Keresés

Részletes keresés

johnny44 Creative Commons License 2019.01.29 0 0 41

Énekesnőt keresünk Budapesti régóta működő PARTY KOKTÉL rendezvény zenekarba,.24-47-éves korig. Ha úgy érzed tudnál több stílusban és több nyelven énekelni vagy már rendelkezel vendéglátós múlttal ,hívjál bátran és mi meghallgatunk téged.06-20-465-8729.

johnny44 Creative Commons License 2015.11.19 0 0 40

Énekesnőt keresünk Budapesti régóta működőPARTY KOKTÉL rendezvény zenekarba,és Jazz zenekarba is.25-47-éves korig. Ha úgy érzed tudnál több stílusban és több nyelven énekelni vagy már rendelkezel vendéglátós múltal

. ,hívjál bátran és mi meghallgatunk téged.06-20-465-8729.

katula8 Creative Commons License 2015.09.22 0 0 39

!!!ÉNEKESNŐ KERESTETIK!!!

A Társ@dalom.shop budapesti fél-profi zenekar, énekesnőt keres! Ha tagja szeretnél lenni egy fiatal, dinamikusan fejlődő bandának JELENTKEZZ! KRITÉRIUM: Hétvégi Próba van, MINDEN VASÁRNAP!

Bemutatkozó számok ( még nem akartuk nyilvánosságra hozni ezeket a változatokat)
Társadalomshop

https://soundcloud.com/tarsadalomshop/tarsdalomshop-tarsadalomshop-talen...

Hello Nyár

https://soundcloud.com/tarsadalomshop/tarsdalomshop-hello-nyar-radio-ver...
+
Amivel a Ki Mit Tube-on indultunk:

Bemutatkozás:
A Társ@dalom.shop egy vegyes társaság, különböző zenei háttérrel és ízléssel. A zenekar hat tagból áll ( nevezetesen: rap/szövegíró: Katula Bence, billentyű: Konstanzer István, /ének: Kriszta Réka Piroska/, gitár: Császár Bence, basszusgitár: Tenki Dániel, dob: Gy. Molnár Kadosa), körülbelül 1 éves a formáció. A zenekar magyar nyelven írt saját szerzeményeket ad elő, melyekben nagy hangsúlyt kap az élő előadásmód. A zenekar megalakulása előtt mindegyikünk aktívan foglalkozott zenével, zenetanulással. Idén Májusban volt az első fellépésünk, és azóta is töretlenül próbáljuk fejleszteni az arculatunkat, és növelni a hallgatóságunkat. Júniusban a banda első helyen végzett a gyöngyösi Szevasz Zenei Tehetségkutató (SZTK) Rap kategóriájában. A verseny keretében közel ezer embert kitevő közönségnek játszhattunk. Júliusban másodikak lettünk az EFOTT tehetségkutatóján, melynek díja egy fellépési lehetőség volt az EFOTT egyik nagyszínpadán (KalinkaStage Nagyszínpad). A zenekar fő irányvonala a hip-hop, amelyet élő zenével ad elő, funk és jazz elemek szintézisében. A sajátos hangzáshoz egy markáns, szókimondó, de felesleges káromkodásokat kerülő szöveg társul.

Kapcsolattartó adatai:

Katula Bence Ádám
06703831142
katula8@gmail.com
A zenekar honlapja:
www.facebook.com/tarsadalomshop
Köszönöm és várom a válaszotokat!
Katula Bence Ádám

istennyila 08 Creative Commons License 2015.02.19 0 0 38

A PUNK WHISKEY Énekes-frontembert keres!!!

Itt a lehetőség, ha már únod hogy a zuhany alatt élheted csak ki énekesi képességeidet!
Aki úgy érzi, hogy meg van benne a spiritusz hozzá, vagy ismer olyat, akit alkalmasnak talál a feladtra, legyen oly jó, és dobjon nekünk egy elektronikus levelet ide: punkwhiskey@gmail.com

Alapvető elvárásaink, hogy faszán énekeljen a jelentkező, tudja magát elképzelni az aktív, dinamikus frontemberi szerepkörben, és persze nem baj, ha tud azonosulni a zenekar stílusával!
Emellett mivel angol nyelvű dalokról van szó az angol nyelvtudás, és kiejtés sem árt...
Meg a szokásos blabla, hogy megbízható, meg elkötelezett, satöbbi... Szóval a lényeg, ha úgy érzed, te vagy a mi emberünk, jelentkezz!
Megosztani ér! 

Punk Whiskey www.punkwhiskey.com

thegame Creative Commons License 2015.01.22 0 0 37

Sziasztok! 

Zenei alapok keszitesevel foglalkozom! Olyan fiúk Vagy lanyok jelentkezeset várom akik szivesen enekelnenek ra! A stílus r&b, soul es pop kevereke! Kerem csak olyanok jelentkezzenek akik valóban ismerik es szeretik ezeket a stilusokat ... martin810904@citromail.hu

thegame Creative Commons License 2015.01.22 0 0 36

Sziasztok! 

Zenei alapok keszitesevel foglalkozom! Olyan fiúk Vagy lanyok jelentkezeset várom ( 16-30) akik szivesen enekelnenek ra! A stílus r&b, soul es pop kevereke! Kerem csak olyanok jelentkezzenek akik valóban ismerik es szeretik ezeket a stilusokat ... martin810904@citromail.hu

istennyila 08 Creative Commons License 2014.11.27 0 0 35

Budapesti Folk Punk bandába keresünk énekes-frontembert!
Amit játszunk, elég változatos, Gogol Bordellotól a flogging mollyn át a The Dreadnoghts-ig, vagy éppen Korpiklaaniig. Aktív koncertzenekar volnánk, Idén több fesztivált megjártunk és többszörjártunk határon túl, jövőre még többet tervezünk... Énekesként fontos, hogy magabiztosan és pontosan tudd hozni a dalokat, amire érdemes számítani, hogy a tiszta ének mellett sok helyen kifejezetten igény, hogy menjen a rekesztett, erőteljesebb hang is. Zenekartagként komoly és rugalmas hozzáállás, és fronteemberként határozott kiállás, és színpadi jelenlét lennének a főbb elvárások. Emberileg meg hogy jól kijöjjünk, és persze nem hátrány, ha tudsz inni is! :)
Egyáltalán nem hátrány a hangszerismeret, de nem is elvárás.

Ha érdekel a dolog, ne légy rest, és keress minket!

06706509968
istennyila.almos@gmail.com

brigittamusic Creative Commons License 2013.02.21 0 0 34

BUDAPESTI ÉNEKESNŐ PROFI PARTY/RENDEZVÉNY ZENEKART KERES!!!

Lehetőleg élő zenét játszó, állandó fellépésekkel rendelkező csapatot keresek.

Stílusom slágeres, populáris, abszolút vegyes, rendkívül széles körű és változatos. Mindent éneklek, ami jó! :))

Több évig zenekaroztam, vendéglátóztam, számos lemezen közreműködtem, most munkát keresek... mert színpad nélkül én sem létezem... Nem szeretnék alter vagy rock bandát, kimondottan meglévő rendezvény zenekart keresek, bulikkal, fellépésekkel, 

akikkel már ettől a szezontól zenélhetek! Várom jelentkezéseteket! :)

 

Itt láthatsz/hallhatsz:
http://www.youtube.com/user/brigittamusic

 

Itt keress:

https://www.facebook.com/Brigittamusic

 

bbrigitta@t-online.hu

 

hugi765 Creative Commons License 2013.02.03 0 0 33

Sziasztok Baján és annak vonzáskörzetében keresnék rock bandához Dobost basszus és elektromos gitárost lehetőleg felszereléssel
Érdeklődni: ravafan@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.09 0 0 32

Budapesti vagy ez közeli  lány énekest keresünk amatőr(vagy inkább hobbi)Beatles számokat játszó(még) együttesbe.

 

Elvárások:Hetente 1x érj rá próbálni(Kettőnégy Próbaterem), ebbe a korba essél kb. 14-24 és legyél boldog :)

Nem kell profinak lenned.

 

Eddig van:

2gitáros

basszusgitáros

dobos

 

Akit érdekel:

atiterdik@gmail.com-on megtaláltok. :)

 

vernyuszi Creative Commons License 2012.09.05 0 0 31

Sziasztok!

 

Csepeli nemzeti rockbanda sűrgősen énekest keres, elsősorban egy fiú személyében!

Saját nótákat, illetve feldolgozásokat játszunk. Fellépési lehetőség lenne, amihez viszont egy énekes szükségeltetik.

 

További információkat a csibike86@gmail.com email címen lehet kérni.

 

Várjuk jelentkezőket nagyon!

 

Üdv: Kriszta

 

Hauptbahnhof Creative Commons License 2012.08.31 0 0 30

Sziasztok!

Budapesti britpop/indie zenekar keresi lelkes, kreatív énekesét/énekesnőjét!
Első sorban saját számokat játszunk. Átlagéletkorunk 30 év.

Tehát kedves lelkes, kreatív énekesek, énekesnők jelentkezzetek!:)

Bővebb info:
hbf(kukac)freemail.hu
70/20-ötven-124

SennaHikari Creative Commons License 2012.08.29 0 0 29

Szia!

 

Engem is érdekelne a dolog. Keress meg, ha még aktuális. 

 

hikari_kaien@citromail.hu

06-30/981-8667

Előzmény: Kazi20 (-)
SennaHikari Creative Commons License 2012.08.29 0 0 28

Üdv! Engem érdekelne az éneklés :) Keress meg, ha még aktuális: 

hikari_kaien@citromail.hu vagy 06-30/981-8667

Előzmény: Törölt nick (6)
abelkaresz Creative Commons License 2012.05.15 0 0 27

BUDAPESTI HARD ROCK ZENEKAR ÉNEKEST KERES!EGYELŐRE FELDOLGOZÁSOK,HA LESZ EGY JÓ ÉNEKES,KÉSŐBB SAJÁTOK!ÖTLETEK DALVÁZLATOK MÁR VANNAK!!A PRÓBÁKON DEEP PURPLE,RAINBOW.P.MOBIL NÓTÁKAT JÁTSZUNK EGYELŐRE! HA VALAKIT ÉRDEKEL,JELENTKEZZEN A GELLÉRT JÓZSEF:06/20 232 19 44 TELEFONON!kÖSZI!!SÜRGŐS!!!!

abelkaresz Creative Commons License 2012.05.14 0 0 26

Bocsánat,az elérhetőség lemaradt:06/70 518 35 31,vagy abelovszki66@freemail.hu.Köszi.

abelkaresz Creative Commons License 2012.05.14 0 0 25

Teljesen hagyomámyos felállású Budapesti Hard rock zenekar(dob,gitár,bassz,billentyűsök,ének)keres énekest,Deep Purple,Rainbow,P.Mobil nóták énekléséhez!!Csak és kizárólag Férfi énekesek jelentkezzenek(önjelölt művésznőkből,hisztis nyafkákból elég volt.Meg a Rockhoz férfihang kell!!)Mielőbb várjuk a jelentkezéseket,hogy a nyár végén legkésőbb már koncertezhessen a csapat!!

banyuska2772 Creative Commons License 2012.03.27 0 0 24

szia! én egy nagyon kezdő énekesnő vagyok érdekelne bővebben is az amit kiírtál! esetleg emailban tudsz nekem tájékoztatást adni ogy ha él még a dolog?  email: banyuska2772@gmail.com! várom az emailed ! előre is köszi

Előzmény: Kazi20 (-)
brigittamusic Creative Commons License 2011.10.17 0 0 23

BUDAPESTI ÉNEKESNŐ PROFI ZENEKART KERES!!!

Lehetőleg élő zenét játszó, fellépésekkel rendelkező PROFI csapatot keresek. Stílusom slágeres, populáris, abszolút vegyes, rendkívül széles körű és változatos. Mindent éneklek ami jó. :))

Több évig zenekaroztam, vendéglátóztam, számos lemezen közreműködtem, most munkát keresek...mert színpad nélkül én sem létezem...!!!

Itt láthatsz/hallhatsz:
http://www.teasztar.hu/index.php?site=viewprofile&uid=31056

Itt keress:
bbrigitta@t-online.hu

 

brigittamusic Creative Commons License 2011.10.17 0 0 22

Profi ÉNEKES-GITÁROS és ÉNEKESNŐ állandó fellépésekkel rendelkező PARTYZENEKART KERES!!!!!
Sok éves tapasztalattal rendelkező, férfi énekes-gitáros és női énekesnő profi zenekart keres!!!!Kizárólag olyan zenekarok jelentkezését várjuk, akik rendszeres fellépési lehetőséggel rendelkeznek,akár hétköznap is! Lehetőség szerint élő zenekarral dolgoznánk. Mindketten nagy repertoárral rendelkezünk, kedvelt irányzatunk a modernebb, mai slágeres zenék.
Ütőképes, összeszokott, több éves rutinnal rendelkező zenekarokkal dolgoznánk!!! 
Brigiről:http://www.teasztar.hu/?site=viewprofile&uid=31056
Viktorról:http://www.teasztar.hu/?site=viewprofile&uid=31059

Ide írj:blekmur@gmail.com vagy bbrigitta@t-online.hu

Anchuszka Creative Commons License 2011.08.30 0 0 21

 

Lemaradt a meghívó:)

Anchuszka Creative Commons License 2011.08.30 0 0 20

Kedves énekest kereső együttesek!
Hétfőn (2011.09.05.) a Budapest Jazz Club-ban este 8kor koncertet adunk, mi, kezdő énekesek, ha gondoljátok gyertek el és szemezgessetek a felhozatalból!:)
Ancsa

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.14 0 0 19

Rutinos tagokból álló, újonnan alakuló, kizárólag Running Wild-dalokat játszó budapesti zenekarhoz keresünk zenésztársat a következő posztra: ének. Ha beszállnál, írj a privateerband@gmail.com címre!

Pistincs27 Creative Commons License 2011.05.17 0 0 18

Sziasztok!

A LIGHT of PHAROS banda tenor hangú énekest keres frontembernek 30 éves korig!

Mi egy budapesti, szimfónikus rockot játszó, saját dallistával rendelkező banda vagyunk.

Jelenleg különböző klubbokban játszunk (Viper Room, Mister, Téglagyári Megálló...stb.)

Próbaterem és felszerelés biztosított a XV. kerületben.

Ha érdekel a dolog lécci írj nekünk a pistincs@hotmail.com címre vagy a +36-30 317 28 64 számra.

 

                                                 Üdv.!

 

                                                                                           LIGHT of PHAROS

authgab Creative Commons License 2011.05.04 0 0 17

Ja hogy ezt mindenki látja? Boccsmá

Előzmény: authgab (16)
authgab Creative Commons License 2011.05.04 0 0 16

Sziasztok, én is szegedi vagyok és érdekelne a zenekarotok,zenétek. 22 éves vagyok és elég nagy hangterjedelemmel rendelkezem R'n'b stílusú vagy valami olyasmi. :)  Akikből táplálkoztam zeneileg azok: MIchael Jackson,Craig David, Justin Timberlake Queen, magyarok közül nem sok jó van de mondjuk Caramel, Mester Tamás, áá Mester Tamás mégse... de van egy két jó száma.

Kellemes napot.

 

Auth Gábor 

Előzmény: authgab (15)
authgab Creative Commons License 2011.05.04 0 0 15

Sziasztok.

 

22 éves szegedi srác vagyok, aki énekesi tudását szeretné kamatoztatni. Kész hanganyaggal rendelkezem viszont kiadói háttérrel sajnos még nem. :)

Előzmény: Kazi20 (-)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.28 0 0 14

Énekest keresünk Szegeden egy alakulóban lévő együtteshez. Csak saját zenét játszanánk.

Pár dalrészlet, irányzat( ballada, rnb beütés, gyorsabb slágeresebb rnb stb...)

 

www.youtube.com/kapatagos

Beatendogs Creative Commons License 2011.03.22 0 0 13

Énekest keresünk!
Kreatív, jó hangú, tapasztalt (lehetőleg férfi) énekest keresünk ROCK zenéhez. Csak saját számokat játszunk!
Azok jelentkezését várjuk, akik tudnak küldeni valamilyen referencia anyagot,
vagy visszaküldik a saját zenénket ének ötletekkel, témákkal.
thebeatendogs@gmail.com
www.myspace.com/thebeatendogs

drlaza Creative Commons License 2010.10.12 0 0 12
Egy idáig 3 tagból álló alakulóban lévő banda keresi dobosát és énekesét!
énekes akit keresünk: hörgő de az se baj ha szépen is tud
dobos: technikás, sok duplázással :)
irány: melodic metal/metalcore.
Töménytelen saját ötlet, kész számunk van. Haladó, kreatív zenészeket keresünk, koncertezéshez és
egy első lemez létrehozásához, mi 20 év körüliek vagyunk.
fő együttesek amiket követünk:
darkest hour, fear my thoughts, caliban, as i lay dying.
továbbá hatással vannak: soad, korn, deftones, agalloch, crowbar, bury your dead, agony scene, stb.
email: drlaza@freemail.hu vagy hotmail.com mind2 jó
myspace: www.myspace.com/thenitbecamesilent
youtube: http://www.youtube.com/user/drlaza
a myspace csak a sajátom, közös még nincs, illetve nevünknek sincs még semmi választva,
de ötletünk van abból is sok :)
Ja és pestiek vagyunk :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!