Keresés

Részletes keresés

Petyka30 Creative Commons License 2021.08.24 0 0 61

Sziasztok!Valaki tudna segíteni,azt a jelenetet keresem a Youtubon,Amikor Beregi Péter telefonál Ganéjtúróval,És Orbán,Tiborcot paródizálja ki,és közben telefonál.

szivecske01 Creative Commons License 2012.12.12 0 0 60

Oktober 19 töl Mikroszinpad a neve, de legalább van benne élet.

szivecske01 Creative Commons License 2012.09.02 0 0 59

Élet jelek a Sas kabaréra máshova   kell menni.

Előzmény: szivecske01 (58)
szivecske01 Creative Commons License 2012.07.04 0 0 58

Nyári szünet és várakozás...

szivecske01 Creative Commons License 2012.03.02 0 0 57

Ma az uj vezetéssel az elsö premier!!!!

szivecske01 Creative Commons License 2012.02.08 0 0 56

Jó látni hogy március 31-ig már elérhető a müsor a Mikroszokóp honlapján!!!

szivecske01 Creative Commons License 2012.01.04 0 0 55

Remélem minden rendben lesz a Mikroszkóp körül, magas lesz a látogatottság, és a Sas Kabarénak is lesz helye.Jó lenne már konkrétumokat olvasni.Februári műsort, esetleges premierek előszelét.

marcipannyuszi Creative Commons License 2011.12.30 0 0 54

L. G.: Bereményi Géza és Kálomista Gábor megpályázta a Tháliát és a Mikroszkóp Színpadot, én állítottam össze a pályázat kabarés részét. Nyertek, így megkértek, hogy művészeti vezetőként segítsek majd a működtetésben is. Azt vállaltuk, hogy a Mikorszkópon modern kabarét készítünk, és megpróbáljuk behozni azt, ami az elmúlt évtizedekben, de főként az utóbbi 20 évben ebben a műfajban elmaradt. Rajta leszek!

 

http://hvg.hu/kultura/20111230_Litkai_Gergely_Comedy_Central_Stand_Up_

szivecske01 Creative Commons License 2011.11.30 0 0 53

Tudom hogy nem ez a Mikroszkóp Szinpad fanclubja, de nagyon örülök a fejleményeknek. Elindult az élet, teltházak vannak, én is voltam párszor ott.Remélhetöleg hosszu időre rendeződik a Mikroszkóp helyzete!Most szorongva várjuk ki lesz az uj igazagató. A Mikroszkópnak vannak régi hűséges nézői, hozzácsapódtunk ujak is Szeretném ha sokáig uralkodna a harmónia és az élet a Nagymező utcában.

szivecske01 Creative Commons License 2011.09.12 0 0 52

Ma ki volt téve az uj cégtábla Uj Mikroszkóp Szinpad felirattal. Kék alapon fehér betük. Jó volt látni az élet jeleeit!!!

szivecske01 Creative Commons License 2011.08.30 0 0 51

Nagyon durva, hogy az ország egyetlen kabarészinházára ennyire rászálltak. Szerencsére most az élet jelei mutatkoztak, mintha uj szönyeget tettek volna le a bejáratnáll, jönnek mennek a dolgozók. Ki van tüzve az elsö premier idöpontja is ezek biztató jelek.

Előzmény: antelem (50)
antelem Creative Commons License 2011.08.29 0 0 50

Adócsalásban, lopásban, rablásban, hazugságban a fidesz csürhe nagyságrendekkel vezet élén a bohóckirállyal.
A mikroszkóp volt olyan bátor, hogy mindent kifigurázott.
A fidesz bohócok azonban utálják, ha ha rajtuk röhögnek, ezért tönkreteszik.
Hitler is beírta magát a történelembe, a Viktátor is ezt akarja.

Előzmény: szivecske01 (47)
szivecske01 Creative Commons License 2011.08.26 0 0 49

De jó lenne 2012 december 21-én is az állitólados világvége napján is még ott tapsolhatnánk. Ez a négy hónap nem tul sok idö...de valami...

Előzmény: szivecske01 (47)
marcipannyuszi Creative Commons License 2011.07.22 0 0 48
Előzmény: szivecske01 (47)
szivecske01 Creative Commons License 2011.06.16 0 0 47

Lehet hogy 2009-ben bedöglött, de most az utobbi idöben voltak szorongáskeltő jelek. 2011.junius 4-én volt az utolsó Sas Kabaré. Beteg, lehet hogy haldoklik a Pesti kabaré utolsó  bástyája. Az adócsaló Sas József rengeteg vidám pillanatot szerzett ebben a depis országban embereknek.

Ha csak ó lenne adócsaló. Össznépi jelenség ez, ki kicsiben, ki nagyban müveli, már aki megteheti.

Én annyit tudok, hogy egész nyáron drukkolok a Mikroszkóp Szinpad jövőjéért. Akinek kedve van jöjjön a Facebookra és az Iwiw-re a Mikroszkóp Szinpad klubjaiba. 

enicsek Creative Commons License 2011.02.18 0 0 46

Úgy látom ez a topik bedöglött.  Előttem szólók elég kíméletlenül leszólták az egészet,  vannak produkcióik, amik nekem tetszenek. Pl. a hacsek-Sajó jelenetek (persze ha nem ismétlik magukat (ja, és én csak tévében néztem, élőben nemtom milyen). Persze nem lehet mindent elfogadni kritikátlanul, de miért kell bántani, ha valaki megnézi, ne adj Isten, még tetszik is némely részlete?

Réz Gál Ica Creative Commons License 2009.07.01 0 0 45

""

2009. július 1. szerda 13:19 - HírExtra

Senki nem viselné jól, ha egy több évig tartó, komoly bírósági hercehurca után egy év felfüggesztett börtönre ítélnék adócsalás miatt, azaz bűnösnek mondanák ki egy nagyon komoly és erkölcstelen bűncselekmény elkövetésében.

Na, de hogy jön az adócsalói mivolthoz a rokkantigazolvány?

Először is úgy, hogy szegény szerencsétlen adócsaló Sas József elmondása szerint a 2005 óta húzódó perének mellékhatásaként pszichoszomatikus asztmás betegséget szedett össze. Erre jött nemrég a súlyos gerincbántalom, így már rögtön érthető is a Toyotájába kért rokkantkártya.

– Olyan jól tartom magam, hogy az orvos nem akarta elhinni, hogy már betöltöttem a 70. életévemet – magyarázta színlelt vidámsággal az adócsaló Sas József. – Megkért, hogy gomboljam ki az ingemet, hogy megbizonyosodjon róla, valóban elért-e már az öregkor. A feleségem tréfásan meg is jegyezte, úgy látszik, hogy elég, ha levetkőzöm, és már meg is kapom a mozgássérültkártyát – próbált elereszteni egy rendkívül gyengére sikerült poént adócsaló Sas József.

Úgy látszik, hogy adócsaló humorzsákunkat megviselte az adócsalás, és már nem tudja szakmáját a tőle megszokott színvonalon ellátni. Mármint nem az adócsaló szakmáját, hanem a humoristát…"

 

Na még ez is!:-)

Vicces ember a Sasjózsi.

Előzmény: Réz Gál Ica (44)
Réz Gál Ica Creative Commons License 2009.06.25 0 0 44
================
"Selmeczi Tibor lett a Mikroszkóp Színpad megbízott igazgatója
| 2009.06.24. 08:55 - MTI

Elfogadta a főváros illetékes bizottsága keddi ülésén Sas József lemondását a Mikroszkóp Színpad éléről.

A humoristának azért kellett lemondania, mert adócsalás miatt a bíróság jogerősen egy év, két évre felfüggesztett börtönbüntetésre ítélték. Horváth Csaba főpolgármester-helyettes a Népszavának elmondta, hogy az új igazgató kinevezéséig, de legkésőbb év végéig, Selmeczi Tibort, a színház főrendezőjét nevezte ki megbízott igazgatónak. Egyben döntött a direktori pályázat előkészítéséről is.

A politikus azt is közölte, hogy mivel Sas József a Mikroszkóp Színpadot üzemeltető kft. kisebbségi tulajdonosa, megkezdik a tárgyalást, hogy a társaságban a főváros ismét 100 százalékos tulajdonrésszel rendelkezzen..."
Előzmény: Réz Gál Ica (43)
Réz Gál Ica Creative Commons License 2009.06.19 0 0 43
  • Index,
  • MTI
  • "| 2009. június 19., péntek 09:04 | Frissítve: 5 perce

    A hírt Horváth Csaba főpolgármester-helyettes jelentett be a NapKeltében.

    Jogerősen egy év felfüggesztett börtönre ítélték [1] a Fővárosi Bíróságon szerdán Sas Józsefet 20 milliós adócsalásért. A másodfokú ítélet miatt bünetetett előéletűvé vált a színigazgató, emiatt várható volt, hogy a főváros megvonja tőle a bizalmat, és a Fidesz is felszólította a lemondásra. Péntek reggel a NapKeltében Horváth Csaba főpolgármester-helyettes bejelentette, hogy Sas József lemondott.

    Horváth Csaba főpolgármester-helyettes szerdán azt mondta az MTI-nek, hogy amint Sas József írásban megkapja az ítéletet, "tudni fogja a dolgát". Ezzel jelezte, hogy nem a főváros kezdeményezte a lemondást.

    Horváth Csaba közölte, hogy pályázatot írnak ki az igazgatói tisztség betöltésére. Elmondta, nem szeretnék, ha a Mikroszkóp Színpad jövője veszélybe kerülne.

    "Évtizedek óta mondhatom barátomnak Jóskát, ismerem az üggyel kapcsolatos lelki válságát" - nyilatkozta a Borsnak Selmeczi Tibor, aki szerint Sas nélkül is működne Magyarország egyetlen megmaradt kabarészínháza. Csak már nem lenne ugyanaz."

     

    Na már a Kossuth-díjnak is lőttek.:-)

    Törölt nick Creative Commons License 2009.06.17 0 0 42

     

    Másodfokon egy év felfüggesztett szabadságvesztésre és 300 ezer forint pénzmellékbüntetésre ítélték adócsalásért Sas Józsefet, a Mikroszkóp Színpad igazgatóját szerdán. Sas a vádirat szerint több tízmilliós jövedelmet nem vallott be, és így nem fizette meg utána az adót.

    Sas József az eljárás során mindvégig tagadta bűnösségét

    Sas Józsefet, a Mikroszkóp Színpad igazgatóját a Fővárosi Ítélőtábla szerdán másodfokon egy év felfüggesztett szabadságvesztésre és 300 ezer forint pénzmellékbüntetésre ítélte adócsalásért - jelentette a Független Hírügynökség.

    A Mikroszkóp Színpad igazgatóját adócsalás miatt a Fejér Megyei Bíróság tavaly márciusban első fokon egy év, két évre felfüggesztett szabadságvesztésre és 300 ezer forint pénzbüntetésre ítélte. Sas a vádirat szerint 1998 és 2001 között több tízmilliós jövedelmet nem vallott be, és sokmilliós adót nem fizetett be.

    Sas József májusig az MTI szerint a teljes adóhiányt befizette az adóhatóságnak. A színész az eljárás során mindvégig tagadta bűnösségét, és azt mondta: nem tudott adófizetési kötelezettségéről, illetve amikor arról tudomást szerzett, eleget tett annak. Az elsőfokú ítélet ellen Sas felmentésért fellebbezett, a vádhatóság súlyosítást kért, így került az ügy a másodfokon eljáró ítélőtábla elé.

    cirmi2000 Creative Commons License 2008.08.26 0 0 41
    ÉLJEN A MIKROSZKÓP!!!!!!
    Terpeszgyermek Creative Commons License 2008.03.16 0 0 40

    Az egyik legszebb téli emlékem Sas Józsihoz fűződik. Sűrű hóesésben sétáltam a Damjanich utcában, amikor egy hírdetőoszlopon megpillantottam annak a kreténnek a fejét. Nem tartom magam gyerekes alkatnak, de olyan jó érzésel töltött el, hogy a felismerhetetlenségig teledobálhattam hógolyóval a Sas adócsaló képét.

     

    Hát ennyi...

    arci16 Creative Commons License 2005.09.11 0 0 39

    Sztem is jóó

     

    milyen új darabok lesznek??

    pilori Creative Commons License 2005.04.09 0 0 38
    pilori Creative Commons License 2005.04.09 0 0 37
    Újjá kéne éleszteni ezt a topikot.
    Törölt nick Creative Commons License 2004.06.11 0 0 36
    Barom!
    Előzmény: Z Dictus Magister (35)
    Z Dictus Magister Creative Commons License 2004.06.11 0 0 35
    Előzmény: Törölt nick (32)
    Hónaljkutya Creative Commons License 2004.06.11 0 0 34
    Fúúj. Broááááf...
    leda_ Creative Commons License 2004.06.11 0 0 33
    sass=f*s
    Törölt nick Creative Commons License 2004.06.10 0 0 32
    sastaps gyerekek, sastaps

    illetve:
    sass, alkoss, gyarapíts

    Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!