Keresés

Részletes keresés

nagydajab Creative Commons License 2007.12.31 0 0 11

Sziasztok egy más jellegű kérdéssel fordulok hozzátok! A hugom eggyik ismerőse kereset meg ezzel a kérésével:
Elveszett Tibeti terrier!
dec. 30-án este Alsóörsről elveszett egy 3 éves tibeti terrier szuka Bon-bon! Chip van benne, ivartalanított! Hámot letépte magáról és pillanatok alatt eltünt! A kutya Bp-en lakik, csak hétvégéken van a családdal Alsóörsön, nem ismeri 100%-ban a környéket!!!!!!!!!!!!!
Kérjük, aki látta jelezze:
Gazdi száma: 06 30 933-5678
vagy nálam: 06 20 2222-780

kép:http://gallery.site.hu/u/Tasa/bonbon/ 

ha látnátok és jelezznétek megköszönném Attila

Lunka Creative Commons License 2005.06.29 0 0 10

Hello.... bulizik még valaki Alsóörsön? :o)

 

Kispiros még mindig élőzenés? Egyáltalán mit ajánl, aki ismerős arra?

 

Előre is thx, ha valaki...

Lee Mellon Creative Commons License 2001.07.19 0 0 9
sziasztok,
a Dexion hétköznap ajánlott, mert akkor nincs akkora tömeg.
Murdock, szerintem inkább gyere a 17-esbe (Kispiros vendéglő), a strand főbejáratánál van. Egy rettenetes duó klimpíroz ott minden este, a T-boys együttes.Jól lehet szórakozni rajtuk, bárrmit eljátszanak. Van sör, motorszimulátor, zenegép stb. Ja és hangulat.
Mi minden este ott vagyunk!
Gini Creative Commons License 2001.07.17 0 0 8

De. Nem tudod eltéveszteni...ez gyakorlatilag a sétálóutcája Alsóörsnek...valami hihetetlen hangulat áll be este 10 után. Ki ne hagyd!
Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.17 0 0 7
Aha. Ez amúgy hol van? A címét nem találom sehol. Nem ott a strand mellett véletlenül?
Előzmény: Gini (6)
Gini Creative Commons License 2001.07.17 0 0 6

Most épp Rádió1 buli volt. Kimehetsz a stégre (jelentem bátor vállalkozás volt tőlünk mindahányszor mert másodszor már csak négykézláb tudtunk végigmenni az irdatlan hosszú fapadlón), és alattad kivilágitva a balaton.
Bent a viz fölé nyúló teraszon sütik a husokat a szemed előtt és zabálhatsz hogy felitasd a piját.
A zene óriási leginkább trance-house...
Én olyat mulattam, hogy belebetegedtem szó szerint:-))
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.16 0 0 5
De mi van ott, Gini? Mégis, milyen stílusú a zene, miket szoktak nyomni?
Előzmény: Gini (4)
Gini Creative Commons License 2001.07.16 0 0 4

Ott voltam a Dexionban szombat éjjel... aki nem jött annak lefesteni sem lehet mit hagyott ki!
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.16 0 0 3
Igen, olvastam egy topicot, ami a Dexionról szól. Ahogy látom Alsóörs honlapján, 22-től 5-ig van nyitva, ez tök jó, és péntek-szombat kivételével 700 a belépő, péntek-szombaton meg 1000.
Egyébként itt milyen zenét nyomnak, 798081?

És más helyről nem tudsz?

Murdock
Amúgy kösz az infot, persze!

Előzmény: 798081 (1)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.16 0 0 2
:-)))))))
Előzmény: peppito (0)
798081 Creative Commons License 2001.07.16 0 0 1
Dexion. Bár ott nem lesz Kispál és borz, az biztos :)
Előzmény: Törölt nick (-)
peppito Creative Commons License 2001.07.16 0 0 0
"névnek címnek örülnék"...
Hát jó, Attila, Budapestről.
Egyébkeént 0-szor jártam arra...
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.16 0 0 topiknyitó
Hát, a cím kicsit furcsán lett megfogalmazva. :-)
De nem is ez a lényeg.

Szóval örülnék, ha segítenétek. Alsóörsön melyikek a legjobb szórakozóhelyek, diszkók? Névnek és címnek örülnék. Fontos lenne. Minden érdekel, név, cím, belépő, hétköznap van-e, árak, stb.

Ha tudtok olyan helyet, mint a győri Bridge(Ismeritek?), annak különösen örülnék. Ahol nyomatnak Bubamarát (tudjátok, a Macska-jaj című Kusturica-film főcímzenéje), Mennyország Touristot, Kispál és a Borzot, meg ilyesmiket. Legjobb lenne Alsóörsön, de ha Alsóörs közelében van, az is jó. Mondhattok Alsóörs közelében levő jó bulizós helyeket is.

Előre is kösz!

Murdock

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!