-ot véltem felfedezni. Jaj! Ha ez így marad, nem lesz túl népszerű az oldal.

Mi az az IKU BT?

Na sok sikert!

Törőlt_nick Creative Commons License 2001.08.18 0 0 32
;o)
Előzmény: im2lazytosetthis (31)
im2lazytosetthis Creative Commons License 2001.08.18 0 0 31
AZ internetidő kirakása nagyon lame dolog.
Előzmény: iceg (16)
Bálint 14 Creative Commons License 2001.08.18 0 0 30
Kedves Mindenki!

A szerver karbantartásától függetlenül sikerült megoldani a megújított honlap feltöltését (rayn). Remélem tetszeni fog.
Nagy köszönettel tartozom azoknak, akik az "ínséges időszakban" is használatba vették a fórumot. Nagy örömömre sikerült egy vendégkönyvet létrehoznom, remélem így könnyebb lesz a közös kommunikáció.
A honlapot augusztus 21-től aug. 28-ig nem áll módomban frissíteni, addig is jó szorakozást az eddig meglévő hírek olvasásához.

Bye: Netpark (Bálint 14, Attila 17)

rayn Creative Commons License 2001.08.18 0 0 29
Nekem is van egy 14
éves gyermekem, ha ilyen ígénytelen lenne a munkájára, letörném a derekát.

Szegény gyerek... :)

Különben is! Neked hol volt ilyen honlapod 14 éves korodben? Ugye!

Sajna a honlapot nem tudtam megnézni a "költözés" miatt.

ps: Te egész' biztosan nem ismered Bálint 14-et? :)))

Előzmény: Gyedmaroz (6)
Törőlt_nick Creative Commons License 2001.08.18 0 0 28
jaja, kölyköket nem buzerálni, mer ütök mindenkit megfelé! :)
Előzmény: brooster (27)
brooster Creative Commons License 2001.08.18 0 0 27
Valóban azért regisztráltam, mert nagyon zavart a sok szemétség, amit irogattál a gyereknek. Gondoltam írok valami vigasztalót is Neki, nehogy má elkeseredjen!!! Egyébként most olvastam, hogy szállítják a szerverét. Majd benézek, hogy mennyit fejlődött időközben. Te meg nyugodj le!!!
Előzmény: Gyedmaroz (22)
Törőlt_nick Creative Commons License 2001.08.14 0 0 26
a soknicküek mind beszari alakok.
Előzmény: iceg (25)
iceg Creative Commons License 2001.08.14 0 0 25
sose tudhatod, más nickje is van-e egy újoncnak látszónak
Előzmény: Törőlt_nick (23)
Törőlt_nick Creative Commons License 2001.08.10 0 0 24
Gyedmarozt meg főleg nem értem.
---------------------
Nem tom mé basztatjátok a srácot? Egyáltalán nem úgy adta elő magát, mintha Ő lenne net királya. Fabrikált egy oldalt aztán beajánlotta a népnek, hogy lessék meg. Nehogy má ne olyan szájtot csináljon amilyet akar! Jólnéznénk már ki!!! :O
Előzmény: Gyedmaroz (22)
Törőlt_nick Creative Commons License 2001.08.10 0 0 23
Iceg, Te a 12 hozzászólásoddal mi a rákot pakolod itt magad??? Inkább húzd meg magad valamelyik sarokban oszt' figyeld, hogy mi a hányás errefelé!
Gyedmaroz Creative Commons License 2001.08.10 0 0 22
Na, ezért érdemes volt regisztrálnod. Családtagod? Öcs?
Előzmény: brooster (19)
iceg Creative Commons License 2001.08.09 0 0 21
Még valami: a netikett szerint valaki nickjét úgy kell leírni, ahogy ő írja, tehát bogyóét is, meg az enyémet is kis kezdőbetűvel. Erre sokan allergiások, tehát illik odafigyelni.
iceg Creative Commons License 2001.08.09 0 0 20
Hát, nem lett szebb ezzel a háttérképpel...

Viszont kevésbé olvasható.

A görbe tükröt úgy értettem, hogy direkt hiábsan, rosszul és gagyin csinál valaki egy oldalt, de a te esetedben nem erről van szó.

Ha jót akarsz magadnak, Wágner úrnak sört küldj, de sokat, neki az fejezi ki a köszönetet leginkább.

A frissítési ígéretednek úgy is eleget tehetsz, ha egyszerűen leveszed azt a szöveget, és a saját gépeden csiszolgatod az oldalt, mielőtt publikálod. Hidd el, a profik is így csinálják.

brooster Creative Commons License 2001.08.09 0 0 19
Helló Bálint14!

Láttam a honlapodat és olvastam a hozzá fűzött "építő" kritikákat és észrevételeket is. Remélem nem csüggedsz! Látod ilyen a (net)világ. Természetesen tisztelet a kivételnek. Csak azokra az észrevételekre válaszolj, akik segíteni próbálnak, tanácsokat adnak. A többieket felejtsd el! Egyébként eddig is szép munkát végeztél. Napról-napra javul a honlapod. Csak így tovább!

Üdv: Brooster

Előzmény: Bálint 14 (18)
Bálint 14 Creative Commons License 2001.08.08 0 0 18
Sziasztok!

Örülök, hogy megnéztétek a honlapot, és a hozzászólásotokat!

Bogyó: A Játékok készülnek és nem marad ez a "vérciki2 dolog rajta...

Wágner úr: Neked csak egy szimpla köszönömöt mondok...

Iceg: Nagyon köszönöm az építő kritikákat és a segítségedet abban, hogy jó honlapot csináljak...
1. a helyesírási hibákat igyekszem kijaítani
3. a designet csiszolgatom, mint ahogy most is látszik csak mindig lrakom, hogy az ígéretemnek eleget tegyek, mégpedig, hogy frissítek...
6. a görbe tükröt nem értettem, ha megtennéd magyarázd el... Köszi!
7. a fórumot keresem
9. Megújítottam a színeket, remélem tetszeni fog...
10. az órát megpróbálom hamar kijavítani
11. a felső topicot eltettem lábalól, mostmár a szöveget is levettem.
13. nem fizet az index... :)))

iceg Creative Commons License 2001.08.08 0 0 17
Elfelejtettem megmagyarázni a megszólítást, amit megengedtem magamnak:
én 33 éves vagyok, simán lehetnél a gyerekem, ezért.
iceg Creative Commons License 2001.08.08 0 0 16
Na, kisfiam, akkor itt olvashatsz alant építő kritikát:

Kezdjük néhány alapszabállyal, amelyeket honlapkészítésnél figyelembe kell venni.
1. _Minden_ szöveget többször végig kell olvasni, a hibákat kijavítani (ezt korrektúrának hívják), mielőtt publikálod (közzéteszed).
2. Vannak már szakszótárak/ szószedetek az internetes fogalmak jelentéséről, mielőtt portálnak nevezed az oldaladat, nem ártana utánanézni, milyen kritériumoknak kellene megfelelnie, mint portálnak.

3. Megcsinálod a design-t, vársz _egy_hetet_, újra előveszed, csiszolgatod, megint vársz _egy_hetet_, előveszed, és csiszolgatod, ezt pedig mindaddig folytatod, amíg úgy látod, több jó ötleted nincs, amivel jobbá tehetnéd az oldalt.

4. Először összeírod, mi mindent szeretnél _tartalmilag_ felrakni, aztán összegyűjtöd az anyagokat (korrektúra!), majd felrakod az már desing-olt oldalakra, és megint vársz _egy_hetet_.

5. Az, hogy kiírod, hogy fejlesztés alatt (a frissítés nem ezt jelenti!), nem mentesülsz az igényes, helyesen írt, gépelési hibáktól mentes stb. követelmények alól.

6. Ha direkt görbe tükör-jellegű oldalt akarsz csinálni, akkor ezt sokkal egyértelműbben jelezni kell.

7. Fórumot sok helyen lehet sajátot is csinálni, én nem az Index Törzsasztallal próbálkoznék. (Láthatod az eredményt.)
A honlap fejlesztésével kapcsolatos észrevételeket, ötleteket én e-mailben várnám, max. vendégkönyvben, olyanban, amit sk. moderálni lehet.

8. "NetPark hivatalos honlapja" - ilyet egy ingyenes tárhelyszolgáltatónál elhelyezett oldalra nem mondunk. (Aki hivatalos oldalt akar, vegye meg a domaint - de szerintem te még ráérsz ezzel.)

9. Nekem nem tetszik a színe, de ez ugye ízlés dolga. És ne használj ennyiféle betűtípust ilyen kis helyen.

10. Az órának nem hagytál elég helyet, a másodpercek nem látszanak 1024-es felbontásban.
És én a helyedben az internet-időt is felraknám.

11. Mit értesz "Felső topic" alatt, amiben reklámok lesznek majd?

12. A tervezett linkek fele nem működik még. Úgy kellett volna sorba rakni a menüpontokat, hogy azok legyenek kinn az oldalon, amik már működnek. Otthon a gépedben fenn lehet az összes tervezett menüponttal egy verzió, de kirakni csak akkor ajánlott, ha pár napon belül megcsinálod mögé az oldalakat.

13. Az Index fizet neked, amiért folyamatosan reklámozod őket?

Gondold végig alaposan az észrevételeket, és próbálj meg ragaszkodni olyasmihez, ami értelmetlen. Nem könnyű, de megéri.

Wágner úr Creative Commons License 2001.08.08 0 0 15
Ti itten ne báncsátok ezt a srácot, mer' majd megisz sokk Söröket még... hukk, bocsánat... ideje van rá.... és akkor majd úgy leköröz mindenkit, hogy csak na! Előtte a jövő... ja! Csak a lámpaoszlopokat kerülje a sötét parkokba'... puff... ugye megmondtam... mer' az nem tesz jót az egészségnek... Egészség!
w8800 Creative Commons License 2001.08.08 0 0 14
koszi, koszi, koszi!

Baromi halas vagyok a linkert a TACS-hoz! Ahh... regi szep idok, amikor meg felleptek!

w8.santa.action.group.hu

Előzmény: Törőlt_nick (11)
bogyó Creative Commons License 2001.08.08 0 0 13
Húbazz, a Játékok a legkeményebb. Igazi vérciki.

Nem az a baj, öcsisajt, hogy csináltál egy oldalt, és az nem jó, hanem az, hogy csináltál egy oldalt, az nem jó, de ha valaki ezt a szemedbe mondja, akkor hisztizel. Apád helyében én nem számítógéped adnék neked, hanem egykét sallert bazmeg, amivel leszoktat a hülyeségről és a hisztiről.

üdv
bogyó 27

Előzmény: Bálint 14 (-)
Bálint 14 Creative Commons License 2001.08.07 0 0 12
Kedves Anteris!

Megnéztem a NetParking nevű honlapodat... Nagyon tetszetős, gratulálok hozzá. Igaz a NetPark nem ugyanaz, mint a NetParking, de remélem azért meg fogunk tudni egyezni.

Bye: Bálint 14

Előzmény: Törőlt_nick (11)
Törőlt_nick Creative Commons License 2001.08.06 0 0 11
Bálint 14,
A NetParking elnevezést nem lenyúlni, mert az az én csúcshiperszuper,tökértelmetlen weboldalam védett neve már vagy két hónapja!!!
NetParking

Ant-

Gyedmaroz Creative Commons License 2001.08.06 0 0 10
Azért a magyartanárodtól megkérdezhetnéd, hogy mit is jelent az a "korkép", hülyegyerek. Már ha néha előfordulsz iskolában is, ami kevéssé valószínű.
Előzmény: Bálint 14 (9)
Bálint 14 Creative Commons License 2001.08.06 0 0 9
Ami még lemaradt a levelem végéről: borzasztóan sajnálom, hogy ilyen unintelligens emberrel jöttem össze a fórumon. A jövőben a leveleidre nem kívánok reagálni, hiszen az előző leveled tartalmával korképet festettél magadról.

Bye: NetPark

Gyedmaroz Creative Commons License 2001.08.06 0 0 8
Na, akkor süllyedjen. Nehogymár én tartasam fenn a topikodat!
Előzmény: Bálint 14 (7)
Bálint 14 Creative Commons License 2001.08.06 0 0 7
Én építő kritikákat és észrevételeket vártam. Sajnos, azt hittem kérésemre intelligens válaszokat fogok kapni. Tévedtem. Lehet, hogy felnőtt vagy, de semmilyen jelét nem adtad. Kicsinyes módon csupán kritizálni tudsz, építő ötleteid azonban nincsnek. Nagyon sajnállak, mert lelkiekben egy nagyon szegény és sérült ember lehetsz. Próbálj meg változni!
Előzmény: Gyedmaroz (6)
Gyedmaroz Creative Commons License 2001.08.06 0 0 6
Na, még egy nekifutás, fiatal korodra való tekintettel:
- az, hogy én (vagy bárki, aki kritizálni merészel) meg tud- e csinálni egy ilyen honlapot egy nap alatt (szvsz nagy szégyen lenne, ha a tizedét is kéne ráfordítani), mert ez teljesen irreleváns. Lehetek én a világ legrosszab szakácsa, akkor is meg tudom mondani egy ételről, hogy szar- e.
- az, hogy fejleszteni fogod, ígéret, varrjál rá gombot. Nekem is van egy 14 éves gyermekem, ha ilyen ígénytelen lenne a munkájára, letörném a derekát.
- az viszont vigasztal, hogy a netparkban is van homokozó, ha befejezted a játszadozást, pakolj el szépen magad után, majd söprés haza tanulni! Úgy négy év múlva visszajöhetsz. Talán.
Előzmény: Bálint 14 (5)
Bálint 14 Creative Commons License 2001.08.06 0 0 5
Kérlek csinálj nekem egy ugyanilyen honlapot 1 nap alatt. Ha kész van szólj és együtt kiértékeljük. :)))))) Egyébként szintén az olvasni nem tudókhoz szólva: A kezdőlapon nyílvánosan kijelentettem, hogy fejlesztés alatt vagyunk.
Persze örülök valahol, hogy veled összehozott a sors, hiszen így megtudtam, hogy még sok a javítanivaló, mondjuk ezt a te értelmes fejed nélkül is tudtam...

Bye: NetPark

Előzmény: Gyedmaroz (4)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!