Keresés

Részletes keresés

Rick Blaine Creative Commons License 2001.07.24 0 0 37
én se...
Előzmény: Veszett Kutya (5)
pelcsy Creative Commons License 2001.07.24 0 0 36
Na, itt elkevertem a loginom...szoval nem online olvastam es onnan tudtam, hogy o nyer, hanem Amerikaban lattam eloben.

A Survivor 2 erdekesebb lesz.

Azonkivul most van itt kint az USA-ban egy uj reality show a Fear factor. Ez ellen heves tiltakozas is volt, mert ez a gusztustalansag hataran is tullep. Altalaban 6 versenyzo kezd, 3 menetben 1-1 "felelmetes kaszkador" akadalyt kell lekuzdeniuk es a vegen 50e dollart kap a nyertes. Na most ezek az akadalyok a mozgo kamionok tetejen torteno atugralastol, a vak sotet csatornakbol torteno kijutason at, a levego kilott ember altal masikra torteno paintball-os lovoldozesen at minden megtalalhato. A masodik feladat ami altalaban a gusztustalan temabol kerul ki, tobbek kozt tegnap 300 000 fereggel teli dobozba kellett egy szal gatyaban befekudniuk 3 percre, vagy eppen gilisztat, kukacot esetleg nehany borju kivett szemet (!) kell megenniuk nyersen.

Masik uj reality show ami a heten kezdodik pedig egy hazban zajlik ahova par bezart ember kozott egy "gyilkos" garazdalkodik es remiszti halalra az embereket. Pontosan meg nem tudom mirol szol, mert csak a bemutatojat lattam eddig (valoszinuleg nem is latok tobbe belole :)

Ezert irtam mar korabban, hogy ezek a reality showk mar igen-igen tulzasba mentek at itt! Bar ez az amerikai nepet ismerve nem meglepo mar...

Előzmény: Banci (32)
Banci Creative Commons License 2001.07.05 0 0 35
Kelly csak annak köszönheti, h ilyen sokáig eljutott, h az elején felkarolták Rich-ék + az utolsó játékokban az immunitási próbákat megnyerte. Viszont irtó nagy hülye volt! Rich-et kellett volna kiszavaznia, s nem Rudyt! Rudy szvsz szavazatot sem kapott volna a döntőben.

Colleen télleg szép, de buta. Naon nőiesen gondolkodott, Csak a bosszú...

Előzmény: Zak Mc Kracken (34)
Zak Mc Kracken Creative Commons License 2001.07.05 0 0 34
Nyert es meg is erdemelte, mert jol jatszott, bar nekem nagyon ellenszenves volt, inkabb Kellynek drukkoltam a vegen, mert azert o se volt semmi.

Viszont eletemben eloszor (es remelem utoljara. :)) fordult elo, hogy "szerelmes" lettem valakibe a TV-bol, mert Colleen valami elkepesztoen szep, sot meg a baratnom szerint is gyonyoru. :)
Zak
Banci Creative Commons License 2001.07.01 0 0 33
Nyert a Kövér Pucér Buzi!
Banci Creative Commons License 2001.06.28 0 0 32
Azért szobrot ne állíts neki! Itt van valahol alant egy cím, ahol már látható volt a végeredmény. :))) Ez csak felvételről ment, igencsak nagy késéssel.
Előzmény: deniboj (31)
deniboj Creative Commons License 2001.06.28 0 0 31
pjumjukly,

lottóznod kellene! Rich megnyerte az egy millió dollárt.

db

Előzmény: pjumjukly (26)
Banci Creative Commons License 2001.06.28 0 0 30
Nekem nagyon tetszett a műsor!!!
pjumjukly Creative Commons License 2001.05.25 0 0 29
A Survivor 2-nel lesznek majd olyan durva dolgok, hogy az egyik legeselyesebb ficko eppen tuzet csihol valahol az ausztraliai erdokben. Okos modon kozvetlen kozelrol a fust fole hajolt, jol beszivta a fustot ezert elvesztette az eszmeletet, beleessett a tuzbe. Ott fekszik, senki sem segit neki a stabbol, filmezik ahogy szegeny ficko eppen sul a langok kozt (szerencsere kicsi volt a tuz). Vegul a csapattarsai 1-2 perc utan szedik ki onnan. Persze azonnal el is vittek a fazont mentohelikopterrel.

Egy interjuban a producerek azt nyilatkoztak, hogy azonnal kirugtak volna azokat a munkatarsakat (operator stb.) akik a felvetel helyett segitettek volna a tuzben fekvo embernek. Szoval vannak ilyen arnyoladalai is az ilyen "Reality show"-knak...

gbern Creative Commons License 2001.05.25 0 0 28
igen, a The 70's show-t valoban kifelejtettem.

De hat ez a topic nem erre a celra van kitalalva, ne offoljunk :-)

Előzmény: pjumjukly (27)
pjumjukly Creative Commons License 2001.05.25 0 0 27
ezeken kivul neked biztosan tetszik meg a The 70s show, ER (bar szerintem nem tul jok az uj reszek), Boston Public, Grounded for Life sorozatok.

ezek utan azert nem hianyozhat annyira a Baratok kozt vagy a Vad angyal :-)

Előzmény: gbern (22)
pjumjukly Creative Commons License 2001.05.25 0 0 26
eleg annyi, hogy a buzinak naaagyon sok eselye van
Előzmény: Banci (11)
gbern Creative Commons License 2001.05.25 0 0 25
Ilyen hozzaallassal mar reg kiszavaztak volna az eredeti jatekbol :-))
Előzmény: Bobby Bowfinger (24)
Bobby Bowfinger Creative Commons License 2001.05.25 0 0 24
Nem fontos megnézned, mert simán be tudom ide kopipésztelni a végeredményt. :)))
Előzmény: Banci (23)
Banci Creative Commons License 2001.05.25 0 0 23
Akkor, ha nem haragszol, most még nem nézem meg.
Előzmény: Bobby Bowfinger (21)
gbern Creative Commons License 2001.05.25 0 0 22
Van egy par meno sorozat itt. Par hete indult utjara a Boot Camp. Itt az onkent jelentkezok kemeny katonai kikepzesen vesznek reszt, es eleg sokan megtornek kozben. De szemely szerint en ezt nem nezem, mert nem erdekel.

Ellenben angol mintara van itt egy vetelkedo, a neve Weakest Link. Itt is kerdeseket tesznek fel, de nem adnak 4 lehetoseget, hanem neked kell kitalnod sajat kutfobol a valaszt. Szvsz ez pl sokkal erdekesebb, mint a Who wants to be a millionare? Es a musorvezeto marha jo, bar sokan utaljak. Neki az a szerepe, hogy kemenynek mutassa magat. De jol csinalja. Egyebkent ez a no vezette Angliaban is ezt a vetelkedot.

Meg hat megy itt par sorozat, de mindennek most volt a season finale-ja. Most egy darabig megint csak ismetlesek lesznek. A Friends-et szoktam nezni, meg olyan sorozatokat, amik szerintem otthon sosem lesznek.

Előzmény: Banci (14)
Bobby Bowfinger Creative Commons License 2001.05.25 0 0 21
Bizony nézem, de már nincs miért izgulnom, mert sajnos ismerem a végét...

Itt megnéztem:
http://us.imdb.com/Title?0239195

Előzmény: Banci (19)
Törőlt_nick Creative Commons License 2001.05.25 0 0 20
Lehet, hogy lemaradtam valamiről? Melyik az a profi sorozat?
Előzmény: Bobby Bowfinger (17)
Banci Creative Commons License 2001.05.25 0 0 19
Az német mintára készült moslék. Ld. A bohóc.

Survivort nézed?

Előzmény: Bobby Bowfinger (17)
Banci Creative Commons License 2001.05.25 0 0 18
2-3 műsoron kívül nem is igen van mit mutatniuk.
Előzmény: Törőlt_nick (15)
Bobby Bowfinger Creative Commons License 2001.05.25 0 0 17
Elképesztő, hogy milyen profi sorozatot tudnak összehozni ezek a jenkik...
A magyar tv-k min. 25 évvel le vannak maradva.
Össze se merem hasonlítani pl. egy Első Generációval(ehhe)...
Banci Creative Commons License 2001.05.25 0 0 16
Nem kimondottan csak erre gondoltam. Pl. olyan indok miatt túrják ki egymást, amelyek mondvacsináltak.
Előzmény: gbern (13)
Törőlt_nick Creative Commons License 2001.05.25 0 0 15
off
nagyon nem akar összejönni ennek a viasat-nak az a 24 óra tiszta szórakozás amit az éjjeli pauzában fújnak már vagy fél éve.
on
Banci Creative Commons License 2001.05.25 0 0 14
Melyik műsor ott most a sláger?
Előzmény: gbern (12)
gbern Creative Commons License 2001.05.25 0 0 13
Szoval nem tudom, hogy mennyire farasztjak ki itt az embereket, de a Survivor 2 eleg huzos volt. Mindenki lefogyott a vegere rendesen, es elegge probara tettek a turokepesseguket. Volt, hogy egy forgoasztalon tanyerokon voltak elhelyezve kulonbozo "falatok" (bel, agy meg ilyenek), es minden porgetes vegen azt kellett megenni az embernek, ami elotte volt. Nekem is felfordult a gyomrom, pedig en csak neztem!!
gbern Creative Commons License 2001.05.25 0 0 12
Nem nezem a musort, mert most eppen Amerikaban vagyok, es itt nem lehet fogni a Viasat-ot :-)
Előzmény: Banci (11)
Banci Creative Commons License 2001.05.25 0 0 11
És a műsort nézed? A meleg fickónak mennyi esélyt adnál?
Előzmény: gbern (10)
gbern Creative Commons License 2001.05.25 0 0 10
Nem fogom elmondani a veget. Ennek az is az oka, mert nem tudom mi a vege. Ez valoszinuleg a Survivor 1 es en a Survivor 2-t lattam, ami valahol Ausztraliaban jatszodott.

Banci Creative Commons License 2001.05.25 0 0 9
Nekem tetszenek, bár nagyon visszaélnek az emberi érzelmekkel. A Bár meg mégiscsak 1 MFt, s höje gyerekik vetélkedője. Bár a héten már én is folyamatosan figyelemmel kísértem. Te is nézed ezeket?
Előzmény: Polly Pudlipötty (8)
Polly Pudlipötty Creative Commons License 2001.05.25 0 0 8
bejönnek az ilyen kis Merle féle csapat-lélek-stb-stb-szimulációk? :)

van azért pár ilyen
pl. viasat3 - a bár
meg volt még egy kulcs (bár az qrva gyenge volt)
P.P.

Előzmény: Banci (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!