Keresés

Részletes keresés

2robot2 Creative Commons License 2022.08.27 0 0 243

hamarosan írok erről egy hosszabb írást a honlapomra

2robot2 Creative Commons License 2022.08.26 0 0 242

néhány idézet bennyjúdás tanításaiból

2robot2 Creative Commons License 2022.08.26 0 0 241

2robot2 Creative Commons License 2022.08.26 0 0 240

L0gan Creative Commons License 2021.05.01 -1 0 239

Én pedig tudok repülni alvás közben is.

Előzmény: friss szél (233)
kocka alakú robot Creative Commons License 2021.05.01 0 0 238

döbbenetes hogy benny hinnt és hasonló csaló sarlatánokat, akik amúgy Szentlélek-káromlók is, alig meri valaki kritizálni

ab01 Creative Commons License 2020.06.28 0 0 236

átfutottam ezt a topikot az elejétől a végéig. lényegében a legtöbben dícsérik bennyt, hogy igaz, és a csodái is igazak. 

Geleznyák, a giliszta Creative Commons License 2020.03.10 0 0 235

Geleznyák, a giliszta Creative Commons License 2020.03.09 0 0 234

:D

Előzmény: friss szél (233)
friss szél Creative Commons License 2020.03.09 0 0 233

Benny Hinn meg van valtozva, jo iranyban. 

 

 

friss szél Creative Commons License 2020.03.08 0 0 232

Na, ott nem felnek semmi virustol. 

Fujkal bele az emberek szajaba, arcaba. 

Van hit. 

 

 

Előzmény: Geleznyák, a giliszta (231)
Geleznyák, a giliszta Creative Commons License 2020.03.08 0 0 231

magyar hamistanító így tolja, FB videó szövege:

Geleznyák, a giliszta Creative Commons License 2020.03.08 0 0 230

ide is:

azon gondolkodtam, hogy amikor ilyen "pásztorok" imádkoznak valakiért, ráteszik a kezüket, és a végén cinikus köcsög módjára vigyorogva kijelentik, hogy "azért nem gyógyult meg ez az ember mert nem tudta átvenni a gyógyulását" - nos, ekkor a "pásztornak" vagy a betegnek nem volt elég hite?

persze a "nem tudta átvenni a gyógyulását" egy zseniálisan kitalált mondat, hiszen eleve azt üzeni, hogy a betegnek nem volt elég hite... és a "pásztornak" meg volt ügyebár...

 

nem is tudom... szerintem a köcsögség szót erre találták ki, de persze kultúráltabban kifejezve nevezzük csak a régi nevén: sátáni gonoszság...

Geleznyák, a giliszta Creative Commons License 2020.03.06 0 0 229

Benny Sátán magyar verziója:

 

Ebben a videóban egy vallási csalót láthatunk, aki mocskos szemét módon átveri az embereket. Ez az ember a Németh Sanyibácsinak is a haverja. A videó végén van a lényeg. A mocskos csaló azt mondja hogy "nagy különbség van, hogy át tudod-e venni a gyógyulásod vagy nem tudod". Ez a csalás lényege. Aki nem érti annak elmagyarázom: ezek a mocskos csalók azt állítják hogy Isten erejével tudnak gyógyítani, és ha valaki mégse gyógyul meg náluk, az "nem vette át a gyógyulást". Persze senki se gyógyul meg soha, de ezek a mocskos csalók ezzel az egyszerű trükkel elhitetik az embereket, hogy bár ők tudnának gyógyítani, de TE vagy a hitetlen. És ez a videó csak egy a sok száz közül amelyek itt Magyarországon történnek... sokkal durvábbak is vannak...

https://www.facebook.com/ertelmisegikisnyugdijas/videos/342221893350295/?t=2

random seed Creative Commons License 2019.12.29 0 0 228

  Máté 8:2 és íme, odament egy leprás, leborult előtte, és ezt mondta: "Uram, ha akarod, megtisztíthatsz."
  Máté 8:3 Jézus kinyújtotta a kezét, megérintette őt, és ezt mondta: "Akarom. Tisztulj meg!" És a lepra azonnal letisztult róla.

 

Előzmény: random seed (227)
random seed Creative Commons License 2019.12.29 0 0 227

benny mágus könyvéből:

 

Ladies and gentlemen, saints of God, healing is the will of God for you. Never, ever, ever go to the Lord and say, "If it be thy will..." Don't allow such faith-destroying words to be spoken from your mouth.

When you pray "if it be your will, Lord," faith will be destroyed. Doubt will billow up and flood your being. Be on guard against words like this which will rob you of your faith and drag you down in despair.

It is His will. Jesus said, "I will". Let's believe Him and trust Him. Find out what the Bible says and then go to the Lord. Don't say, "If it be your will." Get to know what the Word of God promises, and you will see that it is God's will for you to be healed and enjoy health.

random seed Creative Commons License 2019.12.28 0 0 226

Benny Hinn azt mondta hogy a katolikus egyházban több csoda van mint a karizmatikusoknál. :D

 

de ha ez a benny ezt így gondolja, akkor miért nem megy át a katolikus egyházba? vagy miért nem vezeti be a szentostyázást? nem akarja hogy több ember meggyógyuljon? :D

 

 

landdie Creative Commons License 2019.12.09 0 0 225
Előzmény: Szentlélek pénzért? (198)
random seed Creative Commons License 2019.11.11 0 0 224

egy blogról egy hozzászólás:

 

"A szemem előtt tepertek le a biztonsági őrei egy magyar embert és gumibottal ütötték. *** is panaszkodott (talán emlékszel rá a gyüliből) hogy előrébb akart menni a sorok között és leteperték Hinn emberei (ha lett volna akkor mobiltelefon, biztos hívtam volna a rendőrséget)."

Zsebihal18 Creative Commons License 2019.09.28 0 0 223

Ugyan a sziveket Isten vizsgalja, de gondold meg, hogy a neoprotestansok azzal dicsekednek, hogy az Irasokra alapoznak, nem emberi rendelesekre, pogany hagyomanyokra, es raadasul a Szent Szellem vezeti oket. Ehhez kepest lelkesen bologattak a hamis tanitasokra is, az allitolagos megteresre is, gyakorlatilag barmire es annak az ellenkezojere is. Pedig egy kicsit is elfogulatlan olvasoja a Biblianak kiszurhatta volna legalabb a legelesebben ellentmondo elemeket a predikacioban. A szellem, ami allitolag vezeti oket szemelyesen, pedig nem jelzett, ha igen, akkor nem vettek az adast, kovetkezokepp nem voltak vezetve sem a Szent Szellemtol. Ezert neveztem oket fake jeresztenyeknek.

Előzmény: Zsebihal18 (222)
Zsebihal18 Creative Commons License 2019.09.28 0 0 222

Sztem ez rosszabb. A katolikus elmondhatja, hogy a bunosok, mint maganemberek kovettek el a vetkuket, titokban, de az egyhaz tanitasa igaz, viszont a BH-fele fake kereszteny hallgatta a fertelmes predikaciokat es egyetertett veluk. 

Előzmény: Szentlélek pénzért? (221)
Szentlélek pénzért? Creative Commons License 2019.09.26 0 0 221

ahogy nézem a neten, a legtöbb benny hívőt kb annyira érdekli BH ál-megtérése és képmutató süketelése, mint a katolikusokat a papi pedó...

Szentlélek pénzért? Creative Commons License 2019.09.26 0 0 220

akinek nem volt világos, ezt BH ténylegesen mondta

Előzmény: Szentlélek pénzért? (198)
Szentlélek pénzért? Creative Commons License 2019.09.25 0 0 200

Szentlélek pénzért? Creative Commons License 2019.09.25 0 0 199
Szentlélek pénzért? Creative Commons License 2019.09.25 0 0 198

Zsebihal18 Creative Commons License 2019.09.12 0 0 216

Szerintem onamitas azt mondani, hogy az Ur munkajara adtunk penzt, mikor BH-nek adtunk, mert evangalizalni is szokott. Sztem a csicsas, tomeges evangelizaciok csak showmusorok. 

 

Benny meg egy showman. Aki ezen a vilagon elveszi a jutalmat, a kovetkezot meg eltekozolja :(

Előzmény: Szentlélek pénzért? (215)
Szentlélek pénzért? Creative Commons License 2019.09.12 0 0 215

jaja. nagyon súlyos sötétség és gonoszság nem csak amit mond, hanem ahogy mondja is!

Előzmény: Zsebihal18 (214)
Zsebihal18 Creative Commons License 2019.09.12 0 0 214

Ujraneztem, igazad van, fel se tunt eddig. Semmifele megteresrol, bunbanatrol nincs szo, "maskepp latja, mint husz eve, a Szentleleknek elege van belole" (mert, eddig nem volt?), neki is "elege van belole, csak azert nem mondta hamarabb, mert nem akarta megbantani jo baratait", (mert o ilyen gyonged ember). Bezzeg masok nem ilyen jok, mert "a testet epitik." 

Bezzeg o! Olyan gerinces, hogy "mar nem erdekli, mit gondolnak rola !" Megmondta a masik predikatornak, hogy osszegszeru penzkerest "tobbet hallani se akar"!

"Az evangelium nem elado, az Isten aldasai nem eladok, es a prosperitas sem elado!" (Ennek az utolso mondatnak egyaltalan van ertelme? Azert tapsoltak neki lelkesen.)

 

Sehol se mond olyat, hogy "eladtam", egyes szam, elso szemelyben, sehol nem mondja, hogy bunt kovetett el vele, arrol nem is szolva, hogy szet/vissza kellene adni a hamissaggal szerzett penzt. Azt se modja, hogy tobbet nem fogad el penzt, csak annyit, hogy szerenyen megeljen, hanem csak azt igeri nagy garral, hogy nem ker tobbet ezer dollart, hanem ha az Ur indit, adjal (vagyis keregetni fog tovabbra is, csak nem mond konkret osszeget hozza).

Előzmény: Szentlélek pénzért? (213)
Szentlélek pénzért? Creative Commons License 2019.09.11 0 0 213

amúgy, most jöttem rá valamire, jobb angolosok segíthetnének. benny mágus az álmegtérés videójában folyton "buying"-ot mond, tehát:

 

1: pénzért árulta az evangéliumot (buying the gospel - mondja a videóban, tehát elismeri, hogy tette).
2: pénzért árulta az áldást (buying the blessing - mondja, tehát elismeri, hogy tette)

 

na most ez olyan mintha ezek megvásárolóiról beszélne! tehát nem önmagáról aki árulta (selling)! tehát mintha azokat vádolná akik megvették, de ő nem hibás :D

Előzmény: random seed (206)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!