Keresés

Részletes keresés

fleis Creative Commons License 2001.04.05 0 0 9
Szerintem a tegnapi Hölgy eljátszotta az első millióját azzal, hogy nem hitt a közönségnek. Pedig szerintem az a 73% nagyon meggyőző. Az semmi, de ezek után elhasználni a számítógépes segítséget??? SEGÍTSÉG!!!
fleis Creative Commons License 2001.03.29 0 0 8
Ó ha sejtettem volna, hogy az "Álljunk meg egy szóra" című műsor főszerkesztője is betoppan, akkor elhagytam volna a NETlyesírást, és szigorúan betartom a helyesírást.. ;-)
Előzmény: Veszett Kutya (7)
Veszett Kutya Creative Commons License 2001.03.28 0 0 7
Milliomosok.
Te se tudsz magyarul, te szerencsétlen. Egyébként sem a számítógépes a legjobb. Hülye vagy. Új húsként is topicot indítasz, oszt azt hiszed, föltaláltad a spanyolviaszt. Mi lenne, ha a keresőt is használnád néha? És egyáltalán: ásd el magad!
Előzmény: fleis (-)
Törőlt_nick Creative Commons License 2001.03.28 0 0 6
Összeszedni az adás idejére egy értelmes csapatot valahol a studió közelébe, HI-TECH adóvevő a játékos hallójáratába, mellényzsebébe, a kintiek mindent hallanak, agytröszt rádión bemondja a választ és lehet osztózkodni a milliókon.
Moll Flanders Creative Commons License 2001.03.28 0 0 5
Ez így igaz, de minden felvétel előtt elmondják, hogy csak az nyomjon és 1 gombot aki biztos a válaszban. El sem hiszitek mennyien nézik tetrisznek a nyomógombokat.... :))
Néha jó poén, de ez a ritkább :(
Előzmény: fleis (4)
fleis Creative Commons License 2001.03.28 0 0 4
Na igaz. A közönség közé sem mindig az észlényeket "vállogatják", de ők is "csak" emberek.. (mint mi)
Előzmény: Nagybivaly (1)
Hacsek Creative Commons License 2001.03.28 0 0 3
Kérlek titeket, látogassátok a
"Lennél Te is milliomos?" topicot!
zoorka Creative Commons License 2001.03.28 0 0 2
off

fleis, mi ismerjük egymást IRL? :-o

on

Előzmény: fleis (-)
Nagybivaly Creative Commons License 2001.03.28 0 0 1
Mert hulyek mint haz. A kozonseg viszont olyan jo szazalekos arannyal dolgozik...mekkora allatsagokat bevarr olyan 8-10%...
Előzmény: fleis (-)
Kilroy Creative Commons License 2001.03.28 0 0 0
Gondolom, mert az a legjobb segítség...
Előzmény: fleis (-)
fleis Creative Commons License 2001.03.28 0 0 topiknyitó
Miért van az, hogy mindig az elején felhasználják a játékosok a számítógépes segítséget, mikor az a legjobb segítség...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!