Keresés

Részletes keresés

Fallosz Feri Creative Commons License 2002.02.24 0 0 18
Szarok a könyveire! Nem tudok olvasni!
Előzmény: Besenyő Pista bácsi (15)
Akita Inu Creative Commons License 2002.01.20 0 0 17
Nem akarok senkit se megbántani, aki szereti az Uhrint, de szerintem nagyon bunkó az öreg. Egyáltalán nem áll jól neki ez a stílus. Olvastam a Tvrtko új könyvét, és mit ne mondjak, velük is elég bunkó volt, pedig ők nem voltak vele azok! Uhrint csak a pénz érdekli, hogy minél többet kaszálhasson! Ezért nagyon nem szeretem őt...
Conscience Creative Commons License 2002.01.17 0 0 16
Valamit vegyünk tudomásul : értékké bármi válhat a társadalomban, de nem tekinthető bármi értéknek. Az értékek körét behatárolják az emberi élet szükségletei, ezek a szükségletek alakulnak át hiányérzetté, majd a hiányérzetből eredő motivációvá. Amint az látszik, a tömegmédia nagy manipulatív erőt jelenthet. Egy bárgyú tv bárgyú nézői számára a "le nem csengő" irónikus hangvétel - tévedésből - ízlésformáló hatása felbecsülhetetlen. S nivellált formája milyen gyorsan hatványozódik...
Besenyő Pista bácsi Creative Commons License 2002.01.16 0 0 15
Olvastad már a könyveit?
Nem teljesen az van benne, mint amit a TV2-n láthattál.
Előzmény: Fallosz Feri (14)
Fallosz Feri Creative Commons License 2002.01.14 0 0 14
tvrtko egy dilettáns szar arc, jobb ha tőlem tudod

a riportjai kb. annyit érnek mint az uhrin cédék

Előzmény: Besenyő Pista bácsi (13)
Besenyő Pista bácsi Creative Commons License 2002.01.14 0 0 13
Bár a megnyilvánulásod kissé...hmm...erőszakos és durva, de alapjában véve igazad van. Főleg Tvrtko könyvével. Csak annyit tennék hozzá, hogy célszerű lenne elolvasni az első könyvét is. Így relatív tiszta kép kapható a "Mesterről(?)". Az első konyből kiderül, milyen volt, honnan indult. Amikor az a riport készült, egy kedves kis bácsika volt. Zenei teljesítménye olyan, amilyen, nekem személy szerint abszolút nem jött be, pedig hallottam egy-két számát(?).
A második könyvből már egy nagyképű, kretén vén fazon köszön vissza, aki lefikázza Tvrtkot is, pedig neki szvsz jelentős szerepe volt abban, hogy az öreg ismerté vált.
Én nem veszek kp-nek mindent, amit olvasok, de Tvrtko könyvei nem mesék, kitalációk.
Előzmény: Végtelen Igazság (10)
Ösztönlény Creative Commons License 2002.01.14 0 0 12
Szerintem igenis büszke lehet rá, mert jó hozzászólás volt.
A szellemi színvonal a Kultúra fórumban a béka segge alatt van, és erről nem az tehet, aki köcsög tahónak nevez egy köcsög tahót.
Előzmény: paulinamartinez (11)
paulinamartinez Creative Commons License 2002.01.13 0 0 11
szerintem van még egypár benedekes topik, azokba is másold be ezt az értelmes hozzászólásodat!
remélem büszke is vagy rá!

paulina

Előzmény: Végtelen Igazság (10)
Végtelen Igazság Creative Commons License 2002.01.13 0 0 10

uhrin benedek /kisbetűvel/: tipikus eset, amikor a kisember hatalmat kap. Olvassátok el Vujity Tvrtko: Újabb Pokoli Történetek c. könyvének Ejnye, Ejnye Benedek részét.
Ez a kis felfuvalkodott tahó nem tudom mit képzel magáról. Ha a macskámba belerúgok szebben nyávog.
És sajnos elég kis szellemi szinttel rendelkezik az, aki ilyen faszságokat hallgat.
Ez a köcsög egy tahó, miért nem szakadt a feje az anyjába, amikor megszületett.
Conscience Creative Commons License 2001.06.17 0 0 9
Miért klasszikusaiból volt egy összeállítás ?
Előzmény: Ne ugorj (8)
Ne ugorj Creative Commons License 2001.06.07 0 0 8
Szerintem a kurva annyát a vén kappannak ! Annyira felbosszant , hogy ma kidobtam a TV-met a csudálatos VIVA+ Izé Filippel müsor után ! Jön nekem a VIVA egy új TV-vel :-))))
zsosz Creative Commons License 2001.02.22 0 0 7
telleg inkabb probalkozz a tobbi topikban. tok felesleges 1 ujabb...
Előzmény: Conscience (-)
leha Creative Commons License 2001.02.22 0 0 6
nem tetszik => nem nézem/hallgatom => nem formálok róla véleményt, mert nem nézem/hallgatom
Conscience Creative Commons License 2001.02.22 0 0 5
Hát hová tűnt a MESTER ?
ControlDenied Creative Commons License 2001.01.21 0 0 4
Ja.
Előzmény: Conscience (3)
Conscience Creative Commons License 2001.01.21 0 0 3
Hát senkit sem késztet vélemény nyilvánítására ez a topic ?
Conscience Creative Commons License 2001.01.14 0 0 2
Miért ( simán ) : - mert nagyon bátor, nem fél a publikum elé lépni
Miért ( nem ) : - mert nagyon bátor, hogy a publikum elé mer lépni
kaviat Creative Commons License 2000.12.18 0 0 1
kispatakrulla :)

.kav]4t r.e.b.

MacFly Creative Commons License 2000.12.18 0 0 0
Azért Benedek nem 0 srac. de inkabb keresd meg az ilyen temaju topikokat, minimum ketto van szvsz
Előzmény: Conscience (-)
Conscience Creative Commons License 2000.12.18 0 0 topiknyitó
Kíváncsian várom a véleményeket !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!