Keresés

Részletes keresés

Nisse995 Creative Commons License 2017.04.16 0 0 11

Nisse995 Creative Commons License 2017.04.16 0 0 10

Sziasztok! Akit érdekel egy nagyon szép , egy éves, hím párduckaméleon, az írjon nekem! Nagyon kedves, kézhez szokott, nyugis állat. Sajnos költözés miatt vagyok tőle kénytelen megválni. Terráriummal, melegítő lámpákkal, párásító rendszerrel eladó!

e-mailem: dani.rozsas@yahoo.com

Encci Creative Commons License 2010.09.22 0 0 9
Szia varánuszt semmi kép ne tarts.Te nem leguánra gondoltál?A varánusz egy vadon élő állat aki a harapással öli meg áldozatát.(A szájában lévő baciknak köszönhetően)
Előzmény: yoodaa (5)
Ednet Creative Commons License 2009.12.11 0 0 7

Sziasztok!

Nézzétek meg a következő honlapot :

www.chamaeleo.fw.hu

 

kamel Creative Commons License 2004.08.23 0 0 6
tudna nekem valaki ajánlani egy olyan kaméleont amelynek viszonylag kicsi helyigénye van és természetesen kapható itthon?
yoodaa Creative Commons License 2004.08.17 0 0 5

SOS

VAránuszt lehet szabadon tartani a lakásba 25 fokig? (persze ha minden nap sütkérezik stb.)????????

boccs az offért

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.08 0 0 4
Egy kis topik-frissítés!!!!!Ne tessék aludni!!!!
Manó Creative Commons License 2001.03.26 0 0 3
Monthy!

http://www.geocities.com/RainForest/Vines/1222/index2.htm

Itten találsz sok mindenre választ

aniTA Creative Commons License 2001.03.21 0 0 2
ICQ 1002399, folytassuk ott, jó? :o)
Előzmény: Monthy (1)
Monthy Creative Commons License 2001.03.21 0 0 1
Ahoj!

Egy nagyon különleges közönséges kaméleon (cameleon vulgaris) volt. A Fehérvári úton állt a 4-6 villamos megállójához közel.

bocs, de most kérdéseket zúdítok:

Könyvcímek érdekelnek, de legfőképpen webcímek, én túl jókat nem találtam, te nem tudsz valamit?

A Jackson az milyen? Az, hogy serdülő azt jelenti, hogy itt született?

Szerinted igaz az a teória (én találtam ki, tehát lehet hogy hülyeség), hogy azért megy néha ingázva a kaméleon (tehát két centit előre egyet vissza) hogy úgy tűnjön mintha a szél fújna csak egy levelet?

Ha a szemével van baj az nagyon veszélyes kaméleonoknál nem? Mintha valami olyasmit hallottam volna hogy a megfázásra és a szemére kell vigyázni.

Én eddig a Mammutnál, a Lehel térnél, és az Alkotás úton láttam eladó kaméleonokat. TE tudsz mást is? Melyik hely a legjobb?

üdv
Monthy

Előzmény: aniTA (0)
aniTA Creative Commons License 2001.03.21 0 0 0
Szia! :o)

Tapasztalatom nem 0, bár nem is sokkal több, de majd az idő meghozza :o)
Olvasnivaló viszont van róluk bőven, ha érdekel szívesen ajánlok könyveket, de legfőképpen a Terrárium magazint.
Szerintem a kaméleon az egyik legjobb fej jószág a világon, éppen egy jemeni sisakos serdülő ifjunk van, de várunk egy háromszarvú Jackson tenyészpárt, bár arról erősen lebeszélnek a nagyon szakértők.
Szegény ifjoncnak éppen kötőhártyagyulladása van, napok óta behunyt szemmel él, de ma végre evett egy viaszmolyt, hurrá :o)
Viszont a megfelelő tartás, felszerelés egy vagyonba kerül de mindenképpen megéri.
Szívesen ajánlok helyet a beszerzéshez és a terráriumkészítéshez is ha érdekel.

A tied milyen típusú volt?
Micsoda mázli ilyent találni...:o))))

Előzmény: Monthy (-)
Monthy Creative Commons License 2001.03.21 0 0 topiknyitó
Üdv!

Nekem egy idejig volt eg kaméleonom - az utcán (!) talált az egyik ismerősöm egy "fura izét" és nekem adta. Őrült jó fej volt, amikor a kiölthető bunkós nyelvével zabált azt imádtam. Úgy nézett ki mint egy nagyon randa gyanakvó anyós.
Sokat viszont még mindig nem tudok róluk, csak pl annyit hogy nagyon rövid ideig lének. Van valaki akinek nem 0 tapasztalata van a témában?:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!